Zoeken:  
› Nederlands
English
Nederlands
Français
Español
Italiano
Türk
Login/Sign-up
2018
2009
»
«

 2017   »   35th Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan (2.1)

Stage 2  »  San Juan  ›  San Juan   (128.8k)

« vorige   volgende »
  Wis filter
RnkBIBRennerAgeTeamUCIPntGCGC-TimeTijd
131 Boonen Tom36Quick-Step Floors14203+0:023:00:40 3:00:40
251 Viviani Elia27Italy5121+0:00,, ,,
345 Malucelli Matteo23Androni - Sidermec - Bottecchia375+0:08,, ,,
4225 Escuela Ricardo33Agrupacion Virgen De Fatima541+0:12,, ,,
584 Guardini Andrea27UAE Team Emirates437+0:12,, ,,
614 Navardauskas Ramūnas28Bahrain Merida Pro Cycling Team344+0:12,, ,,
7113 Keough Luke25UnitedHealthcare Pro Cycling Team223+0:12,, ,,
8143 Belletti Manuel31Wilier Triestina - Selle Italia133+0:12,, ,,
9101 Alafaci Eugenio26Trek - Segafredo38+0:12,, ,,
10236 Viel Mattia21Unieuro Trevigiani - Hemus 189631+0:12,, ,,
11246 Angarita Marvin Orlando27Equipo Bolivia46+0:12,, ,,
12201 Magallanes Juan Pablo34Mexico42+0:12,, ,,
131 Rosas Laureano26Argentina26+0:12,, ,,
1462 Reis Rafael24Caja Rural - Seguros RGA36+0:12,, ,,
15166 Lucero Héctor35Equipo Continental Municipalidad de Pocito45+0:12,, ,,
1634 Gaviria Fernando22Quick-Step Floors2+0:01,, ,,
1785 Troia Oliviero22UAE Team Emirates40+0:12,, ,,
18112 Mannion Gavin25UnitedHealthcare Pro Cycling Team7+0:12,, ,,
19227 Richeze Mauro Abel31Agrupacion Virgen De Fatima48+0:12,, ,,
20194 Oyola Róbigzon Leandro28Medellin - Inder43+0:12,, ,,
215 Molina Juan19Argentina11+0:12,, ,,
2255 Scartezzini Michele25Italy29+0:12,, ,,
23232 Ravanelli Simone21Unieuro Trevigiani - Hemus 189612+0:12,, ,,
24183 Ramos Duilio20Asociacion Civil Mardan8+0:12,, ,,
25146 Turrin Alex24Wilier Triestina - Selle Italia39+0:12,, ,,
2611 Nibali Vincenzo32Bahrain Merida Pro Cycling Team6+0:12,, ,,
2732 Cavagna Rémi21Quick-Step Floors51+0:12,, ,,
28191 Sevilla Óscar40Medellin - Inder9+0:12,, ,,
29114 Jones Chris37UnitedHealthcare Pro Cycling Team32+0:12,, ,,
30164 Moyano Enzo Josue27Equipo Continental Municipalidad de Pocito13+0:12,, ,,
31104 Mollema Bauke30Trek - Segafredo10+0:12,, ,,
3244 Gavazzi Francesco32Androni - Sidermec - Bottecchia15+0:12,, ,,
3342 Bernal Egan20Androni - Sidermec - Bottecchia47+0:12,, ,,
3416 Siutsou Kanstantsin34Bahrain Merida Pro Cycling Team21+0:12,, ,,
35122 Gaday Lucas Manuel23Los Cascos Esco - Agroplan35+0:12,, ,,
3646 Torres Rodolfo Andrés29Androni - Sidermec - Bottecchia50+0:12,, ,,
3766 Lastra Jonathan23Caja Rural - Seguros RGA19+0:12,, ,,
3835 Richeze Maximiliano33Quick-Step Floors28+0:12,, ,,
39145 Draperi Matteo26Wilier Triestina - Selle Italia54+0:12,, ,,
40105 Brändle Matthias27Trek - Segafredo14+0:12,, ,,
4182 Costa Rui30UAE Team Emirates53+0:12,, ,,
42196 Montoya Javier19Medellin - Inder16+0:12,, ,,
43103 Daniel Gregory22Trek - Segafredo24+0:12,, ,,
4461 Pardilla Sergio33Caja Rural - Seguros RGA49+0:12,, ,,
4536 Serry Pieter28Quick-Step Floors20+0:12,, ,,
4633 Declercq Tim27Quick-Step Floors25+0:12,, ,,
47251 Trillini Sebastian Martin Junior22Italomat - Dogo22+0:12,, ,,
4822 Dotti Juan Pablo32Sindicato Empleados Públicos of San Juan18+0:12,, ,,
