Menu▼
Home
Races
▼
Tour de France
Giro d'Italia
La Vuelta ciclista a España
World Championships
Amstel Gold Race
Milano-Sanremo
Tirreno-Adriatico
Liège-Bastogne-Liège
Il Lombardia
La Flèche Wallonne
Paris - Nice
Paris-Roubaix
Volta Ciclista a Catalunya
Critérium du Dauphiné
Tour des Flandres
Gent-Wevelgem in Flanders Fields
Clásica Ciclista San Sebastián
Teams
▼
INEOS Grenadiers
Groupama - FDJ
EF Education-EasyPost
Decathlon AG2R La Mondiale Team
Cofidis
BORA - hansgrohe
Bahrain - Victorious
Astana Qazaqstan Team
Intermarché - Wanty
Lidl - Trek
Movistar Team
Soudal - Quick Step
Team dsm-firmenich PostNL
Team Jayco AlUla
Team Visma | Lease a Bike
UAE Team Emirates
Arkéa - B&B Hotels
Alpecin-Deceuninck
Rankings
Statistics
▼
Overview
Riders
Teams
Grand tours
Game
More
▼
Riders
Contact us
Countdown to 3 billion pageviews
Favorite500
Sitemap
About us
Profile Score
Tutorials
Pro
▼
Dashboard
Lists
❖
login
✱
settings
2024
2023
2024
Result
Startlist▼
Startlist
Pro / former pros
Statistics
History
More▼
Embed results
Contribute results
Contribute info
More
Result - Result
Startlist - Startlist
Startlist
Pro / former pros
Statistics - Statistics
History - History
More - More
Embed results
Contribute results
Contribute info
menu
2023
»
ŠKODA CUP - Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš
2023
»
One day race
(Final)
more pdf options
Incl. uci-code
Incl. GC times
Incl. flags
Incl. gc+flags
Shirts+info
Startlist
Default
Without dropout indication
Hide dropouts
riders
Elkov - Kasper ()
1
ŤOUPALÍK Adam
2
BOROŠ Michael
3
NEUMAN Dominik
4
ZAHÁLKA Matej
5
ŘEHA Filip
6
OBDRŽÁLEK Tomáš
7
MRÁZ Daniel
8
TELECKÝ Štěpán
9
LUKEŠ Jan
10
BARTA Jan
11
PŘIDAL Tomáš
ATT Investments ()
12
KASPAR Jan
13
TUREK Daniel
14
SCHURAN Michal
15
KELEMEN Pavel
16
OTRUBA Jakub
17
STRÁNSKÝ Matěj
18
CHÝLE Filip
19
PETRUS Jiří
20
ŠTOČEK Matúš
-
AC Sparta Praha ()
21
RYBA Jan
22
HABERMANN Richard
23
RUGOVAC Denis
24
GLÄNZNER Dominik
25
HONSA Antonín
26
OTTA Josef
27
ŠVANDRLÍK Jakub
-
TJ Auto Škoda ()
28
KERL Maximilian
-
Bialini Gomola CCN ()
29
INKSTER Eric
30
PAEZ Alejandro Jerson
31
RADCLIFFE George
32
YON HIN Daniel
-
Bioracer Club ()
33
STLOUKAL Stepan
-
Cycling Academy Trenčín ()
34
FROLEK Ladislav
35
GROSS Adam
36
KOVÁČ Samuel
37
KUNIC Tomáš
38
SOKOLÍK Lukáš
39
VLČÁK Jakub
-
CK Dukla Bratislava ()
40
BRŠEL Samuel
41
BRUYNSEELS Dries
-
CK Příbram Fany Gastro ()
42
HORÁK Dominik
43
KOHOUT Martin
44
NĚMEC Patrik
45
CÍRKVA Vojtěch
46
KALA Jiri
47
KLICMAN Adam
48
MAJDANICS Marek
-
ČEZ Cyklo Team Tábor ()
49
VANÍČEK Šimon
50
FIALA Matyáš
51
BAKUS Tomáš
52
JINDŘICH Pavel
53
DOSTÁL Václav
54
VIK Matěj
-
DK BIKESHOP Racing Team ()
55
ŘÍMAN Jakub
56
BULAWA David
-
GKS CARTUSIA Kartuzy ()
57
KUDLIŃSKI Kamil
58
KUJAWA Igor
59
NOCEN Maciej
60
POMIAN Szymon
61
WALINIAK Konrad
