1 1 +0:00 62
Sprint 17 Hot Tubes Development Cycling Team 20 2:22:05
2 2 +0:05 15
Sprint 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors 12 ,, 0:00
3 3 +0:08 23
Sprint 18 Z Junior Race Team 7 ,, 0:00
4 4 +1:17 144
Sprint 17 Onder Ons Parike 5 1:04 1:04
5 5 +1:17 12
Sprint 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors 4 ,, 1:04
6 7 +2:06 21
Sprint 18 Z Junior Race Team 3 1:53 1:53
7 8 +2:06 1
Sprint 18 WV De Jonge Renner 2 ,, 1:53
8 9 +2:06 95
Sprint 18 NCF Region Sør 1 ,, 1:53
9 10 +2:06 103
Sprint 17 Nordrhein Westfalen ,, 1:53
10 6 +2:04 26
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 1:53
11 11 +2:06 159
Climber 18 Streetjump-Forte Development Team ,, 1:53
12 12 +2:06 158
Sprint 18 Streetjump-Forte Development Team ,, 1:53
13 13 +2:06 116
Sprint 18 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 1:53
14 14 +2:06 41
TT 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 1:53
15 15 +2:06 160
GC 17 Streetjump-Forte Development Team ,, 1:53
16 16 +2:06 51
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 1:53
17 17 +2:06 94
TT 17 NCF Region Sør ,, 1:53
18 18 +2:06 125
TT 18 WRV De Peddelaars ,, 1:53
19 19 +2:06 9
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:53
20 20 +2:06 85
Sprint 17 Team NTG ,, 1:53
21 21 +2:06 10
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:53
22 22 +2:06 118
Sprint 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 1:53
23 23 +2:06 17
Sprint 18 Germany ,, 1:53
24 24 +2:06 96
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 1:53
25 27 +2:10 156
Climber 17 Streetjump-Forte Development Team 1:57 1:57
26 28 +2:10 44
GC 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 1:57
27 29 +2:10 161
GC 18 ABC Junior ,, 1:57
28 30 +2:10 132
Sprint 18 District Midden ,, 1:57
29 31 +2:10 109
Sprint 17 Wielerzone Nederland ,, 1:57
30 32 +2:10 82
Sprint 18 Team NTG ,, 1:57
31 33 +2:10 167
Sprint 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors ,, 1:57
32 34 +2:10 157
Climber 18 Streetjump-Forte Development Team ,, 1:57
33 35 +2:10 91
TT 17 NCF Region Sør ,, 1:57
34 36 +2:10 29
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 1:57
35 37 +2:10 52
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 1:57
36 38 +2:10 37
Climber 18 District Oost Nederland ,, 1:57
37 39 +2:10 98
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 1:57
38 40 +2:10 33
Climber 17 ACROG-Tormans ,, 1:57
39 41 +2:10 146
Climber 16 Combinatie Westland/Mol ,, 1:57
40 42 +2:10 137
Climber 18 WAC Team Hoboken ,, 1:57
41 43 +2:10 73
Climber 17 Merida Adelaar Development Team ,, 1:57
42 44 +2:10 11
TT 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 1:57
43 45 +2:10 154
TT 16 Bach Advokater FRB Optik ,, 1:57
44 46 +2:10 93
TT 18 NCF Region Sør ,, 1:57
45 47 +2:10 38
TT 18 District Oost Nederland ,, 1:57
46 48 +2:10 102
TT 17 Nordrhein Westfalen ,, 1:57
47 49 +2:10 19
Sprint 18 Germany ,, 1:57
48 50 +2:10 63
Sprint 18 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 1:57
49 52 +2:20 3
Sprint 18 WV De Jonge Renner 2:07 2:07
50 53 +2:20 112
Sprint 18 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 2:07
51 54 +2:20 46