4913 Boaro Manuele29Bahrain Merida Pro Cycling Team17+0:12,, ,,
5041 Masnada Fausto23Androni - Sidermec - Bottecchia27+0:12,, ,,
51226 Lopez Franco German28Agrupacion Virgen De Fatima4+0:06,, ,,
52141 Pozzato Filippo35Wilier Triestina - Selle Italia55+0:12,, ,,
53241 Barrientos Julian22Equipo Bolivia34+0:12,, ,,
5415 Pellizotti Franco39Bahrain Merida Pro Cycling Team30+0:12,, ,,
5552 Sartor Federico21Italy52+0:12,, ,,
5612 Agnoli Valerio32Bahrain Merida Pro Cycling Team58+0:230:11 0:11
5743 Frapporti Marco31Androni - Sidermec - Bottecchia57+0:23,, 0:11
5853 Viviani Attilio20Italy59+0:300:18 0:18
596 Chamorro Francisco35Argentina60+0:430:31 0:31
60102 Coledan Marco28Trek - Segafredo61+1:040:52 0:52
61202 De Luna Flavio26Mexico86+1:191:07 1:07
62134 Corbalan JoaquinChile98+1:19,, 1:07
6394 Pacinotti Nicolò21Bardiani - CSF69+1:19,, 1:07
6464 Molina Antonio26Caja Rural - Seguros RGA68+1:19,, 1:07
65172 Anchieri Pablo27Uruguay80+1:19,, 1:07
66257 Ulloa Rodriguez Wilmer25Italomat - Dogo71+1:19,, 1:07
67205 Corella Rene25Mexico93+1:19,, 1:07
6823 Javier Gaston Emiliano 23Sindicato Empleados Públicos of San Juan73+1:19,, 1:07
69217 Guevara Emanuel Domingo27Municipalidad de Rawson Somos Todos82+1:19,, 1:07
70254 Ramirez Jaime28Italomat - Dogo95+1:19,, 1:07
71115 Haedo Lucas Sebastián33UnitedHealthcare Pro Cycling Team96+1:19,, 1:07
72173 Cabrera Carlos24Uruguay81+1:19,, 1:07
73171 Gonzalez Diego25Uruguay88+1:19,, 1:07
74176 Gutierrez Alexander21Uruguay84+1:19,, 1:07
75212 Lucero Iginio Daniel26Municipalidad de Rawson Somos Todos63+1:17,, 1:07
76187 Rodriguez Leonardo18Asociacion Civil Mardan64+1:17,, 1:07
77111 Jaramillo Daniel26UnitedHealthcare Pro Cycling Team92+1:19,, 1:07
78224 Zamora Daniel29Agrupacion Virgen De Fatima77+1:19,, 1:07
79135 Olivarez VictorChile85+1:19,, 1:07
80215 Ramirez Alan26Municipalidad de Rawson Somos Todos66+1:19,, 1:07
81193 Vargas Walter24Medellin - Inder89+1:19,, 1:07
822 Sepúlveda Eduardo25Argentina67+1:19,, 1:07
83253 Melivilo Juan Javier27Italomat - Dogo87+1:19,, 1:07
8421 Muller Mauricio35Sindicato Empleados Públicos of San Juan70+1:19,, 1:07
8565 Benito Miguel Ángel23Caja Rural - Seguros RGA76+1:19,, 1:07
8683 Ganna Filippo20UAE Team Emirates83+1:19,, 1:07
87221 Montivero Luciano38Agrupacion Virgen De Fatima72+1:19,, 1:07
8824 Najar Gonzalo23Sindicato Empleados Públicos of San Juan79+1:19,, 1:07
89163 Rivera Jose Luis36Equipo Continental Municipalidad de Pocito62+1:16,, 1:07
9095 Wackermann Luca24Bardiani - CSF90+1:19,, 1:07
91222 Richeze Adrián27Agrupacion Virgen De Fatima78+1:19,, 1:07
923 Ramos Rubén24Argentina65+1:18,, 1:07
93181 Juarez Daniel28Asociacion Civil Mardan91+1:19,, 1:07
9473 Santaromita Ivan32Nippo - Vini Fantini 75+1:19,, 1:07
9571 Cunego Damiano35Nippo - Vini Fantini 97+1:19,, 1:07
9627 Sartassov Andrey41Sindicato Empleados Públicos of San Juan74+1:19,, 1:07
9756 Lamon Francesco22Italy94+1:19,, 1:07
9891 Ruffoni Nicola26Bardiani - CSF100+1:19,, 1:07
9975 Kuboki Kazushige27Nippo - Vini Fantini 99+1:19,, 1:07
