1 15
Sprint 25 Verandas Willems Cycling Team 0:31:53 ..
2 12
Sprint 30 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
..
3 18
Classic 21 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
..
4 16
Sprint 30 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
..
5 11
Sprint 27 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
..
6 14
Sprint 30 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
..
7 36
Sprint 28 One Pro Cycling 0:04 0:04
..
8 37
Sprint 28 One Pro Cycling ,, 0:04
..
9 32
TT 19 One Pro Cycling ,, 0:04
..
10 35
Sprint 24 One Pro Cycling ,, 0:04
..
11 38
Sprint 21 One Pro Cycling ,, 0:04
..
12 33
TT 31 One Pro Cycling ,, 0:04
..
13 34
Sprint 24 One Pro Cycling ,, 0:04
..
14 57
Sprint 22 Team Joker 0:10 0:10
..
15 55
GC 26 Team Joker ,, 0:10
..
16 56
TT 24 Team Joker ,, 0:10
..
17 51
TT 35 Team Joker ,, 0:10
..
18 105
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels 0:15 0:15
..
19 108
Sprint 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:15
..
20 103
TT 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:15
..
21 106
Sprint 20 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:15
..
22 101
Sprint 21 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:15
..
23 104
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:15
..
24 107
Sprint 25 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:15
..
25 102
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:15
..
26 64
TT 20 Lotto - Soudal U23 0:20 0:20
..
27 67
GC 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:20
..
28 62
Classic 23 Lotto - Soudal U23 ,, 0:20
..
29 65
Classic 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:20
..
30 162
Sprint 24 Leopard Development Team 0:22 0:22
..
31 165
GC 23 Leopard Development Team ,, 0:22
..
32 168
TT 19 Leopard Development Team ,, 0:22
..
33 163
Sprint 20 Leopard Development Team ,, 0:22
..
34 166
Sprint 24 Leopard Development Team ,, 0:22
..
35 161
Sprint 23 Leopard Development Team ,, 0:22
..
36 164
Sprint 23 Leopard Development Team ,, 0:22
..
37 167
TT 25 Leopard Development Team ,, 0:22
..
38 83
Sprint 20 AWT-GreenWay 0:24 0:24
..
39 86
Sprint 21 AWT-GreenWay ,, 0:24
..
40 81
Sprint 21 AWT-GreenWay ,, 0:24
..
41 84
Classic 19 AWT-GreenWay ,, 0:24
..
42 85
GC 23 AWT-GreenWay ,, 0:24
..
43 25
Sprint 21 Rabobank Development Team 0:26 0:26
..
44 24
Sprint 19 Rabobank Development Team ,, 0:26
..
45 26
Sprint 21 Rabobank Development Team ,, 0:26
..
46 21
Sprint 20 Rabobank Development Team ,, 0:26
..
47 27
Classic 19 Rabobank Development Team ,, 0:26
..
48 22
Sprint 19 Rabobank Development Team ,, 0:26
..
49 28
GC 22 Rabobank Development Team ,, 0:26
..
50 1
Sprint 25 Roompot - Oranje Peloton 0:28 0:28
..
51 4
Sprint 20 Roompot - Oranje Peloton ,, 0:28
..
52 2
Sprint 26 Roompot - Oranje Peloton ,, 0:28
..
53 8
Sprint 24 Roompot - Oranje Peloton ,, 0:28
..
54 145
Sprint 30 Parkhotel Valkenburg 0:30 0:30
..
55 143
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg ,, 0:30
..
56 146
Sprint 25 Parkhotel Valkenburg ,, 0:30
..
57 147
Sprint 30 Parkhotel Valkenburg ,, 0:30
..
58 142
TT 26 Parkhotel Valkenburg ,, 0:30
..
59 208
Sprint 22 Team Coop - ØsterHus 0:32 0:32
..
60 204
Sprint 26 Team Coop - ØsterHus ,, 0:32
..
61 207
Sprint 24 Team Coop - ØsterHus ,, 0:32
..