Sprint 17 District Zuid-West ,, 2:07
52 55 +2:20 18
Sprint 17 Germany ,, 2:07
53 56 +2:20 108
Sprint 17 Wielerzone Nederland ,, 2:07
54 57 +2:20 110
Sprint 17 Wielerzone Nederland ,, 2:07
55 58 +2:20 142
Sprint 17 Onder Ons Parike ,, 2:07
56 59 +2:20 4
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 2:07
57 60 +2:20 126
Sprint 18 Combinatie BK-Team ,, 2:07
58 61 +2:20 141
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 2:07
59 62 +2:20 49
Sprint 18 District Zuid-West ,, 2:07
60 63 +2:20 128
Sprint 18 Combinatie BK-Team ,, 2:07
61 64 +2:20 152
Sprint 17 Bach Advokater FRB Optik ,, 2:07
62 65 +2:20 151
Sprint 17 Bach Advokater FRB Optik ,, 2:07
63 66 +2:20 64
Sprint 18 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 2:07
64 67 +2:20 168
Sprint 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors ,, 2:07
65 68 +2:20 28
Sprint 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 2:07
66 69 +2:20 117
Sprint 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 2:07
67 70 +2:20 84
Sprint 18 Team NTG ,, 2:07
68 71 +2:20 162
Sprint 16 ABC Junior ,, 2:07
69 72 +2:20 35
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 2:07
70 73 +2:20 25
Sprint 18 Z Junior Race Team ,, 2:07
71 74 +2:20 120
Sprint 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 2:07
72 75 +2:20 8
GC 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 2:07
73 76 +2:20 83
GC 17 Team NTG ,, 2:07
74 77 +2:20 163
GC 17 ABC Junior ,, 2:07
75 78 +2:20 72
GC 17 Merida Adelaar Development Team ,, 2:07
76 79 +2:20 24
GC 18 Z Junior Race Team ,, 2:07
77 80 +2:20 53
GC 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 2:07
78 81 +2:20 114
GC 18 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 2:07
79 82 +2:20 2
GC 17 WV De Jonge Renner ,, 2:07
80 83 +2:20 56
GC 17 Radsportverband Niedersachsen ,, 2:07
81 84 +2:20 34
GC 16 ACROG-Tormans ,, 2:07
82 85 +2:20 20
GC 18 Germany ,, 2:07
83 86 +2:37 122
GC 17 WRV De Peddelaars 2:24 2:24
84 87 +2:47 153
GC 17 Bach Advokater FRB Optik 2:34 2:34
85 88 +2:47 31
TT 17 ACROG-Tormans ,, 2:34
86 89 +2:47 45
TT 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 2:34
87 90 +2:47 39
TT 17 District Oost Nederland ,, 2:34
88 91 +2:53 48
TT 17 District Zuid-West 2:40 2:40
89 92 +3:17 155
TT 17 Bach Advokater FRB Optik 3:04 3:04
90 93 +3:17 170
TT 16 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors ,, 3:04
91 94 +3:17 77
TT 18 District Zuid-Oost Nederland ,, 3:04
92 95 +3:26 79
TT 18 District Zuid-Oost Nederland 3:13 3:13
93 96 +3:26 65
TT 17 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 3:13
94 97 +3:31 43
TT 18 Flanderscolor - Galloo Team 3:18 3:18
95 98 +3:39 67
TT 17 Switzerland 3:26 3:26
96 99 +3:48 40
TT 17 District Oost Nederland 3:35 3:35
97 100 +3:48 36
TT 18 District Oost Nederland ,, 3:35
98 101 +3:51 7
TT 17 Willebrord Wil Vooruit 3:38 3:38
99 102 +3:51 58
TT 17 Radsportverband Niedersachsen ,, 3:38
100 103 +3:51 164
TT 16 ABC Junior ,, 3:38
101 104 +3:51 5
TT 17 WV De Jonge Renner ,, 3:38
102 105 +3:51 80
TT 16 District Zuid-Oost Nederland ,, 3:38
103 106 +3:51 138
TT 18 WAC Team Hoboken ,, 3:38
104 107 +3:51 148
