1 1 +0:00 -
Sprint 29 Domin Sport 7 5 4:23:59
2 3 +0:11 -
Sprint 29 Wibatech 7r Fuji 3 2 ,, 0:00
3 4 +0:13 -
Sprint 23 Team Sparebanken Sør 1 1 ,, 0:00
4 12 +0:17 -
Sprint 32 Team Hurom ,, 0:00
5 16 +0:17 -
Climber 22 Team Sparebanken Sør ,, 0:00
6 22 +0:17 -
Climber 19 Team Sparebanken Sør ,, 0:00
7 6 +0:14 -
Sprint 29 Voster Uniwheels Team ,, 0:00
8 11 +0:17 -
Sprint 22 Team FixIT.no ,, 0:00
9 5 +0:13 -
Sprint 31 Elkov - Author Cycling Team ,, 0:00
10 2 +0:04 -
Sprint 28 Team Coop ,, 0:00
11 13 +0:17 -
Sprint 27 Team Tre Berg - Postnord ,, 0:00
12 20 +0:17 -
Sprint 23 ,, 0:00
13 14 +0:17 -
Sprint 21 ,, 0:00
14 15 +0:17 -
Sprint 26 CK Pribram Fany Gastro ,, 0:00
15 27 +0:17 -
Sprint 22 ISD-Jorbi Continental Team ,, 0:00
16 7 +0:16 -
Sprint 23 Team Coop ,, 0:00
17 17 +0:17 -
Sprint 20 Team Hurom ,, 0:00
18 29 +0:17 -
Sprint 24 SKC TUFO Prostějov ,, 0:00
19 26 +0:17 -
Sprint 25 Team Tre Berg - Postnord ,, 0:00
20 18 +0:17 -
Sprint 21 ,, 0:00
21 8 +0:16 -
Classic 25 Team Tre Berg - Postnord ,, 0:00
22 9 +0:16 -
TT 31 Team Tre Berg - Postnord ,, 0:00
23 24 +0:17 -
TT 18 Wibatech 7r Fuji ,, 0:00
24 21 +0:17 -
Sprint 25 Team Sparebanken Sør ,, 0:00
25 19 +0:17 -
Sprint 22 AC Sparta Praha ,, 0:00
26 10 +0:16 -
Sprint 27 Elkov - Author Cycling Team ,, 0:00
27 28 +0:17 -
Climber 21 ISD-Jorbi Continental Team ,, 0:00
28 25 +0:17 -
GC 26 ,, 0:00
29 23 +0:17 -
GC 19 SKC TUFO Prostějov ,, 0:00
30 39 +1:09 -
Sprint 24 Torku Sekerspor ,, 0:00
31 30 +0:24 -
Sprint 21 CK Pribram Fany Gastro 0:07 0:07
32 31 +0:38 -
GC 36 Wibatech 7r Fuji 0:21 0:21
33 34 +0:38 -
Sprint 36 Wibatech 7r Fuji ,, 0:21
34 32 +0:38 -
Sprint 27 Domin Sport ,, 0:21
35 35 +0:38 -
Sprint 28 Team FixIT.no ,, 0:21
36 33 +0:38 -
GC 28 Voster Uniwheels Team ,, 0:21
37 36 +0:48 -
Sprint 29 Wibatech 7r Fuji 0:31 0:31
38 37 +0:48 -
Sprint 39 Elkov - Author Cycling Team ,, 0:31
39 38 +0:54 -
Sprint 26 0:37 0:37
40 44 +1:44 -
Sprint 34 Domin Sport 0:48 0:48
41 40 +1:10 -
Sprint 22 Team Coop 0:55 0:55
42 41 +1:27 -
TT 22 Team FixIT.no 1:10 1:10
43 42 +1:27 -
Sprint 26 CK Pribram Fany Gastro ,, 1:10
44 48 +3:08 -
Sprint 32 ,, 1:10
45 43 +1:29 -
Sprint 30 1:12 1:12
