1 1 +0:00 8
Sprint 24 CCC Polsat Polkowice 8 5 3:37:12
2 2 +0:02 85
Sprint 35 Las Vegas Power Energy Drink 5 2 ,, 0:00
3 4 +0:06 33
Classic 20 LKT Team Brandenburg 2 1 ,, 0:00
4 8 +0:10 146
Sprint 25 Belarus ,, 0:00
5 3 +0:04 88
Sprint 25 Las Vegas Power Energy Drink ,, 0:00
6 6 +0:09 115
Sprint 38 BDC Marcpol ,, 0:00
7 9 +0:10 132
GC 20 KS POGOŃ REGIONALNA KPM ,, 0:00
8 10 +0:10 17
Sprint 30 Bank BGŻ ,, 0:00
9 11 +0:10 23
Sprint 35 Bauknecht - Author ,, 0:00
10 12 +0:10 84
Sprint 24 Las Vegas Power Energy Drink ,, 0:00
11 13 +0:10 82
Sprint 30 Las Vegas Power Energy Drink ,, 0:00
12 14 +0:10 41
Sprint 22 SKC TUFO Prostějov ,, 0:00
13 15 +0:10 166
Sprint 35 MGLKS BŁĘKITNI-ŚLĄSK REG GÓR ,, 0:00
14 16 +0:10 153
Sprint 23 ISD Continental Team ,, 0:00
15 17 +0:10 113
Sprint 24 BDC Marcpol ,, 0:00
16 18 +0:10 185
Sprint 19 TC Chrobry Lasocki Glogow ,, 0:00
17 19 +0:10 131
GC 19 KS POGOŃ REGIONALNA KPM ,, 0:00
18 5 +0:08 4
Sprint 36 CCC Polsat Polkowice ,, 0:00
19 20 +0:10 6
Sprint 26 CCC Polsat Polkowice ,, 0:00
20 7 +0:09 5
TT 25 CCC Polsat Polkowice ,, 0:00
21 21 +0:10 16
Sprint 32 Bank BGŻ ,, 0:00
22 22 +5:22 15
Sprint 25 Bank BGŻ ,, 0:00
23 23 +5:22 37
GC 22 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
24 24 +5:22 14
Sprint 30 Bank BGŻ ,, 0:00
25 25 +5:22 118
Sprint 23 BDC Marcpol ,, 0:00
26 26 +5:22 3
GC 23 CCC Polsat Polkowice ,, 0:00
27 27 +5:22 66
Sprint 19 Team Wibatech - Brzeg ,, 0:00
28 28 +5:22 152
Sprint 28 ISD Continental Team ,, 0:00
29 29 +5:22 68
GC 19 Team Wibatech - Brzeg ,, 0:00
30 30 +5:22 155
Sprint 32 ISD Continental Team ,, 0:00
31 31 +5:22 2
Sprint 24 CCC Polsat Polkowice ,, 0:00
32 32 +5:22 12
TT 24 Bank BGŻ ,, 0:00
33 33 +5:22 63
Sprint 29 Team Wibatech - Brzeg ,, 0:00
34 34 +5:22 81
TT 39 Las Vegas Power Energy Drink ,, 0:00
35 40 +0:35 1
TT 20 CCC Polsat Polkowice 0:25 0:25
36 41 +0:35 34
Sprint 18 LKT Team Brandenburg ,, 0:25
37 42 +0:35 83
TT 23 Las Vegas Power Energy Drink ,, 0:25
38 43 +0:55 136
Sprint 21 KS POGOŃ REGIONALNA KPM 0:45 0:45
39 44 +0:55 141
TT 21 Belarus ,, 0:45
40 45 +1:04 78
Sprint 19 Westland Wil Vooruit 0:54 0:54
41 35 +5:22 35
GC 20 LKT Team Brandenburg 0:00 0:00
42 46 +1:54 76
GC 19 Westland Wil Vooruit 1:44 1:44
43 36 +5:22 72
Sprint 19 Westland Wil Vooruit 0:00 0:00
44 37 +5:22 18
Sprint 22 Bank BGŻ ,, 0:00
45 47 +1:54 11
Sprint 27 Bank BGŻ 1:44 1:44
46 38 +5:22 87
Sprint 30 Las Vegas Power Energy Drink 0:00 0:00
47 39 +5:22 116
Sprint 37 BDC Marcpol ,, 0:00
48 48 +2:46 7
Sprint 21 CCC Polsat Polkowice 2:36 2:36
49 49 +6:10 55
TT 22 Ukraine 6:00 6:00
50 50 +6:10 61
Sprint 21 Team Wibatech - Brzeg ,, 6:00
51 51 +6:10 144
TT 23 Belarus ,, 6:00
52 52 +7:51 26
Sprint 22 Bauknecht - Author 7:41 7:41
53 53 +7:51 165
Sprint 21 MGLKS BŁĘKITNI-ŚLĄSK REG GÓR ,, 7:41
54 54 +7:51 135
Sprint 19 KS POGOŃ REGIONALNA KPM ,, 7:41
55 55 +7:51 46
TT 21 SKC TUFO Prostějov ,, 7:41
56 56 +7:51 27
Sprint 18 Bauknecht - Author ,, 7:41
57 57 +7:51 184
Sprint 18 TC Chrobry Lasocki Glogow ,, 7:41
58 58 +7:51 123
Sprint 18 REPR WOJSKA POLSKIEGO ,, 7:41
59 59 +8:40 67
Sprint 21 Team Wibatech - Brzeg 8:30 8:30
60 60 +8:40 92
TT 22 WARMIA I MAZURY ,, 8:30
61 61 +8:40 86
Sprint 21 Las Vegas Power Energy Drink ,, 8:30
62 62 +14:20 148
TT 20 Belarus 14:10 14:10
63 63 +14:20 154
Sprint 22 ISD Continental Team ,, 14:10
64 64 +14:20 157
Sprint 22 ISD Continental Team ,, 14:10
65 65 +14:20 114
Sprint 24 BDC Marcpol ,, 14:10
66 66 +14:20 145
TT 28 Belarus ,, 14:10
67 67 +5:22 133
GC 20 KS POGOŃ REGIONALNA KPM ,, 14:10
68 68 +5:22 112
Sprint 28 BDC Marcpol ,, 14:10
69 69 +5:22 183
GC 20 TC Chrobry Lasocki Glogow ,, 14:10
70 70 +19:45 56
Sprint 21 Ukraine 19:35 19:35
71 71 +19:45 143
Sprint 19 Belarus ,, 19:35
72 72 +19:45 142
TT 19 Belarus ,, 19:35
73 73 +19:45 53
TT 18 Ukraine ,, 19:35
74 74 +19:45 75
TT 23 Westland Wil Vooruit ,, 19:35
75 75 +19:45 125
TT 20 REPR WOJSKA POLSKIEGO ,, 19:35
76 76 +19:45 163
Sprint 18 MGLKS BŁĘKITNI-ŚLĄSK REG GÓR ,, 19:35
77 77 +19:45 164
Sprint 19 MGLKS BŁĘKITNI-ŚLĄSK REG GÓR ,, 19:35
78 78 +19:45 147
Classic 21 Belarus ,, 19:35
79 79 +19:45 127
Sprint 19 REPR WOJSKA POLSKIEGO ,, 19:35
80 80 +19:45 52
Sprint 22 Ukraine ,, 19:35
81 81 +19:45 42
Sprint 22 SKC TUFO Prostějov ,, 19:35
82 82 +19:45 44
TT 24 SKC TUFO Prostějov ,, 19:35
83 83 +19:45 182
TT 21 TC Chrobry Lasocki Glogow ,, 19:35
84 84 +19:45 124
TT 19 REPR WOJSKA POLSKIEGO ,, 19:35
85 85 +19:45 45
TT 21 SKC TUFO Prostějov ,, 19:35
86 86 +5:22 121
TT 21 REPR WOJSKA POLSKIEGO ,, 19:35
87 87 +5:22 101
Sprint 25 V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI V-M ,, 19:35
88 88 +5:22 162
