1 1 +0:00 12
Sprint 22 Israel Cycling Academy 7 5 4:02:37
2 2 +0:04 20
Classic 21 Lotto - Soudal U23 3 2 ,, 0:00
3 5 +0:06 22
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 1 1 ,, 0:00
4 9 +0:10 79
Sprint 22 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
5 10 +0:10 36
Sprint 32 Voster ATS Team ,, 0:00
6 11 +0:10 133
Sprint 23 CCC Development Team ,, 0:00
7 12 +0:10 4
Sprint 19 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 0:00
8 13 +0:10 102
Classic 23 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
9 7 +0:08 56
Sprint 23 P&S Metalltechnik ,, 0:00
10 14 +0:10 48
Sprint 25 AC Sparta Praha ,, 0:00
11 8 +0:09 82
GC 26 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
12 15 +0:10 81
Sprint 30 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
13 16 +0:10 19
Classic 22 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
14 17 +0:10 16
Sprint 26 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
15 18 +0:10 6
Sprint 21 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 0:00
16 6 +0:07 128
Sprint 33 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
17 19 +0:10 139
Sprint 23 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
18 20 +0:10 134
TT 21 CCC Development Team ,, 0:00
19 21 +0:10 68
Climber 22 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
20 22 +0:10 148
Classic 22 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
21 23 +0:10 62
GC 19 Memil - CCN Pro Cycling ,, 0:00
22 24 +0:10 130
Sprint 22 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
23 25 +0:10 13
Sprint 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
24 26 +0:10 24
GC 21 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
25 27 +0:10 109
TT 25 Dukla Praha ,, 0:00
26 28 +0:10 120
Sprint 22 Epronex - BSS Oil Team ,, 0:00
27 29 +0:10 90
Sprint 21 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
28 30 +0:10 9
Sprint 21 Israel Cycling Academy ,, 0:00
29 31 +0:10 43
Sprint 29 AC Sparta Praha ,, 0:00
30 32 +0:10 15
Sprint OTTEMA Rick Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 28 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
31 33 +0:10 95
Sprint 19 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 0:00
32 3 +0:05 99
Sprint 24 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
33 34 +0:10 127
TT 23 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
34 35 +0:10 14
GC MARSMAN Tim Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
35 36 +0:10 96
Climber 20 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 0:00
36 37 +0:10 100
Classic 24 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
37 38 +0:10 32
TT 25 Voster ATS Team ,, 0:00
38 39 +0:10 142
Classic 21 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
39 40 +0:10 126
Sprint 24 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 0:00
40 41 +0:10 1
TT 22 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 0:00
41 42 +0:10 84
GC 39 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
42 43 +0:10 123
GC 22 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 0:00
43 44 +0:10 44
Sprint 26 AC Sparta Praha ,, 0:00
44 45 +0:10 72
Sprint 18 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
45 46 +0:10 88
TT 19 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
46 47 +0:10 7
GC 27 Israel Cycling Academy ,, 0:00
47 48 +0:10 101
GC 25 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
48 49 +0:10 98
Sprint 24 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
49 50 +0:10 57
Sprint 19 P&S Metalltechnik ,, 0:00
50 51 +0:10 59
Sprint 21 P&S Metalltechnik ,, 0:00
51 52 +0:10 129
Climber 22 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
52 53 +0:10 143
TT 19 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
53 54 +0:10 34
GC 31 Voster ATS Team ,, 0:00
54 4 +0:05 141
Sprint 26 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
55 55 +0:10 18
GC 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
56 56 +0:10 33
Sprint 26 Voster ATS Team ,, 0:00
57 57 +0:10 108
Sprint 26 Slovakia ,, 0:00
58 58 +0:10 10
GC 26 Israel Cycling Academy ,, 0:00
59 59 +0:10 86
GC 19 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
60 60 +0:10 21
GC 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
61 61 +0:10 23
Climber 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
62 62 +0:10 144
TT 21 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
63 63 +0:19 60
Sprint 20 P&S Metalltechnik 0:09 0:09
64 64 +0:19 31
Sprint 28 Voster ATS Team ,, 0:09
65 65 +0:47 58