100167 Gonzalez Pedro33Equipo Continental Municipalidad de Pocito101+1:251:15 1:15
101206 Rangel Hector Hugo36Mexico103+1:27,, 1:15
102175 De Lima Nahuel Soares20Uruguay112+1:291:17 1:17
103151 Marques Felipe26Brasil105+1:29,, 1:17
104126 Azzem Omar24Los Cascos Esco - Agroplan109+1:29,, 1:17
105186 Montes Francisco28Asociacion Civil Mardan110+1:29,, 1:17
106213 Falon Ezequiel26Municipalidad de Rawson Somos Todos104+1:29,, 1:17
107184 Saquilan Alejandro25Asociacion Civil Mardan108+1:29,, 1:17
108132 Cabrera Antonio Roberto35Chile102+1:27,, 1:17
109245 Cepeda Jefferson20Equipo Bolivia111+1:29,, 1:17
110133 Gonzales Nicolas19Chile106+1:29,, 1:17
111255 Da Matta Antonio24Italomat - Dogo107+1:29,, 1:17
112174 Gomez MatiasUruguay116+1:521:40 1:40
113136 Penalosa FelipeChile114+1:52,, 1:40
114152 Santos Emerson25Brasil117+1:52,, 1:40
115124 Sigura César35Los Cascos Esco - Agroplan127+1:551:43 1:43
116121 Gaday Julian Paulo26Los Cascos Esco - Agroplan139+1:55,, 1:43
117125 Espíndola Santiago Alejandro22Los Cascos Esco - Agroplan128+1:55,, 1:43
118204 Corte Eduardo24Mexico138+1:55,, 1:43
119165 Juarez Gabriel26Equipo Continental Municipalidad de Pocito122+1:55,, 1:43
12026 Prado Ignacio de Jesús23Sindicato Empleados Públicos of San Juan123+1:55,, 1:43
121242 Amurrio Carlos23Equipo Bolivia132+1:55,, 1:43
122244 Campero Piter26Equipo Bolivia133+1:55,, 1:43
123195 Cardona Julián20Medellin - Inder129+1:55,, 1:43
124161 Julio RicardoEquipo Continental Municipalidad de Pocito134+1:55,, 1:43
125116 Alzate Carlos33UnitedHealthcare Pro Cycling Team119+1:55,, 1:43
1264 Navarrete Maximiliano Ezequiel25Argentina141+1:55,, 1:43
127233 Tivani German Nicolás21Unieuro Trevigiani - Hemus 1896120+1:55,, 1:43
12825 Ibarra Emiliano35Sindicato Empleados Públicos of San Juan124+1:55,, 1:43
129144 Godoy Yonder23Wilier Triestina - Selle Italia143+1:55,, 1:43
130234 Vega Sergio21Unieuro Trevigiani - Hemus 1896140+1:55,, 1:43
131192 Ramirez Brayan Steven24Medellin - Inder125+1:55,, 1:43
132243 González Freddy22Equipo Bolivia137+1:55,, 1:43
13363 Sáez Héctor23Caja Rural - Seguros RGA121+1:55,, 1:43
134142 Amezqueta Julen23Wilier Triestina - Selle Italia144+1:55,, 1:43
135214 Paez Andrés21Municipalidad de Rawson Somos Todos142+1:55,, 1:43
136231 Cholakov Stanimir25Unieuro Trevigiani - Hemus 1896135+1:55,, 1:43
137162 Tivani Gerardo25Equipo Continental Municipalidad de Pocito118+1:53,, 1:43
138223 Naranjo Nicolás26Agrupacion Virgen De Fatima115+1:52,, 1:43
13974 Marini Nicolas23Nippo - Vini Fantini 113+1:51,, 1:43
14076 Stacchiotti Riccardo25Nippo - Vini Fantini 136+1:55,, 1:43
14172 Arredondo Julián David28Nippo - Vini Fantini 146+1:55,, 1:43
14293 Rota Lorenzo21Bardiani - CSF145+1:55,, 1:43
143131 Bravo Edison24Chile130+1:55,, 1:43
144252 GozÁlbez Iñaki26Italomat - Dogo126+1:55,, 1:43
14586 Niemiec Przemysław36UAE Team Emirates131+1:55,, 1:43
146216 De Udaeta Hector25Municipalidad de Rawson Somos Todos147+5:325:20 5:20
14792 Maestri Mirco25Bardiani - CSF148+6:146:02 6:02
14896 Zardini Edoardo27Bardiani - CSF149+6:14,, 6:02
149235 Cenghialta Riccardo20Unieuro Trevigiani - Hemus 1896150+6:156:03 6:03
