1 1 +0:00 -
Climber 24 Saxo Bank 20 30 4:38:04
2 3 +0:00 -
Sprint 24 Saxo Bank 14 18 ,, 0:00
3 4 +0:00 -
Sprint 28 Ceramica Flaminia - Bossini Docce 8 12 ,, 0:00
4 2 +0:00 -
GC 34 Saxo Bank 7 7 ,, 0:00
5 5 +0:00 -
Sprint 26 Team Capinordic 6 4 ,, 0:00
6 -
Sprint 30 Silence - Lotto 5 3 ,, 0:00
7 6 +0:00 -
Sprint 20 Team Capinordic 4 2 ,, 0:00
8 -
Sprint 26 Team Vorarlberg-Corratec 2 1 ,, 0:00
9 7 +0:00 -
Sprint 38 Team Designa Køkken ,, 0:00
10 8 +0:00 -
Sprint 25 Vacansoleil ,, 0:00
11 9 +0:00 -
GC 29 Saxo Bank ,, 0:00
12 10 +0:00 -
Sprint 34 Team Designa Køkken ,, 0:00
13 -
TT 24 Topsport Vlaanderen - Mercator ,, 0:00
14 -
Sprint 32 Vacansoleil ,, 0:00
15 -
Sprint 31 Team Vorarlberg-Corratec ,, 0:00
16 -
TT 23 Cervelo Test Team ,, 0:00
17 -
Sprint 22 Cervelo Test Team ,, 0:00
18 -
Sprint 26 Team Concordia - Vesthimmerland ,, 0:00
19 -
Sprint 19 ,, 0:00
20 -
Classic 23 CSF Group - Navigare ,, 0:00
21 -
Sprint 30 Team Capinordic ,, 0:00
22 -
Classic 24 CSF Group - Navigare ,, 0:00
23 -
Sprint 24 Topsport Vlaanderen - Mercator ,, 0:00
24 -
Sprint 21 Quickstep - Innergetic ,, 0:00
25 -
Sprint 23 Topsport Vlaanderen - Mercator ,, 0:00
26 -
GC 20 Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning ,, 0:00
27 -
Sprint 26 Team Vorarlberg-Corratec ,, 0:00
28 -
Sprint 30 Team Vorarlberg-Corratec ,, 0:00
29 -
Sprint 24 Team Designa Køkken ,, 0:00
30 -
Classic 32 Ceramica Flaminia - Bossini Docce ,, 0:00
31 -
Classic 22 CSF Group - Navigare ,, 0:00
32 -
Sprint 35 Cervelo Test Team ,, 0:00
33 -
Sprint 26 Cervelo Test Team ,, 0:00
34 -
Sprint 30 Vacansoleil ,, 0:00
35 -
Classic 20 ,, 0:00
36 -
Sprint 34 Ceramica Flaminia - Bossini Docce ,, 0:00
37 -
Sprint 29 ,, 0:00
38 -
Sprint 22 Team Capinordic ,, 0:00
39 -
Sprint 29 Silence - Lotto ,, 0:00
40 -
TT 23 Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning ,, 0:00
41 -
GC 30 Team Vorarlberg-Corratec ,, 0:00
42 -
GC 24 Isd Sport Donetsk ,, 0:00
43 -
Sprint 24 Vacansoleil ,, 0:00
44 -
Sprint 22 Team Capinordic ,, 0:00
45 -
Sprint 30 Team Designa Køkken ,, 0:00
46 -
Sprint 25 Team Stenca Trading ,, 0:00
47 -
Sprint 29 Ceramica Flaminia - Bossini Docce ,, 0:00
48 -
Sprint 24 CSF Group - Navigare ,, 0:00
49 -
Sprint 27 Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning ,, 0:00
50 -
GC 29 Team Concordia - Vesthimmerland ,, 0:00
51 -
Classic 36 Saxo Bank ,, 0:00
52 -
Sprint 27 Ceramica Flaminia - Bossini Docce ,, 0:00
53 -
TT 23 Vacansoleil ,, 0:00
54 -
Classic 29 Cervelo Test Team ,, 0:00
55 -
GC 24 Saxo Bank ,, 0:00
56 -
Sprint 31 Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning ,, 0:00
57 -
Sprint 26 CSF Group - Navigare ,, 0:00
58 -
