Zoeken:  
› Nederlands
English
Nederlands
Français
Español
Italiano
Login/Sign-up

2017  »  Cofidis, Solutions Crédits  (PCT)

Renners op leeftijd

TURGIS Tanguy1998-05-16 (19)
GODON Dorian1996-05-25 (21)
BOUHANNI Rayane1996-02-24 (21)
LAFAY Victor1996-01-17 (21)
BARCELO Fernando1996-01-06 (21)
LE TURNIER Mathias1995-03-14 (22)
TURGIS Anthony1994-05-16 (23)
HOFSTETTER Hugo1994-02-13 (23)
VENTURINI Clément1993-10-16 (24)
SÉNÉCHAL Florian1993-07-10 (24)
LAPORTE Christophe1992-12-11 (25)
CHETOUT Loïc1992-09-23 (25)
TURGIS Jimmy1991-08-10 (26)
PEREZ Anthony1991-04-22 (26)
BOUHANNI Nacer1990-07-25 (27)
VANBILSEN Kenneth1990-06-01 (27)
COUSIN Jérôme1989-06-05 (28)
VAN STAEYEN Michael1988-08-13 (29)
SOUPE Geoffrey1988-03-22 (29)
EDET Nicolas1987-12-02 (30)
BAGOT Yoann1987-09-06 (30)
BONNAFOND Guillaume1987-06-23 (30)
CLAEYS Dimitri1987-06-18 (30)
ROSSETTO Stephane1987-04-06 (30)
VAN GENECHTEN Jonas1986-09-16 (31)
SIMON Julien1985-10-04 (32)
MATÉ Luis Ángel1984-03-23 (33)
NAVARRO Daniel1983-07-18 (34)
LEMOINE Cyril1983-03-03 (34)

Team informatie


Team status: PCT
Afkorting: COF
Fietsmerk: Orbea

Websites

Site
Twitter
Facebook

Standen in klassementen

PCS Team ranking: 18
UCI Team ranking:

10 Laatste uitslagen

DatumUitslagWedstrijd
20.052 Tour de l'Ain
20.053 Tour de l'Ain - Stage 3
20.051 Grote Prijs Marcel Kint
19.055 Tour de l'Ain - Stage 2
18.051 Tour de l'Ain - Stage 1
13.051 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France
13.0520 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France - Stage 6
12.052 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France - Stage 5
11.058 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France - Stage 4
10.051 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France - Stage 3

Kalender

 DatumWedstrijd
 23.05Baloise Belgium Tour 26.05Grand Prix de Plumelec-Morbihan 27.05Boucles de l'Aulne - Chateaulin 30.05Skoda-Tour de Luxembourg 31.05Boucles de la Mayenne 03.06Critérium du Dauphiné 14.06La Route d'Occitanie 07.07Tour de France 28.07VOO-Tour de Wallonie 25.08La Vuelta ciclista a España

Fotos


Overwinningen

Nr.RaceClassWinner
13 Tour de Vendée1.1LAPORTE Christophe
12 Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon - Stage 22.2PEREZ Anthony
11 GP de Fourmies / La Voix du Nord 1.HCBOUHANNI Nacer
10 Tour du Poitou Charentes - Stage 22.1BOUHANNI Nacer
9 Tour de l'Ain - Stage 22.1BOUHANNI Nacer
8 Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria - Stage 62.1VENTURINI Clément
7 Skoda-Tour de Luxembourg - Stage 32.HCPEREZ Anthony
6 4 Jours de Dunkerque / Tour des Hauts-de-France2.HCVENTURINI Clément
5 Tour de Yorkshire - Stage 22.1BOUHANNI Nacer
4 Paris-Camembert 1.1BOUHANNI Nacer
3 Volta Ciclista a Catalunya - Stage 42.UWTBOUHANNI Nacer
2 Danilith - Nokere Koerse 1.HCBOUHANNI Nacer
1 Tour Cycliste International du Haut Var-matin - Stage 22.1SIMON Julien
Alle informatie en specificaties getoond op deze website zijn gebaseerd op de laatste beschikbare informatie voorzien door race organisatoren, teams en renners. Geen rechten kunnen worden ontleend aan informatie, klassementen, uitslagen of statistieken zoals getoond op deze website.
  0.4293 sec.