menu

Latest national races

Latest national results. Starting in 2022 we cover a selection of top national races and competitions.
  • Nation
  • Month
  • Year
  • Name
    (Contains ..)
DateRaceDistanceWinnerCategory
18.04 HTV Cup | Stage 14179 TRẦN Tuấn KiệtME
18.04 Sea Otter Road Race109.4 GUTIERREZ D'betoME
18.04 Tour de Lunsar presented by Africap and Fambul75.6 KAMARA Abu BakarrMJ
18.04 Tour National de Sidi bel Abbes | Stage 290 ASSAL Mohamed NadjibME
18.04 Tour National de Sidi bel Abbes | Stage 290 LAIDI YasserMJ
17.04 HTV Cup | Stage 1388.5 LAAS MartinME
17.04 Obrenovac kružna utrk32 VERHOEFF StefanME
17.04 Tõravere21 VAHTRA NormanME
17.04 Tour National de Sidi bel Abbes | Stage 114.37 ESSEMIANI Nasrallah Mohamed AissaME
17.04 Tour National de Sidi bel Abbes | Stage 114.37 LAIDI YasserMJ
17.04 Trnavská Cyklistická Liga 1 - Časovka Doľany3.3925 KARAS JurajME
15.04 HTV Cup | Stage 12113 RIKUNOV PetrME
14.04 3ª Taça de Portugal Júnior - Troféu José Poeira129 MOREIRA Daniel Eduardo
14.04 6 Jours du Crédit Agricole | Stage 3119.6 LE NY BenjaminME
14.04 Airfield Race - Offene LV-Meisterschaft 1er-Straße Berlin150 KLUGE RogerME
14.04 Airfield Race - Offene LV-Meisterschaft 1er-Straße Berlin90 SANDTEN SamWE
14.04 Airfield Race - Offene LV-Meisterschaft 1er-Straße Berlin90 VON DER WEHL HenriMJ
14.04 Begijnendijk117 DEVOS HanME
14.04 Boucles de la Haute-VienneFinal GC CHILTON BenME
14.04 Boucles de la Haute-Vienne | Stage 3112.6 CONOR PaulME
14.04 Cadence Road Race114.9 SALTER WilliamMJ
14.04 Clásica Valladolid - Memorial Ángel Lozano y Jesús Nieto160.51 ETXEBERRIA Haimar
14.04 Clássica Viana do Castelo163 CAMPOS Francisco
14.04 Coppa Maria SS di Gulfi- CARMENI Giuseppe AlessandroMJ
14.04 Cybercell Tour of ClarkFinal GC CORPUZ MervinME
14.04 Cybercell Tour of Clark | Stage 3120 PASCUAL JoshuaME
14.04 Dobele Cup - Road Race80 RAUGALA Gustas
14.04 Dobele Cup - Road Race80 MÄTIK OliverMJ
14.04 Ereprijs Jef Vandaele68.8 KLOK SvevaWJ
14.04 Ernst Feuchtner Gedenkrennen in Söll- HOFER ValentinMJ
14.04 Giro d'AbruzzoFinal GC NEMBRINI Diego
14.04 Giro d'Abruzzo | Stage 3101.3 MAGAGNOTTI Alessio
14.04 GP Café Le Code Bar89 VANASSCHE ArthurMJ
14.04 GP Cycliste Ville de Saint-Joseph- HOARAU MaëlMJ
14.04 GP Grenshotel de Jonckheer BWW - Ronde van Putte- VERMEULEN RensME
14.04 GP Grenshotel de Jonckheer BWW - Ronde van Putte- ROMERS JillesMJ
14.04 GP Maltsa - Criterium- KARALIOK YauheniME
14.04 GP Maltsa - Criterium- KONRAD PolinaWE
14.04 GP Maltsa - Criterium- SLESARENKO IlyaMJ
14.04 GP Sao Jose dos Campos- MOLINA IgorME
14.04 GP Sao Jose dos Campos- DOS SANTOS RODRIGUES Wellyda RegisleyneWE
14.04 GP Sylvain Moniquet80 LEJEUNE AurélienMJ
14.04 Grand Prix Hyper U à Gueberschwihr102.4 DESCHATRES MartinME
14.04 HTV Cup | Stage 1142 LAAS MartinME
14.04 Ibereolic Gravel Tierra de CamposFinal GC HAVIK Piotr
14.04 Ibereolic Gravel Tierra de Campos | Stage 341 SVENDSEN Simen Nordal
14.04 JCF Challenge Cycle Road Race79 YOSHIOKA NaoyaME
14.04 JCF Challenge Cycle Road Race34 KOBAYASHI AkariWE
14.04 JCF Challenge Cycle Road Race64 HAYASHIBARA ShomaMU