TT 17 Combinatie Westland/Mol ,, 3:38
105 108 +3:51 75
TT 18 Merida Adelaar Development Team ,, 3:38
106 109 +3:51 139
TT 18 WAC Team Hoboken ,, 3:38
107 110 +3:51 32
TT 17 ACROG-Tormans ,, 3:38
108 111 +3:58 135
TT 17 District Midden 3:45 3:45
109 112 +4:01 143
TT 18 Onder Ons Parike 3:48 3:48
110 113 +4:03 57
TT 18 Radsportverband Niedersachsen 3:50 3:50
111 114 +4:04 14
TT 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors 3:51 3:51
112 115 +4:16 6
TT 18 Willebrord Wil Vooruit 4:03 4:03
113 116 +4:22 107
TT 18 Wielerzone Nederland 4:09 4:09
114 117 +4:28 70
TT 18 Switzerland 4:15 4:15
115 118 +4:34 119
TT 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT 4:21 4:21
116 51 +2:10 47
TT 17 District Zuid-West 1:57 1:57
117 119 +5:23 659
TT 18 Switzerland 5:10 5:10
118 120 +5:33 99
TT 17 AG2R Citroën U19 Team 5:20 5:20
119 121 +5:33 100
TT 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 5:20
120 25 +2:07 97
TT 17 AG2R Citroën U19 Team 1:57 1:57
121 122 +5:48 78
TT 17 District Zuid-Oost Nederland 5:35 5:35
122 123 +5:54 174
Classic 18 Start Junior Team by Java 5:41 5:41
123 124 +5:58 104
Classic 18 Nordrhein Westfalen 5:45 5:45
124 125 +6:01 147
Classic 17 Combinatie Westland/Mol 5:48 5:48
125 26 +2:09 16
Sprint 18 Germany 1:57 1:57
126 126 +6:41 129
Sprint 18 Combinatie BK-Team 6:28 6:28
127 127 +6:56 123
Sprint 17 WRV De Peddelaars 6:43 6:43
128 128 +6:56 92
Sprint 17 NCF Region Sør ,, 6:43
129 129 +7:16 42
Sprint 17 Flanderscolor - Galloo Team 7:03 7:03
130 130 +8:18 68
Sprint 18 Switzerland 8:05 8:05
131 131 +9:07 55
Sprint 16 Van Moer Logistics Cycling Team 8:54 8:54
132 132 +9:07 61
TT 18 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 8:54
133 133 +9:13 13
TT 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors 9:00 9:00
134 134 +11:21 121
Climber 17 WRV De Peddelaars 11:08 11:08
DNF 124
Climber 17 WRV De Peddelaars -
DNF 66
Climber 18 Switzerland -
DNF 145
Climber 17 Onder Ons Parike -
DNF 166
Climber 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors -
DNF 169
Climber 16 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors -
DNF 136
Climber 17 WAC Team Hoboken -
DNF 111
Climber 17 Wielerploeg Groot Amsterdam -
DNF 113
Climber 18 Wielerploeg Groot Amsterdam -
DNF 115
Climber 17 Wielerploeg Groot Amsterdam -
DNF 101
Sprint 17 Nordrhein Westfalen -
DNF 105
Sprint 18 Nordrhein Westfalen -
DNF 27
Sprint 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 173
Sprint 17 Start Junior Team by Java -
DNF 175
Sprint 17 Start Junior Team by Java -
DNF 171
Sprint 18 Start Junior Team by Java -
DNF 172
Sprint 18 Start Junior Team by Java -
DNF 71
Sprint 17 Merida Adelaar Development Team -
DNF 74
Sprint 16 Merida Adelaar Development Team -
DNF 106
Sprint 18 Wielerzone Nederland -
DNF 50
Sprint 17 District Zuid-West -
DNF 76
Sprint 17 District Zuid-Oost Nederland -
DNF 59
Sprint 18 Radsportverband Niedersachsen -
DNF 81
Sprint 18 Team NTG -
DNF 127
Sprint 17 Combinatie BK-Team -
DNF 130
Sprint 17 Combinatie BK-Team -
DNF 134
Sprint 18 District Midden -
DNF 131
Sprint 17 District Midden -
DNF 133
Sprint 17 District Midden -
DNF 149
Sprint 17 Combinatie Westland/Mol -