1 171
17 Fensham Howes-MAS Design 75 3:00:07
2 2
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 55 0:03 0:03
3 161
Classic 17 Slovenia 40 0:05 0:05
4 214
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team 32 0:07 0:07
5 15
Sprint 16 ACROG-Tormans 28 ,, 0:07
6 16
Sprint 17 ACROG-Tormans 24 ,, 0:07
7 121
Sprint 18 Van Mossel Heist Cycling Team 20 ,, 0:07
8 116
Sprint 17 EFC-L&R-Van Mossel Juniors 18 ,, 0:07
9 13
Sprint 17 ACROG-Tormans 16 ,, 0:07
10 91
Sprint 16 Van Moer Logistics Cycling Team 14 ,, 0:07
11 201
Sprint 16 Anexo Group Race Team 12 ,, 0:07
12 45
Climber 17 Onder Ons Parike 10 ,, 0:07
13 65
Climber 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 8 ,, 0:07
14 215
Climber 16 AG2R Citroën U19 Team 7 ,, 0:07
15 44
Climber 17 Onder Ons Parike 6 ,, 0:07
16 156
Climber 17 Willebrord Wil Vooruit 5 ,, 0:07
17 205
Climber 17 Anexo Group Race Team 4 0:11 0:11
18 191
Climber 17 Poland 3 ,, 0:11
19 202
Climber 17 Anexo Group Race Team 2 0:13 0:13
20 95
Climber 16 Van Moer Logistics Cycling Team 1 ,, 0:13
21 14
Climber 16 ACROG-Tormans ,, 0:13
22 221
Climber 17 Cannibal - Victorious U19 Development Team ,, 0:13
23 113
Climber 18 EFC-L&R-Van Mossel Juniors ,, 0:13
24 132
Climber 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:13
25 213
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:13
26 172
Climber 17 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:13
27 211
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:13
28 242
Climber 17 Team NTG/Uno-X ,, 0:13
29 3
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 0:17 0:17
30 176
Climber 16 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:17
31 216
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:17
32 204
Sprint 17 Anexo Group Race Team ,, 0:17
33 164
Sprint 16 Slovenia 0:21 0:21
34 162
GC 17 Slovenia 0:24 0:24
35 66
GC 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 0:33 0:33
36 145
GC 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors 0:34 0:34
37 155
GC 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:34
38 152
GC 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:34
39 233
GC 18 Team Vifra Kvickly Odder Junior 0:38 0:38
40 144
GC 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors 0:41 0:41
41 124
GC 17 Van Mossel Heist Cycling Team ,, 0:41
42 61
GC 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:41
43 76
GC 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:41
44 31
GC 17 Maes CT Glabbeek 0:46 0:46
45 142
GC 16 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors ,, 0:46
46 134
GC 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:46
47 86
GC 18 KZLWC - Davo ,, 0:46
48 136
GC 17 Brain² Olympia Tienen 0:50 0:50
49 206
GC 16 Anexo Group Race Team ,, 0:50
50 212
GC 16 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:50
51 163
GC 17 Slovenia 0:54 0:54
52 166
GC 16 Slovenia ,, 0:54
53 122
GC 17 Van Mossel Heist Cycling Team 1:00 1:00
54 223
GC 16 Cannibal - Victorious U19 Development Team 1:05 1:05
55 105
GC 17 Sprint 2000 Charleroi 1:10 1:10
56 193
GC 18 Poland 1:11 1:11
57 55
GC 17 Isorex Cycling Team ,, 1:11
58 94
GC 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 1:11
59 241
Sprint 18 Team NTG/Uno-X ,, 1:11
60 1
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 1:54 1:54
61 192
Climber 17 Poland ,, 1:54
62 42
Climber 17 Onder Ons Parike 1:58 1:58
63 225
Climber 16 Cannibal - Victorious U19 Development Team 2:03 2:03
64 153
Climber 17 Willebrord Wil Vooruit 2:08 2:08
65 46
Climber 17 Onder Ons Parike 2:10 2:10
66 96
Climber 16 Van Moer Logistics Cycling Team 2:14 2:14
67 73
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 3:02 3:02
68 85
Climber 17 KZLWC - Davo 3:04 3:04
69 11
Climber 17 ACROG-Tormans 3:07 3:07
70 173