62
WOZNIAK Adam
-
Jaroslav Kulhavy Cycling Team ()
63
HÁK Jakub
-
KC Hlinsko ()
64
VODRÁŽKA Vojtěch
-
Klub Kolarski Tarnovia ()
65
DOLAK Kamil
66
FRĄTCZAK Radosław
67
KIDA Antoni
68
KOT Julian
69
MUSIALIK Jakub
70
MASLAK Piotr
-
Lapierre Plzeň ()
71
SLANÍK Martin
72
PROCHAZKA Stanislav
-
Lubelskie Perła Polski Cycling Team ()
73
JUSZCZAK Łukasz
74
KENDZIA Robert
75
RATAJCZAK Dominik
76
STASZCZAK Rafał
77
SZÓSTKA Paweł
78
SZULIK Mikolaj
79
WAWRZYCZEK Karol
-
LUKS Trójka Piaseczno ()
80
DABSKI Patryk
81
FIJAK Jan
82
GANKO Antoni
83
GIERACKI Patryk
84
GŁOWACKI Jan
85
MANK Jozef
86
MIAZGA Jan
87
RAJTAK Mateusz
88
SZARY Jan
-
Mapei Merida Kaňkovský ()
89
BITTNER Jan
90
PODAŘIL Jan
91
ZAHÁLKA Štěpán
-
Open Cycling Academy z.s. ()
92
DOLNICEK Marek
-
OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ ()
93
POLÁŠEK Ondřej
94
PYTEL Jaromir
95
SWACZYNA Petr
-
Power of Science Jafi Team ()
96
POTUCHA Maciej
-
PROefekt Across ()
97
CIBULA Matej
98
KARAS Juraj
99
BADINSKÝ Tomáš
-
Rafkarna Idea Cycling Team ()
100
HRSTKA Jan
101
DAVIES Joshua
102
VACH Matouš
-
Czech Republic ()
103
TOUPALIK Jakub
104
KADLEC Milan
-
Roman Kreuziger Cycling Academy ()
105
KOBR Richard
106
PEŠEK Adam
107
ŠUMPÍK Pavel
RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol ()
108
VANČO Tobias
109
VOLTR Martin
110
CANECKY Marek
111
FOLTAN Adam
112
LISKA Andrej
113
PRUDEK Dominik
-
SKP DUHA Lanškroun ()
114
HRDINA Štěpán
-
Sport Import ()
118
SOLNIČKA Ondřej
-
Force - SportRaces ()
119
DAŇKO Jan
120
KAISLER Jan
121
KOUBA Daniel
-
Stajnia Rowerowa Inter Cars Team ()
122
WIRTEK Tobiasz
123
BRODAWKA Adrian
124
SKWAREK Bartosz
125
WRÓBLEWSKI Paweł
-
TC Chrobry SCOTT Głogów ()
126
CHMIELEWSKI Ignacy
127
ŁAPSA Szymon
128
MAŁACHOWSKI Jakub
129
MARCINKOWSKI Patryk
130
OLSZAR Antoni
131
SZULSKI Tomasz
-
Team Forman profiq Cinelli ()
132
MACH Ondrej
133
ZÁTOPEK Jan
134
HAVRLANT Jakub
135
FIERLA Ondrej
136
KÁŇA Robin
137
OBORNÝ Marek
138
ŠIGUT David
-
TJ Favorit Brno ()
139
KRENEK Adam
140
ROTTER Michal
141
ŠIROKÝ Štěpán
142
PADELEK Viktor
143
VENC Adam
-
Trisport Rapid ()
144
STRANSKY Vojtech
-
TUFO - Pardus Prostějov ()
145
VONES Jan
146
VINKLÁREK František
147
POKORNÝ Ondřej
148
HOLEC Richard
149
KOBLÍŽEK Matyáš
150
MAZEL Ondřej
151
PROKOPYSZYN Filip
152
PSZCZOLARSKI Wojciech
153
VÁVRA Petr
-
Unlimited KM Trading CZ ()
154
FANDERLÍK David
155
JANUŠKA David
156
KADANĚ Jan
157
PAVLÍK Petr
-
Ústecké Centrum Cyklistiky ()
158
MONTI Alberto
159
RAICHEL Mikuláš
160
ŠEJSTAL Ondra
Voster ATS Team ()
161
PAPIERSKI Damian
162
PATERSKI Maciej
163
PERET Kacper
164
RUDYK Bartosz
-
Xeelo Cycling Team ()
165
FIALA Petr
166
DUDEK Tomáš
167
KOLLERT Michal
168
VODÁK Martin
-
ZPCYKLO PROOFY Corratec Team ()
169
KALOJIROS Tomas
Menu
Startlist
Alphabetical
Pro / former pros
National quality score