1 2 +0:04 31
GC 17 Balen BC Junior 20 2:20:47
2 5 +0:34 72
Sprint 17 Ukraine 12 ,, 0:00
3 13 +1:20 193
TT 17 Israel 7 ,, 0:00
4 6 +0:37 52
GC 17 Toruński Klub Kolarski Pacific 5 ,, 0:00
5 1 +0:00 4
GC 18 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz 4 ,, 0:00
6 8 +0:38 61
GC 16 Kazakhstan 3 ,, 0:00
7 3 +0:05 2
GC 18 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz 2 ,, 0:00
8 9 +0:43 73
TT 18 Ukraine 1 ,, 0:00
9 10 +0:47 92
Sprint 17 Belarus ,, 0:00
10 11 +0:49 111
GC 18 SLA SK ,, 0:00
11 4 +0:31 45
Sprint 17 SMS Swidnica ,, 0:00
12 7 +0:37 51
GC 17 Toruński Klub Kolarski Pacific ,, 0:00
13 12 +0:55 71
Sprint 17 Ukraine 0:12 0:12
14 58 +4:05 153
TT 16 Estonia 3:00 3:00
15 42 +3:48 103
Sprint 17 Russia ,, 3:00
16 24 +3:25 32
Classic 17 Balen BC Junior ,, 3:00
17 85 +6:27 86
Classic 18 Czech Republic ,, 3:00
18 14 +3:06 3
Classic 17 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz ,, 3:00
19 62 +4:08 163
Sprint 18 Finland ,, 3:00
20 18 +3:21 16
Sprint 16 RSC Cottbus ,, 3:00
21 39 +3:47 94
Sprint 16 Belarus ,, 3:00
22 70 +4:18 183
Sprint 17 Warmia Biskupiec ,, 3:00
23 29 +3:38 65
GC 18 Kazakhstan ,, 3:00
24 26 +3:32 42
GC SMS Swidnica ,, 3:00
25 25 +3:25 33
GC 17 Balen BC Junior ,, 3:00
26 19 +3:21 13
GC 17 RSC Cottbus ,, 3:00
27 75 +4:26 213
Sprint 16 LMGKK Ziemia Brzeska ,, 3:00
28 69 +4:18 182
Sprint 16 Warmia Biskupiec ,, 3:00
29 80 +5:27 85
Sprint 18 Czech Republic ,, 3:00
30 78 +5:01 126
Sprint 17 KTK Kalisz ,, 3:00
31 56 +3:59 141
TT 18 LKS Baszta Golczewo ,, 3:00
32 76 +4:34 106
TT Russia ,, 3:00
33 59 +4:05 151
TT 17 Estonia ,, 3:00
34 73 +4:24 191
TT 17 Israel ,, 3:00
35 47 +3:53 131
Sprint 17 Latvia ,, 3:00
36 28 +3:37 53
Sprint Toruński Klub Kolarski Pacific ,, 3:00
37 48 +3:53 135
Classic 16 Latvia ,, 3:00
38 43 +3:48 101
Classic 17 Russia ,, 3:00
39 63 +4:08 162
Classic 17 Finland ,, 3:00
40 77 +4:47 233
Classic SMS Torun ,, 3:00
41 49 +3:53 122
Sprint 17 KTK Kalisz ,, 3:00
42 46 +3:52 134
Sprint 17 Latvia ,, 3:00
43 15 +3:06 6
GC 18 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz ,, 3:00
44 74 +4:25 201
GC 16 Litubel Staki Parket Team Kaunas ,, 3:00
45 37 +3:45 105
GC 18 Russia ,, 3:00
46 82 +5:57 25
GC 16 Tarnovia Tarnowo Podgorne ,, 3:00
47 36 +3:45 114
Sprint 17 SLA SK ,, 3:00
48 54 +3:57 54
GC 17 Toruński Klub Kolarski Pacific ,, 3:00
49 45 +3:49 113
GC 17 SLA SK ,, 3:00
50 20 +3:21 15
GC RSC Cottbus ,, 3:00
51 71 +4:18 184
GC 18 Warmia Biskupiec ,, 3:00
52 34 +3:43 74
GC 16 Ukraine ,, 3:00
53 40 +3:47 95
TT 16 Belarus ,, 3:00
54 88 +9:45 241
TT 18 Gediminas Gruodis Lithuania ,, 3:00
55 16 +3:06 5
GC 18 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz ,, 3:00
56 67 +4:14 171
GC 17 Kujawsko - Pomorskie ,, 3:00
57 83 +6:04 246
GC 18 Gediminas Gruodis Lithuania ,, 3:00
58 72 +4:18 181
GC 17 Warmia Biskupiec ,, 3:00
59 86 +7:03 215
GC 17 LMGKK Ziemia Brzeska ,, 3:00
60 65 +4:09 34
GC 17 Balen BC Junior ,, 3:00
61 22 +3:21 12
GC 17 RSC Cottbus ,, 3:00
62 84 +6:07 202
GC Litubel Staki Parket Team Kaunas ,, 3:00
63 50 +3:53 136
Sprint 18 Latvia ,, 3:00
