Zoeken:  
› Nederlands
English
Nederlands
Français
Español
Italiano
Türk
Login/Sign-up
2019
2017
-
«

 2018   »   4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC)

Teams Classification

« vorige  
  Wis filter
RnkBIBRennerAgeTeamUCIPntGCGC-TimeTijd
115 Le Gac Olivier24Groupama - FDJ203010+0:563:50:50 3:50:50
237 Pedersen Casper22Aqua Blue Sport10185+0:41,, ,,
3156 Meurisse Xandro26Wanty - Groupe Gobert5126+0:46,, ,,
4113 De Gendt Aimé23Sport Vlaanderen - Baloise719+1:14,, ,,
565 Ourselin Paul24Direct Energie428+1:30,, ,,
653 Finetto Mauro33Delko Marseille Provence KTM327+1:27,, ,,
772 Sáez Héctor24Euskadi - Murias 250+7:42,, ,,
8172 Antomarchi Julien33Roubaix Lille Métropole19+0:53,, ,,
9125 Vachon Florian33Team Fortuneo - Samsic15+1:06,, ,,
1087 Trusov Nikolay32Gazprom-RusVelo75+17:42,, ,,
116 Gougeard Alexis25AG2R La Mondiale4+0:120:04 0:04
1211 Sarreau Marc24Groupama - FDJ11+0:570:11 0:11
1321 Greipel André35Lotto Soudal2+0:01,, 0:11
14154 Dupont Timothy30Wanty - Groupe Gobert8+0:52,, 0:11
1586 Shilov Sergey30Gazprom-RusVelo20+1:15,, 0:11
16112 Capiot Amaury24Sport Vlaanderen - Baloise41+4:28,, 0:11
17117 Rickaert Jonas24Sport Vlaanderen - Baloise59+12:17,, 0:11
1892 Grosu Eduard Michael25Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini14+1:04,, 0:11
1956 Šiškevičius Evaldas29Delko Marseille Provence KTM13+1:04,, 0:11
2044 Soupe Geoffrey30Cofidis, Solutions Crédits43+4:28,, 0:11
2166 Pichot Alexandre35Direct Energie21+1:17,, 0:11
2262 Cardis Romain25Direct Energie40+4:25,, 0:11
235 Duval Julien27AG2R La Mondiale52+9:18,, 0:11
24177 Vermeulen Emiel25Roubaix Lille Métropole97+35:13,, 0:11
25124 Carbel Michael23Team Fortuneo - Samsic82+21:32,, 0:11
262 Bagdonas Gediminas32AG2R La Mondiale39+4:25,, 0:11
27106 Vermeltfoort Coen30Roompot - Nederlandse Loterij80+21:00,, 0:11
28102 Riesebeek Oscar25Roompot - Nederlandse Loterij3+0:02,, 0:11
2991 Cima Damiano24Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini72+16:19,, 0:11
30133 Leysen Senne22Vérandas Willems-Crelan 65+14:29,, 0:11
31187 Touze Damien 21St Michel - Auber9333+2:40,, 0:11
32126 Welten Bram21Team Fortuneo - Samsic69+15:59,, 0:11
333 Barbier Rudy25AG2R La Mondiale37+3:41,, 0:11
34135 De Witte Mathias25Vérandas Willems-Crelan 54+12:05,, 0:11
35183 Le Cunff Kévin30St Michel - Auber9344+4:28,, 0:11
3616 Madouas Valentin21Groupama - FDJ7+0:50,, 0:11
3743 Simon Julien32Cofidis, Solutions Crédits17+1:07,, 0:11
3833 Fenn Andrew27Aqua Blue Sport55+12:05,, 0:11
3951 Combaud Romain27Delko Marseille Provence KTM26+1:19,, 0:11
4042 Claeys Dimitri30Cofidis, Solutions Crédits1+0:00,, 0:11
41157 Van Keirsbulck Guillaume27Wanty - Groupe Gobert77+20:10,, 0:11
42121 Feillu Brice32Team Fortuneo - Samsic12+0:58,, 0:11
43171 Tronet Steven31Roubaix Lille Métropole22+1:17,, 0:11
44137 Devolder Stijn38Vérandas Willems-Crelan 57+12:05,, 0:11
45115 De Vylder Lindsay22Sport Vlaanderen - Baloise60+12:53,, 0:11
