1 -
Sprint 27 Mapei - Quickstep 125 5:35:36
2 -
Classic 27 La Française des Jeux 85 ,, 0:00
3 -
Sprint 24 Ville de Charleroi - New Systems 60 ,, 0:00
4 -
Classic 26 Polti 50 ,, 0:00
5 -
Sprint 29 Palmans - Ideal 45 ,, 0:00
6 -
Classic 32 Liquigas - Pata 40 ,, 0:00
7 -
Sprint 29 Cofidis 35 ,, 0:00
8 -
Sprint 30 MemoryCard - Jack & Jones 30 ,, 0:00
9 -
Sprint 31 La Française des Jeux 26 ,, 0:00
10 -
Classic 34 Fassa Bortolo 22 ,, 0:00
11 -
Sprint 30 Rabobank ProTeam 20 ,, 0:00
12 -
Classic 27 Vini Caldirola - Sidermec 18 ,, 0:00
13 -
Classic 35 Lampre - Daikin 16 ,, 0:00
14 -
Classic 28 Lampre - Daikin 14 ,, 0:00
15 -
Classic 26 Mapei - Quickstep 12 ,, 0:00
16 -
Sprint 27 Crédit Agricole 10 ,, 0:00
17 -
Sprint 22 Saint-Quentin - Oktos 9 ,, 0:00
18 -
Sprint 26 Saeco 8 ,, 0:00
19 -
Classic 29 Cofidis 7 ,, 0:00
20 -
Sprint 24 Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx 6 ,, 0:00
21 -
Sprint 25 Lotto - Adecco 5 ,, 0:00
22 -
Sprint 26 Lotto - Adecco 4 ,, 0:00
23 -
Sprint 27 Linda McCartney Racing Team 3 ,, 0:00
24 -
Sprint 24 MemoryCard - Jack & Jones 2 ,, 0:00
25 -
Classic 28 Rabobank ProTeam 1 ,, 0:00
26 -
Sprint 30 Liquigas - Pata ,, 0:00
27 -
Sprint 27 Manheim-Mercury ,, 0:00
28 -
Classic 30 Cofidis ,, 0:00
29 -
Sprint 26 Saeco ,, 0:00
30 -
Classic 30 Lampre - Daikin ,, 0:00
31 -
Classic 28 La Française des Jeux ,, 0:00
32 -
Sprint 26 Collstrop - De Federale Verzekeringen ,, 0:00
33 -
Classic 32 Vini Caldirola - Sidermec ,, 0:00
34 -
Sprint 21 Polti ,, 0:00
35 -
Sprint 24 Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx ,, 0:00
36 -
Sprint 24 Team Nürnberger ,, 0:00
37 -
Classic 30 Mapei - Quickstep ,, 0:00
38 -
Classic 26 Fassa Bortolo ,, 0:00
39 -
Sprint 25 MemoryCard - Jack & Jones ,, 0:00
40 -
Classic 35 Rabobank ProTeam ,, 0:00
41 -
Classic 24 Farm Frites ,, 0:00
42 -
Classic 28 Mapei - Quickstep ,, 0:00
43 -
Classic 30 MemoryCard - Jack & Jones ,, 0:00
44 -
Classic 31 Lampre - Daikin ,, 0:00
45 -
Sprint 25 Crédit Agricole ,, 0:00
46 -
Classic 30 MemoryCard - Jack & Jones ,, 0:00
47 -
Sprint 26 Collstrop - De Federale Verzekeringen ,, 0:00
48 -
Classic 28 Rabobank ProTeam ,, 0:00
49 -
Classic 30 US Postal Service ,, 0:00
50 -
TT 31 Rabobank ProTeam ,, 0:00
51 -
Classic 27 Liquigas - Pata ,, 0:00
52 -
GC 26 Fassa Bortolo ,, 0:00
53 -
Classic 33 US Postal Service ,, 0:00
54 -
Classic 31 Palmans - Ideal ,, 0:00
55 -
Sprint 28 Bonjour - Toupargel ,, 0:00
56 -
Classic 31 Mapei - Quickstep ,, 0:00
57 -
Sprint 33 Palmans - Ideal ,, 0:00
58 -
Sprint 28 Team Nürnberger ,, 0:00
59 -
GC 23 Fassa Bortolo ,, 0:00
60 -
Sprint 31 Team Nürnberger ,, 0:00
61 -
Classic 32 Mapei - Quickstep ,, 0:00
62 -
Sprint 28 Tönissteiner - Colnago ,, 0:00
63 -
Sprint 25 MemoryCard - Jack & Jones ,, 0:00
64 -
Classic 33 Linda McCartney Racing Team ,, 0:00
65 -
GC 32 Cofidis ,, 0:00
66 -
Classic 27 Liquigas - Pata ,, 0:00
67 -
Classic 32 Liquigas - Pata ,, 0:00
68 -
Classic 31 Cofidis ,, 0:00
69 -
Classic 28 Mapei - Quickstep ,, 0:00
70 -
Classic 26 Polti ,, 0:00
71 -
GC 30 Ville de Charleroi - New Systems ,, 0:00
72 -
TT 27 Tönissteiner - Colnago ,, 0:00
73 -
Sprint 26 Rabobank ProTeam ,, 0:00
74 -
Sprint 31 Bonjour - Toupargel ,, 0:00
75 -
Sprint 30 Cofidis ,, 0:00
76 -
Sprint 27 Lotto - Adecco ,, 0:00
77 -
Classic 25 Tönissteiner - Colnago ,, 0:00
78 -
Classic 31 Ville de Charleroi - New Systems ,, 0:00