150203 Frayre Eder25Mexico151+6:316:19 6:19
151155 Ponciano Edson25Brasil152+11:0410:52 10:52
152182 FernÁndez Emiliano27Asociacion Civil Mardan154+16:4316:31 16:31
15354 Plebani Davide20Italy156+16:43,, 16:31
154123 Aguirre Juan Manuel41Los Cascos Esco - Agroplan153+16:43,, 16:31
155211 Hausen Rodrigo22Municipalidad de Rawson Somos Todos157+16:43,, 16:31
156185 Arroyo Victor28Asociacion Civil Mardan155+16:43,, 16:31
15781 Atapuma Darwin29UAE Team Emirates56+0:120:00 0:00
DNF153 Monteiro Maicke28Brasil+ -6:08:12 -3:00:40 -3:00:40
DNF156 Vieira Luan19Brasil+ -6:08:12,, -3:00:40
DNS106 van Poppel Boy29Trek - Segafredo+ -6:08:12,, -3:00:40
HD154 Da Silva Tiago32Brasil+ -6:08:12,, -3:00:40
RnkPrev▼▲BIBRennerAgeTeamUCIGCGC-TimeTijdTime won/lost
12▲151 Viviani Elia27Italy31+0:006:08:12 6:08:12+0:00
21▼134 Gaviria Fernando22Quick-Step Floors2+0:010:01 0:01+0:05
311▲831 Boonen Tom36Quick-Step Floors3+0:020:02 0:02-0:04
43▼1226 Lopez Franco German28Agrupacion Virgen De Fatima4+0:060:06 0:06+0:06
59▲445 Malucelli Matteo23Androni - Sidermec - Bottecchia5+0:080:08 0:08+0:02
610▲411 Nibali Vincenzo32Bahrain Merida Pro Cycling Team6+0:120:12 0:12+0:06
719▲12112 Mannion Gavin25UnitedHealthcare Pro Cycling Team7+0:12,, 0:12+0:06
818▲10183 Ramos Duilio20Asociacion Civil Mardan8+0:12,, 0:12+0:06
915▲6191 Sevilla Óscar40Medellin - Inder9+0:12,, 0:12+0:06
1014▲4104 Mollema Bauke30Trek - Segafredo10+0:12,, 0:12+0:06
1126▲155 Molina Juan19Argentina11+0:12,, 0:12+0:06
1227▲15232 Ravanelli Simone21Unieuro Trevigiani - Hemus 189612+0:12,, 0:12+0:06
1322▲9164 Moyano Enzo Josue27Equipo Continental Municipalidad de Pocito13+0:12,, 0:12+0:06
1412▼2105 Brändle Matthias27Trek - Segafredo14+0:12,, 0:12+0:06
1528▲1344 Gavazzi Francesco32Androni - Sidermec - Bottecchia15+0:12,, 0:12+0:06
1621▲5196 Montoya Javier19Medellin - Inder16+0:12,, 0:12+0:06
1720▲313 Boaro Manuele29Bahrain Merida Pro Cycling Team17+0:12,, 0:12+0:06
1823▲522 Dotti Juan Pablo32Sindicato Empleados Públicos of San Juan18+0:12,, 0:12+0:06
1935▲1666 Lastra Jonathan23Caja Rural - Seguros RGA19+0:12,, 0:12+0:06
2031▲1136 Serry Pieter28Quick-Step Floors20+0:12,, 0:12+0:06
2143▲2216 Siutsou Kanstantsin34Bahrain Merida Pro Cycling Team21+0:12,, 0:12+0:06
2240▲18251 Trillini Sebastian Martin Junior22Italomat - Dogo22+0:12,, 0:12+0:06
2380▲57113 Keough Luke25UnitedHealthcare Pro Cycling Team23+0:12,, 0:12+0:06
2453▲29103 Daniel Gregory22Trek - Segafredo24+0:12,, 0:12+0:06
2554▲2933 Declercq Tim27Quick-Step Floors25+0:12,, 0:12+0:06
2685▲591 Rosas Laureano26Argentina26+0:12,, 0:12+0:06
2755▲2841 Masnada Fausto23Androni - Sidermec - Bottecchia27+0:12,, 0:12+0:06
2867▲3935 Richeze Maximiliano33Quick-Step Floors28+0:12,, 0:12+0:06
2988▲5955 Scartezzini Michele25Italy29+0:12,, 0:12+0:06
3061▲3115 Pellizotti Franco39Bahrain Merida Pro Cycling Team30+0:12,, 0:12+0:06
31114▲83236 Viel Mattia21Unieuro Trevigiani - Hemus 189631+0:12,, 0:12+0:06
32105▲73114 Jones Chris37UnitedHealthcare Pro Cycling Team32+0:12,, 0:12+0:06
33129▲96143 Belletti Manuel31Wilier Triestina - Selle Italia33+0:12,, 0:12+0:06