Sprint 19 MGLKS BŁĘKITNI-ŚLĄSK REG GÓR ,, 19:35
89 89 +5:22 57
Sprint 23 Ukraine ,, 19:35
90 90 +5:22 13
Sprint 25 Bank BGŻ ,, 19:35
91 91 +5:22 134
TT 21 KS POGOŃ REGIONALNA KPM ,, 19:35
92 92 +5:22 73
Sprint 20 Westland Wil Vooruit ,, 19:35
93 93 +5:22 91
Classic 35 WARMIA I MAZURY ,, 19:35
94 94 +5:22 105
Classic 24 V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI V-M ,, 19:35
95 95 +5:22 94
Classic 22 WARMIA I MAZURY ,, 19:35
96 96 +5:22 158
Sprint 19 ISD Continental Team ,, 19:35
97 97 +5:22 156
Sprint 20 ISD Continental Team ,, 19:35
98 98 +5:22 32
TT 20 LKT Team Brandenburg ,, 19:35
99 99 +5:22 74
TT 20 Westland Wil Vooruit ,, 19:35
100 100 +5:22 31
Sprint 18 LKT Team Brandenburg ,, 19:35
101 101 +5:22 64
Sprint 23 Team Wibatech - Brzeg ,, 19:35
102 102 +5:22 93
Sprint 22 WARMIA I MAZURY ,, 19:35
103 103 +5:22 65
Sprint 23 Team Wibatech - Brzeg ,, 19:35
104 104 +5:22 36
GC 21 LKT Team Brandenburg ,, 19:35
105 105 +5:22 104
GC 18 V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI V-M ,, 19:35
106 106 +5:22 151
Sprint 30 ISD Continental Team ,, 19:35
107 107 +5:22 51
Sprint 25 Ukraine ,, 19:35
108 108 +5:22 102
Sprint 19 V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI V-M ,, 19:35
109 109 +5:22 96
Sprint 21 WARMIA I MAZURY ,, 19:35
110 110 +5:22 137
GC 20 KS POGOŃ REGIONALNA KPM ,, 19:35
111 111 +5:22 111
Sprint 19 BDC Marcpol ,, 19:35
112 112 +5:22 24
Sprint 21 Bauknecht - Author ,, 19:35
113 113 +5:22 117
Sprint 24 BDC Marcpol ,, 19:35
114 114 +5:22 22
Sprint 23 Bauknecht - Author ,, 19:35
115 115 +5:22 25
Sprint 21 Bauknecht - Author ,, 19:35
116 116 +5:22 21
Sprint 33 Bauknecht - Author ,, 19:35
117 117 +5:22 126
Sprint 30 REPR WOJSKA POLSKIEGO ,, 19:35
DNF 38
Climber 22 LKT Team Brandenburg -
DNF 54
Climber 18 Ukraine -
DNF 62
Climber 19 Team Wibatech - Brzeg -
DNF 43
GC 21 SKC TUFO Prostějov -
DNF 186
GC 20 TC Chrobry Lasocki Glogow -
DNF 181
Sprint 22 TC Chrobry Lasocki Glogow -
DNF 77
Sprint 20 Westland Wil Vooruit -
DNF 71
Sprint 24 Westland Wil Vooruit -
DNF 106
Sprint 27 V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI V-M -
DNF 103
Sprint 22 V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI V-M -
DNF 122
Sprint 20 REPR WOJSKA POLSKIEGO -
DNF 95
Sprint 22 WARMIA I MAZURY -
DNS 167
Sprint 24 MGLKS BŁĘKITNI-ŚLĄSK REG GÓR -