1 2 +0:14 36
Sprint 32 Voster ATS Team 7 5 4:20:07
2 49 +4:01 9
Sprint 21 Israel Cycling Academy 3 2 ,, 0:00
3 1 +0:00 133
Sprint 23 CCC Development Team 1 1 ,, 0:00
4 6 +0:24 102
Classic 23 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
5 99 +22:32 55
Sprint 24 P&S Metalltechnik ,, 0:00
6 17 +0:30 4
Sprint 19 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 0:00
7 83 +15:39 46
Sprint 25 AC Sparta Praha ,, 0:00
8 84 +16:34 17
Sprint 21 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
9 47 +3:59 22
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
10 48 +4:01 20
Classic 21 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
11 3 +0:17 12
Sprint 22 Israel Cycling Academy ,, 0:00
12 5 +0:21 128
Sprint 34 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
13 7 +0:25 81
Sprint 30 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
14 61 +7:06 67
Sprint 22 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
15 19 +0:30 139
Sprint 23 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
16 86 +16:52 147
Classic 21 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
17 21 +0:30 6
Sprint 21 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 0:00
18 11 +0:27 19
Classic 22 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
19 63 +7:24 53
Sprint 20 Poland ,, 0:00
20 20 +0:30 48
Sprint 25 AC Sparta Praha ,, 0:00
21 52 +4:07 109
TT 25 Dukla Praha ,, 0:00
22 78 +14:42 117
Sprint 24 Epronex - BSS Oil Team ,, 0:00
23 46 +3:47 146
Classic 20 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
24 76 +14:17 85
Sprint 21 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
25 22 +0:30 126
Sprint 24 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 0:00
26 14 +0:29 60
Sprint 20 P&S Metalltechnik ,, 0:00
27 8 +0:25 141
Sprint 26 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
28 13 +0:28 56
Sprint 23 P&S Metalltechnik ,, 0:00
29 51 +4:07 79
Sprint 22 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
30 67 +8:40 145
Sprint 22 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
31 18 +0:30 148
Classic 22 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
32 27 +0:30 15
Sprint OTTEMA Rick Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 28 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
33 10 +0:27 16
Sprint 26 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
34 25 +0:30 100
Classic 24 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
35 9 +0:26 7
GC 27 Israel Cycling Academy ,, 0:00
36 62 +7:06 127
TT 23 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
37 4 +0:19 99
Sprint 24 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
38 16 +0:29 82
GC 26 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
39 15 +0:29 13
Sprint 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
40 12 +0:27 134
TT 21 CCC Development Team ,, 0:00
41 88 +17:02 26
Sprint 20 LZS Region Mazowsze ,, 0:00
42 89 +17:16 49
Sprint 21 Poland ,, 0:00
43 32 +0:30 21
GC 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
44 30 +0:30 57
Sprint 19 P&S Metalltechnik ,, 0:00
45 26 +0:30 68
Climber 22 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
46 28 +0:30 14
GC MARSMAN Tim Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
47 74 +12:51 71
Sprint 20 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
48 38 +0:30 95
Sprint 19 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 0:00
49 77 +14:35 11
Sprint 20 Israel Cycling Academy ,, 0:00
50 50 +4:05 149
Sprint 19 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
51 36 +0:30 129
Climber 22 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
52 34 +0:30 32
TT 25 Voster ATS Team ,, 0:00
53 29 +0:30 84
GC 39 Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
54 39 +0:30 34
GC 31 Voster ATS Team ,, 0:00
55 54 +4:07 96
Climber 20 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 0:00
56 69 +10:35 8
Climber 20 Israel Cycling Academy ,, 0:00
57 37 +0:30 142
Classic 21 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
58 40 +0:30 143
TT 19 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:00
59 117 +48:26 105
Sprint 19 Slovakia ,, 0:00
60 101 +25:15 61
Sprint 19 Memil - CCN Pro Cycling ,, 0:00
61 53 +4:07 43
Sprint 29 AC Sparta Praha ,, 0:00
62 23 +0:30 130
Sprint 22 Wibatech Merx 7R ,, 0:00
63 31 +0:30 59
Sprint 21 P&S Metalltechnik ,, 0:00
64 85 +16:34 87
Sprint 20 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
65 41 +0:30 10
GC 26 Israel Cycling Academy ,, 0:00
66 65 +7:42 38
Sprint 19 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 0:00
67 33 +0:30 98
Sprint 24 Uno-X Pro Cycling Team ,, 0:00
68 24 +0:30 24
GC 21 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
69 106 +28:00 54
Sprint 22 Poland ,, 0:00
70 35 +0:30 23
Climber 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
71 108 +31:47 116
Sprint 30 Epronex - BSS Oil Team 0:06 0:06
72 42 +0:36 62
GC 19 Memil - CCN Pro Cycling ,, 0:06
73 79 +14:49 114
Climber 18 Dukla Praha 0:14 0:14
74 104 +27:46 40
Sprint 20 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 0:14
75 45 +2:48 132
Climber 22 Wibatech Merx 7R ,, 0:14
76 57 +5:21 58
TT 19 P&S Metalltechnik 0:19 0:19
77 55 +4:26 72
Sprint 18 LKT Team Brandenburg ,, 0:19
78 56 +4:44 88
TT 19 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:19
79 43 +0:49 18
GC 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:19
80 82 +15:24 108
Sprint 26 Slovakia ,, 0:19
81 90 +17:18 112
Sprint 19 Dukla Praha 0:26 0:26
82 115 +43:48 118
Sprint 39 Epronex - BSS Oil Team ,, 0:26
83 105 +27:58 115
Sprint 32 Epronex - BSS Oil Team ,, 0:26
84 93 +21:05 121
Sprint 29 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 0:26
85 102 +25:41 29
Sprint 19 LZS Region Mazowsze ,, 0:26
86 114 +43:38 50
TT 19 Poland 0:57 0:57
87 91 +17:31 51
Sprint 32 Poland ,, 0:57
88 97 +21:43 80
Sprint 23 Mazowsze Serce Polski ,, 0:57
89 112 +38:32 106
Sprint 21 Slovakia 0:00 0:00
90 95 +21:36 42
TT 21 TC Chrobry SCOTT Głogów 0:57 0:57
91 96 +21:36 39
TT 19 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 0:57
92 44 +1:45 144
TT 21 Ljubljana Gusto Santic 1:15 1:15
93 109 +32:45 150
GC 21 Wielerploeg Groot Amsterdam 1:57 1:57
94 75 +13:01 69
Sprint 22 LKT Team Brandenburg ,, 1:57
95 92 +19:50 52
Sprint 20 Poland ,, 1:57
96 94 +21:30 83
Sprint 24 Mazowsze Serce Polski ,, 1:57
97 71 +11:56 93
GC 20 Topforex Lapierre Pro Cycling Team ,, 1:57
98 116 +45:55 124
GC 23 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 1:57
99 118 +50:20 107
TT 19 Slovakia 3:22 3:22
100 119 +51:49 35
TT 33 Voster ATS Team 3:42 3:42
101 113 +41:33 25
TT 21 LZS Region Mazowsze ,, 3:42
102 100 +24:53 135
Sprint 20 CCC Development Team ,, 3:42
103 81 +15:21 3
Sprint 21 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 3:42
104 98 +22:04 103
TT 25 Slovakia ,, 3:42
105 66 +7:49 120
Sprint 22 Epronex - BSS Oil Team ,, 3:42
106 103 +26:40 122
Sprint 26 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 3:42
107 64 +7:27 140
Sprint 24 Ljubljana Gusto Santic ,, 3:42
108 110 +32:51 113
Sprint 19 Dukla Praha 5:19 5:19
109 111 +32:51 111
TT 19 Dukla Praha ,, 5:19
110 80 +14:54 123
GC 22 TJ Slávia ŠG Trenčín ,, 5:19
111 87 +16:58 110
TT 27 Dukla Praha ,, 5:19
112 59 +5:49 101
GC 25 Uno-X Pro Cycling Team ,, 5:19
113 68 +9:26 1
TT 22 Tartu 2024 - Balticchaincycling.com ,, 5:19
114 58 +5:49 90
Sprint 21 TUFO - Pardus Prostějov ,, 5:19
115 72 +12:08 97
Sprint 23 Uno-X Pro Cycling Team ,, 5:19
116 60 +5:55 33
Sprint 26 Voster ATS Team 5:28 5:28
117 73 +12:35 70
Sprint 19 LKT Team Brandenburg ,, 5:28
118 70 +10:37 44
Sprint 26 AC Sparta Praha 6:12 6:12
119 107 +30:47 138
TT 19 CCC Development Team ,, 6:12
DNF 86
TT 19 TUFO - Pardus Prostějov -
DNF 89
Sprint 19 TUFO - Pardus Prostějov -
DNF 92
Sprint 19 Topforex Lapierre Pro Cycling Team -