3484▲50241 Barrientos Julian22Equipo Bolivia34+0:12,, 0:12+0:06
35103▲68122 Gaday Lucas Manuel23Los Cascos Esco - Agroplan35+0:12,, 0:12+0:06
36126▲9062 Reis Rafael24Caja Rural - Seguros RGA36+0:12,, 0:12+0:06
37137▲10084 Guardini Andrea27UAE Team Emirates37+0:12,, 0:12+0:06
38135▲97101 Alafaci Eugenio26Trek - Segafredo38+0:12,, 0:12+0:06
39119▲80146 Turrin Alex24Wilier Triestina - Selle Italia39+0:12,, 0:12+0:06
40128▲8885 Troia Oliviero22UAE Team Emirates40+0:12,, 0:12+0:06
41150▲109225 Escuela Ricardo33Agrupacion Virgen De Fatima41+0:12,, 0:12+0:06
42142▲100201 Magallanes Juan Pablo34Mexico42+0:12,, 0:12+0:06
43136▲93194 Oyola Róbigzon Leandro28Medellin - Inder43+0:12,, 0:12+0:06
44155▲11114 Navardauskas Ramūnas28Bahrain Merida Pro Cycling Team44+0:12,, 0:12+0:06
45148▲103166 Lucero Héctor35Equipo Continental Municipalidad de Pocito45+0:12,, 0:12+0:06
46153▲107246 Angarita Marvin Orlando27Equipo Bolivia46+0:12,, 0:12+0:06
47131▲8442 Bernal Egan20Androni - Sidermec - Bottecchia47+0:12,, 0:12+0:06
48146▲98227 Richeze Mauro Abel31Agrupacion Virgen De Fatima48+0:12,, 0:12+0:06
49121▲7261 Pardilla Sergio33Caja Rural - Seguros RGA49+0:12,, 0:12+0:06
50130▲8046 Torres Rodolfo Andrés29Androni - Sidermec - Bottecchia50+0:12,, 0:12+0:06
51151▲10032 Cavagna Rémi21Quick-Step Floors51+0:12,, 0:12+0:06
52127▲7552 Sartor Federico21Italy52+0:12,, 0:12+0:06
53143▲9082 Costa Rui30UAE Team Emirates53+0:12,, 0:12+0:06
54149▲95145 Draperi Matteo26Wilier Triestina - Selle Italia54+0:12,, 0:12+0:06
55141▲86141 Pozzato Filippo35Wilier Triestina - Selle Italia55+0:12,, 0:12+0:06
56122▲6681 Atapuma Darwin29UAE Team Emirates56+0:12,, 0:12+0:06
5730▼2743 Frapporti Marco31Androni - Sidermec - Bottecchia57+0:230:23 0:23+0:17
5860▲212 Agnoli Valerio32Bahrain Merida Pro Cycling Team58+0:23,, 0:23+0:17
5990▲3153 Viviani Attilio20Italy59+0:300:30 0:30+0:24
60154▲946 Chamorro Francisco35Argentina60+0:430:43 0:43+0:37
61133▲72102 Coledan Marco28Trek - Segafredo61+1:041:04 1:04+0:58
62152▲90163 Rivera Jose Luis36Equipo Continental Municipalidad de Pocito62+1:161:16 1:16+1:10
635▼58212 Lucero Iginio Daniel26Municipalidad de Rawson Somos Todos63+1:171:17 1:17+1:13
646▼58187 Rodriguez Leonardo18Asociacion Civil Mardan64+1:17,, 1:17+1:13
657▼583 Ramos Rubén24Argentina65+1:181:18 1:18+1:13
6613▼53215 Ramirez Alan26Municipalidad de Rawson Somos Todos66+1:191:19 1:19+1:13
6725▼422 Sepúlveda Eduardo25Argentina67+1:19,, 1:19+1:13
6845▼2364 Molina Antonio26Caja Rural - Seguros RGA68+1:19,, 1:19+1:13
6949▼2094 Pacinotti Nicolò21Bardiani - CSF69+1:19,, 1:19+1:13
7034▼3621 Muller Mauricio35Sindicato Empleados Públicos of San Juan70+1:19,, 1:19+1:13
7152▼19257 Ulloa Rodriguez Wilmer25Italomat - Dogo71+1:19,, 1:19+1:13
7232▼40221 Montivero Luciano38Agrupacion Virgen De Fatima72+1:19,, 1:19+1:13
7351▼2223 Javier Gaston Emiliano 23Sindicato Empleados Públicos of San Juan73+1:19,, 1:19+1:13
7429▼4527 Sartassov Andrey41Sindicato Empleados Públicos of San Juan74+1:19,, 1:19+1:13
7538▼3773 Santaromita Ivan32Nippo - Vini Fantini 75+1:19,, 1:19+1:13
