1 30 +8:25 17
Sprint 26 Cyclingteam Jo Piels 8 5 3:25:56
2 33 +8:38 45
Sprint 29 Parkhotel Valkenburg CT 5 2 ,, 0:00
3 31 +8:32 27
Sprint 27 Cyclingteam Join's - De Rijke 2 1 ,, 0:00
4 34 +8:40 81
TT 21 BMC Development Team ,, 0:00
5 39 +8:56 53
Sprint 22 Rabobank Development Team ,, 0:00
6 63 +10:23 31
Sprint 27 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
7 54 +9:50 97
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
8 44 +9:25 36
Sprint 26 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
9 32 +8:36 85
TT 22 BMC Development Team ,, 0:00
10 58 +10:12 61
Sprint 21 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
11 64 +10:27 73
Sprint 24 Team3M ,, 0:00
12 48 +9:33 93
Sprint 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
13 24 +7:38 137
Sprint 21 WV De Jonge Renner ,, 0:00
14 41 +9:00 47
Sprint 26 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:00
15 1 +0:00 21
Sprint 25 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
16 35 +8:40 82
Sprint 23 BMC Development Team ,, 0:00
17 16 +6:23 84
Sprint 21 BMC Development Team ,, 0:00
18 37 +8:45 86
Sprint 20 BMC Development Team ,, 0:00
19 4 +0:32 11
Sprint 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
20 65 +10:44 7
Sprint 20 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
21 57 +10:03 136
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
22 5 +0:35 87
Classic 19 BMC Development Team ,, 0:00
23 8 +0:49 41
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:00
24 52 +9:47 144
Sprint 21 ,, 0:00
25 42 +9:15 71
Sprint 26 Team3M ,, 0:00
26 10 +0:53 72
Sprint 25 Team3M ,, 0:00
27 2 +0:19 44
Sprint 24 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:00
28 93 +23:42 1
Sprint 21 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
29 7 +0:44 26
Sprint 26 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
30 9 +0:51 55
GC 22 Rabobank Development Team ,, 0:00
31 28 +8:05 115
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
32 15 +6:07 16
Sprint 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
33 3 +0:29 54
Sprint 20 Rabobank Development Team ,, 0:00
34 70 +11:11 13
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
35 13 +2:18 132
GC 21 WV De Jonge Renner ,, 0:00
36 6 +0:40 56
GC 21 Rabobank Development Team ,, 0:00
37 27 +8:02 66
Sprint 22 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
38 26 +7:56 134
TT 23 WV De Jonge Renner ,, 0:00
39 12 +1:24 92
Classic 22 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
40 19 +6:42 74
Sprint 23 Team3M ,, 0:00
41 38 +8:46 25
Sprint 33 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
42 59 +10:13 131
Sprint 25 WV De Jonge Renner ,, 0:00
43 77 +13:58 141
GC 20 ,, 0:00
44 82 +15:28 127
Sprint 35 Team Bliz-Merida ,, 0:00
45 60 +10:15 105
Sprint 20 NWV Groningen ,, 0:00
46 71 +11:22 103
Sprint 27 NWV Groningen ,, 0:00
47 51 +9:44 126
GC 23 Team Bliz-Merida ,, 0:00
48 18 +6:34 22
Sprint 23 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
49 36 +8:44 14
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
50 40 +8:56 51
Sprint 19 Rabobank Development Team ,, 0:00
51 22 +7:00 2
Classic 26 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
52 78 +14:13 113
Classic 20 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
53 55 +9:50 143
TT 19 ,, 0:00
54 21 +6:52 77
Sprint 24 Team3M ,, 0:00
55 53 +9:47 6
TT 29 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
56 14 +2:18 5
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
57 62 +10:22 135
Classic 20 WV De Jonge Renner ,, 0:00
58 94 +25:12 133
Classic 24 WV De Jonge Renner ,, 0:00
59 17 +6:27 12
TT 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
60 29 +8:08 106
GC 20 NWV Groningen ,, 0:00
61 56 +10:02 117
Sprint 20 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
62 20 +6:47 52
Sprint 19 Rabobank Development Team ,, 0:00
63 90 +20:24 83
Sprint 19 BMC Development Team ,, 0:00
64 97 +27:42 62
TT 30 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
65 91 +21:20 125
Sprint 23 Team Bliz-Merida ,, 0:00
66 81 +14:53 123
Sprint 24 Team Bliz-Merida ,, 0:00
67 67 +10:54 34
Sprint 24 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
68 11 +0:57 33
Sprint 25 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
69 46 +9:29 94
Classic 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
70 83 +15:51 111
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
71 23 +7:12 95
Climber 18 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
72 25 +7:48 32
GC 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 0:15 0:15
73 66 +10:44 65
Classic 19 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:15
74 43 +9:20 42
TT 26 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:15
75 88 +18:30 57
Sprint 21 Rabobank Development Team ,, 0:15
76 95 +25:16 116
Sprint 22 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 0:18 0:18
77 96 +26:08 122
Sprint 18 Team Bliz-Merida ,, 0:18
78 74 +11:58 114
Sprint 25 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:18
79 47 +9:32 75
Sprint 25 Team3M ,, 0:18
80 61 +10:15 147
Sprint 21 ,, 0:18
81 84 +15:51 102
Sprint 25 NWV Groningen ,, 0:18
82 92 +23:38 146
Sprint 18 ,, 0:18
83 75 +12:14 121
Sprint 18 Team Bliz-Merida ,, 0:18
84 49 +9:37 46
Sprint 29 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:18
85 89 +19:25 96
Classic 21 Lotto - Soudal U23 ,, 0:18
86 68 +11:02 101
Sprint 31 NWV Groningen 0:27 0:27
87 45 +9:29 35
Sprint KRUL Stef Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:27
88 69 +11:10 43
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg CT 0:31 0:31
89 50 +9:42 15
Sprint 25 Cyclingteam Jo Piels 0:41 0:41
90 73 +11:38 91
Sprint 23 Lotto - Soudal U23 0:59 0:59
91 86 +16:32 104
Sprint 29 NWV Groningen ,, 0:59
92 79 +14:19 23
Sprint 26 Cyclingteam Join's - De Rijke 1:13 1:13
93 80 +14:24 4
Sprint 28 Baby-Dump Cyclingteam 1:18 1:18
94 85 +15:53 112
Sprint 26 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 1:40 1:40
95 76 +12:17 3
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam 2:30 2:30
96 87 +16:41 24
Sprint 24 Cyclingteam Join's - De Rijke 2:34 2:34
97 72 +11:33 76
Sprint 22 Team3M ,, 2:34
98 99 +35:46 63
Sprint 27 Riwal Platform Cycling Team 4:46 4:46
99 98 +30:14 64
Sprint 18 Riwal Platform Cycling Team ,, 4:46