1 -
Sprint 20 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen 5 1:42:25
2 -
Sprint 27 Team TIAA - CREF 2 ,, 0:00
3 -
Sprint 24 Bretagne - Jean Floc'h 1 ,, 0:00
4 -
Sprint 28 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
5 -
Sprint 21 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
6 -
Sprint 30 Knauf Team ,, 0:00
7 -
Sprint 29 Kalev Chocolate Team ,, 0:00
8 -
Sprint 23 Orbea ,, 0:00
9 -
Sprint 22 Auber 93 ,, 0:00
10 -
Sprint 29 Knauf Team ,, 0:00
11 -
Sprint 22 Kalev Chocolate Team ,, 0:00
12 -
Sprint 21 Rietumu Bank Riga ,, 0:00
13 -
Sprint 23 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 0:00
14 -
GC 22 Duja - Tavira ,, 0:00
15 -
Sprint 21 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 0:00
16 -
Sprint 22 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
17 -
Classic 23 Rietumu Bank Riga ,, 0:00
18 -
TT 22 Rabobank Continental Team ,, 0:00
19 -
Sprint 29 ASC Dukla Praha ,, 0:00
20 -
Sprint 26 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
21 -
Sprint 24 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
22 -
Sprint 26 Atom ,, 0:00
23 -
Sprint 31 ASC Dukla Praha ,, 0:00
24 -
Sprint 24 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
25 -
Sprint 22 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
26 -
Sprint 20 Team TIAA - CREF ,, 0:00
27 -
TT 21 Rabobank Continental Team ,, 0:00
28 -
Sprint 24 Equipe De Normandie ,, 0:00
29 -
Sprint 21 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 0:00
30 -
Sprint 25 Auber 93 ,, 0:00
31 -
TT 26 Team TIAA - CREF ,, 0:00
32 -
Sprint 25 Auber 93 ,, 0:00
33 -
TT 22 Germany National Team ,, 0:00
34 -
Sprint 25 Duja - Tavira ,, 0:00
35 -
Sprint 20 Team GLS Cycling ,, 0:00
36 -
Sprint 29 Equipe De Normandie ,, 0:00
37 -
GC 23 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
38 -
Sprint 35 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 0:00
39 -
Sprint 33 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
40 -
Sprint 35 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
41 -
GC 26 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
42 -
Sprint 31 Duja - Tavira ,, 0:00
43 -
Sprint 23 Rietumu Bank Riga ,, 0:00
44 -
Sprint 23 Orbea ,, 0:00
45 -
Sprint 19 Rietumu Bank Riga ,, 0:00
46 -
TT 32 Knauf Team ,, 0:00
47 -
Sprint 28 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
48 -
Classic 21 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 0:00
49 -
Sprint 23 Orbea ,, 0:00
50 -
Sprint 20 Team GLS Cycling ,, 0:00
51 -
Sprint 28 Cycle Racing Team Vang ,, 0:00
52 -
Sprint 23 Team TIAA - CREF ,, 0:00
53 -
Sprint 20 Duja - Tavira ,, 0:00
54 -
Sprint 24 Team TIAA - CREF ,, 0:00
55 -
Sprint 31 Team GLS Cycling ,, 0:00
56 -
GC Atom ,, 0:00
57 -
GC 22 Orbea ,, 0:00
58 -
Sprint 23 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
59 -
Sprint 19 Team GLS Cycling ,, 0:00
60 -
Sprint 22 Atom ,, 0:00
61 -
Sprint 34 Knauf Team ,, 0:00
62 -
Sprint 32 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
63 -
Sprint 23 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
64 -
GC 20 Rabobank Continental Team ,, 0:00
65 -
GC 22 Team GLS Cycling ,, 0:00
66 -
Sprint 28 ASC Dukla Praha ,, 0:00
67 -
Sprint 36 Knauf Team ,, 0:00
68 -
Sprint 21 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
69 -
Sprint 21 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
70 -
Sprint 30 Knauf Team ,, 0:00
71 -
Sprint 24 Cycle Racing Team Vang ,, 0:00
72 -
Sprint 26 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 0:00
73 -
Sprint 32 Cycle Racing Team Vang ,, 0:00
74 -
Sprint 23 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
75 -
Sprint 28 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
76 -
Sprint 27 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 0:00
77 -
GC 21 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 0:00
78 -
Sprint 23 Germany National Team ,, 0:00
79 -
Sprint 21 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
80 -
TT 23 Auber 93 ,, 0:00
81 -
Sprint 23 Germany National Team ,, 0:00
82 -
Sprint 27 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 0:00
83 -
Sprint 19 ASC Dukla Praha ,, 0:00
84 -
Sprint 25 ASC Dukla Praha 1:13 1:13
85 -
Sprint 25 Ubbink-Syntec Cycling Team 1:15 1:15
86 -
Sprint 23 CC Nogent-sur-Oise 1:19 1:19
87 -
GC 22 Omnibike Dynamo Moscow ,, 1:19
88 -
GC 25 Atom 1:29 1:29
89 -
TT 25 Team TIAA - CREF 1:38 1:38
90 -
TT 30 Germany National Team 1:46 1:46
91 -
Sprint 35 Germany National Team ,, 1:46
92 -
Sprint 22 Rabobank Continental Team 1:57 1:57
93 -
Sprint 21 Rabobank ProTeam ,, 1:57
94 -
Sprint 23 Glud & Marstrand Horsens ,, 1:57
95 -
Sprint 29 Equipe De Normandie 2:50 2:50
96 -
Sprint 25 Auber 93 3:02 3:02
97 -
Sprint 31 Duja - Tavira ,, 3:02
98 -
GC 29 Equipe De Normandie ,, 3:02
99 -
TT 24 Orbea 4:04 4:04
100 -
Climber 23 Euskaltel - Euskadi ,, 4:04
101 -
Sprint 30 Equipe De Normandie ,, 4:04
102 -
Sprint 24 Kalev Chocolate Team 5:28 5:28
103 -
Sprint 23 Auber 93 9:30 9:30
104 -
Sprint 26 Germany National Team ,, 9:30
105 -
Sprint 23 Equipe De Normandie ,, 9:30
106 -
Sprint 22 ASC Dukla Praha ,, 9:30
107 -
TT 24 Cycle Racing Team Vang ,, 9:30
108 -
Sprint 19 Rietumu Bank Riga ,, 9:30
109 -
Sprint 24 Atom ,, 9:30
110 -
Sprint 23 Kalev Chocolate Team ,, 9:30
111 -
Classic 28 Kalev Chocolate Team ,, 9:30
112 -
Sprint 21 Rabobank Continental Team ,, 9:30
OTL -
Sprint 26 Atom 15:37 15:37
OTL -
Sprint 20 Rietumu Bank Riga ,, 15:37
DNF -
Classic 20 Ubbink-Syntec Cycling Team -
DNS -
Sprint 34 Cycle Racing Team Vang -