4614 Hoelgaard Daniel24Groupama - FDJ29+1:42,, 0:11
47161 Dehaes Kenny33WB Aqua Protect Veranclassic 95+28:37,, 0:11
4841 Bouhanni Nacer27Cofidis, Solutions Crédits64+14:26,, 0:11
4981 Boev Igor28Gazprom-RusVelo56+12:05,, 0:11
5046 Turgis Jimmy26Cofidis, Solutions Crédits36+3:20,, 0:11
51142 de Backer Bert34Vital Concept Cycling Club76+18:13,, 0:11
52186 Paillot Yoann26St Michel - Auber9318+1:07,, 0:11
53162 Vantomme Maxime32WB Aqua Protect Veranclassic 42+4:28,, 0:11
5473 González Prieto Aitor27Euskadi - Murias 25+1:17,, 0:11
551 Dumoulin Samuel37AG2R La Mondiale53+9:47,, 0:11
5684 Porsev Alexander32Gazprom-RusVelo67+15:36,, 0:11
5782 Kozontchuk Dmitry34Gazprom-RusVelo48+6:31,, 0:11
5823 Mertz Rémy22Lotto Soudal23+1:17,, 0:11
59145 Manzin Lorrenzo23Vital Concept Cycling Club89+23:54,, 0:11
60174 Dernies Tom27Roubaix Lille Métropole68+15:39,, 0:11
61127 Jarrier Benoît29Team Fortuneo - Samsic51+8:42,, 0:11
62123 Bouet Maxime31Team Fortuneo - Samsic34+2:43,, 0:11
6367 Sellier Simon23Direct Energie88+23:07,, 0:11
6435 Hansen Lasse Norman 26Aqua Blue Sport16+1:06,, 0:11
6552 Filosi Iuri26Delko Marseille Provence KTM58+12:05,, 0:11
66151 Antonini Simone27Wanty - Groupe Gobert79+20:52,, 0:11
6755 Leveau Jérémy26Delko Marseille Provence KTM63+14:21,, 0:11
6834 Gate Aaron27Aqua Blue Sport24+1:17,, 0:11
69152 Backaert Frederik28Wanty - Groupe Gobert31+2:14,, 0:11
7012 Armirail Bruno24Groupama - FDJ98+37:35,, 0:11
71131 Duijn Huub33Vérandas Willems-Crelan 32+2:14,, 0:11
7227 Sieberg Marcel36Lotto Soudal46+5:48,, 0:11
73185 Maurelet Flavien27St Michel - Auber9330+1:43,, 0:11
74134 Livyns Arjen23Vérandas Willems-Crelan 62+13:51,, 0:11
7517 Vaugrenard Benoît36Groupama - FDJ49+6:54,, 0:11
7663 Gaudin Damien31Direct Energie35+2:43,, 0:11
77107 Wippert Wouter27Roompot - Nederlandse Loterij86+22:45,, 0:11
78143 Ermenault Corentin22Vital Concept Cycling Club81+21:04,, 0:11
79166 Robeet Ludovic23WB Aqua Protect Veranclassic 85+22:32,, 0:11
8061 Petit Adrien27Direct Energie45+4:54,, 0:11
81144 Lecroq Jérémy23Vital Concept Cycling Club66+14:380:29 0:29
82153 Devriendt Tom26Wanty - Groupe Gobert73+16:33,, 0:29
83155 Kreder Wesley27Wanty - Groupe Gobert83+22:11,, 0:29
84167 Stassen Julien29WB Aqua Protect Veranclassic 92+26:24,, 0:29
8564 Gène Yohann36Direct Energie74+16:520:35 0:35
8695 Marangoni Alan33Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini78+20:101:43 1:43
87163 De Winter Ludwig25WB Aqua Protect Veranclassic 71+16:091:51 1:51
88104 van Goethem Brian27Roompot - Nederlandse Loterij47+5:591:52 1:52
89103 van Ginneken Sjoerd25Roompot - Nederlandse Loterij38+3:55,, 1:52
9026 Naesen Lawrence25Lotto Soudal87+23:05,, 1:52
91105 van Schip Jan-Willem23Roompot - Nederlandse Loterij61+13:39,, 1:52
92116 Planckaert Edward23Sport Vlaanderen - Baloise70+16:092:25 2:25
9325 Wouters Enzo22Lotto Soudal84+22:223:04 3:04
9436 Koning Peter27Aqua Blue Sport91+25:264:02 4:02
9532 Dunne Conor26Aqua Blue Sport99+44:116:27 6:27
