Search:  
topLogin
-
2018
»
«

2019»Belgrade Banjaluka (2.1)

2019  General classification

Youngest competitors

Menu
Pos.RiderTeamAge
1 Gotzinger ValentinMaloja Pushbikers18y + 127d
2 Miksanik VladimirTufo - Pardus Prostejov18y + 191d
3 Skok AnžeLjubljana Gusto Santic18y + 215d
4 Jitaru Ciprian Giotti Victoria - Palomar18y + 215d
5 Vas BalázsHungary18y + 275d
6 Đurić ĐorđeSerbia18y + 301d
7 Wawrzyniak KarolCCC Development Team18y + 364d
8 Viehberger Lukas SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 19y + 3d
9 Holland Michael SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 19y + 7d
10 Fetter ErikHungary19y + 12d
11 Pitzanti Orlando D'Amico - UM Tools 19y + 15d
12 Gratzer AlexanderAustria19y + 49d
13 Geßner JakobHeizomat Rad-Net19y + 76d
14 Papierski DamianCCC Development Team19y + 82d
15 Walkowiak KacperCCC Development Team19y + 103d
16 Kock Daniel Austria19y + 132d
17 Dolnicek Marek Tufo - Pardus Prostejov19y + 162d
18 Jaramillo Diego AlejandroColdeportes Bicicletas Strongman19y + 227d
19 Hollmann JuriHeizomat Rad-Net19y + 231d
20 Tyrpekl KarelTufo - Pardus Prostejov19y + 247d
21 Veselinović Dušan Serbia19y + 316d
22 Pacurar VladGiotti Victoria - Palomar19y + 323d
23 Hočevar Kristjan Slovenia19y + 350d
24 Sagadin LukaSlovenia19y + 352d
25 Barta TomasTufo - Pardus Prostejov19y + 355d
26 Jarc AljažAdria Mobil20y + 9d
27 Orocito Franco D'Amico - UM Tools 20y + 19d
28 Varhaňovský JakubDukla Banska Bystrica20y + 60d
29 Prah AljažLjubljana Gusto Santic20y + 119d
30 Vrhovnik Luka Ljubljana Gusto Santic20y + 134d
31 Tracz SzymonCCC Development Team20y + 157d
32 Lakota Luka Slovenia20y + 179d
33 Horvat ŽigaAdria Mobil20y + 217d
34 Pekala PiotrCCC Development Team20y + 257d
35 Roškar TimSlovenia20y + 296d
36 Valter AttilaCCC Development Team20y + 310d
37 Moreno JohanColdeportes Bicicletas Strongman21y + 17d
38 Rajović DušanAdria Mobil21y + 150d
39 Dina DanielHungary21y + 162d
40 Gruber JulianSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 21y + 196d
41 Haller PatrickHeizomat Rad-Net21y + 283d
42 Echtermann LeonHerrmann Radteam21y + 303d
43 Vermeulen MoranAustria21y + 308d
44 Kolb StefanMaloja Pushbikers21y + 340d
45 Reckendorfer LukasTeam Hrinkow Advarics Cycleang21y + 351d
46 Galović AndrejSerbia22y + 20d
47 Friedl NilsAustria22y + 27d
48 Hernandez BrayanColdeportes Bicicletas Strongman22y + 38d
49 Dima EmilGiotti Victoria - Palomar22y + 55d
50 Treubel PascalHeizomat Rad-Net22y + 63d
51 Aniolkowski Stanislaw CCC Development Team22y + 88d
52 Ritzinger FelixMaloja Pushbikers22y + 116d
53 Feeley DaireEvoPro Racing22y + 135d
54 Veber MaticSlovenia22y + 147d
55 Monk CyrusEvoPro Racing22y + 162d
56 Cañaveral JohnatanColdeportes Bicicletas Strongman22y + 167d
57 Grosser AaronBike Aid22y + 194d
58 FilutÁs ViktorHungary22y + 202d
59 Puccioni DarioSangemini - Trevigiani - MG.Kvis 22y + 214d
60 Tschernoster JanHeizomat Rad-Net22y + 230d
61 Gonczi GergoHungary22y + 290d
62 Schuran MichalAC Sparta Praha22y + 292d
63 Mudgway LukeEvoPro Racing22y + 310d
64 Karaliok YauheniMinsk Cycling Club22y + 313d
65 Schinnagel JohannesMaloja Pushbikers22y + 324d
66 Kalaba DusanSerbia22y + 328d
67 Rajchart JanAC Sparta Praha22y + 342d
68 Cotar LukaSlovenia22y + 362d
69 Dina MártonHungary23y + 6d
70 Grošelj MaticLjubljana Gusto Santic23y + 12d
71 Burchio FedericoD'Amico - UM Tools 23y + 27d
72 Porzner ManuelHerrmann Radteam23y + 52d
73 Franz MarcelHeizomat Rad-Net23y + 57d
74 Bellan JurajDukla Banska Bystrica23y + 78d
75 Hammerschmid MarvinSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 23y + 103d
76 Hammerschmid RaphaelSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 23y + 103d
77 Freiberger MarkusTeam Hrinkow Advarics Cycleang23y + 120d
78 Cully Ján AndrejDukla Banska Bystrica23y + 130d
79 Dobre Vlad-nicolaeGiotti Victoria - Palomar23y + 131d
80 Ručigaj ŽigaLjubljana Gusto Santic23y + 159d