Sprint 28 Cervelo Test Team ,, 0:00
59 -
GC 26 Saxo Bank ,, 0:00
60 -
Sprint 35 Cervelo Test Team ,, 0:00
61 -
Sprint 24 Ceramica Flaminia - Bossini Docce ,, 0:00
62 -
Sprint 22 Blue Water - Cycling For Health ,, 0:00
63 -
Sprint 26 Cervelo Test Team ,, 0:00
64 -
Sprint 33 Silence - Lotto ,, 0:00
65 -
Sprint 23 Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning ,, 0:00
66 -
Sprint 27 Vacansoleil ,, 0:00
67 -
Sprint 22 Isd Sport Donetsk ,, 0:00
68 -
Classic 27 Isd Sport Donetsk ,, 0:00
69 -
GC 25 CSF Group - Navigare ,, 0:00
70 -
TT 25 Topsport Vlaanderen - Mercator ,, 0:00
71 -
Sprint 30 Blue Water - Cycling For Health ,, 0:00
72 -
Sprint 26 Team Designa Køkken ,, 0:00
73 -
Sprint 30 Blue Water - Cycling For Health ,, 0:00
74 -
Classic 27 Team Designa Køkken ,, 0:00
75 -
TT 29 Vacansoleil ,, 0:00
76 -
Sprint 26 Topsport Vlaanderen - Mercator ,, 0:00
77 -
TT 26 Silence - Lotto ,, 0:00
78 -
Sprint 23 Silence - Lotto ,, 0:00
79 -
Sprint 21 Topsport Vlaanderen - Mercator ,, 0:00
80 -
Sprint 27 Topsport Vlaanderen - Mercator ,, 0:00
81 -
Sprint 26 Ceramica Flaminia - Bossini Docce ,, 0:00
82 -
Sprint 27 Ceramica Flaminia - Bossini Docce ,, 0:00
83 -
Sprint 26 Team Vorarlberg-Corratec ,, 0:00
84 -
Sprint 31 Team Vorarlberg-Corratec ,, 0:00
85 -
Sprint 20 Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning ,, 0:00
86 -
Sprint 19 Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning ,, 0:00
87 -
Sprint 28 Team Capinordic ,, 0:00
88 -
GC 25 Team Designa Køkken ,, 0:00
89 -
Sprint 28 Blue Water - Cycling For Health ,, 0:00
90 -
Sprint 23 Blue Water - Cycling For Health ,, 0:00
91 -
Sprint 21 Team Concordia - Vesthimmerland ,, 0:00
92 -
Sprint 21 Energi Fyn ,, 0:00
93 -
Sprint 21 Team Stenca Trading ,, 0:00
94 -
GC 22 Team Capinordic ,, 0:00
95 -
TT 24 Team Capinordic ,, 0:00
96 -
Sprint 22 Isd Sport Donetsk ,, 0:00
97 -
Sprint 23 CSF Group - Navigare ,, 0:00
98 -
Sprint 31 CSF Group - Navigare ,, 0:00
99 -
Sprint 35 Blue Water - Cycling For Health ,, 0:00
100 -
Sprint 21 Energi Fyn ,, 0:00
101 -
TT 25 Saxo Bank ,, 0:00
102 -
Sprint 23 Team Capinordic ,, 0:00
103 -
Sprint 22 Team Concordia - Vesthimmerland ,, 0:00
104 -
Sprint 24 Team Concordia - Vesthimmerland ,, 0:00
105 -
Sprint 25 ,, 0:00
106 -
TT 19 Blue Water - Cycling For Health ,, 0:00
107 -
GC 34 Silence - Lotto ,, 0:00
108 -
Sprint 27 Vacansoleil ,, 0:00
109 -
Sprint 24 Silence - Lotto ,, 0:00
110 -
Sprint 23 Topsport Vlaanderen - Mercator ,, 0:00
111 -
TT 28 Blue Water - Cycling For Health 23:36 23:36
112 -
TT 23 Blue Water - Cycling For Health ,, 23:36
113 -
TT 26 Team Vorarlberg-Corratec ,, 23:36
114 -
Sprint 20 Team Concordia - Vesthimmerland ,, 23:36