96176 Leroux Samuel23Roubaix Lille Métropole90+24:528:37 8:37
97173 Barbier Pierre20Roubaix Lille Métropole100+44:51,, 8:37
98175 Idjouadiene Pierre22Roubaix Lille Métropole93+26:58,, 8:37
9971 Aristi Mikel24Euskadi - Murias 96+31:19,, 8:37
100136 Tanner David33Vérandas Willems-Crelan 94+27:32,, 8:37
DNF24 Hofland Moreno26Lotto Soudal+ - 24:52:54 -3:50:50 -3:50:50
DNF97 Zaccanti Filippo22Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF184 Levarlet Guillaume32St Michel - Auber93+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF182 Jakin Alo31St Michel - Auber93+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF181 Feillu Romain34St Michel - Auber93+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF146 Morice Julien26Vital Concept Cycling Club+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF93 Hatsuyama Sho29Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF122 Bonnamour Franck22Team Fortuneo - Samsic+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF31 Brammeier Matt32Aqua Blue Sport+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF76 Udondo Gotzon24Euskadi - Murias + - 24:52:54,, -3:50:50
DNF57 Trarieux Julien25Delko Marseille Provence KTM+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF54 Kasperkiewicz Przemysław24Delko Marseille Provence KTM+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF47 Vanbilsen Kenneth27Cofidis, Solutions Crédits+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF45 Turgis Anthony23Cofidis, Solutions Crédits+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNF141 Boeckmans Kris31Vital Concept Cycling Club+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNS22 de Buyst Jasper24Lotto Soudal+ - 24:52:54,, -3:50:50
DNS147 Coquard Bryan26Vital Concept Cycling Club+ - 24:52:54,, -3:50:50
RnkBIBRennerAgeTeamUCIPntGCGC-TimeTijdTime won/lost
142 Claeys Dimitri30Cofidis, Solutions Crédits2001501+0:00 24:52:54 24:52:54+0:00
221 Greipel André35Lotto Soudal1501102+0:010:01 0:01+0:01
3102 Riesebeek Oscar25Roompot - Nederlandse Loterij125903+0:020:02 0:02+0:02
46 Gougeard Alexis25AG2R La Mondiale100804+0:120:12 0:12+0:12
537 Pedersen Casper22Aqua Blue Sport85705+0:410:41 0:41+0:41
6156 Meurisse Xandro26Wanty - Groupe Gobert70606+0:460:46 0:46+0:46
716 Madouas Valentin21Groupama - FDJ60557+0:500:50 0:50+0:50
8154 Dupont Timothy30Wanty - Groupe Gobert50508+0:520:52 0:52+0:52
9172 Antomarchi Julien33Roubaix Lille Métropole40459+0:530:53 0:53+0:53
1015 Le Gac Olivier24Groupama - FDJ354010+0:560:56 0:56+0:56
1111 Sarreau Marc24Groupama - FDJ303611+0:570:57 0:57+0:57
12121 Feillu Brice32Team Fortuneo - Samsic253212+0:580:58 0:58+0:58
1356 Šiškevičius Evaldas29Delko Marseille Provence KTM202813+1:041:04 1:04+1:04
1492 Grosu Eduard Michael25Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini152414+1:04,, 1:04+1:04
15125 Vachon Florian33Team Fortuneo - Samsic102015+1:061:06 1:06+1:06