TT 19 P&S Metalltechnik 0:37 0:37
66 66 +1:56 132
Climber 22 Wibatech Merx 7R 1:46 1:46
67 67 +3:10 67
Sprint 22 LKT Team Brandenburg 3:00 3:00
68 68 +3:10 70
Sprint 19 LKT Team Brandenburg ,, 3:00
69 69 +3:10 117
Sprint 24 Epronex - BSS Oil Team ,, 3:00
70 70 +3:27 53
Sprint 20 Poland 3:17 3:17
71 71 +3:27 38
Sprint 19 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 3:17
72 72 +3:27 29
Sprint 19 LZS Region Mazowsze ,, 3:17
73 73 +3:27 103
TT 25 Slovakia ,, 3:17
74 74 +3:27 146
Classic 20 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 3:17
75 75 +3:27 122
Sprint 26 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 3:17
76 76 +3:27 149
Sprint 19 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 3:17
77 77 +3:27 145
Sprint 22 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 3:17
78 78 +3:27 140
Sprint 24 Ljubljana Gusto Santic ,, 3:17
79 80 +5:44 135
Sprint 20 CCC Development Team 5:34 5:34
80 81 +5:44 93
GC 20 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 5:34
81 82 +5:44 112
GC 19 Dukla Praha ,, 5:34
82 83 +5:44 138
TT 19 CCC Development Team ,, 5:34
83 84 +5:44 26
Sprint 20 LZS Region Mazowsze ,, 5:34
84 85 +5:44 114
Climber 18 Dukla Praha ,, 5:34
85 86 +5:44 49
Sprint 21 Poland ,, 5:34
86 87 +5:44 111
TT 19 Dukla Praha ,, 5:34
87 88 +5:44 61
TT 19 Memil - CCN Pro Cycling ,, 5:34
88 89 +5:44 42
TT 21 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 5:34
89 90 +5:44 94
Sprint 21 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 5:34
90 91 +5:44 87
Sprint 20 TUFO - Pardus Prostějov ,, 5:34
91 92 +5:44 40
Sprint 20 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 5:34
92 93 +5:44 136
TT 20 CCC Development Team ,, 5:34
93 94 +5:44 113
TT 19 Dukla Praha ,, 5:34
94 95 +5:44 39
TT 19 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 5:34
95 96 +5:44 17
Sprint 21 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 5:34
96 97 +5:44 11
Sprint 20 Israel Cycling Academy ,, 5:34
97 98 +5:44 3
Sprint 21 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 5:34
98 99 +5:44 28
Sprint 20 LZS Region Mazowsze ,, 5:34
99 100 +5:44 85
Sprint 21 TUFO - Pardus Prostějov ,, 5:34
100 101 +5:44 115
Sprint 32 Epronex - BSS Oil Team ,, 5:34
101 102 +5:44 89
Sprint 19 TUFO - Pardus Prostějov ,, 5:34
102 103 +5:44 116
Sprint 30 Epronex - BSS Oil Team ,, 5:34
103 104 +5:44 69
Sprint 22 LKT Team Brandenburg ,, 5:34
104 105 +5:44 51
Sprint 32 Poland ,, 5:34
105 106 +5:44 80
Sprint 23 Mazowsze Serce Polski ,, 5:34
106 107 +5:44 71
Sprint 20 LKT Team Brandenburg ,, 5:34
107 108 +5:44 52
Sprint 20 Poland ,, 5:34
108 109 +5:44 110
TT 27 Dukla Praha ,, 5:34
109 110 +5:44 83
Sprint 24 Mazowsze Serce Polski ,, 5:34
110 111 +5:44 121
Sprint 29 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 5:34
111 112 +5:44 46
Sprint 25 AC Sparta Praha ,, 5:34
112 113 +5:44 104
TT 19 Slovakia ,, 5:34
113 114 +5:44 147
Classic 21 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 5:34
114 115 +5:44 92
Classic 19 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 5:34
115 116 +5:44 91
Sprint 24 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 5:34
116 79 +5:42 8
Climber 20 Israel Cycling Academy ,, 5:34
117 117 +5:44 55
Sprint 24 P&S Metalltechnik ,, 5:34
118 118 +5:44 97
Sprint 23 Uno-X Pro Cycling Team ,, 5:34
119 119 +6:01 66
GC 20 Memil - CCN Pro Cycling 5:51 5:51
120 120 +16:03 25
GC 21 LZS Region Mazowsze 15:53 15:53
121 121 +16:03 27
GC 23 LZS Region Mazowsze ,, 15:53
122 122 +16:33 125
Sprint 19 TJ Slávia ŠG Trenčín 16:23 16:23
123 123 +16:44 35
Sprint 33 Voster ATS Team 16:34 16:34
124 124 +16:44 124
Sprint 23 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 16:34
125 125 +16:44 106
Sprint 21 Slovakia ,, 16:34
126 126 +16:44 30
Sprint 20 LZS Region Mazowsze ,, 16:34
127 127 +16:44 50
TT 19 Poland ,, 16:34
128 128 +16:44 54
Sprint 22 Poland ,, 16:34
129 129 +16:44 107
TT 19 Slovakia ,, 16:34
130 130 +18:32 105
Sprint 19 Slovakia 18:22 18:22
131 131 +18:32 2
TT 19 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 18:22
132 132 +18:32 150
GC 21 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 18:22
133 133 +18:32 119
TT 20 Epronex - BSS Oil Team ,, 18:22
134 134 +19:34 63
TT 20 Memil - CCN Pro Cycling 19:24 19:24
135 135 +19:34 118
Sprint 39 Epronex - BSS Oil Team ,, 19:24
136 136 +19:34 45
Sprint 21 AC Sparta Praha ,, 19:24
137 137 +19:34 65
Sprint 19 Memil - CCN Pro Cycling ,, 19:24
DNF 37
Sprint 19 TC Chrobry SCOTT Głogów -
DNF 64
Sprint 23 Memil - CCN Pro Cycling -