64 32 +3:38 62
Classic 17 Kazakhstan ,, 3:00
65 44 +3:49 116
GC 17 SLA SK ,, 3:00
66 55 +3:57 55
GC Toruński Klub Kolarski Pacific ,, 3:00
67 31 +3:38 63
Sprint 18 Kazakhstan ,, 3:00
68 52 +3:53 124
Sprint 18 KTK Kalisz ,, 3:00
69 57 +3:59 142
Sprint 17 LKS Baszta Golczewo ,, 3:00
70 41 +3:47 93
TT 17 Belarus ,, 3:00
71 27 +3:32 43
Sprint 17 SMS Swidnica ,, 3:00
72 35 +3:43 75
Sprint 16 Ukraine ,, 3:00
73 33 +3:39 82
GC 17 Czech Republic ,, 3:00
74 61 +4:06 22
Sprint 17 Tarnovia Tarnowo Podgorne ,, 3:00
75 53 +3:53 132
Sprint 16 Latvia ,, 3:00
76 68 +4:14 172
GC 16 Kujawsko - Pomorskie ,, 3:00
77 21 +3:21 11
GC 17 RSC Cottbus ,, 3:00
78 87 +7:20 44
GC 18 SMS Swidnica ,, 3:00
79 30 +3:38 64
Sprint 18 Kazakhstan ,, 3:00
80 81 +5:45 195
TT 17 Israel ,, 3:00
81 38 +3:45 83
Sprint 18 Czech Republic ,, 3:00
82 64 +4:09 35
Sprint 18 Balen BC Junior ,, 3:00
83 66 +4:09 36
Sprint 16 Balen BC Junior ,, 3:00
84 51 +3:53 121
Sprint 17 KTK Kalisz ,, 3:00
85 23 +3:22 23
GC 17 Tarnovia Tarnowo Podgorne ,, 3:00
86 60 +4:05 155
GC 18 Estonia ,, 3:00
87 17 +3:06 1
TT 17 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz ,, 3:00
88 79 +5:03 145
Sprint 17 LKS Baszta Golczewo ,, 3:00
89 90 +12:07 244
GC 16 Gediminas Gruodis Lithuania 10:40 10:40
90 103 +14:06 203
GC 16 Litubel Staki Parket Team Kaunas 11:09 11:09
91 95 +12:36 243
GC 17 Gediminas Gruodis Lithuania ,, 11:09
92 101 +13:34 66
GC 16 Kazakhstan 11:39 11:39
93 105 +14:14 125
GC 18 KTK Kalisz ,, 11:39
94 109 +17:04 192
GC Israel ,, 11:39
95 97 +12:53 174
GC 18 Kujawsko - Pomorskie ,, 11:39
96 93 +12:28 115
Sprint 17 SLA SK ,, 11:39
97 104 +14:12 194
GC 17 Israel ,, 11:39
98 92 +12:28 112
Sprint 16 SLA SK ,, 11:39
99 107 +14:59 123
Sprint 17 KTK Kalisz ,, 11:39
100 94 +12:32 133
Sprint 16 Latvia ,, 11:39
101 91 +12:26 91
Sprint Belarus ,, 11:39
102 89 +12:01 21
Sprint 17 Tarnovia Tarnowo Podgorne ,, 11:39
103 102 +14:05 46
GC 17 SMS Swidnica ,, 11:39
104 112 +19:13 214
GC 17 LMGKK Ziemia Brzeska ,, 11:39
105 114 +19:22 206
GC 16 Litubel Staki Parket Team Kaunas ,, 11:39
106 99 +13:06 56
GC 17 Toruński Klub Kolarski Pacific ,, 11:39
107 98 +12:53 173
GC 16 Kujawsko - Pomorskie ,, 11:39
108 110 +18:02 154
TT 17 Estonia ,, 11:39
109 96 +12:44 152
Sprint 17 Estonia ,, 11:39
110 111 +18:23 204
Sprint 17 Litubel Staki Parket Team Kaunas ,, 11:39
111 113 +19:15 146
Sprint 17 LKS Baszta Golczewo ,, 11:39
112 100 +13:06 242
Sprint 17 Gediminas Gruodis Lithuania ,, 11:39
113 106 +14:43 245
Sprint 17 Gediminas Gruodis Lithuania ,, 11:39
114 108 +16:26 144
Sprint 17 LKS Baszta Golczewo ,, 11:39
DNF 161
Sprint 18 Finland -
DNF 164
GC 18 Finland -
DNF 165
GC 17 Finland -
DNF 41
GC 18 SMS Swidnica -
DNF 14
GC RSC Cottbus -
DNF 196
TT 16 Israel -
DNF 102
GC 16 Russia -
DNF 104
Sprint 18 Russia -
DNF 24
Sprint 16 Tarnovia Tarnowo Podgorne -
DNF 143
Sprint 18 LKS Baszta Golczewo -
DNF 71 +4:18 184
Sprint 18 Warmia Biskupiec -
DNF 205
Sprint 17 Litubel Staki Parket Team Kaunas -
DNF 212
Sprint 18 LMGKK Ziemia Brzeska -
DNF 211
Sprint 17 LMGKK Ziemia Brzeska -
DNS 231
GC 17 SMS Torun -