1635 Hansen Lasse Norman 26Aqua Blue Sport51616+1:06,, 1:06+1:06
1743 Simon Julien32Cofidis, Solutions Crédits51417+1:071:07 1:07+1:07
18186 Paillot Yoann26St Michel - Auber9351218+1:07,, 1:07+1:07
19113 De Gendt Aimé23Sport Vlaanderen - Baloise51019+1:141:14 1:14+1:14
2086 Shilov Sergey30Gazprom-RusVelo5820+1:151:15 1:15+1:15
2166 Pichot Alexandre35Direct Energie5621+1:171:17 1:17+1:17
22171 Tronet Steven31Roubaix Lille Métropole5422+1:17,, 1:17+1:17
2323 Mertz Rémy22Lotto Soudal5323+1:17,, 1:17+1:17
2434 Gate Aaron27Aqua Blue Sport5224+1:17,, 1:17+1:17
2573 González Prieto Aitor27Euskadi - Murias 5125+1:17,, 1:17+1:17
2651 Combaud Romain27Delko Marseille Provence KTM526+1:191:19 1:19+1:19
2753 Finetto Mauro33Delko Marseille Provence KTM527+1:271:27 1:27+1:27
2865 Ourselin Paul24Direct Energie528+1:301:30 1:30+1:30
2914 Hoelgaard Daniel24Groupama - FDJ529+1:421:42 1:42+1:42
30185 Maurelet Flavien27St Michel - Auber93530+1:431:43 1:43+1:43
31152 Backaert Frederik28Wanty - Groupe Gobert331+2:142:14 2:14+2:14
32131 Duijn Huub33Vérandas Willems-Crelan 332+2:14,, 2:14+2:14
33187 Touze Damien 21St Michel - Auber93333+2:402:40 2:40+2:40
34123 Bouet Maxime31Team Fortuneo - Samsic334+2:432:43 2:43+2:43
3563 Gaudin Damien31Direct Energie335+2:43,, 2:43+2:43
3646 Turgis Jimmy26Cofidis, Solutions Crédits336+3:203:20 3:20+3:20
373 Barbier Rudy25AG2R La Mondiale337+3:413:41 3:41+3:41
38103 van Ginneken Sjoerd25Roompot - Nederlandse Loterij338+3:553:55 3:55+3:55
392 Bagdonas Gediminas32AG2R La Mondiale339+4:254:25 4:25+4:25
4062 Cardis Romain25Direct Energie340+4:25,, 4:25+4:25
41112 Capiot Amaury24Sport Vlaanderen - Baloise41+4:284:28 4:28+4:28
42162 Vantomme Maxime32WB Aqua Protect Veranclassic 42+4:28,, 4:28+4:28
4344 Soupe Geoffrey30Cofidis, Solutions Crédits43+4:28,, 4:28+4:28
44183 Le Cunff Kévin30St Michel - Auber9344+4:28,, 4:28+4:28
4561 Petit Adrien27Direct Energie45+4:544:54 4:54+4:54
4627 Sieberg Marcel36Lotto Soudal46+5:485:48 5:48+5:48
47104 van Goethem Brian27Roompot - Nederlandse Loterij47+5:595:59 5:59+5:59
4882 Kozontchuk Dmitry34Gazprom-RusVelo48+6:316:31 6:31+6:31
4917 Vaugrenard Benoît36Groupama - FDJ49+6:546:54 6:54+6:54
5072 Sáez Héctor24Euskadi - Murias 50+7:427:42 7:42+7:42
51127 Jarrier Benoît29Team Fortuneo - Samsic51+8:428:42 8:42+8:42
525 Duval Julien27AG2R La Mondiale52+9:189:18 9:18+9:18
531 Dumoulin Samuel37AG2R La Mondiale53+9:479:47 9:47+9:47
54135 De Witte Mathias25Vérandas Willems-Crelan 54+12:0512:05 12:05+12:05
5533 Fenn Andrew27Aqua Blue Sport55+12:05,, 12:05+12:05
5681 Boev Igor28Gazprom-RusVelo56+12:05,, 12:05+12:05
57137 Devolder Stijn38Vérandas Willems-Crelan 57+12:05,, 12:05+12:05
5852 Filosi Iuri26Delko Marseille Provence KTM58+12:05,, 12:05+12:05
59117 Rickaert Jonas24Sport Vlaanderen - Baloise59+12:1712:17 12:17+12:17
60115 De Vylder Lindsay22Sport Vlaanderen - Baloise60+12:5312:53 12:53+12:53
61105 van Schip Jan-Willem23Roompot - Nederlandse Loterij61+13:3913:39 13:39+13:39
