1 | Lowth William | Bach Advokater FRB Optik | 09:00:00 |
2 | Knaeps Lowie | ACROG-Tormans | 09:01:00 |
3 | Spenkelink Mike | District Oost Nederland | 09:02:00 |
4 | Sanlaville Mathias | AG2R Citroën U19 Team | 09:03:00 |
5 | Genzmer Kevin | Germany | 09:04:00 |
6 | Klaver Jente | Willebrord Wil Vooruit | 09:05:00 |
7 | Szkandera Thomas | Flanderscolor - Galloo Team | 09:06:00 |
8 | Van Gucht Yoran | AVIA - Rudyco - Janatrans CT | 09:07:00 |
9 | Graat Tijmen | Streetjump-Forte Development Team | 09:08:00 |
10 | Pollen Sebastian | NCF Region Sør | 09:09:00 |
11 | van Vliet Michiel | WV De Jonge Renner | 09:10:00 |
12 | Delrue Maxim | Gaverzicht - Be Okay Juniors | 09:11:00 |
13 | Julien Matisse | Hot Tubes Development Cycling Team | 09:12:00 |
14 | Tappeiner Pascal | Switzerland | 09:35:00 |
15 | Louwerensen Tijn | District Zuid-Oost Nederland | 09:36:00 |
16 | Kortes Thijs | District Zuid-West | 09:37:00 |
17 | Toftemark Lucas | Bach Advokater FRB Optik | 09:38:00 |
18 | Hulsmans Senne | ACROG-Tormans | 09:39:00 |
19 | Woets Mattanja | District Oost Nederland | 09:40:00 |
20 | Schelvis Nick | Wielerzone Nederland | 09:41:00 |
21 | Levring Tobias | Team ABC | 09:42:00 |
22 | Delaunay Estevan | AG2R Citroën U19 Team | 09:43:00 |
23 | Zippan Nicolas | Germany | 09:44:00 |
24 | Alvestad Tobias Bakkejord | Team NTG | 09:45:00 |
25 | Brand Nick | Willebrord Wil Vooruit | 09:46:00 |
26 | Nagengast Juul | WRV De Peddelaars | 09:47:00 |
27 | Provost Quinten | Van Moer Logistics Cycling Team | 09:48:00 |
28 | Eeckhout Sander | Flanderscolor - Galloo Team | 09:49:00 |
29 | d'Hollander Luca | AVIA - Rudyco - Janatrans CT | 09:50:00 |
30 | Duba Maxime | Streetjump-Forte Development Team | 09:51:00 |
31 | Eskedal Vetle Torin | NCF Region Sør | 09:52:00 |
32 | de Jong Nino | WV De Jonge Renner | 09:53:00 |
33 | Cristofano Iyen | Onder Ons Parike | 09:54:00 |
34 | Bent Adam | Z Junior Race Team | 09:55:00 |
35 | Remmerie Wout | Gaverzicht - Be Okay Juniors | 09:56:00 |
36 | Smith Brockton | Hot Tubes Development Cycling Team | 09:57:00 |
37 | Willemin Bastien | Switzerland | 10:10:00 |
38 | van de Spijker Yann | District Zuid-Oost Nederland | 10:11:00 |
39 | Geisbrecht Ole | Radsportverband Niedersachsen | 10:12:00 |
40 | Thoolen Juul | Combinatie BK-Team | 10:13:00 |
41 | Holla Sander | District Zuid-West | 10:14:00 |
42 | Olsen Rasmus Bisgaard | Bach Advokater FRB Optik | 10:15:00 |
43 | Van Der Wal Rik | Merida Adelaar Development Team | 10:16:00 |
44 | Van Den Eede Borre | WAC Team Hoboken | 10:17:00 |
45 | Teunissen Van Manen Rens | Combinatie Westland/Mol | 10:18:00 |
46 | Vandendijck Rune | ACROG-Tormans | 10:19:00 |
47 | Veerman Jannes | District Oost Nederland | 10:20:00 |
48 | Wulleman Mathieu | WP De Molenspurters Meulebeke Juniors | 10:21:00 |
49 | Hamminga Maarten | Wielerzone Nederland | 10:22:00 |
50 | Davidsen Frederik | Team ABC | 10:23:00 |
51 | Delarue Max | AG2R Citroën U19 Team | 10:24:00 |
52 | Maschke Malte | Germany | 10:25:00 |
53 | Kvernbraten Adrian | Team NTG | 10:26:00 |
54 | Källberg Axel | Willebrord Wil Vooruit | 10:27:00 |
55 | Bouma Jelle | WRV De Peddelaars | 10:28:00 |
56 | Bertels Lennert | Van Moer Logistics Cycling Team | 10:29:00 |
57 | Larsson David | Flanderscolor - Galloo Team | 10:30:00 |
58 | van Genechten Jelle | AVIA - Rudyco - Janatrans CT | 10:31:00 |
59 | Kramer Jesse | Streetjump-Forte Development Team | 10:32:00 |
60 | Gehrke Paul | Nordrhein Westfalen | 10:33:00 |
61 | Granberg Sander | NCF Region Sør | 10:34:00 |
62 | Mulder Sven | WV De Jonge Renner | 10:35:00 |
63 | Holm Albert | NPV-Carl Ras Roskilde Junior | 10:36:00 |
64 | Beirlaen Jakov | Onder Ons Parike | 10:37:00 |
65 | Houlihan Ben | Z Junior Race Team | 10:38:00 |
66 | Segaert Alec | Gaverzicht - Be Okay Juniors | 10:39:00 |
67 | Wienke Brooks | Hot Tubes Development Cycling Team | 10:40:00 |
