1 -
30 Elkov - Kasper 4:01:40
2 -
29 Elkov - Kasper ,, 0:00
3 -
23 ČEZ Cyklo Team Tábor 1:21 1:21
4 -
27 Elkov - Kasper 1:24 1:24
5 -
21 RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol 1:27 1:27
6 -
20 Elkov - Kasper ,, 1:27
7 -
38 Elkov - Kasper 2:13 2:13
8 -
22 ATT Investments 2:30 2:30
9 -
26 KC Hlinsko 3:42 3:42
10 -
27 Xeelo Cycling Team 3:58 3:58
11 -
24 AC Sparta Praha 4:01 4:01
12 -
27 Elkov - Kasper 4:30 4:30
13 -
21 TC Chrobry SCOTT Głogów 7:55 7:55
14 -
19 Lubelskie Perła Polski Cycling Team ,, 7:55
15 -
24 Lubelskie Perła Polski Cycling Team ,, 7:55
16 -
21 Bialini Gomola CCN ,, 7:55
17 -
18 Elkov - Kasper 8:01 8:01
18 -
TC Chrobry SCOTT Głogów 8:08 8:08
19 -
21 ATT Investments 8:44 8:44
20 -
20 Cycling Academy Trenčín 10:12 10:12
21 -
23 LUKS Trójka Piaseczno 10:20 10:20
22 -
19 Bialini Gomola CCN ,, 10:20
23 -
21 CK Příbram Fany Gastro ,, 10:20
24 -
19 OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ ,, 10:20
25 -
24 ČEZ Cyklo Team Tábor ,, 10:20
26 -
21 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 10:20
27 -
22 RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol ,, 10:20
28 -
19 Ústecké Centrum Cyklistiky ,, 10:20
29 -
23 LUKS Trójka Piaseczno ,, 10:20
30 -
Force - SportRaces ,, 10:20
31 -
18 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 10:20
32 -
21 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 10:20
33 -
19 AC Sparta Praha ,, 10:20
34 -
19 ,, 10:20
35 -
20 AC Sparta Praha ,, 10:20
36 -
19 Team Forman profiq Cinelli ,, 10:20
37 -
18 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 10:20
38 -
22 LUKS Trójka Piaseczno ,, 10:20
39 -
19 RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol ,, 10:20
40 -
24 Spica Solutions ,, 10:20
41 -
26 Team Forman profiq Cinelli ,, 10:20
42 -
29 Team Forman profiq Cinelli ,, 10:20
43 -
22 LUKS Trójka Piaseczno ,, 10:20
44 -
19 Cycling Academy Trenčín ,, 10:20
45 -
18 ČEZ Cyklo Team Tábor ,, 10:20
46 -
21 CK Příbram Fany Gastro ,, 10:20
47 -
19 Ústecké Centrum Cyklistiky 10:38 10:38
48 -
18 Elkov - Kasper ,, 10:38
49 -
19 Lubelskie Perła Polski Cycling Team 10:42 10:42
50 -
22 DK BIKESHOP Racing Team ,, 10:42
51 -
35 Spica Solutions 10:54 10:54
52 -
18 Spica Solutions 11:04 11:04
53 -
21 Cycling Academy Trenčín 11:34 11:34
54 -
18 Lapierre Plzeň 12:00 12:00
55 -
18 TJ Auto Škoda 16:50 16:50
OTL -
19 ČEZ Cyklo Team Tábor -
OTL -
20 ČEZ Cyklo Team Tábor -
OTL -
19 ČEZ Cyklo Team Tábor -
OTL -
30 AC Sparta Praha -
OTL -
Bialini Gomola CCN -
OTL -
21 CK Dukla Bratislava -
OTL -
DK BIKESHOP Racing Team -
OTL -
Kilpi Racing Team -
OTL -
18 Lubelskie Perła Polski Cycling Team -
OTL -
18 Lubelskie Perła Polski Cycling Team -
OTL -
24 RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol -
OTL -
18 Force - SportRaces -
OTL -
18 Team Forman profiq Cinelli -
OTL -
18 Team Forman profiq Cinelli -
OTL -
21 Team Forman profiq Cinelli -
OTL -
19 Spica Solutions -
OTL -
32 -
OTL -
18 TUFO - Pardus Prostějov -
OTL -
21 Ústecké Centrum Cyklistiky -
OTL -
34 Ústecké Centrum Cyklistiky -
DNF -
22 LUKS Trójka Piaseczno -
DNF -
24 LUKS Trójka Piaseczno -
DNF -
22 RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol -
DNF -
18 RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol -
DNF -
26 TFD -
DNF -
21 Spica Solutions -
DNF -
24 TUFO - Pardus Prostějov -
DNF -
18 TUFO - Pardus Prostějov -
DNF -
22 TUFO - Pardus Prostějov -
DNF -
53 TUFO - Pardus Prostějov -
DNF -
26 Unlimited KM Trading CZ -
DNF -
18 ATT Investments -
DNF -
22 Bialini Gomola CCN -
DNF -
24 CK Příbram Fany Gastro -
DNF -
Cyklo O.P. Morkovice -
DNF -
24 DK BIKESHOP Racing Team -
DNS -
19 Elkov - Kasper -
DNS -
18 Bialini Gomola CCN -
DNS -
18 CK Příbram Fany Gastro -
DNS -
52 Lapierre Plzeň -
DNS -
18 Lubelskie Perła Polski Cycling Team -
DNS -
38 OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ -
DNS -
47 OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ -