1 1 +0:00 156
Sprint 34 VolkerWessels Cycling Team 7 5 2:08:07
2 2 +0:02 80
Sprint 24 HRE Mazowsze Serce Polski 3 2 ,, 0:00
3 3 +0:04 85
Classic 19 Team Ampler - Tartu2024 1 1 ,, 0:00
4 6 +0:06 50
Sprint 21 Alpecin-Fenix Development Team ,, 0:00
5 4 +0:04 35
Sprint 27 Voster ATS Team ,, 0:00
6 7 +0:06 96
Sprint 23 ATT Investments ,, 0:00
7 8 +0:06 27
Sprint 20 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
8 9 +0:06 61
Sprint 22 Santic - Wibatech ,, 0:00
9 10 +0:06 89
Sprint 21 Team Ampler - Tartu2024 ,, 0:00
10 11 +0:06 7
TT 18 Latvia ,, 0:00
11 12 +0:06 90
Sprint 20 Team Ampler - Tartu2024 ,, 0:00
12 13 +0:06 39
Sprint 22 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 0:00
13 14 +0:06 91
Sprint 25 Kaunas Cycling Team ,, 0:00
14 15 +0:06 67
Sprint 22 Pogon Mostostal Puławy ,, 0:00
15 16 +0:06 16
Sprint 19 Western Pomerania region ,, 0:00
16 17 +0:06 51
Sprint 21 Alpecin-Fenix Development Team ,, 0:00
17 5 +0:05 1
Sprint 19 Poland ,, 0:00
18 18 +0:06 116
Sprint 22 Hungary ,, 0:00
19 19 +0:06 162
Sprint 30 UWTC De Volharding ,, 0:00
20 20 +0:06 129
Sprint 26 Dutch Food Valley Cycling Team ,, 0:00
21 21 +0:06 145
Sprint 21 Monda Vakantieparken - IJsselstreek ,, 0:00
22 22 +0:06 147
Sprint 19 Monda Vakantieparken - IJsselstreek ,, 0:00
23 23 +0:06 123
Sprint 32 Bialini Elitewheels Revolttech ,, 0:00
24 24 +0:06 19
Sprint 18 Allinq Continental Cycling Team ,, 0:00
25 25 +0:06 10
Climber 20 Latvia ,, 0:00
26 26 +0:06 106
Climber 37 Berthold Rad Team ,, 0:00
27 27 +0:06 155
GC 21 VolkerWessels Cycling Team ,, 0:00
28 28 +0:06 138
GC 20 Region Warmii i Mazur ,, 0:00
29 29 +0:06 57
Sprint 21 Cyklo Tým Havířov ,, 0:00
30 30 +0:06 150
Sprint 21 Monda Vakantieparken - IJsselstreek ,, 0:00
31 31 +0:06 144
Sprint 25 Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling ,, 0:00
32 32 +0:06 161
Sprint 19 UWTC De Volharding ,, 0:00
33 33 +0:06 118
Sprint 29 Hungary ,, 0:00
34 34 +0:06 2
Climber 19 Poland ,, 0:00
35 35 +0:06 64
Climber 24 Santic - Wibatech ,, 0:00
36 36 +0:06 154
Sprint 28 VolkerWessels Cycling Team ,, 0:00
37 37 +0:06 76
Sprint 22 LUKS Trójka Piaseczno ,, 0:00
38 38 +0:06 134
Sprint 20 Region Warmii i Mazur ,, 0:00
39 39 +0:06 105
Sprint 19 Berthold Rad Team ,, 0:00
40 40 +0:06 15
Sprint 20 Western Pomerania region ,, 0:00
41 41 +0:06 54
Sprint 21 Alpecin-Fenix Development Team ,, 0:00
42 42 +0:06 73
Sprint 34 LUKS Trójka Piaseczno ,, 0:00
43 43 +0:06 82
Climber 24 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
44 44 +0:06 127
Climber 26 Dutch Food Valley Cycling Team ,, 0:00
45 45 +0:06 104
Sprint 25 Berthold Rad Team ,, 0:00
46 46 +0:06 36
Sprint 36 Voster ATS Team ,, 0:00
47 47 +0:06 95
Sprint 23 ATT Investments ,, 0:00
48 48 +0:06 92
TT 22 ATT Investments ,, 0:00
49 49 +0:06 18
TT 20 Western Pomerania region ,, 0:00
50 50 +0:06 55
Sprint 22 Cyklo Tým Havířov ,, 0:00
51 51 +0:06 157
Sprint 27 UWTC De Volharding ,, 0:00
52 52 +0:06 68
TT 21 Pogon Mostostal Puławy ,, 0:00