14.04 Kriterium Rund in der Alten Messe Leipzig60 GROß FranzME
14.04 La Gislard140 THEOT KillianME
14.04 Lea Artibai TxallengeaFinal GC TRIAS MireiaWE
14.04 Lea Artibai Txallengea | Stage 382.2 OSTIZ PaulaWE
14.04 Lepenci- NUHA BlertonME
14.04 Memorial Antonio Suárez71 PAREDES Alejandro
14.04 Memorial Eryka Stolarza - Memorial Krzysztofa Sadowskiego87.2 MACIEJUK Kacper
14.04 Memorial Eryka Stolarza - Memorial Krzysztofa Sadowskiego66.2 LANGER Mikolaj
14.04 Memorial Eryka Stolarza - Memorial Krzysztofa Sadowskiego45.2 KĘPCZYŃSKA OliwiaWJ
14.04 Nieuwmoer-Kalmthout85 HUYSMANS NolanMJ
14.04 Næstved BC155 LINDQUIST Christian Ingemann
14.04 Næstved BC111 AUERBACH-LIND Laura
14.04 Næstved BC111 RISHØJ Hugo
14.04 Östgötaloppet- FORSSELL Hugo
14.04 Östgötaloppet82 BOHLIN Amanda
14.04 Östgötaloppet82 DE LUCA Teodor
14.04 PJ Logan- PEDEN GeorgeME
14.04 Prix Eugène Marchand95.9 BONETTO DamienME
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Limburg - Circuit Zolder16 WOUTERS RutgerME
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Limburg - Circuit Zolder16 GIELKENS EsmeeWE
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Limburg - Circuit Zolder16 THONNON SenneMU
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Limburg - Circuit Zolder16 HERMANS CasMJ
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Limburg - Circuit Zolder16 LAMBERT AmélieWJ
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Vlaams-Brabant - Circuit Zolder16 SEYE GuillaumeME
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Vlaams-Brabant - Circuit Zolder16 BOELS DinaWE
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Vlaams-Brabant - Circuit Zolder16 GEERAERTS FerreMU
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Vlaams-Brabant - Circuit Zolder16 TAILLIEU AldoMJ
14.04 Provinciaals Kampioenschap Tijdrijden - Vlaams-Brabant - Circuit Zolder16 USHAKOVA MilanaWJ
14.04 RBB TourFinal GC VANÍČEK ŠimonME
14.04 RBB Tour | Stage 3155 VANÍČEK ŠimonME
14.04 Redlands Bicycle ClassicFinal GC STITES Tyler
14.04 Redlands Bicycle Classic | Stage 5146.93 RHIM Brendan
14.04 Redlands Bicycle ClassicFinal GC GONTOVA Nadia
14.04 Redlands Bicycle Classic | Stage 5109.4 ROLDAN Mara
14.04 Ronde de Porhoët153.6 GEENS JonasME
14.04 Rund um Steinfurt 84.6 BEHRENS Niklas
14.04 Rund um Steinfurt84.6 BRÄUTIGAM MessaneWE
14.04 Rund um Steinfurt 112.8 STIHLER Fritz
14.04 Stop-Cukrászda időfutamra- PELIKÁN JánosME
14.04 Stop-Cukrászda időfutamra- FARKAS JankaWE
14.04 Stop-Cukrászda időfutamra- REINODLI ÁkosMJ
14.04 The East Cleveland Classic supported by Redcar and Cleveland Council160 BAKER Rowan
14.04 The East Cleveland Classic supported by Redcar and Cleveland Council- FERGUSON Cat
14.04 Tour de AllgäuFinal GC ZÜGER AndrinME
14.04 Tour de Allgäu | Stage 3121 BUCHMÜLLER WilhelmME
14.04 Tour de Brisbane102.1 FRISLIE GraemeME
14.04 Tour de Brisbane81.2 CARR IslaWE
14.04 Tour de l’Orne FémininFinal GC GAUGAIN Heidi
14.04 Tour de l’Orne Féminin | Stage 398 MAHIEU Léonie
14.04 Tour de l’Orne Féminin | Stage 2 (ITT)12 ALLARD Charlotte
14.04 Tour of Newport NewsFinal GC UHRANOWSKY DanielME
show more