7647▼2965 Benito Miguel Ángel23Caja Rural - Seguros RGA76+1:19,, 1:19+1:13
7763▼14224 Zamora Daniel29Agrupacion Virgen De Fatima77+1:19,, 1:19+1:13
7856▼22222 Richeze Adrián27Agrupacion Virgen De Fatima78+1:19,, 1:19+1:13
7964▼1524 Najar Gonzalo23Sindicato Empleados Públicos of San Juan79+1:19,, 1:19+1:13
8086▲6172 Anchieri Pablo27Uruguay80+1:19,, 1:19+1:13
8181-173 Cabrera Carlos24Uruguay81+1:19,, 1:19+1:13
8289▲7217 Guevara Emanuel Domingo27Municipalidad de Rawson Somos Todos82+1:19,, 1:19+1:13
8387▲483 Ganna Filippo20UAE Team Emirates83+1:19,, 1:19+1:13
84101▲17176 Gutierrez Alexander21Uruguay84+1:19,, 1:19+1:13
8598▲13135 Olivarez VictorChile85+1:19,, 1:19+1:13
86117▲31202 De Luna Flavio26Mexico86+1:19,, 1:19+1:13
8795▲8253 Melivilo Juan Javier27Italomat - Dogo87+1:19,, 1:19+1:13
88107▲19171 Gonzalez Diego25Uruguay88+1:19,, 1:19+1:13
89110▲21193 Vargas Walter24Medellin - Inder89+1:19,, 1:19+1:13
90102▲1295 Wackermann Luca24Bardiani - CSF90+1:19,, 1:19+1:13
91108▲17181 Juarez Daniel28Asociacion Civil Mardan91+1:19,, 1:19+1:13
92134▲42111 Jaramillo Daniel26UnitedHealthcare Pro Cycling Team92+1:19,, 1:19+1:13
93145▲52205 Corella Rene25Mexico93+1:19,, 1:19+1:13
94116▲2256 Lamon Francesco22Italy94+1:19,, 1:19+1:13
95144▲49254 Ramirez Jaime28Italomat - Dogo95+1:19,, 1:19+1:13
96147▲51115 Haedo Lucas Sebastián33UnitedHealthcare Pro Cycling Team96+1:19,, 1:19+1:13
97123▲2671 Cunego Damiano35Nippo - Vini Fantini 97+1:19,, 1:19+1:13
98159▲61134 Corbalan JoaquinChile98+1:19,, 1:19+1:13
99125▲2675 Kuboki Kazushige27Nippo - Vini Fantini 99+1:19,, 1:19+1:13
100157▲5791 Ruffoni Nicola26Bardiani - CSF100+1:19,, 1:19+1:13
1018▼93167 Gonzalez Pedro33Equipo Continental Municipalidad de Pocito101+1:251:25 1:25+1:20
10237▼65132 Cabrera Antonio Roberto35Chile102+1:271:27 1:27+1:21
10382▼21206 Rangel Hector Hugo36Mexico103+1:27,, 1:27+1:21
10433▼71213 Falon Ezequiel26Municipalidad de Rawson Somos Todos104+1:291:29 1:29+1:23
10559▼46151 Marques Felipe26Brasil105+1:29,, 1:29+1:23
10657▼49133 Gonzales Nicolas19Chile106+1:29,, 1:29+1:23
10758▼49255 Da Matta Antonio24Italomat - Dogo107+1:29,, 1:29+1:23
10868▼40184 Saquilan Alejandro25Asociacion Civil Mardan108+1:29,, 1:29+1:23
10994▼15126 Azzem Omar24Los Cascos Esco - Agroplan109+1:29,, 1:29+1:23
110113▲3186 Montes Francisco28Asociacion Civil Mardan110+1:29,, 1:29+1:23
111109▼2245 Cepeda Jefferson20Equipo Bolivia111+1:29,, 1:29+1:23
112156▲44175 De Lima Nahuel Soares20Uruguay112+1:29,, 1:29+1:23
1134▼10974 Marini Nicolas23Nippo - Vini Fantini 113+1:511:51 1:51+1:49
11446▼68136 Penalosa FelipeChile114+1:521:52 1:52+1:46
11565▼50223 Naranjo Nicolás26Agrupacion Virgen De Fatima115+1:52,, 1:52+1:46
11691▼25174 Gomez MatiasUruguay116+1:52,, 1:52+1:46
11792▼25152 Santos Emerson25Brasil117+1:52,, 1:52+1:46
11879▼39162 Tivani Gerardo25Equipo Continental Municipalidad de Pocito118+1:531:53 1:53+1:47
11917▼102116 Alzate Carlos33UnitedHealthcare Pro Cycling Team119+1:551:55 1:55+1:49
12016▼104233 Tivani German Nicolás21Unieuro Trevigiani - Hemus 1896120+1:55,, 1:55+1:49
12124▼9763 Sáez Héctor23Caja Rural - Seguros RGA121+1:55,, 1:55+1:49