62 203
Sprint 22 Team Coop - ØsterHus ,, 0:32
..
63 206
GC 20 Team Coop - ØsterHus ,, 0:32
..
64 201
Sprint 23 Team Coop - ØsterHus ,, 0:32
..
65 31
Sprint 35 One Pro Cycling 0:34 0:34
..
66 71
GC 22 Team3M ,, 0:34
..
67 77
Sprint 22 Team3M ,, 0:34
..
68 72
Classic 26 Team3M ,, 0:34
..
69 75
Sprint 24 Team3M ,, 0:34
..
70 78
Sprint 25 Team3M ,, 0:34
..
71 73
Classic 23 Team3M ,, 0:34
..
72 76
Sprint 25 Team3M ,, 0:34
..
73 123
Sprint 23 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:34
..
74 117
Sprint KRUL Stef Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 0:36 0:36
..
75 112
Sprint 24 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:36
..
76 115
Sprint 25 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:36
..
77 118
Classic 22 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:36
..
78 113
Sprint 26 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:36
..
79 132
Sprint 19 SEG Racing 0:38 0:38
..
80 131
Classic 19 SEG Racing ,, 0:38
..
81 137
Sprint 18 SEG Racing ,, 0:38
..
82 136
Sprint 21 SEG Racing ,, 0:38
..
83 97
Classic 20 Roth - Skoda 0:40 0:40
..
84 92
GC 26 Roth - Skoda ,, 0:40
..
85 98
Sprint 26 Roth - Skoda ,, 0:40
..
86 93
Sprint 26 Roth - Skoda ,, 0:40
..
87 96
Climber 22 Roth - Skoda ,, 0:40
..
88 95
Classic 27 Roth - Skoda ,, 0:40
..
89 141
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg 0:41 0:41
..
90 125
Sprint 24 Cyclingteam Join's - De Rijke 0:42 0:42
..
91 126
GC 19 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:42
..
92 121
Sprint 24 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:42
..
93 124
Sprint 26 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:42
..
94 148
Sprint 26 Parkhotel Valkenburg ,, 0:42
..
95 183
Sprint 21 Baby-Dump Cyclingteam 0:44 0:44
..
96 186
Sprint 28 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:44
..
97 189
Sprint 21 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:44
..
98 184
Sprint 22 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:44
..
99 13
Classic 24 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:44
..
100 187
Classic 19 Riwal Platform Cycling Team 0:46 0:46
..
101 182
Sprint 22 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:46
..
102 188
Sprint 22 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:46
..
103 181
Sprint 29 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:46
..
104 241
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 0:48 0:48
..
105 244
Sprint 22 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:48
..
106 247
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:48
..
107 245
Classic 20 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:48
..
108 248
Sprint 21 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:48
..
109 246
Sprint 25 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:48
..
110 7
Sprint 22 Roompot - Oranje Peloton 0:49 0:49
..
111 6
GC 21 Roompot - Oranje Peloton ,, 0:49
..
112 43
Sprint 27 Madison Genesis 0:50 0:50
..
113 46
Sprint 28 Madison Genesis ,, 0:50
..
114 41
Sprint 26 Madison Genesis ,, 0:50
..
115 44
Sprint 28 Madison Genesis ,, 0:50
..
116 47
GC 18 Madison Genesis ,, 0:50
..
117 42
Climber 21 Madison Genesis ,, 0:50
..
118 45
Sprint 26 Madison Genesis ,, 0:50
..
119 48
Sprint 25 Madison Genesis ,, 0:50
..
120 224
TT 24 WV De Jonge Renner 0:52 0:52
..
121 222
Classic 24 WV De Jonge Renner ,, 0:52
..
122 225
Classic 28 WV De Jonge Renner ,, 0:52
..
123 223
Sprint 20 WV De Jonge Renner ,, 0:52
..
124 226
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:52
..
125 221
GC 21 WV De Jonge Renner ,, 0:52
..