81 Obersteiner FlorianHerrmann Radteam23y + 189d
82 Strokau VasiliMinsk Cycling Club23y + 191d
83 Fiala PetrAC Sparta Praha23y + 231d
84 Kustadinchev RomanD'Amico - UM Tools 23y + 258d
85 Umhaller ThomasSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 23y + 286d
86 Katrašnik GašperAdria Mobil23y + 302d
87 Rohde LeonHeizomat Rad-Net23y + 343d
88 Mastaller StefanSPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 24y + 11d
89 Salzmann JodokMaloja Pushbikers24y + 22d
90 Ryba JanAC Sparta Praha24y + 24d
91 Schlemmer LukasMaloja Pushbikers24y + 44d
92 Per DavidAdria Mobil24y + 64d
93 LichnovskÝ LudekTufo - Pardus Prostejov24y + 68d
94 Estrada EduardoColdeportes Bicicletas Strongman24y + 83d
95 Auer DanielMaloja Pushbikers24y + 174d
96 Kalojiros TomasAC Sparta Praha24y + 258d
97 Quiroz Óscar AdalbertoColdeportes Bicicletas Strongman24y + 289d
98 Kobayashi MarinoGiotti Victoria - Palomar24y + 291d
99 Stefanović StefanSerbia24y + 347d
100 Shumov NikolaiMinsk Cycling Club25y + 61d
101 Muñoz William DavidColdeportes Bicicletas Strongman25y + 91d
102 Salvietti NiccolòSangemini - Trevigiani - MG.Kvis 25y + 166d
103 Banaszek AdrianVoster ATS Team25y + 179d
104 Di Sante AntonioSangemini - Trevigiani - MG.Kvis 25y + 205d
105 Mosca JacopoD'Amico - UM Tools 25y + 232d
106 Danilović MarkoSerbia25y + 360d
107 Rugovac DenisTufo - Pardus Prostejov26y + 15d
108 van Engelen AdneBike Aid26y + 33d
109 Brandlmeier StefanHerrmann Radteam26y + 101d
110 Wolf JustinBike Aid26y + 185d
111 Stabentheiner Riccardo Austria26y + 225d
112 Scartezzini MicheleSangemini - Trevigiani - MG.Kvis 27y + 98d
113 Stacchiotti RiccardoGiotti Victoria - Palomar27y + 161d
114 Bazhkou StanislauMinsk Cycling Club27y + 165d
115 Hatz ChristopherHerrmann Radteam27y + 179d
116 Franczak PawełVoster ATS Team27y + 193d
117 Holler NikodemusBike Aid27y + 349d
118 Pszczolarski WojciechTufo - Pardus Prostejov27y + 357d
119 Raffaele AngeloD'Amico - UM Tools 27y + 363d
120 Loderer TimonTeam Hrinkow Advarics Cycleang27y + 363d
121 Stöhr JanAC Sparta Praha28y + 13d
122 Stöhr PavelAC Sparta Praha28y + 13d
123 Bonifazio LeonardoSangemini - Trevigiani - MG.Kvis 28y + 29d
124 Hofer AndreasTeam Hrinkow Advarics Cycleang28y + 69d
125 Totò PaoloSangemini - Trevigiani - MG.Kvis 28y + 86d
126 Crista DanielGiotti Victoria - Palomar28y + 89d
127 Koning PeterBike Aid28y + 136d
128 Gate AaronEvoPro Racing28y + 143d
129 Szatmary AndrasHungary28y + 240d
130 Wippert WouterEvoPro Racing28y + 247d
131 Maikin RomanMinsk Cycling Club28y + 247d
132 Alafaci EugenioEvoPro Racing28y + 252d
133 Pluciński LeszekVoster ATS Team28y + 319d
134 Jenko RobertSlovenia29y + 3d
135 Zhupa EugertEvoPro Racing29y + 14d
136 Hill BenjaminLjubljana Gusto Santic29y + 72d
137 Mahďar MartinDukla Banska Bystrica29y + 261d
138 Stachowiak AdamVoster ATS Team29y + 282d
139 Klisurić StevanSerbia29y + 314d
140 Guy TimothyLjubljana Gusto Santic29y + 337d
141 Knauer FlorenzHerrmann Radteam30y + 100d
142 Kump MarkoAdria Mobil30y + 221d
143 Bichlmann DanielBike Aid30y + 243d
144 Hrinkow DominikTeam Hrinkow Advarics Cycleang30y + 257d
145 Čanecký MarekDukla Banska Bystrica30y + 305d
146 Papok SiarheiMinsk Cycling Club31y + 102d
147 Tybor PatrikDukla Banska Bystrica31y + 214d
148 Parma KrzysztofVoster ATS Team32y + 41d
149 Haring MartinDukla Banska Bystrica32y + 115d
150 Pöll StefanAustria32y + 264d
151 Komar MateuszVoster ATS Team33y + 274d
152 Taciak MateuszVoster ATS Team34y + 303d
153 Sobal YauhenMinsk Cycling Club38y + 11d
154 Schnapka MatthiasBike Aid38y + 265d
155 Rogina RadoslavAdria Mobil40y + 46d
All information and specifications shown on this website are based upon the latest available information provided by race organizations, teams and riders. No rights can be withdrawn from rankings, results or statistics as presented on this website.   0.07785 sec.