12242▼80165 Juarez Gabriel26Equipo Continental Municipalidad de Pocito122+1:55,, 1:55+1:49
12344▼7926 Prado Ignacio de Jesús23Sindicato Empleados Públicos of San Juan123+1:55,, 1:55+1:49
12436▼8825 Ibarra Emiliano35Sindicato Empleados Públicos of San Juan124+1:55,, 1:55+1:49
12539▼86192 Ramirez Brayan Steven24Medellin - Inder125+1:55,, 1:55+1:49
12641▼85252 GozÁlbez Iñaki26Italomat - Dogo126+1:55,, 1:55+1:49
12771▼56124 Sigura César35Los Cascos Esco - Agroplan127+1:55,, 1:55+1:49
12872▼56125 Espíndola Santiago Alejandro22Los Cascos Esco - Agroplan128+1:55,, 1:55+1:49
12969▼60195 Cardona Julián20Medellin - Inder129+1:55,, 1:55+1:49
13050▼80131 Bravo Edison24Chile130+1:55,, 1:55+1:49
13148▼8386 Niemiec Przemysław36UAE Team Emirates131+1:55,, 1:55+1:49
13277▼55242 Amurrio Carlos23Equipo Bolivia132+1:55,, 1:55+1:49
13376▼57244 Campero Piter26Equipo Bolivia133+1:55,, 1:55+1:49
13474▼60161 Julio RicardoEquipo Continental Municipalidad de Pocito134+1:55,, 1:55+1:49
13573▼62231 Cholakov Stanimir25Unieuro Trevigiani - Hemus 1896135+1:55,, 1:55+1:49
13670▼6676 Stacchiotti Riccardo25Nippo - Vini Fantini 136+1:55,, 1:55+1:49
13783▼54243 González Freddy22Equipo Bolivia137+1:55,, 1:55+1:49
138100▼38204 Corte Eduardo24Mexico138+1:55,, 1:55+1:49
139111▼28121 Gaday Julian Paulo26Los Cascos Esco - Agroplan139+1:55,, 1:55+1:49
14099▼41234 Vega Sergio21Unieuro Trevigiani - Hemus 1896140+1:55,, 1:55+1:49
141104▼374 Navarrete Maximiliano Ezequiel25Argentina141+1:55,, 1:55+1:49
14297▼45214 Paez Andrés21Municipalidad de Rawson Somos Todos142+1:55,, 1:55+1:49
143118▼25144 Godoy Yonder23Wilier Triestina - Selle Italia143+1:55,, 1:55+1:49
144124▼20142 Amezqueta Julen23Wilier Triestina - Selle Italia144+1:55,, 1:55+1:49
145120▼2593 Rota Lorenzo21Bardiani - CSF145+1:55,, 1:55+1:49
146138▼872 Arredondo Julián David28Nippo - Vini Fantini 146+1:55,, 1:55+1:49
147158▲11216 De Udaeta Hector25Municipalidad de Rawson Somos Todos147+5:325:32 5:32+5:26
14875▼7392 Maestri Mirco25Bardiani - CSF148+6:146:14 6:14+6:08
14996▼5396 Zardini Edoardo27Bardiani - CSF149+6:14,, 6:14+6:08
150140▼10235 Cenghialta Riccardo20Unieuro Trevigiani - Hemus 1896150+6:156:15 6:15+6:09
151106▼45203 Frayre Eder25Mexico151+6:316:31 6:31+6:25
152161▲9155 Ponciano Edson25Brasil152+11:0411:04 11:04+10:58
15362▼91123 Aguirre Juan Manuel41Los Cascos Esco - Agroplan153+16:4316:43 16:43+16:37
15478▼76182 FernÁndez Emiliano27Asociacion Civil Mardan154+16:43,, 16:43+16:37
155112▼43185 Arroyo Victor28Asociacion Civil Mardan155+16:43,, 16:43+16:37
156139▼1754 Plebani Davide20Italy156+16:43,, 16:43+16:37
157160▲3211 Hausen Rodrigo22Municipalidad de Rawson Somos Todos157+16:43,, 16:43+16:37
RnkPrev▼▲BIBRennerAgeTeamGCGC-TimeTijd
13▲2183 Ramos Duilio20Asociacion Civil Mardan8+0:126:08:24 6:08:24
25▲35 Molina Juan19Argentina11+0:12,, ,,
36▲3232 Ravanelli Simone21Unieuro Trevigiani - Hemus 189612+0:12,, ,,
44-196 Montoya Javier19Medellin - Inder16+0:12,, ,,
518▲13236 Viel Mattia21Unieuro Trevigiani - Hemus 189631+0:12,, ,,
622▲1642 Bernal Egan20Androni - Sidermec - Bottecchia47+0:12,, ,,