126 193
Sprint 27 ColoQuick 0:54 0:54
..
127 196
Classic 20 ColoQuick ,, 0:54
..
128 194
Sprint 22 ColoQuick ,, 0:54
..
129 197
Sprint 31 ColoQuick ,, 0:54
..
130 192
Sprint 32 ColoQuick ,, 0:54
..
131 195
Sprint 25 ColoQuick ,, 0:54
..
132 198
TT 24 ColoQuick ,, 0:54
..
133 216
GC 19 NWV Groningen 0:56 0:56
..
134 211
GC 21 NWV Groningen ,, 0:56
..
135 214
Sprint 21 NWV Groningen ,, 0:56
..
136 217
Sprint 23 NWV Groningen ,, 0:56
..
137 212
Sprint 31 NWV Groningen ,, 0:56
..
138 215
GC 21 NWV Groningen ,, 0:56
..
139 218
Sprint 18 NWV Groningen ,, 0:56
..
140 233
Sprint 19 UWTC De Volharding 0:58 0:58
..
141 236
Sprint 28 UWTC De Volharding ,, 0:58
..
142 231
Sprint 31 UWTC De Volharding ,, 0:58
..
143 237
Sprint 24 UWTC De Volharding ,, 0:58
..
144 232
Sprint 32 UWTC De Volharding ,, 0:58
..
145 235
Sprint 26 UWTC De Volharding ,, 0:58
..
146 238
Classic 22 UWTC De Volharding ,, 0:58
..
147 74
Sprint 25 Team3M 1:00 1:00
..
148 61
GC 19 Lotto - Soudal U23 1:07 1:07
..
149 134
Sprint 24 SEG Racing ,, 1:07
..
150 66
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 1:07
..
151 122
Sprint 25 Cyclingteam Join's - De Rijke 1:10 1:10
..
152 182
Sprint 22 Baby-Dump Cyclingteam 1:17 1:17
..
153 91
Sprint 20 Roth - Skoda 1:22 1:22
..
154 242
Sprint 27 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 1:22
..
155 185
Sprint 26 Riwal Platform Cycling Team 1:23 1:23
..
156 135
Sprint 18 SEG Racing 1:24 1:24
..
157 17
Sprint 23 Verandas Willems Cycling Team 1:28 1:28
..
158 228
Classic 19 WV De Jonge Renner 1:30 1:30
..
159 82
GC 19 AWT-GreenWay ,, 1:30
..
160 183
TT 31 Riwal Platform Cycling Team ,, 1:30
..
161 138
Sprint 21 SEG Racing ,, 1:30
..
162 234
Sprint 27 UWTC De Volharding ,, 1:30
..
163 184
Sprint 27 Riwal Platform Cycling Team ,, 1:30
..
164 188
Sprint 22 Baby-Dump Cyclingteam ,, 1:30
..
165 202
Sprint 26 Team Coop - ØsterHus ,, 1:30
..
166 213
Sprint 29 NWV Groningen ,, 1:30
..
167 88
Classic 18 AWT-GreenWay ,, 1:30
..
168 87
Sprint 19 AWT-GreenWay ,, 1:30
..
169 144
Sprint 26 Parkhotel Valkenburg ,, 1:30
..
170 243
Sprint 27 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 1:30
..
171 23
Classic 19 Rabobank Development Team ,, 1:30
..
172 187
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam ,, 1:30
..
173 185
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam ,, 1:30
..
174 114
GC 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 1:30
..
175 227
Sprint 21 WV De Jonge Renner ,, 1:30
..
176 127
Sprint 19 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 1:30
..
177 116
Classic 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 1:30
..
178 186
Sprint 18 Riwal Platform Cycling Team ,, 1:30
..
179 68
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 1:30
..
180 94
GC 21 Roth - Skoda ,, 1:30
..
181 63
Sprint 21 Lotto - Soudal U23 ,, 1:30
..
182 111
Sprint 27 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 1:30
..
183 53
Classic 21 Team Joker ,, 1:30
..