46 46 +2:38 -
Sprint 29 Torku Sekerspor 1:24 1:24
47 49 +3:22 -
TT 28 Torku Sekerspor ,, 1:24
48 45 +2:37 -
Sprint 23 Team Sparebanken Sør 2:20 2:20
49 47 +2:57 -
Sprint 23 Team Sparebanken Sør ,, 2:20
50 50 +3:34 -
Sprint 40 ,, 2:20
51 52 +4:18 -
TT 24 ,, 2:20
52 51 +3:38 -
Classic 23 CK Pribram Fany Gastro 3:21 3:21
53 54 +5:02 -
Sprint 23 Voster Uniwheels Team 4:45 4:45
54 55 +5:02 -
Sprint 26 Team Coop ,, 4:45
55 53 +5:02 -
Sprint 32 Voster Uniwheels Team ,, 4:45
56 57 +6:49 -
Classic 36 6:32 6:32
57 56 +6:49 -
Sprint 19 Torku Sekerspor ,, 6:32
58 58 +6:49 -
Sprint 23 SKC TUFO Prostějov ,, 6:32
59 59 +6:49 -
Sprint 31 Torku Sekerspor ,, 6:32
60 68 +22:56 -
TT 27 ISD-Jorbi Continental Team 11:30 11:30
61 60 +11:47 -
GC 21 SKC TUFO Prostějov ,, 11:30
62 61 +11:47 -
GC 24 ,, 11:30
63 64 +13:28 -
GC 20 ,, 11:30
64 62 +11:47 -
Sprint 22 Team FixIT.no ,, 11:30
65 65 +14:49 -
Sprint 25 Team Coop 13:02 13:02
66 67 +22:00 -
Sprint 23 Team Coop ,, 13:02
67 63 +13:19 -
TT 24 Team FixIT.no ,, 13:02
68 66 +15:00 -
TT 21 ,, 13:02
DNF -
TT 23 -
DNF -
Classic 18 -
DNF -
Sprint 30 -
DNF -
Sprint 18 -
DNF -
Sprint 30 -
DNF -
TT 22 -
DNF -
TT 30 -
DNF -
GC 18 -
DNF -
TT 35 -
DNF -
TT 19 -
DNF -
TT 19 -
DNF -
TT 22 AC Sparta Praha -
DNF -
TT 20 AC Sparta Praha -
DNF -
TT 21 AC Sparta Praha -
DNF -
Sprint 22 AC Sparta Praha -
DNF -
TT 22 Elkov - Author Cycling Team -
DNF -
Sprint 30 Elkov - Author Cycling Team -
DNF -
TT 26 Team Coop -
DNF -
Sprint 25 Wibatech 7r Fuji -
DNF -
Sprint 22 SKC TUFO Prostějov -
DNF -
GC 19 SKC TUFO Prostějov -
DNF -
Sprint 26 SKC TUFO Prostějov -
DNF -
Sprint 25 Team FixIT.no -
DNF -
TT 22 Team Tre Berg - Postnord -
DNF -
Sprint 23 Team Tre Berg - Postnord -
DNF -
Sprint 28 Domin Sport -
DNF -
Sprint 23 Domin Sport -
DNF -
Sprint 30 Domin Sport -
DNF -
Sprint 26 Voster Uniwheels Team -
DNF -
Sprint 19 Voster Uniwheels Team -
DNF -
Sprint 30 Voster Uniwheels Team -
DNF -
Sprint 24 Team Hurom -
DNF -
Sprint 25 Team Hurom -
DNF -
GC 20 Team Hurom -
DNF -
GC 20 Team Hurom -
DNS -
GC 19 -
DNS -
Sprint 34 Elkov - Author Cycling Team -
DNS -
Sprint 30 CK Pribram Fany Gastro -
DNS -
Sprint 26 Team Hurom -