1 63 +13:02 6
GC 18 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz 20 2:41:04
2 1 +0:00 4
GC 18 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz 12 ,, 0:00
3 32 +5:34 85
Sprint 18 Czech Republic 7 ,, 0:00
4 20 +3:56 83
Sprint 18 Czech Republic 5 ,, 0:00
5 16 +3:46 82
GC 17 Czech Republic 4 ,, 0:00
6 19 +3:56 114
Sprint 17 SLA SK 3 ,, 0:00
7 42 +6:38 86
Sprint 18 Czech Republic 2 ,, 0:00
8 29 +4:29 182
Sprint 16 Warmia Biskupiec 1 ,, 0:00
9 31 +5:14 145
Sprint 17 LKS Baszta Golczewo ,, 0:00
10 22 +4:00 121
Sprint 17 KTK Kalisz ,, 0:00
11 51 +7:41 101
Sprint 17 Russia ,, 0:00
12 12 +1:31 193
TT 17 Israel ,, 0:00
13 5 +0:48 52
GC 17 Toruński Klub Kolarski Pacific ,, 0:00
14 27 +4:28 131
Sprint 17 Latvia ,, 0:00
15 2 +0:06 31
GC 17 Balen BC Junior ,, 0:00
16 34 +6:11 116
GC 17 SLA SK ,, 0:00
17 36 +6:18 191
TT 17 Israel ,, 0:00
18 15 +3:43 42
GC SMS Swidnica ,, 0:00
19 37 +6:25 3
GC 17 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz ,, 0:00
20 21 +3:56 16
Sprint 16 RSC Cottbus ,, 0:00
21 46 +7:02 12
Sprint 18 RSC Cottbus ,, 0:00
22 64 +13:04 174
Sprint 18 Kujawsko - Pomorskie ,, 0:00
23 23 +4:03 134
Sprint 17 Latvia ,, 0:00
24 44 +6:59 53
Sprint Toruński Klub Kolarski Pacific ,, 0:00
25 74 +15:07 233
Sprint SMS Torun ,, 0:00
26 25 +4:16 151
Sprint 17 Estonia ,, 0:00
27 80 +19:22 192
Sprint Israel ,, 0:00
28 14 +3:32 13
GC 17 RSC Cottbus ,, 0:00
29 30 +4:37 213
Sprint 16 LMGKK Ziemia Brzeska ,, 0:00
30 8 +1:00 111
GC 18 SLA SK ,, 0:00
31 28 +4:28 135
Classic 16 Latvia ,, 0:00
32 78 +15:42 66
GC 16 Kazakhstan ,, 0:00
33 24 +4:08 54
GC 17 Toruński Klub Kolarski Pacific ,, 0:00
34 33 +5:58 106
GC Russia ,, 0:00
35 68 +13:59 136
Sprint 18 Latvia ,, 0:00
36 61 +12:58 241
TT 18 Gediminas Gruodis Lithuania ,, 0:00
37 45 +7:00 95
TT 16 Belarus ,, 0:00
38 9 +1:01 45
Sprint 17 SMS Swidnica ,, 0:00
39 79 +16:21 112
Sprint 16 SLA SK ,, 0:00
40 72 +14:54 184
Sprint 18 Warmia Biskupiec ,, 0:00
41 53 +7:53 195
TT 17 Israel ,, 0:00
42 52 +7:45 183
Sprint 17 Warmia Biskupiec ,, 0:00
43 47 +7:05 63
Sprint 18 Kazakhstan ,, 0:00
44 6 +0:54 73
TT 18 Ukraine ,, 0:00
45 39 +6:27 55
TT Toruński Klub Kolarski Pacific ,, 0:00
46 43 +6:48 94
Sprint 16 Belarus ,, 0:00
47 50 +7:20 132
Sprint 16 Latvia ,, 0:00
48 55 +8:33 15
Sprint RSC Cottbus ,, 0:00
49 87 +21:59 133
Sprint 16 Latvia ,, 0:00
50 3 +0:16 2
GC 18 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz ,, 0:00
51 7 +0:58 92
Sprint 17 Belarus ,, 0:00