62134 Livyns Arjen23Vérandas Willems-Crelan 62+13:5113:51 13:51+13:51
6355 Leveau Jérémy26Delko Marseille Provence KTM63+14:2114:21 14:21+14:21
6441 Bouhanni Nacer27Cofidis, Solutions Crédits64+14:2614:26 14:26+14:26
65133 Leysen Senne22Vérandas Willems-Crelan 65+14:2914:29 14:29+14:29
66144 Lecroq Jérémy23Vital Concept Cycling Club66+14:3814:38 14:38+14:38
6784 Porsev Alexander32Gazprom-RusVelo67+15:3615:36 15:36+15:36
68174 Dernies Tom27Roubaix Lille Métropole68+15:3915:39 15:39+15:39
69126 Welten Bram21Team Fortuneo - Samsic69+15:5915:59 15:59+15:59
70116 Planckaert Edward23Sport Vlaanderen - Baloise70+16:0916:09 16:09+16:09
71163 De Winter Ludwig25WB Aqua Protect Veranclassic 71+16:09,, 16:09+16:09
7291 Cima Damiano24Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini72+16:1916:19 16:19+16:19
73153 Devriendt Tom26Wanty - Groupe Gobert73+16:3316:33 16:33+16:33
7464 Gène Yohann36Direct Energie74+16:5216:52 16:52+16:52
7587 Trusov Nikolay32Gazprom-RusVelo75+17:4217:42 17:42+17:42
76142 de Backer Bert34Vital Concept Cycling Club76+18:1318:13 18:13+18:13
77157 Van Keirsbulck Guillaume27Wanty - Groupe Gobert77+20:1020:10 20:10+20:10
7895 Marangoni Alan33Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini78+20:10,, 20:10+20:10
79151 Antonini Simone27Wanty - Groupe Gobert79+20:5220:52 20:52+20:52
80106 Vermeltfoort Coen30Roompot - Nederlandse Loterij80+21:0021:00 21:00+21:00
81143 Ermenault Corentin22Vital Concept Cycling Club81+21:0421:04 21:04+21:04
82124 Carbel Michael23Team Fortuneo - Samsic82+21:3221:32 21:32+21:32
83155 Kreder Wesley27Wanty - Groupe Gobert83+22:1122:11 22:11+22:11
8425 Wouters Enzo22Lotto Soudal84+22:2222:22 22:22+22:22
85166 Robeet Ludovic23WB Aqua Protect Veranclassic 85+22:3222:32 22:32+22:32
86107 Wippert Wouter27Roompot - Nederlandse Loterij86+22:4522:45 22:45+22:45
8726 Naesen Lawrence25Lotto Soudal87+23:0523:05 23:05+23:05
8867 Sellier Simon23Direct Energie88+23:0723:07 23:07+23:07
89145 Manzin Lorrenzo23Vital Concept Cycling Club89+23:5423:54 23:54+23:54
90176 Leroux Samuel23Roubaix Lille Métropole90+24:5224:52 24:52+24:52
9136 Koning Peter27Aqua Blue Sport91+25:2625:26 25:26+25:26
92167 Stassen Julien29WB Aqua Protect Veranclassic 92+26:2426:24 26:24+26:24
93175 Idjouadiene Pierre22Roubaix Lille Métropole93+26:5826:58 26:58+26:58
94136 Tanner David33Vérandas Willems-Crelan 94+27:3227:32 27:32+27:32
95161 Dehaes Kenny33WB Aqua Protect Veranclassic 95+28:3728:37 28:37+28:37
9671 Aristi Mikel24Euskadi - Murias 96+31:1931:19 31:19+31:19
97177 Vermeulen Emiel25Roubaix Lille Métropole97+35:1335:13 35:13+35:13
9812 Armirail Bruno24Groupama - FDJ98+37:3537:35 37:35+37:35
9932 Dunne Conor26Aqua Blue Sport99+44:1144:11 44:11+44:11
100173 Barbier Pierre20Roubaix Lille Métropole100+44:5144:51 44:51+44:51
RnkPrev▼▲BIBRennerAgeTeamPnt
11-154 Dupont Timothy30Wanty - Groupe Gobert61
22-107 Wippert Wouter27Roompot - Nederlandse Loterij56
