1 29 +9:03 45
Sprint 29 Parkhotel Valkenburg CT 8 5 3:08:33
2 22 +8:21 85
TT 22 BMC Development Team 5 2 ,, 0:00
3 21 +8:17 81
TT 21 BMC Development Team 2 1 ,, 0:00
4 32 +9:11 17
Sprint 26 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
5 49 +11:32 31
Sprint 27 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
6 23 +8:29 82
Sprint 23 BMC Development Team ,, 0:00
7 43 +10:24 136
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
8 31 +9:08 53
Sprint 22 Rabobank Development Team ,, 0:00
9 25 +8:36 27
Sprint 27 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
10 1 +0:00 21
Sprint 25 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
11 47 +11:12 73
Sprint 24 Team3M ,, 0:00
12 74 +15:23 4
Sprint 28 Baby-Dump Cyclingteam 0:02 0:02
13 5 +1:01 11
Sprint 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:02
14 48 +11:31 61
Sprint 21 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:02
15 6 +1:03 33
Sprint 25 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:02
16 7 +1:12 55
GC 22 Rabobank Development Team ,, 0:02
17 3 +0:29 87
Classic 19 BMC Development Team ,, 0:02
18 24 +8:30 137
Sprint 21 WV De Jonge Renner ,, 0:02
19 35 +9:32 47
Sprint 26 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:02
20 2 +0:06 44
Sprint 24 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:02
21 4 +0:52 26
Sprint 26 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:02
22 15 +6:20 16
Sprint 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:02
23 26 +8:51 51
Sprint 19 Rabobank Development Team 0:08 0:08
24 16 +7:05 22
Sprint 23 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:08
25 46 +11:09 13
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:08
26 45 +10:35 15
Sprint 25 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:08
27 30 +9:08 14
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:08
28 88 +23:14 125
Sprint 23 Team Bliz-Merida 0:54 0:54
29 60 +13:08 91
Sprint 23 Lotto - Soudal U23 ,, 0:54
30 34 +9:30 115
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:54
31 90 +24:59 1
Sprint 21 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:54
32 10 +2:22 41
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:54
33 18 +7:45 74
Sprint 23 Team3M ,, 0:54
34 27 +8:56 134
TT 23 WV De Jonge Renner ,, 0:54
35 78 +17:28 127
Sprint 35 Team Bliz-Merida ,, 0:54
36 62 +13:16 76
Sprint 22 Team3M ,, 0:54
37 51 +11:41 7
Sprint 20 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:54
38 33 +9:29 86
Sprint 20 BMC Development Team ,, 0:54
39 20 +8:01 2
Classic 26 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:54
40 69 +13:53 114
Sprint 25 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:54
41 54 +12:24 105
Sprint 20 NWV Groningen ,, 0:54
42 9 +2:11 92
Classic 22 Lotto - Soudal U23 ,, 0:54
43 19 +7:46 52
Sprint 19 Rabobank Development Team ,, 0:54
44 28 +8:57 66
Sprint 22 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:54
45 17 +7:21 12
TT 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:54
46 12 +3:47 5
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:54
47 44 +10:27 35
Sprint KRUL Stef Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:54
48 56 +12:37 34
Sprint 24 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:54
49 36 +9:33 32
GC 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:54
50 8 +1:28 56
GC 21 Rabobank Development Team ,, 0:54
51 42 +10:23 71
Sprint 26 Team3M ,, 0:54
52 81 +18:32 104
Sprint 29 NWV Groningen 1:00 1:00
53 41 +10:23 25
Sprint 33 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 1:00
54 39 +9:55 42
TT 26 Parkhotel Valkenburg CT ,, 1:00
55 77 +17:13 141
GC 20 2:46 2:46
56 57 +12:37 143
TT 19 ,, 2:46
57 14 +5:43 132
GC 21 WV De Jonge Renner ,, 2:46
58 93 +29:08 133
Classic 24 WV De Jonge Renner ,, 2:46
59 55 +12:36 144
Sprint 21 ,, 2:46
60 64 +13:28 117
Sprint 20 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 2:49 2:49
61 83 +19:44 111
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 2:51 2:51
62 59 +12:59 6
TT 29 Baby-Dump Cyclingteam ,, 2:51
63 11 +3:40 54
Sprint 20 Rabobank Development Team ,, 2:51
64 86 +21:58 57
Sprint 21 Rabobank Development Team ,, 2:51
65 72 +15:02 101
Sprint 31 NWV Groningen ,, 2:51
66 73 +15:07 103
Sprint 27 NWV Groningen ,, 2:51
67 13 +4:10 72
Sprint 25 Team3M ,, 2:51
68 89 +24:26 83
Sprint 19 BMC Development Team ,, 2:51
69 37 +9:46 84
Sprint 21 BMC Development Team ,, 2:51
70 50 +11:35 106
GC 20 NWV Groningen ,, 2:51
71 67 +13:40 135
Classic 20 WV De Jonge Renner ,, 2:51
72 71 +14:21 43
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg CT ,, 2:51
73 87 +22:45 96
Classic 21 Lotto - Soudal U23 ,, 2:51
74 52 +12:17 75
Sprint 25 Team3M ,, 2:51
75 94 +29:41 122
Sprint 18 Team Bliz-Merida ,, 2:51
76 38 +9:51 77
Sprint 24 Team3M ,, 2:51
77 63 +13:24 126
GC 23 Team Bliz-Merida ,, 2:51
78 85 +20:49 24
Sprint 24 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 2:51
79 58 +12:57 46
Sprint 29 Parkhotel Valkenburg CT ,, 2:51
80 53 +12:21 94
Classic 20 Lotto - Soudal U23 ,, 2:51
81 65 +13:29 97
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 2:51
82 40 +10:15 95
Climber 18 Lotto - Soudal U23 ,, 2:51
83 96 +34:02 64
Sprint 18 Riwal Platform Cycling Team ,, 2:51
84 68 +13:52 65
Classic 19 Riwal Platform Cycling Team 2:58 2:58
85 95 +31:41 62
TT 30 Riwal Platform Cycling Team ,, 2:58
86 97 +40:11 63
Sprint 27 Riwal Platform Cycling Team ,, 2:58
87 92 +28:53 116
Sprint 22 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 2:58
88 66 +13:36 147
Sprint 21 ,, 2:58
89 75 +15:30 121
Sprint 18 Team Bliz-Merida 3:01 3:01
90 80 +18:15 123
Sprint 24 Team Bliz-Merida ,, 3:01
91 61 +13:11 93
Sprint 20 Lotto - Soudal U23 ,, 3:01
92 79 +17:58 23
Sprint 26 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 3:01
93 76 +15:32 3
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam 3:07 3:07
94 91 +27:10 146
Sprint 18 ,, 3:07
95 84 +20:28 112
Sprint 26 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 3:22 3:22
96 82 +19:15 113
Classic 20 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 3:24 3:24
97 70 +14:19 36
Sprint 26 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 0:54 0:54
DNF 131
Sprint 25 WV De Jonge Renner -