Climber 17 Fensham Howes-MAS Design 3:09 3:09
71 12
Climber 18 ACROG-Tormans 3:11 3:11
72 246
Climber 17 Team NTG/Uno-X 3:14 3:14
73 62
Climber 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 3:16 3:16
74 43
Climber 18 Onder Ons Parike 3:26 3:26
75 114
Climber 17 EFC-L&R-Van Mossel Juniors ,, 3:26
76 4
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 3:26
77 93
Climber 18 Van Moer Logistics Cycling Team 3:37 3:37
78 75
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 4:33 4:33
79 101
Climber 17 Sprint 2000 Charleroi 4:36 4:36
80 141
Climber 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors 5:02 5:02
81 52
Climber 17 Isorex Cycling Team ,, 5:02
82 174
Sprint 17 Fensham Howes-MAS Design 5:57 5:57
83 41
Sprint 18 Onder Ons Parike 6:00 6:00
84 151
Sprint 16 Willebrord Wil Vooruit 6:22 6:22
DNF 5
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 6
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 21
Sprint 18 WAC Team VZW -
DNF 22
Sprint 16 WAC Team VZW -
DNF 23
Sprint 16 WAC Team VZW -
DNF 24
Sprint 17 WAC Team VZW -
DNF 25
Sprint 17 WAC Team VZW -
DNF 26
Sprint 17 WAC Team VZW -
DNF 32
Sprint 16 Maes CT Glabbeek -
DNF 33
Sprint 17 Maes CT Glabbeek -
DNF 34
Sprint 17 Maes CT Glabbeek -
DNF 35
Sprint 17 Maes CT Glabbeek -
DNF 36
Sprint 16 Maes CT Glabbeek -
DNF 51
Sprint 17 Isorex Cycling Team -
DNF 53
Sprint 17 Isorex Cycling Team -
DNF 54
Sprint 17 Isorex Cycling Team -
DNF 56
Sprint 17 Isorex Cycling Team -
DNF 63
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 64
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 71
Sprint 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 72
Sprint 16 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 74
Sprint 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 81
Sprint 17 KZLWC - Davo -
DNF 82
Sprint 16 KZLWC - Davo -
DNF 83
Sprint 17 KZLWC - Davo -
DNF 84
Sprint 17 KZLWC - Davo -
DNF 92
Sprint 16 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 102
Sprint 17 Sprint 2000 Charleroi -
DNF 103
Sprint 17 Sprint 2000 Charleroi -
DNF 104
Sprint 17 Sprint 2000 Charleroi -
DNF 106
Sprint 16 Sprint 2000 Charleroi -
DNF 111
Sprint 16 EFC-L&R-Van Mossel Juniors -
DNF 112
Sprint 17 EFC-L&R-Van Mossel Juniors -
DNF 115
Sprint 18 EFC-L&R-Van Mossel Juniors -
DNF 123
Sprint 17 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 125
Sprint 17 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 126
Sprint 17 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 131
Sprint 18 Brain² Olympia Tienen -
DNF 133
Sprint 16 Brain² Olympia Tienen -
DNF 135
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 143
Sprint 16 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors -
DNF 146
Sprint 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors -
DNF 154
Sprint 16 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 165
Sprint 16 Slovenia -
DNF 175
Sprint 16 Fensham Howes-MAS Design -
DNF 181
Sprint 17 Embrace The World -
DNF 182
Sprint 16 Embrace The World -
DNF 183
Sprint 17 Embrace The World -
DNF 185
Sprint 16 Embrace The World -
DNF 186
Sprint 18 Embrace The World -
DNF 194
Sprint 16 Poland -
DNF 195
Sprint 16 Poland -
DNF 196
Sprint 16 Poland -
DNF 203
Sprint 16 Anexo Group Race Team -
DNF 222
Sprint 17 Cannibal - Victorious U19 Development Team -
DNF 224
Sprint 16 Cannibal - Victorious U19 Development Team -
DNF 226
Sprint 17 Cannibal - Victorious U19 Development Team -
DNF 231
Sprint 17 Team Vifra Kvickly Odder Junior -
DNF 232
Sprint 16 Team Vifra Kvickly Odder Junior -
DNF 234
Sprint 16 Team Vifra Kvickly Odder Junior -
DNF 235
Sprint 17 Team Vifra Kvickly Odder Junior -
DNF 236
Sprint 17 Team Vifra Kvickly Odder Junior -
DNF 243
Sprint 17 Team NTG/Uno-X -
DNF 244
Sprint 16 Team NTG/Uno-X -
DNF 245
Sprint 17 Team NTG/Uno-X -