35▲221 Greipel André35Lotto Soudal47
44-11 Sarreau Marc24Groupama - FDJ45
56▲13 Barbier Rudy25AG2R La Mondiale38
616▲10156 Meurisse Xandro26Wanty - Groupe Gobert37
730▲2337 Pedersen Casper22Aqua Blue Sport32
87▼141 Bouhanni Nacer27Cofidis, Solutions Crédits29
98▼156 Šiškevičius Evaldas29Delko Marseille Provence KTM27
109▼171 Aristi Mikel24Euskadi - Murias 27
1110▼192 Grosu Eduard Michael25Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini25
1212-187 Touze Damien 21St Michel - Auber9324
1313-144 Lecroq Jérémy23Vital Concept Cycling Club22
1414-117 Rickaert Jonas24Sport Vlaanderen - Baloise22
15-15 Le Gac Olivier24Groupama - FDJ20
1615▼1112 Capiot Amaury24Sport Vlaanderen - Baloise20
1717-42 Claeys Dimitri30Cofidis, Solutions Crédits17
1824▲66 Gougeard Alexis25AG2R La Mondiale16
1918▼1121 Feillu Brice32Team Fortuneo - Samsic15
2019▼1102 Riesebeek Oscar25Roompot - Nederlandse Loterij15
2120▼116 Madouas Valentin21Groupama - FDJ13
2243▲21172 Antomarchi Julien33Roubaix Lille Métropole13
2321▼243 Simon Julien32Cofidis, Solutions Crédits13
24-113 De Gendt Aimé23Sport Vlaanderen - Baloise13
2544▲1965 Ourselin Paul24Direct Energie13
2622▼41 Dumoulin Samuel37AG2R La Mondiale13
2723▼435 Hansen Lasse Norman 26Aqua Blue Sport12
2845▲1772 Sáez Héctor24Euskadi - Murias 11
2925▼455 Leveau Jérémy26Delko Marseille Provence KTM10
30-53 Finetto Mauro33Delko Marseille Provence KTM10
3126▼5105 van Schip Jan-Willem23Roompot - Nederlandse Loterij8
3228▼4126 Welten Bram21Team Fortuneo - Samsic8
3327▼6116 Planckaert Edward23Sport Vlaanderen - Baloise8
3429▼532 Dunne Conor26Aqua Blue Sport8
35-125 Vachon Florian33Team Fortuneo - Samsic7
3631▼551 Combaud Romain27Delko Marseille Provence KTM6
3732▼562 Cardis Romain25Direct Energie6
38-87 Trusov Nikolay32Gazprom-RusVelo6
3933▼6106 Vermeltfoort Coen30Roompot - Nederlandse Loterij6
4034▼636 Koning Peter27Aqua Blue Sport4
4135▼6186 Paillot Yoann26St Michel - Auber934
4239▼386 Shilov Sergey30Gazprom-RusVelo4
4336▼7171 Tronet Steven31Roubaix Lille Métropole4
4437▼7175 Idjouadiene Pierre22Roubaix Lille Métropole4
4538▼7173 Barbier Pierre20Roubaix Lille Métropole4
4641▼55 Duval Julien27AG2R La Mondiale3
4746▼1185 Maurelet Flavien27St Michel - Auber931
48-27 Sieberg Marcel36Lotto Soudal1
4947▼2176 Leroux Samuel23Roubaix Lille Métropole1
RnkPrev▼▲BIBRennerAgeTeamGCGC-TimeTijd
13▲237 Pedersen Casper22Aqua Blue Sport5+0:41 24:53:35 24:53:35
21▼116 Madouas Valentin21Groupama - FDJ7+0:500:09 0:09
34▲115 Le Gac Olivier24Groupama - FDJ10+0:560:15 0:15
42▼211 Sarreau Marc24Groupama - FDJ11+0:570:16 0:16
56▲1113 De Gendt Aimé23Sport Vlaanderen - Baloise19+1:140:33 0:33
65▼123 Mertz Rémy22Lotto Soudal23+1:170:36 0:36
77-65 Ourselin Paul24Direct Energie28+1:300:49 0:49
88-14 Hoelgaard Daniel24Groupama - FDJ29+1:421:01 1:01
99-187 Touze Damien 21St Michel - Auber9333+2:401:59 1:59
1013▲3112 Capiot Amaury24Sport Vlaanderen - Baloise41+4:283:47 3:47
