1 13 +0:09 60
Sprint 20 P&S Metalltechnik 7 5 3:55:23
2 1 +0:00 133
Sprint 23 CCC Development Team 3 2 ,, 0:00
3 6 +0:06 36
Sprint 32 Voster ATS Team 1 1 ,, 0:00
4 16 +0:10 16
Sprint 26 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
5 4 +0:05 99
Sprint 24 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
6 3 +0:05 128
Sprint 33 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
7 9 +0:08 56
Sprint 23 P&S Metalltechnik ,, 0:00
8 17 +0:10 148
Classic 22 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
9 15 +0:10 4
Sprint 19 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 0:00
10 11 +0:09 102
Classic 23 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
11 10 +0:08 81
Sprint 30 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
12 68 +5:44 135
Sprint 20 CCC Development Team ,, 0:00
13 18 +0:10 68
Climber 22 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
14 2 +0:00 12
Sprint 22 Israel Cycling Academy ,, 0:00
15 19 +0:10 139
Sprint 23 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
16 21 +0:10 24
GC 21 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
17 20 +0:10 130
Sprint 22 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
18 49 +1:56 132
Climber 22 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
19 36 +0:10 23
Climber 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
20 51 +3:27 149
Sprint 19 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
21 37 +0:10 21
GC 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
22 5 +0:05 141
Sprint 26 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
23 28 +0:10 126
Sprint 24 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 0:00
24 23 +0:10 13
Sprint 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
25 12 +0:09 82
GC 26 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
26 14 +0:09 7
GC 27 Israel Cycling Academy ,, 0:00
27 32 +0:10 57
Sprint 19 P&S Metalltechnik ,, 0:00
28 22 +0:10 19
Classic 22 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
29 35 +0:10 59
Sprint 21 P&S Metalltechnik ,, 0:00
30 52 +3:27 146
Classic 20 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
31 7 +0:07 134
TT 21 CCC Development Team ,, 0:00
32 30 +0:10 100
Classic 24 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
33 25 +0:10 62
GC 19 Memil - CCN Pro Cycling ,, 0:00
34 27 +0:10 90
Sprint 21 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
35 39 +0:10 98
Sprint 24 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
36 33 +0:10 84
GC 39 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
37 29 +0:10 15
Sprint OTTEMA Rick Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 28 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
38 24 +0:10 48
Sprint 25 AC Sparta Praha ,, 0:00
39 31 +0:10 14
GC MARSMAN Tim Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
40 34 +0:10 32
TT 25 Voster ATS Team ,, 0:00
41 41 +0:10 101
GC 25 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
42 43 +0:10 34
GC 31 Voster ATS Team ,, 0:00
43 38 +0:10 142
Classic 21 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
44 44 +0:10 18
GC 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
45 26 +0:10 6
Sprint 21 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 0:00
46 50 +3:25 140
Sprint 24 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
47 45 +0:10 143
TT 19 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
48 47 +0:10 144
TT 21 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
49 69 +5:44 26
Sprint 20 LZS Region Mazowsze ,, 0:00
50 8 +0:07 33
Sprint 26 Voster ATS Team ,, 0:00
51 70 +5:58 97
Sprint 23 Uno-X Pro Cycling Team 0:14 0:14
52 46 +0:10 129
Climber 22 Wibatech Merx 7R 0:00 0:00
53 48 +0:10 10
GC 26 Israel Cycling Academy ,, 0:00
54 40 +0:10 95
Sprint 19 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 0:00
55 42 +0:10 96
Climber 20 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 0:00
56 78 +8:49 8
Climber 20 Israel Cycling Academy 3:07 3:07
57 81 +9:21 89
Sprint 19 TUFO - Pardus Prostějov 3:37 3:37
58 62 +3:47 108
Sprint 26 Slovakia ,, 3:37
59 54 +3:43 22
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 3:37
60 53 +3:41 20
Classic 21 Lotto - Soudal U23 ,, 3:37
61 79 +9:21 93
GC 20 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 3:37
62 83 +9:21 69
Sprint 22 LKT Team Brandenburg ,, 3:37
63 71 +6:47 70
