1 -
Sprint 33 Saur - Sojasun 20 3:16:26
2 -
Classic 22 Bretagne Schuller 12 ,, 0:00
3 -
Sprint 22 Skil - Shimano 7 ,, 0:00
4 -
Climber 26 Team NetApp 5 ,, 0:00
5 -
Sprint 20 Rabobank Continental Team 4 ,, 0:00
6 -
Sprint 23 Vacansoleil - DCM 3 ,, 0:00
7 -
Sprint 23 Roubaix-Dalkia 2 ,, 0:00
8 -
Sprint 23 FDJ 1 ,, 0:00
9 -
Climber 23 Vacansoleil - DCM ,, 0:00
10 -
Sprint 27 Team Europcar ,, 0:00
11 -
Sprint 28 Spidertech Powered by C10 ,, 0:00
12 -
Sprint 22 Spidertech Powered by C10 ,, 0:00
13 -
Sprint 24 Skil - Shimano ,, 0:00
14 -
Climber 23 Team Europcar ,, 0:00
15 -
Sprint 30 Pro Team Astana ,, 0:00
16 -
Sprint 28 BigMat - Auber 93 ,, 0:00
17 -
Sprint 24 Roubaix-Dalkia ,, 0:00
18 -
Sprint 24 BigMat - Auber 93 ,, 0:00
19 -
Sprint 23 Team Europcar ,, 0:00
20 -
Climber 20 Rabobank Continental Team ,, 0:00
21 -
GC 30 AG2R La Mondiale ,, 0:00
22 -
Climber 22 ,, 0:00
23 -
GC 18 Rabobank Continental Team ,, 0:00
24 -
TT 19 ,, 0:00
25 -
Sprint 30 Saur - Sojasun ,, 0:00
26 -
GC 24 Team NetApp ,, 0:00
27 -
GC 34 AG2R La Mondiale ,, 0:00
28 -
TT 22 Roubaix-Dalkia ,, 0:00
29 -
GC 24 AG2R La Mondiale ,, 0:00
30 -
TT 26 Team NetApp ,, 0:00
31 -
GC 24 Pro Team Astana ,, 0:00
32 -
GC 23 Team Europcar ,, 0:00
33 -
Climber 21 Cofidis, le Crédit en Ligne ,, 0:00
34 -
Classic 23 Team Europcar ,, 0:00
35 -
Sprint 33 Bretagne Schuller ,, 0:00
36 -
Sprint 19 Rabobank Continental Team ,, 0:00
37 -
Sprint 29 Vacansoleil - DCM ,, 0:00
38 -
Classic 25 Bretagne Schuller ,, 0:00
39 -
Sprint 23 Colombia es Pasión - Café de Colombia ,, 0:00
40 -
Sprint 26 FDJ ,, 0:00
41 -
GC 36 AG2R La Mondiale ,, 0:00
42 -
Sprint 28 Team NetApp ,, 0:00
43 -
Climber 32 AG2R La Mondiale ,, 0:00
44 -
Climber 21 AG2R La Mondiale ,, 0:00
45 -
TT 25 Saur - Sojasun ,, 0:00
46 -
GC 24 Cofidis, le Crédit en Ligne ,, 0:00
47 -
TT 24 Pro Team Astana ,, 0:00
48 -
Sprint 22 Skil - Shimano ,, 0:00
49 -
Climber 24 Team Europcar ,, 0:00
50 -
TT 20 Rabobank Continental Team ,, 0:00
51 -
Classic 22 FDJ ,, 0:00
52 -
Climber 20 ,, 0:00
53 -
Classic 26 Saur - Sojasun ,, 0:00
54 -
Climber 21 FDJ ,, 0:00
55 -
Sprint 22 Rabobank Continental Team ,, 0:00
56 -
Climber 23 Team NetApp ,, 0:00
57 -
Climber 19 Bretagne Schuller ,, 0:00
58 -
Sprint 30 Bretagne Schuller ,, 0:00
59 -
GC 28 Bretagne Schuller ,, 0:00
60 -
Sprint 30 Team NetApp ,, 0:00
61 -
GC 31 AG2R La Mondiale ,, 0:00
62 -
GC 27 Cofidis, le Crédit en Ligne ,, 0:00
63 -
Sprint 21 Vacansoleil - DCM ,, 0:00
64 -
GC 29 Colombia es Pasión - Café de Colombia ,, 0:00
65 -
GC 27 Colombia es Pasión - Café de Colombia ,, 0:00
66 -
Sprint 26 Roubaix-Dalkia ,, 0:00
67 -
TT 26 Cycling Team De Rijke-Shanks ,, 0:00
68 -
GC 28 Cofidis, le Crédit en Ligne ,, 0:00
69 -
Climber 23 ,, 0:00
70 -
Classic 28 Vacansoleil - DCM ,, 0:00
71 -
Sprint 22 BigMat - Auber 93 ,, 0:00
72 -
Sprint 28 Colombia es Pasión - Café de Colombia ,, 0:00
73 -
Sprint 24 Roubaix-Dalkia ,, 0:00
74 -
Sprint 32 Vacansoleil - DCM ,, 0:00
75 -
Sprint 30 BigMat - Auber 93 ,, 0:00
76 -
GC 22 FDJ ,, 0:00
77 -
TT 25 Pro Team Astana ,, 0:00
78 -
GC 23 Cofidis, le Crédit en Ligne ,, 0:00
79 -
Sprint 22 Skil - Shimano ,, 0:00
80 -
GC 23 Cofidis, le Crédit en Ligne ,, 0:00
81 -
Sprint 27 Roubaix-Dalkia ,, 0:00
82 -
GC 36 Cofidis, le Crédit en Ligne ,, 0:00
83 -
Sprint 22 ,, 0:00
84 -
GC 24 Pro Team Astana ,, 0:00
85 -
GC 30 FDJ ,, 0:00
86 -
GC 24 Pro Team Astana ,, 0:00
87 -
Sprint 27 BigMat - Auber 93 ,, 0:00
88 -
Sprint 25 BigMat - Auber 93 ,, 0:00
89 -
Sprint 22 Saur - Sojasun ,, 0:00
90 -
Classic 27 Skil - Shimano ,, 0:00
91 -
TT 34 Spidertech Powered by C10 ,, 0:00
92 -
Sprint 24 Spidertech Powered by C10 ,, 0:00
93 -
GC 20 Spidertech Powered by C10 0:18 0:18
94 -
TT 28 Spidertech Powered by C10 0:24 0:24
95 -
Sprint 31 Bretagne Schuller 1:14 1:14
96 -
Sprint 32 Saur - Sojasun 2:04 2:04