1114▲372 Sáez Héctor24Euskadi - Murias 50+7:427:01 7:01
1216▲4117 Rickaert Jonas24Sport Vlaanderen - Baloise59+12:1711:36 11:36
1318▲5115 De Vylder Lindsay22Sport Vlaanderen - Baloise60+12:5312:12 12:12
1415▲1105 van Schip Jan-Willem23Roompot - Nederlandse Loterij61+13:3912:58 12:58
1519▲4134 Livyns Arjen23Vérandas Willems-Crelan 62+13:5113:10 13:10
1622▲6133 Leysen Senne22Vérandas Willems-Crelan 65+14:2913:48 13:48
1721▲4144 Lecroq Jérémy23Vital Concept Cycling Club66+14:3813:57 13:57
1823▲5126 Welten Bram21Team Fortuneo - Samsic69+15:5915:18 15:18
1920▲1116 Planckaert Edward23Sport Vlaanderen - Baloise70+16:0915:28 15:28
2024▲491 Cima Damiano24Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini72+16:1915:38 15:38
2128▲7143 Ermenault Corentin22Vital Concept Cycling Club81+21:0420:23 20:23
2229▲7124 Carbel Michael23Team Fortuneo - Samsic82+21:3220:51 20:51
2327▲425 Wouters Enzo22Lotto Soudal84+22:2221:41 21:41
2430▲6166 Robeet Ludovic23WB Aqua Protect Veranclassic 85+22:3221:51 21:51
2532▲767 Sellier Simon23Direct Energie88+23:0722:26 22:26
2633▲7145 Manzin Lorrenzo23Vital Concept Cycling Club89+23:5423:13 23:13
2725▼2176 Leroux Samuel23Roubaix Lille Métropole90+24:5224:11 24:11
2826▼2175 Idjouadiene Pierre22Roubaix Lille Métropole93+26:5826:17 26:17
2931▲271 Aristi Mikel24Euskadi - Murias 96+31:1930:38 30:38
3037▲712 Armirail Bruno24Groupama - FDJ98+37:3536:54 36:54
3136▲5173 Barbier Pierre20Roubaix Lille Métropole100+44:5144:10 44:10
RnkPrev▼▲BIBTeamGCGC-TimeTijd
11- Groupama - FDJ+ - 24:52:54 74:41:14 74:41:14
22- Aqua Blue Sport+ - 24:52:540:53 0:53
33- Delko Marseille Provence KTM+ - 24:52:541:24 1:24
44- Wanty - Groupe Gobert+ - 24:52:541:39 1:39
55- Cofidis, Solutions Crédits+ - 24:52:542:01 2:01
66- Team Fortuneo - Samsic+ - 24:52:542:24 2:24
710▲3 Direct Energie+ - 24:52:543:00 3:00
87▼1 St Michel - Auber93+ - 24:52:543:01 3:01
98▼1 Roompot - Nederlandse Loterij+ - 24:52:543:03 3:03
109▼1 Lotto Soudal+ - 24:52:543:10 3:10
1111- AG2R La Mondiale+ - 24:52:545:54 5:54
1212- Sport Vlaanderen - Baloise+ - 24:52:547:38 7:38
1313- Roubaix Lille Métropole+ - 24:52:5411:46 11:46
1415▲1 Gazprom-RusVelo+ - 24:52:5417:08 17:08
1514▼1 Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini+ - 24:52:5418:38 18:38
1616- Vérandas Willems-Crelan + - 24:52:5423:52 23:52
1718▲1 WB Aqua Protect Veranclassic + - 24:52:5431:03 31:03
1817▼1 Euskadi - Murias + - 24:52:5437:48 37:48
1919- Vital Concept Cycling Club+ - 24:52:5440:06 40:06

Wedstrijd informatie

Date: 13th May 2018
Race category: Men Elite
4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France logo

Websites:
www.4joursdedunkerque.org/

Advertentie

Alle informatie en specificaties getoond op deze website zijn gebaseerd op de laatste beschikbare informatie voorzien door race organisatoren, teams en renners. Geen rechten kunnen worden ontleend aan informatie, klassementen, uitslagen of statistieken zoals getoond op deze website.
  0.21921 sec.