725▲1832 Cavagna Rémi21Quick-Step Floors51+0:12,, ,,
821▲1352 Sartor Federico21Italy52+0:12,, ,,
912▲353 Viviani Attilio20Italy59+0:300:18 0:18
101▼9187 Rodriguez Leonardo18Asociacion Civil Mardan64+1:171:05 1:05
117▼494 Pacinotti Nicolò21Bardiani - CSF69+1:191:07 1:07
1211▼183 Ganna Filippo20UAE Team Emirates83+1:19,, 1:07
1316▲3176 Gutierrez Alexander21Uruguay84+1:19,, 1:07
1414-135 Olivarez VictorChile85+1:19,, 1:07
1527▲12134 Corbalan JoaquinChile98+1:19,, 1:07
168▼8133 Gonzales Nicolas19Chile106+1:291:17 1:17
1717-245 Cepeda Jefferson20Equipo Bolivia111+1:29,, 1:17
1826▲8175 De Lima Nahuel Soares20Uruguay112+1:29,, 1:17
192▼17233 Tivani German Nicolás21Unieuro Trevigiani - Hemus 1896120+1:551:43 1:43
2010▼10195 Cardona Julián20Medellin - Inder129+1:55,, 1:43
2115▼6234 Vega Sergio21Unieuro Trevigiani - Hemus 1896140+1:55,, 1:43
2213▼9214 Paez Andrés21Municipalidad de Rawson Somos Todos142+1:55,, 1:43
2320▼393 Rota Lorenzo21Bardiani - CSF145+1:55,, 1:43
2424-235 Cenghialta Riccardo20Unieuro Trevigiani - Hemus 1896150+6:156:03 6:03
2523▼254 Plebani Davide20Italy156+16:4316:31 16:31
RnkPrev▼▲BIBTeamGCGC-TimeTijd
1- Quick-Step Floors+ -6:08:12 18:25:12 18:25:12
21▼1 Androni - Sidermec - Bottecchia+ -6:08:12,, ,,
37▲4 UnitedHealthcare Pro Cycling Team+ -6:08:12,, ,,
4- Bahrain Merida Pro Cycling Team+ -6:08:12,, ,,
515▲10 UAE Team Emirates+ -6:08:12,, ,,
62▼4 Medellin - Inder+ -6:08:12,, ,,
73▼4 Trek - Segafredo+ -6:08:12,, ,,
820▲12 Wilier Triestina - Selle Italia+ -6:08:12,, ,,
910▲1 Agrupacion Virgen De Fatima+ -6:08:12,, ,,
10- Caja Rural - Seguros RGA+ -6:08:12,, ,,
1112▲1 Italy+ -6:08:12,, ,,
124▼8 Argentina+ -6:08:120:31 0:31
139▼4 Equipo Continental Municipalidad de Pocito+ -6:08:121:07 1:07
1417▲3 Equipo Bolivia+ -6:08:121:17 1:17
156▼9 Unieuro Trevigiani - Hemus 1896+ -6:08:121:43 1:43
16- Sindicato Empleados Públicos of San Juan+ -6:08:122:14 2:14
17- Italomat - Dogo+ -6:08:12,, 2:14
1819▲1 Mexico+ -6:08:12,, 2:14
1911▼8 Asociacion Civil Mardan+ -6:08:12,, 2:14
2013▼7 Los Cascos Esco - Agroplan+ -6:08:123:00 3:00
215▼16 Nippo - Vini Fantini + -6:08:123:21 3:21
228▼14 Municipalidad de Rawson Somos Todos+ -6:08:12,, 3:21
2316▼7 Bardiani - CSF+ -6:08:12,, 3:21
2418▼6 Uruguay+ -6:08:12,, 3:21
25- Chile+ -6:08:123:31 3:31
2614▼12 Brasil+ -6:08:1213:49 13:49

Wedstrijd informatie

Date: 24th January 2017
Gem. snelheid winnaar: 42.77 km/u
Race category: Men Elite
Start/finish: San Juan › San Juan
Parcours type:
PCS Punt schaal: 2.1.StageVuelta Ciclista a la Provincia de San Juan  logo

Wedstrijd profiel



Websites:
vueltaasanjuan.org
twitter.com/vueltasanjuanok
vueltaasanjuan.org
twitter.com/vueltasanjuanok
www.facebook.com/vueltaasanjuanok

Race ranking position
66th
217 pnt
rankingbreakdown
Position and points as on startdate of race.

Advertentie

Alle informatie en specificaties getoond op deze website zijn gebaseerd op de laatste beschikbare informatie voorzien door race organisatoren, teams en renners. Geen rechten kunnen worden ontleend aan informatie, klassementen, uitslagen of statistieken zoals getoond op deze website.
  0.20644 sec.