68 | Wüthrich Emanuel | Switzerland | 10:45:00 |
69 | Mosmuller Max | District Zuid-Oost Nederland | 10:46:00 |
70 | Köbernik Tom | Radsportverband Niedersachsen | 10:47:00 |
71 | Van Gorp Mat | Combinatie BK-Team | 10:48:00 |
72 | Leeflang Yoel | Wielerploeg Groot Amsterdam | 10:49:00 |
73 | Rokven Noël | District Zuid-West | 10:50:00 |
74 | Lonsdale Jaspar | Bach Advokater FRB Optik | 10:51:00 |
75 | Hezeman Stijn | Merida Adelaar Development Team | 10:52:00 |
76 | Kuypers Milan | WAC Team Hoboken | 10:53:00 |
77 | Sla Jules | Combinatie Westland/Mol | 10:54:00 |
78 | Verhagen Xander | ACROG-Tormans | 10:55:00 |
79 | Funken Pim | District Oost Nederland | 10:56:00 |
80 | Rigole Xander | WP De Molenspurters Meulebeke Juniors | 10:57:00 |
81 | van Dorp Vincent | Wielerzone Nederland | 10:58:00 |
82 | Stoffels Ole | District Midden | 10:59:00 |
83 | Christoffersen Erik | Team ABC | 11:00:00 |
84 | Kraemer Léo | AG2R Citroën U19 Team | 11:01:00 |
85 | Boos Benjamin | Germany | 11:02:00 |
86 | Rye-Johnsen Jon | Team NTG | 11:03:00 |
87 | de Vos Youp | Willebrord Wil Vooruit | 11:04:00 |
88 | Doornbos Rick | WRV De Peddelaars | 11:05:00 |
89 | Baart Thomas | Van Moer Logistics Cycling Team | 11:06:00 |
90 | Lennartsson Hugo | Flanderscolor - Galloo Team | 11:07:00 |
91 | Sterck Joppe | AVIA - Rudyco - Janatrans CT | 11:08:00 |
92 | Buiter Rindert | Streetjump-Forte Development Team | 11:09:00 |
93 | Jochum Ben Felix | Nordrhein Westfalen | 11:10:00 |
94 | Ravnøy Johan | NCF Region Sør | 11:11:00 |
95 | Koops Thijs | WV De Jonge Renner | 11:12:00 |
96 | Svarre Tobias | NPV-Carl Ras Roskilde Junior | 11:13:00 |
97 | Borremans Tyson | Onder Ons Parike | 11:14:00 |
98 | Giddings Joshua | Z Junior Race Team | 11:15:00 |
99 | Van Dyck Jan | Gaverzicht - Be Okay Juniors | 11:16:00 |
100 | Scuriatti Luca | Hot Tubes Development Cycling Team | 11:17:00 |
101 | Arrieta Yan Luis | Start Junior Team by Java | 11:20:00 |
102 | Rey Tim | Switzerland | 11:21:00 |
103 | de Vos Yanick | District Zuid-Oost Nederland | 11:22:00 |
104 | Balgenorth Noah | Radsportverband Niedersachsen | 11:23:00 |
105 | Pollaert Sven | Combinatie BK-Team | 11:24:00 |
106 | Oosenbrug Chris | Wielerploeg Groot Amsterdam | 11:25:00 |
107 | Bjørnseth Charles Sebastian | District Zuid-West | 11:26:00 |
108 | | Bach Advokater FRB Optik | 11:27:00 |
109 | | Merida Adelaar Development Team | 11:28:00 |
110 | Baeten Wiebe | WAC Team Hoboken | 11:29:00 |
111 | Spiero Tamar | Combinatie Westland/Mol | 11:30:00 |
112 | Koster Bjorn | ACROG-Tormans | 11:31:00 |
113 | Averesch Lucas | District Oost Nederland | 11:32:00 |
114 | Baert Mathis | WP De Molenspurters Meulebeke Juniors | 11:33:00 |
115 | Koning Stef | Wielerzone Nederland | 11:34:00 |
116 | Dorussen Johan | District Midden | 11:35:00 |
117 | Mathiesen Phillip | Team ABC | 11:36:00 |
118 | Grégoire Romain | AG2R Citroën U19 Team | 11:37:00 |
119 | Schrag Daniel | Germany | 11:38:00 |
120 | Aukland Oliver | Team NTG | 11:39:00 |
121 | Rouffaer Lars | Willebrord Wil Vooruit | 11:40:00 |
122 | de Gruijter Joren | WRV De Peddelaars | 11:41:00 |
123 | De Meester Milan | Van Moer Logistics Cycling Team | 11:42:00 |
124 | Tarling Joshua | Flanderscolor - Galloo Team | 11:43:00 |
125 | Willems Senne | AVIA - Rudyco - Janatrans CT | 11:44:00 |
126 | del Grosso Tibor | Streetjump-Forte Development Team | 11:45:00 |
127 | Rottmann Jonathan Malte | Nordrhein Westfalen | 11:46:00 |
128 | Skår Emil | NCF Region Sør | 11:47:00 |
129 | Konings Roan | WV De Jonge Renner | 11:48:00 |
130 | Hansen Alexander Arnt | NPV-Carl Ras Roskilde Junior | 11:49:00 |
131 | de Schampheleire Jonas | Onder Ons Parike | 11:50:00 |
132 | Lightfoot Owen | Z Junior Race Team | 11:51:00 |
133 | Harteel Jelle | Gaverzicht - Be Okay Juniors | 11:52:00 |
134 | Shmidt Artem | Hot Tubes Development Cycling Team | 11:53:00 |