Working at ProCyclingStats

menu
We zijn op dit moment niet op zoek naar nieuwe medewerkers.
Vacature open sinds: 2 juni 2026
We hebben de aanmelding stopgezet vanwege genoeg aanmeldingen. Als je een sollicitatie hebt verstuurd dan nemen we contact met je op.

We zoeken een nieuwe medewerker om ons team te versterken.

Wie zoeken we?
We zoeken een medewerker die ons team voor de uitslag verwerking komt versterken. Dit betreft uitslagen op UCI maar ook op nationaal niveau, cyclo-cross, MTB en gravel.

Wat moet je kunnen?
In de eerste plaats moet je verstand hebben van wielrennen. Iedereen bij ProCyclingStats heeft een passie voor de wielersport. Je moet kunnen beoordelen of informatie klopt en accuraat is. Daarnaast moet je uiteraard overweg kunnen met een computer. Daarnaast moet je kunnen werken in een virtueel team, wat neerkomt op regelmatig videocalls in plaats van gesprekken bij de koffieautomaat.

Wat bieden we?
We bieden een baan (minimaal 3 dagen tot fulltime) met een passend salaris. Daarnaast kun je voor een groot deel je eigen werktijden bepalen.

Wie zoeken we?
We zijn een Nederlands bedrijf en omdat veel van de communicatie onderling in Nederlands is, zijn we op zoek naar een medewerker uit Nederland of België. Het kunnen lezen en begrijpen van de Engelse taal is een pré. Werken is voornamelijk vanuit huis of welke locatie dan ook waar je beschikt over een internetverbinding. Daarnaast werken we regelmatig op locatie (2 à 3 keer per maand).

Ben je geïnteresseerd? Vul dan onderstaand formulier in of stuur een mail met je gegevens en CV naar [email protected]. We nemen altijd contact op, maar bij vorige sollicitatierondes waren er zoveel aanmeldingen dat we niet met iedereen hebben kunnen bellen. We maken op basis van motivatie en CV een selectie.