53 53 +0:06 152
TT 18 VolkerWessels Cycling Team ,, 0:00
54 54 +0:06 93
TT 19 ATT Investments ,, 0:00
55 55 +0:06 158
TT 25 UWTC De Volharding ,, 0:00
56 56 +0:06 117
Sprint 24 Hungary ,, 0:00
57 57 +0:06 160
Sprint 23 UWTC De Volharding ,, 0:00
58 58 +0:06 9
Classic 20 Latvia ,, 0:00
59 59 +0:06 94
Classic 21 ATT Investments ,, 0:00
60 60 +0:06 87
TT 19 Team Ampler - Tartu2024 ,, 0:00
61 61 +0:06 79
Sprint 28 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
62 62 +0:06 25
Sprint 21 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
63 63 +0:06 137
Sprint 23 Region Warmii i Mazur ,, 0:00
64 64 +0:06 128
TT 23 Dutch Food Valley Cycling Team ,, 0:00
65 65 +0:06 52
Sprint 23 Alpecin-Fenix Development Team ,, 0:00
66 66 +0:06 26
Sprint 27 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
67 67 +0:06 23
Sprint 23 Allinq Continental Cycling Team ,, 0:00
68 68 +0:06 141
TT 21 Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling ,, 0:00
69 69 +0:06 136
TT 22 Region Warmii i Mazur ,, 0:00
70 70 +0:06 74
TT 21 LUKS Trójka Piaseczno ,, 0:00
71 71 +0:06 5
TT 20 Poland ,, 0:00
72 72 +0:06 71
TT 18 Pogon Mostostal Puławy ,, 0:00
73 73 +0:06 20
Sprint 22 Allinq Continental Cycling Team ,, 0:00
74 74 +0:06 29
Sprint 24 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
75 75 +0:06 31
Sprint 27 Voster ATS Team ,, 0:00
76 76 +0:06 30
Sprint 22 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
77 77 +0:06 53
Sprint 21 Alpecin-Fenix Development Team ,, 0:00
78 78 +0:06 78
Sprint 21 LUKS Trójka Piaseczno ,, 0:00
79 79 +0:06 122
Sprint 20 Bialini Elitewheels Revolttech ,, 0:00
80 80 +0:06 88
Sprint 20 Team Ampler - Tartu2024 ,, 0:00
81 81 +0:06 11
Sprint 21 Latvia ,, 0:00
82 82 +0:06 49
Classic 22 Alpecin-Fenix Development Team ,, 0:00
83 83 +0:06 124
Classic 31 Bialini Elitewheels Revolttech ,, 0:00
84 84 +0:06 112
Classic 21 Team Hanau-Storck ,, 0:00
85 85 +0:06 151
Sprint 31 VolkerWessels Cycling Team ,, 0:00
86 86 +0:06 41
Sprint 21 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 0:00
87 87 +0:06 28
Sprint 19 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
88 88 +0:06 14
Sprint 19 Western Pomerania region ,, 0:00
89 89 +0:06 159
Climber 31 UWTC De Volharding ,, 0:00
90 90 +0:06 81
Sprint 25 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
91 91 +0:06 40
Climber 20 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 0:00
92 92 +0:06 83
GC 28 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
93 93 +0:06 120
Classic 18 Hungary ,, 0:00
94 94 +0:06 70
Sprint 22 Pogon Mostostal Puławy ,, 0:00
95 95 +0:06 32
Sprint 24 Voster ATS Team ,, 0:00
96 96 +0:06 8
Sprint 18 Latvia ,, 0:00
97 97 +0:06 148
Sprint 18 Monda Vakantieparken - IJsselstreek ,, 0:00
98 98 +0:06 77
Sprint 21 LUKS Trójka Piaseczno ,, 0:00
99 99 +0:06 84
Sprint 26 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
100 100 +0:06 153
Sprint 21 VolkerWessels Cycling Team ,, 0:00
101 101 +0:06 130