52 48 +7:15 171
Sprint 17 Kujawsko - Pomorskie ,, 0:00
53 35 +6:15 124
Sprint 18 KTK Kalisz ,, 0:00
54 69 +14:26 172
GC 16 Kujawsko - Pomorskie ,, 0:00
55 18 +3:52 93
TT 17 Belarus ,, 0:00
56 10 +1:06 71
Sprint 17 Ukraine ,, 0:00
57 75 +15:08 244
GC 16 Gediminas Gruodis Lithuania ,, 0:00
58 11 +1:16 61
GC 16 Kazakhstan ,, 0:00
59 41 +6:33 43
Sprint 17 SMS Swidnica ,, 0:00
60 38 +6:26 33
GC 17 Balen BC Junior ,, 0:00
61 26 +4:20 35
GC 18 Balen BC Junior ,, 0:00
62 40 +6:27 1
TT 17 ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziadz ,, 0:00
63 17 +3:49 64
Sprint 18 Kazakhstan ,, 0:00
64 49 +7:18 155
Sprint 18 Estonia ,, 0:00
65 54 +8:11 22
Sprint 17 Tarnovia Tarnowo Podgorne ,, 0:00
66 76 +15:14 21
Sprint 17 Tarnovia Tarnowo Podgorne ,, 0:00
67 89 +24:20 125
Sprint 18 KTK Kalisz ,, 0:00
68 13 +3:15 32
Classic 17 Balen BC Junior ,, 0:00
69 4 +0:45 72
Sprint 17 Ukraine ,, 0:00
70 57 +10:44 44
Sprint 18 SMS Swidnica ,, 0:00
71 70 +14:44 46
GC 17 SMS Swidnica 0:28 0:28
72 82 +20:07 115
Sprint 17 SLA SK 4:15 4:15
73 81 +19:28 126
Sprint 17 KTK Kalisz ,, 4:15
74 56 +10:26 113
Sprint 17 SLA SK ,, 4:15
75 90 +26:08 91
Sprint Belarus ,, 4:15
76 71 +14:47 25
Sprint 16 Tarnovia Tarnowo Podgorne ,, 4:15
77 60 +11:21 122
Sprint 17 KTK Kalisz ,, 4:15
78 59 +11:17 11
Sprint 17 RSC Cottbus ,, 4:15
79 73 +14:54 202
Sprint Litubel Staki Parket Team Kaunas 5:34 5:34
80 66 +13:12 201
Sprint 16 Litubel Staki Parket Team Kaunas ,, 5:34
81 84 +20:15 181
Sprint 17 Warmia Biskupiec 5:45 5:45
82 83 +20:13 65
GC 18 Kazakhstan 6:15 6:15
83 62 +12:59 74
GC 16 Ukraine ,, 6:15
84 86 +21:08 163
Sprint 18 Finland ,, 6:15
85 93 +30:53 194
GC 17 Israel ,, 6:15
86 67 +13:27 105
GC 18 Russia ,, 6:15
87 65 +13:05 75
GC 16 Ukraine 6:21 6:21
88 58 +10:55 141
TT 18 LKS Baszta Golczewo ,, 6:21
89 92 +30:39 203
TT 16 Litubel Staki Parket Team Kaunas ,, 6:21
90 94 +35:21 204
TT 17 Litubel Staki Parket Team Kaunas 6:38 6:38
91 85 +20:53 142
TT 17 LKS Baszta Golczewo 6:42 6:42
92 88 +23:06 246
TT 18 Gediminas Gruodis Lithuania 6:50 6:50
93 77 +15:35 62
Classic 17 Kazakhstan 8:58 8:58
94 95 +37:33 34
Classic 17 Balen BC Junior 23:04 23:04
95 91 +30:14 36
Classic 16 Balen BC Junior ,, 23:04
DNF 162
Classic 17 Finland -
DNF 23
GC 17 Tarnovia Tarnowo Podgorne -
DNF 56
GC 17 Toruński Klub Kolarski Pacific -
DNF 215
GC 17 LMGKK Ziemia Brzeska -
DNF 146
GC 17 LKS Baszta Golczewo -
DNS 103
Sprint 17 Russia -
DNS 51
GC 17 Toruński Klub Kolarski Pacific -