1 75 +25:47 214
Sprint 27 Voster ATS Team 7 5 4:02:53
2 59 +15:19 233
Classic 22 Swiss Racing Academy 3 2 ,, 0:00
3 2 +0:11 52
TT 21 Development Team DSM 1 1 ,, 0:00
4 62 +15:58 102
GC 22 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
5 9 +1:10 32
Climber 25 Elkov - Kasper ,, 0:00
6 52 +11:55 191
Climber 22 Uno-X Dare Development Team ,, 0:00
7 20 +1:58 133
Classic 19 France ,, 0:00
8 65 +17:39 171
Classic 23 VC Villefranche Beaujolais ,, 0:00
9 38 +2:46 54
GC 22 Development Team DSM ,, 0:00
10 16 +1:52 202
Climber 21 SEG Racing Academy ,, 0:00
11 19 +1:58 204
Classic 18 SEG Racing Academy ,, 0:00
12 44 +7:35 35
Sprint 25 Elkov - Kasper ,, 0:00
13 53 +11:55 186
Classic 23 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
14 4 +0:16 121
GC 25 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
15 7 +1:10 74
Classic 21 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
16 3 +0:14 33
Sprint 27 Elkov - Kasper ,, 0:00
17 27 +2:10 63
Climber 19 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
18 1 +0:00 13
Classic 25 Riwal Cycling Team ,, 0:00
19 21 +1:58 62
Climber 22 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
20 47 +7:47 211
Sprint 35 Voster ATS Team ,, 0:00
21 46 +7:39 75
Climber 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
22 60 +15:25 85
Classic 19 Selection Québec ,, 0:00
23 72 +25:13 224
Sprint 23 BIKE AID ,, 0:00
24 10 +1:12 31
TT 36 Elkov - Kasper ,, 0:00
25 22 +1:58 206
Sprint 19 SEG Racing Academy ,, 0:00
26 6 +1:04 136
Climber 19 France ,, 0:00
27 17 +1:53 184
Climber 25 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
28 23 +1:58 235
Climber 25 Swiss Racing Academy ,, 0:00
29 45 +7:35 182
TT 23 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
30 12 +1:13 153
Climber 28 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 0:00
31 83 +31:53 166
Classic 20 Comité Regional Normandie ,, 0:00
32 43 +7:35 236
Climber 18 Swiss Racing Academy ,, 0:00
33 24 +1:58 172
Classic 25 VC Villefranche Beaujolais ,, 0:00
34 28 +2:10 66
Classic 18 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
35 18 +1:54 192
Sprint 20 Uno-X Dare Development Team ,, 0:00
36 8 +1:10 61
Climber 23 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
37 13 +1:18 56
GC 19 Development Team DSM ,, 0:00
38 64 +17:32 116
GC 23 AVC Aix-en-Provence ,, 0:00
39 5 +0:21 36
GC 23 Elkov - Kasper ,, 0:00
40 51 +8:56 84
Climber 21 Selection Québec ,, 0:00
41 11 +1:12 51
GC 20 Development Team DSM ,, 0:00
42 26 +2:09 221
TT 26 BIKE AID ,, 0:00
43 54 +11:55 6
TT 22 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:00
44 63 +16:05 185
TT 22 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
45 15 +1:42 5
GC 28 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:00
46 25 +1:58 151
Climber 29 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 0:00
47 29 +2:10 132
Climber 19 France 0:12 0:12
48 40 +3:20 104
Climber 19 Hagens Berman Axeon ,, 0:12
49 32 +2:22 234
Climber 26 Swiss Racing Academy ,, 0:12
50 37 +2:39 92
Climber 20 Ecuador ,, 0:12
51 78 +28:45 111
Classic 21 AVC Aix-en-Provence ,, 0:12
52 31 +2:22 174
