14.10 | 75 | | | Nationale Sluitingprijs Putte-Kapellen (1.1) | 179.1 | | | more |
28.09 | 130 | | | Gooikse Pijl (1.2) | 197.9 | | | more |
24.09 | DNF | | | Omloop van het Houtland (1.1) | 199.5 | | | more |
21.09 | 25 | | | Rabo Baronie Breda Classic (1.2) | 200 | | | more |
20.09 | 112 | | | Primus Classic Impanis - Van Petegem (1.1) | 195.8 | | | more |
14.09 | 57 | | | Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1) | 183.3 | | | more |
07.09 | 133 | | | Kernen Omloop Echt-Susteren (1.2) | 191.1 | | | more |
31.08 | 130 | | | Ronde van Midden-Nederland (1.2) | 197.6 | | | more |
27.08 | 60 | | | Druivenkoers - Overijse (1.1) | 195.5 | | | more |
19.08 | 99 | | | GP Stad Zottegem (1.1) | 189 | | | more |
30.07 » 03.08 | | | | Tour Alsace (2.2) | | | | more |
| 34 | | | Youth classification | | | | more |
| 5 | | | Mountains classification | | | | more |
| 20 | | | Points classification | | | | more |
| 68 | | | General classification | | | | more |
03.08 | 111 | | | Stage 5 - Soultz › Cernay | 139 | | | more |
02.08 | 88 | 64 | | Stage 4 - Ribeauvillé › Markstein | 136 | | | more |
01.08 | 69 | 59 | | Stage 3 - Dannemarie › Huningue | 150 | | | more |
31.07 | 69 | 68 | | Stage 2 - Strasbourg › Bischoffsheim | 153 | | | more |
30.07 | 105 | 104 | | Stage 1 - Colmar › Sélestat | 162 | | | more |
27.07 | 91 | | | Central European Tour Isaszeg-Budapest (1.2) | 131 | | | more |
26.07 | 78 | | | Central-European Tour Szerencs-Ibrany (1.2) | 127 | | | more |
17.07 » 20.07 | | | | Czech Cycling Tour (2.2) | | | | more |
| 3 | | | Youth classification | | | | more |
| 7 | | | Mountains classification | | | | more |
| 11 | | | Points classification | | | | more |
| 17 | | | General classification | | | | more |
20.07 | 31 | | | Stage 4 - Olomouc › Dolany | 144.9 | | | more |
19.07 | 15 | 1 | | Stage 3 - Zábřeh › Šternberk | 199.7 | | +4 | more |
18.07 | 4 | 1 | | Stage 2 - Olomouc › Mohelnice | 157.6 | | +4 | more |
17.07 | 3 | 16 | | Stage 1 (TTT) - Moravská Třebová &rsaq.. | 21 | 3 | 0.5 | more |
28.06 | 92 | | | National Championships Netherlands U23 - Road.. (NC) | 180 | | | more |
18.06 » 22.06 | | | | Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk (2.1) | | | | more |
| 80 | | | General classification | | | | more |
22.06 | 63 | | | Stage 4 - Gerwen › Boxtel | 173.7 | | | more |
21.06 | 60 | 82 | | Stage 3 - Hotel Verviers › La Gileppe | 186.7 | | | more |
20.06 | 109 | 119 | | Stage 2 - Buchten › Buchten | 190.5 | | | more |
19.06 | 130 | 130 | | Stage 1 - Rucphen › Sint Willebrord | 183.9 | | | more |
18.06 | 94 | 94 | | Prologue - Bladel › Bladel | 7 | | | more |
15.06 | 74 | | | Ronde van Limburg (1.1) | 199.5 | | | more |
07.06 | 111 | | | Ronde van Zeeland Seaports (1.1) | 202.7 | | | more |
28.05 » 01.06 | | | | Flèche du Sud (2.2) | | | | more |
| 36 | | | Youth classification | | | | more |
| 77 | | | General classification | | | | more |
01.06 | 87 | | | Stage 4 - Leudelange › Esch/Alzette | 160.1 | | | more |
31.05 | 76 | 80 | | Stage 3 - Roeser › Bettborn | 145.2 | | | more |
30.05 | 78 | 81 | | Stage 2 - Clervaux › Bourscheid | 162.2 | | | more |
29.05 | 95 | 87 | | Stage 1 - Kayl › Rumelange | 165.7 | | | more |
28.05 | 63 | 63 | | Prologue - Schifflange › Schifflange | 1.5 | | | more |
03.05 | 89 | | | Ronde van Overijssel (1.2) | 202.5 | | | more |
26.04 | 89 | | | Zuid Oost Drenthe Classic I (1.2) | 180 | | | more |
19.04 | 82 | | | Arno Wallaard Memorial (1.2) | 192 | | | more |
05.04 | DNF | | | Volta Limburg Classic (1.1) | 196 | | | more |
21.03 | DNF | | | Handzame Classic (1.1) | 198.3 | | | more |
16.03 | DNF | | | Energiewacht Dwars door Drenthe (1.1) | 202.7 | | | more |
12.02 | OTL | | | Trofeo Platja de Muro (1.1) | 162 | | | more |
11.02 | OTL | | | Trofeo Serra de Tramuntana (1.1) | 152.9 | | | more |
10.02 | 128 | | | Trofeo Ses Salines (1.1) | 183 | | | more |