Sprint 19 LKT Team Brandenburg ,, 3:37
64 84 +9:21 110
TT 27 Dukla Praha ,, 3:37
65 73 +7:04 145
Sprint 22 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 3:37
66 86 +9:21 121
Sprint 29 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 3:37
67 85 +9:21 71
Sprint 20 LKT Team Brandenburg ,, 3:37
68 80 +9:21 42
TT 21 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 3:37
69 67 +4:24 58
TT 19 P&S Metalltechnik ,, 3:37
70 61 +3:47 72
Sprint 18 LKT Team Brandenburg ,, 3:37
71 72 +6:47 67
Sprint 22 LKT Team Brandenburg ,, 3:37
72 60 +3:47 1
TT 22 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 3:37
73 63 +3:47 88
TT 19 TUFO - Pardus Prostějov ,, 3:37
74 89 +9:21 46
Sprint 25 AC Sparta Praha ,, 3:37
75 56 +3:47 109
TT 25 Dukla Praha ,, 3:37
76 66 +3:47 86
TT 19 TUFO - Pardus Prostějov ,, 3:37
77 57 +3:47 43
Sprint 29 AC Sparta Praha ,, 3:37
78 65 +3:47 44
Sprint 26 AC Sparta Praha ,, 3:37
79 82 +9:21 138
TT 19 CCC Development Team ,, 3:37
80 59 +3:47 9
Sprint 21 Israel Cycling Academy ,, 3:37
81 58 +3:47 120
Sprint 22 Epronex - BSS Oil Team ,, 3:37
82 88 +9:21 3
Sprint 21 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 3:37
83 87 +9:21 39
TT 19 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 3:37
84 75 +7:04 103
TT 25 Slovakia ,, 3:37
85 74 +7:04 38
Sprint 19 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 3:37
86 55 +3:47 79
Sprint 22 Mazowsze Serce Polski ,, 3:37
87 64 +3:47 127
TT 23 Wibatech Merx 7R ,, 3:37
88 76 +7:04 53
Sprint 20 Poland ,, 3:37
89 96 +13:57 85
Sprint 21 TUFO - Pardus Prostějov 8:13 8:13
90 90 +11:23 117
Sprint 24 Epronex - BSS Oil Team ,, 8:13
91 92 +13:57 49
Sprint 21 Poland ,, 8:13
92 91 +11:40 122
Sprint 26 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 8:13
93 93 +13:57 94
Sprint 21 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 8:13
94 98 +13:57 28
Sprint 20 LZS Region Mazowsze ,, 8:13
95 94 +13:57 61
Sprint 19 Memil - CCN Pro Cycling ,, 8:13
96 99 +13:57 11
Sprint 20 Israel Cycling Academy ,, 8:13
97 77 +8:23 123
GC 22 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 8:13
98 95 +13:57 114
Climber 18 Dukla Praha ,, 8:13
99 121 +29:02 150
GC 21 Wielerploeg Groot Amsterdam 10:30 10:30
100 117 +27:14 50
TT 19 Poland ,, 10:30
101 100 +16:14 112
TT 19 Dukla Praha ,, 10:30
102 101 +16:14 113
TT 19 Dukla Praha ,, 10:30
103 118 +27:14 106
Sprint 21 Slovakia ,, 10:30
104 119 +27:14 54
Sprint 22 Poland ,, 10:30
105 116 +26:33 25
Sprint 21 LZS Region Mazowsze ,, 10:30
106 110 +16:14 92
Sprint 19 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 10:30
107 122 +30:04 118
Sprint 39 Epronex - BSS Oil Team ,, 10:30
108 111 +16:14 147
Classic 21 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 10:30
109 106 +16:14 116
Sprint 30 Epronex - BSS Oil Team ,, 10:30
110 109 +16:14 83
Sprint 24 Mazowsze Serce Polski ,, 10:30
111 108 +16:14 51
Sprint 32 Poland ,, 10:30
112 104 +16:14 17
Sprint 21 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 10:30
113 107 +16:14 115
Sprint 32 Epronex - BSS Oil Team ,, 10:30
114 103 +16:14 40
Sprint 20 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 10:30
115 120 +27:14 30
Sprint 20 LZS Region Mazowsze ,, 10:30
116 113 +16:14 55
Sprint 24 P&S Metalltechnik ,, 10:30
117 97 +13:57 29
Sprint 19 LZS Region Mazowsze ,, 10:30
118 102 +16:14 111
TT 19 Dukla Praha ,, 10:30
119 112 +16:14 52
TT 20 Poland ,, 10:30
120 105 +16:14 87
Sprint 20 TUFO - Pardus Prostějov ,, 10:30
121 114 +16:24 80
Sprint 23 Mazowsze Serce Polski 10:40 10:40
122 124 +32:40 35
Sprint 33 Voster ATS Team 15:56 15:56
123 125 +32:40 124
Sprint 23 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 15:56
124 126 +32:40 107
TT 19 Slovakia ,, 15:56
125 115 +21:40 104
TT 19 Slovakia ,, 15:56
126 123 +32:29 125
Sprint 19 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 15:56
127 127 +35:30 45
Sprint 21 AC Sparta Praha ,, 15:56
128 129 +37:02 63
Sprint 20 Memil - CCN Pro Cycling 17:28 17:28
129 130 +37:06 65
Sprint 19 Memil - CCN Pro Cycling 17:32 17:32
130 128 +36:04 2
TT 19 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 17:32
131 131 +37:08 105
Sprint 19 Slovakia 18:36 18:36
DNF 136
TT 20 CCC Development Team -
DNF 31
Sprint 28 Voster ATS Team -
DNF 66
GC 20 Memil - CCN Pro Cycling -
DNF 119
TT 20 Epronex - BSS Oil Team -
DNF 27
TT 23 LZS Region Mazowsze -
DNS 91
Sprint 24 Topforex Lapierre Pro Cycling Team -