Climber 31 VC Villefranche Beaujolais ,, 0:12
53 74 +25:43 43
Climber 21 ProTouch ,, 0:12
54 14 +1:32 3
Sprint 32 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:12
55 66 +17:42 156
Sprint 28 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 0:12
56 61 +15:40 152
Sprint 26 Team Pro Immo Nicolas Roux 0:17 0:17
57 39 +2:52 101
GC 22 Hagens Berman Axeon ,, 0:17
58 30 +2:15 194
Climber 20 Uno-X Dare Development Team ,, 0:17
59 35 +2:27 212
GC 27 Voster ATS Team ,, 0:17
60 73 +25:39 165
Classic 20 Comité Regional Normandie ,, 0:17
61 70 +20:00 134
Classic 20 France ,, 0:17
62 42 +5:03 203
Climber 21 SEG Racing Academy ,, 0:17
63 33 +2:27 131
Climber 23 France ,, 0:17
64 58 +14:55 125
Sprint 19 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:17
65 41 +4:19 76
Climber 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:17
66 80 +30:02 122
Sprint 21 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:17
67 49 +8:04 173
Climber 19 VC Villefranche Beaujolais ,, 0:17
68 36 +2:38 195
Climber 21 Uno-X Dare Development Team ,, 0:17
69 34 +2:27 55
Climber 18 Development Team DSM ,, 0:17
70 68 +19:12 53
Classic 20 Development Team DSM 0:27 0:27
71 67 +18:01 12
Sprint 30 Riwal Cycling Team 0:30 0:30
72 71 +21:22 16
Sprint 29 Riwal Cycling Team ,, 0:30
73 81 +30:03 11
GC 30 Riwal Cycling Team 0:46 0:46
74 50 +8:53 126
Sprint 29 Metec - SOLARWATT p/b Mantel 1:14 1:14
75 85 +37:53 213
Sprint 35 Voster ATS Team 1:57 1:57
76 92 +52:16 93
Sprint 19 Ecuador 2:03 2:03
77 55 +12:59 232
TT 22 Swiss Racing Academy 2:04 2:04
78 48 +7:58 231
Climber 24 Swiss Racing Academy ,, 2:04
79 56 +13:11 34
TT 26 Elkov - Kasper ,, 2:04
80 69 +19:32 123
Sprint 26 Metec - SOLARWATT p/b Mantel 4:01 4:01
81 76 +26:12 135
Climber 18 France 4:27 4:27
82 82 +31:02 181
Sprint 20 Leopard Pro Cycling 8:14 8:14
83 79 +29:04 65
Sprint 20 Bingoal WB Development Team ,, 8:14
84 57 +14:00 94
Sprint 36 Ecuador ,, 8:14
85 88 +41:56 106
Sprint 21 Hagens Berman Axeon ,, 8:14
86 86 +37:56 4
Sprint 26 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 8:14
87 87 +37:56 14
Sprint 25 Riwal Cycling Team ,, 8:14
88 91 +51:29 91
Climber 23 Ecuador ,, 8:14
89 90 +50:33 44
Classic 20 ProTouch ,, 8:14
90 94 +57:16 146
Classic 20 Comité Regional Grand Est ,, 8:14
91 93 +56:13 143
Classic 19 Comité Regional Grand Est ,, 8:14
92 77 +28:03 145
Classic 20 Comité Regional Grand Est ,, 8:14
93 84 +37:13 73
GC 21 Lotto - Soudal U23 8:55 8:55
94 95 +1:04:12 222
Sprint 19 BIKE AID ,, 8:55
95 89 +43:37 141
Sprint 27 Comité Regional Grand Est 13:52 13:52
DNF 124
Sprint 20 Metec - SOLARWATT p/b Mantel -
DNF 15
GC 19 Riwal Cycling Team -
DNF 105
TT 20 Hagens Berman Axeon -
DNF 113
Classic 21 AVC Aix-en-Provence -
DNF 225
GC 28 BIKE AID -
DNF 226
Sprint 27 BIKE AID -
DNF 176
Climber 22 VC Villefranche Beaujolais -
DNF 175
Sprint 27 VC Villefranche Beaujolais -
DNF 45
Sprint 25 ProTouch -
DNF 193
Sprint 19 Uno-X Dare Development Team -
DNF 86
Sprint 20 Selection Québec -
DNF 142
Sprint 23 Comité Regional Grand Est -
DNF 161
Classic 21 Comité Regional Normandie -
DNF 162
Sprint 25 Comité Regional Normandie -