1 -
Sprint 26 ISD Sport Donetsk 5 -
2 -
GC 19 Rabobank Continental Team 2 -
3 -
GC 25 Team Differdange Apiflo Vacances 1 -
4 -
GC 21 Atlas - Romer's Hausbäckerei -
5 -
Sprint 25 Cyclingteam Jo Piels -
6 -
TT 26 Team GLS - Pakke Shop -
7 -
GC 20 -
8 -
Sprint 26 Team Differdange Apiflo Vacances -
9 -
Sprint 25 Kuota Senges -
10 -
Sprint 28 Preti Mangimi - Prisma Stufe -
11 -
Sprint 18 -
12 -
GC 20 -
13 -
Sprint 26 Team GLS - Pakke Shop -
14 -
Sprint 23 Ulan -
15 -
TT 20 -
16 -
Sprint 30 Team Differdange Apiflo Vacances -
17 -
Sprint 20 Atlas - Romer's Hausbäckerei -
18 -
Sprint 21 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team -
19 -
Sprint 23 Hadimec - Nazionale Elettronica -
20 -
Sprint 20 -
21 -
Sprint 33 Team Differdange Apiflo Vacances -
22 -
Sprint 21 Fidea Cycling Team -
23 -
Sprint 29 Kuota Senges -
24 -
Sprint 22 Asito Cycling Team -
25 -
Sprint 30 Hadimec - Nazionale Elettronica -
26 -
Sprint 19 -
27 -
Sprint 21 Cyclingteam Jo Piels -
28 -
Classic 22 Hadimec - Nazionale Elettronica -
29 -
Sprint 30 Team Differdange Apiflo Vacances -
30 -
Sprint 24 Team Trek Adecco -
31 -
Sprint 19 Asito Cycling Team -
32 -
Sprint 23 Ubbink-Syntec Cycling Team -
33 -
TT 25 Team Differdange Apiflo Vacances -
34 -
Sprint 23 Atlas - Romer's Hausbäckerei -
35 -
Sprint 21 -
36 -
TT 23 -
37 -
Sprint 20 Thüringer Energie Team -
38 -
Sprint 27 Team Differdange Apiflo Vacances -
39 -
Sprint 21 ISD Sport Donetsk -
40 -
TT 21 Thüringer Energie Team -
41 -
Sprint 27 Team GLS - Pakke Shop -
42 -
Sprint 23 -
43 -
TT 18 -
44 -
Sprint 22 -
45 -
Sprint 21 -
46 -
Sprint 21 Ulan -
47 -
TT 20 -
48 -
Sprint 21 -
49 -
TT 21 -
50 -
Sprint 21 Thüringer Energie Team -
51 -
Sprint 20 Team Trek Adecco -
52 -
Classic 26 -
53 -
Classic 19 Ubbink-Syntec Cycling Team -
54 -
Sprint 21 Asito Cycling Team -
55 -
Sprint 33 -
56 -
TT 23 Kuota Senges -
57 -
Sprint 19 Hadimec - Nazionale Elettronica -
58 -
Sprint 32 Preti Mangimi - Prisma Stufe -
59 -
TT 20 -
60 -
Sprint 31 Cyclingteam Jo Piels -
61 -
Sprint 31 Team Differdange Apiflo Vacances -
62 -
Sprint 22 Asito Cycling Team -
63 -
Classic 26 -
64 -
Sprint 23 Ulan -
65 -
Sprint 18 ISD Sport Donetsk -
66 -
Sprint 28 -
67 -
Sprint 22 Team Trek Adecco -
68 -
TT 42 -
69 -
Sprint 19 -
70 -
Sprint 21 Ulan -
71 -
Sprint 28 -
72 -
Sprint 26 Team Trek Adecco -
73 -
Sprint 21 Team Differdange Apiflo Vacances -
74 -
TT 32 -
75 -
TT 31 -
76 -
TT 19 Asito Cycling Team -
77 -
Sprint 27 ISD Sport Donetsk -
78 -
Sprint 19 -
79 -
Sprint 19 Krolstone Continental Team -
80 -
Sprint 27 Cyclingteam Jo Piels -
81 -
GC 23 Kuota Senges -
82 -
TT 19 Atlas - Romer's Hausbäckerei -
83 -
Sprint 29 Team Odense Energi -
84 -
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels -
85 -
Sprint 19 Asito Cycling Team -
86 -
Sprint 20 -
87 -
Sprint 24 Ubbink-Syntec Cycling Team -
88 -
GC 19 Thüringer Energie Team -
89 -
Sprint 18 Thüringer Energie Team -
90 -
Sprint 24 Hadimec - Nazionale Elettronica -
91 -
Sprint 23 Ulan -
92 -
Sprint 19 Thüringer Energie Team -
93 -
Sprint 40 -
94 -
TT 20 -
95 -
Sprint 21 Kuota Senges -
96 -
Sprint 22 Team Differdange Apiflo Vacances -
97 -
Sprint 18 ISD Sport Donetsk -
98 -
Sprint 18 Ubbink-Syntec Cycling Team -
99 -
Sprint 22 -
100 -
Sprint 30 -
101 -
Sprint 21 Ubbink-Syntec Cycling Team -
102 -
Sprint 25 -
103 -
Sprint 21 -
104 -
Sprint 24 ISD Sport Donetsk -
105 -
Sprint 24 Team Trek Adecco -
106 -
Sprint 28 Atlas - Romer's Hausbäckerei -
107 -
Sprint 23 Atlas - Romer's Hausbäckerei -
108 -
Sprint 20 -
109 -
Sprint 26 -
110 -
Sprint 20 -
111 -
Sprint 23 Cosmote Kastro -
112 -
TT 39 -
113 -
TT 37 -
114 -
Sprint 21 Kuota Senges -
115 -
Sprint 25 Hadimec - Nazionale Elettronica -
116 -
TT 22 -
117 -
Sprint 26 Team Trek Adecco -
118 -
Sprint 36 -
119 -
Sprint 19 -
120 -
Sprint 18 -