Sprint 26 Dutch Food Valley Cycling Team ,, 0:00
102 102 +0:06 114
Sprint 38 Team Hanau-Storck ,, 0:00
103 103 +0:06 110
Sprint 19 Team Hanau-Storck ,, 0:00
104 104 +0:06 66
Sprint 24 Santic - Wibatech ,, 0:00
105 65
Sprint 20 Santic - Wibatech ,, 0:00
106 106 +0:06 17
Sprint 19 Western Pomerania region ,, 0:00
107 107 +0:06 91
Sprint 26 ATT Investments ,, 0:00
108 108 +0:06 115
Sprint 26 Hungary ,, 0:00
109 109 +0:06 142
GC KENCH Josh Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling 21 Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling ,, 0:00
110 110 +0:06 140
Sprint 19 Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling ,, 0:00
111 111 +0:06 24
Sprint 32 Allinq Continental Cycling Team ,, 0:00
112 112 +0:06 139
Sprint 21 Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling ,, 0:00
113 113 +0:06 4
Sprint 21 Poland ,, 0:00
114 114 +0:06 34
Sprint 35 Voster ATS Team ,, 0:00
115 115 +0:06 103
Sprint 21 Berthold Rad Team ,, 0:00
116 116 +0:06 86
TT 20 Team Ampler - Tartu2024 ,, 0:00
117 117 +0:06 62
Sprint 23 Santic - Wibatech ,, 0:00
118 118 +0:06 133
Sprint 20 Region Warmii i Mazur ,, 0:00
119 119 +0:06 22
Sprint 26 Allinq Continental Cycling Team ,, 0:00
120 120 +0:06 63
Sprint 23 Santic - Wibatech ,, 0:00
121 121 +0:06 69
Climber 19 Pogon Mostostal Puławy ,, 0:00
122 128 +0:25 113
Climber 31 Team Hanau-Storck 0:19 0:19
123 129 +0:25 56
Climber 26 Cyklo Tým Havířov ,, 0:19
124 130 +0:25 33
Sprint 23 Voster ATS Team ,, 0:19
125 127 +0:22 38
TT 23 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 0:19
126 131 +0:25 119
Sprint 41 Hungary ,, 0:19
127 132 +0:25 121
Sprint 24 Bialini Elitewheels Revolttech ,, 0:19
128 133 +0:33 42
Climber 20 TC Chrobry SCOTT Głogów 0:27 0:27
129 134 +0:39 149
Climber 19 Monda Vakantieparken - IJsselstreek 0:33 0:33
130 135 +0:39 146
Climber 20 Monda Vakantieparken - IJsselstreek ,, 0:33
131 136 +0:47 59
TT 19 Cyklo Tým Havířov 0:41 0:41
132 137 +0:47 102
TT 23 Kaunas Cycling Team ,, 0:41
133 138 +0:47 21
TT 21 Allinq Continental Cycling Team ,, 0:41
134 139 +0:47 143
GC 26 Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling ,, 0:41
135 140 +1:18 98
Classic 22 Kaunas Cycling Team 1:12 1:12
136 141 +1:18 100
Classic 25 Kaunas Cycling Team ,, 1:12
137 142 +1:18 135
Classic 22 Region Warmii i Mazur ,, 1:12
138 122 +0:06 132
TT 27 Dutch Food Valley Cycling Team 0:00 0:00
139 143 +1:35 131
TT 25 Dutch Food Valley Cycling Team 1:29 1:29
140 144 +1:42 72
TT 20 Pogon Mostostal Puławy 1:36 1:36
141 123 +0:06 3
Sprint 18 Poland 0:00 0:00
142 124 +0:06 6
TT 20 Poland ,, 0:00
143 145 +2:24 111
TT 18 Team Hanau-Storck 2:18 2:18
144 125 +0:06 13
Climber 20 Western Pomerania region 0:00 0:00
145 126 +0:06 107
Climber 26 Berthold Rad Team ,, 0:00
146 146 +2:56 60
Climber 32 Cyklo Tým Havířov 2:50 2:50
147 147 +3:20 75
Climber 23 LUKS Trójka Piaseczno 3:14 3:14
148 148 +3:20 99
TT 25 Kaunas Cycling Team ,, 3:14
149 149 +9:12 109
TT 35 Team Hanau-Storck 9:06 9:06