1 56 +3:14 51
17 Onder Ons Parike 20 1:53:04
2 18 +1:01 141
16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team 12 ,, 0:00
3 24 +1:04 167
17 Bert Containers-Doltcini 7 ,, 0:00
4 16 +0:56 107
18 District Oost-Nederland 5 ,, 0:00
5 1 +0:00 20
18 AG2R Citroën U19 Team 4 ,, 0:00
6 2 +0:20 1
Sprint 18 Hot Tubes Development Cycling Team 3 ,, 0:00
7 54 +2:57 84
Sprint 17 Westland Wil Vooruit 2 ,, 0:00
8 4 +0:30 40
Classic 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 1 ,, 0:00
9 17 +0:58 102
Classic 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
10 27 +1:12 12
Classic 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
11 44 +1:48 44
Classic 17 JEGG-DJR Academy ,, 0:00
12 3 +0:24 93
Classic 16 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
13 46 +1:54 35
Classic 18 Holdsworth Zappi Team ,, 0:00
14 65 +4:24 29
Classic 17 NCF Region Sør ,, 0:00
15 48 +2:13 168
Classic 17 Bert Containers-Doltcini ,, 0:00
16 42 +1:40 171
Classic 16 WV Schijndel ,, 0:00
17 119 +11:01 24
Classic 16 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:00
18 19 +1:02 43
Classic 17 JEGG-DJR Academy ,, 0:00
19 11 +0:45 139
Classic 17 District Zuid-West ,, 0:00
20 72 +5:11 39
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
21 39 +1:38 6
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
22 50 +2:16 68
Classic 18 Cannibal Team ,, 0:00
23 61 +3:39 61
Classic 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
24 111 +9:24 70
Sprint 18 Cannibal Team ,, 0:00
25 6 +0:34 98
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
26 69 +4:41 58
Sprint 18 Radsportverband Nordrhein-Westfalen ,, 0:00
27 125 +12:16 172
Sprint 16 WV Schijndel ,, 0:00
28 32 +1:24 136
Sprint 18 District Zuid-West ,, 0:00
29 7 +0:37 101
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
30 10 +0:43 81
Sprint 16 Westland Wil Vooruit ,, 0:00
31 83 +5:39 159
Sprint 17 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:00
32 9 +0:40 16
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
33 76 +5:30 118
Sprint 18 Switzerland ,, 0:00
34 23 +1:04 22
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:00
35 60 +3:33 83
Sprint 17 Westland Wil Vooruit ,, 0:00
36 30 +1:18 71
Sprint 18 Wielerzone Nederland ,, 0:00
37 36 +1:31 108
Sprint 18 District Oost-Nederland ,, 0:00
38 51 +2:19 21
Sprint 18 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:00
39 87 +6:30 88
Sprint 16 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp ,, 0:00
40 41 +1:39 127
Sprint 17 Watersley Race & Development CT ,, 0:00
41 73 +5:13 162
Sprint 16 Radsportverband Niedersachsen ,, 0:00
42 28 +1:16 87
TT 17 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp ,, 0:00
43 45 +1:54 174
TT 16 WV Schijndel ,, 0:00
44 82 +5:38 54
TT 18 Onder Ons Parike ,, 0:00
45 105 +8:43 11
TT 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
46 15 +0:54 56
TT 18 Radsportverband Nordrhein-Westfalen ,, 0:00
47 43 +1:45 113
TT 16 WPG Amsterdam Junioren ,, 0:00
48 14 +0:53 41
TT 18 JEGG-DJR Academy ,, 0:00
49 89 +6:33 75
TT 17 Wielerzone Nederland ,, 0:00
50 97 +7:49 10
TT 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
51 53 +2:53 50
TT 16 Germany ,, 0:00
52 8 +0:38 17
TT 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
53 13 +0:50 165
TT 17 Radsportverband Niedersachsen ,, 0:00
54 21 +1:03 59
TT 17 Radsportverband Nordrhein-Westfalen ,, 0:00
55 79 +5:32 36
TT 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
56 20 +1:03 99
TT 16 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
57 113 +9:48 131
TT 17 Spokes Racing Team ,, 0:00
58 81 +5:38 18
TT 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
59 78 +5:32 156
TT 17 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:00
60 38 +1:36 76
TT 18 ACROG-Tormans ,, 0:00
61 75 +5:27 129
Climber 18 Watersley Race & Development CT ,, 0:00
62 62 +3:56 80
Climber 16 ACROG-Tormans ,, 0:00
63 22 +1:04 77
Climber 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
64 29 +1:17 146
Climber 16 District Midden ,, 0:00
65 40 +1:39 30
Sprint 17 NCF Region Sør ,, 0:00
66 34 +1:28 57
Sprint 17 Radsportverband Nordrhein-Westfalen ,, 0:00
67 59 +3:28 166
Sprint 16 Bert Containers-Doltcini ,, 0:00
68 26 +1:09 92
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
69 5 +0:30 14
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
70 107 +9:02 110
Sprint 17 District Oost-Nederland ,, 0:00
71 52 +2:24 90
Sprint 16 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp ,, 0:00
72 31 +1:20 72
Sprint 17 Wielerzone Nederland ,, 0:00
73 47 +2:10 79
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
74 98 +7:49 47
Sprint 16 Germany ,, 0:00
75 88 +6:31 89
Sprint 17 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp ,, 0:00
76 33 +1:25 78
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 0:00
77 66 +4:28 9
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
78 74 +5:26 8
Sprint 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
79 64 +4:17 158
Sprint 16 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:00
80 58 +3:25 160
Sprint 16 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:00
81 12 +0:50 3
GC 16 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 0:00
82 25 +1:07 65
GC 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
83 110 +9:19 2
TT 17 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 0:00
84 57 +3:23 104
TT 16 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
85 35 +1:29 62
TT 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
86 55 +3:00 32
Climber 18 Holdsworth Zappi Team ,, 0:00
87 37 +1:31 105
Climber 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
88 84 +5:54 55
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:00
89 104 +8:40 155
Climber 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors ,, 0:00
90 71 +5:09 5
Climber 17 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 0:00
91 96 +7:42 49
Climber 17 Germany ,, 0:00
92 77 +5:31 7
Climber 16 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
93 49 +2:15 86
Climber 18 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp ,, 0:00
94 101 +8:13 109
Climber 16 District Oost-Nederland ,, 0:00
95 85 +5:56 63
Climber 16 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
96 136 +16:31 143
Climber 18 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 0:00
97 80 +5:34 48
Climber 17 Germany ,, 0:00
98 92 +7:06 45
Climber 17 JEGG-DJR Academy ,, 0:00
99 99 +7:52 64
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team 0:27 0:27
100 68 +4:39 60
Sprint 18 Radsportverband Nordrhein-Westfalen 0:31 0:31
101 67 +4:35 96
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior 0:42 0:42
102 127 +12:41 138
Sprint 18 District Zuid-West 0:45 0:45
103 116 +10:55 142
Sprint 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team 1:29 1:29
104 94 +7:07 145
Sprint 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 1:29
105 135 +14:20 170
Sprint 17 Bert Containers-Doltcini 1:42 1:42
106 95 +7:15 91
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit 2:31 2:31
107 117 +10:56 74
Sprint 18 Wielerzone Nederland 2:36 2:36
108 137 +17:06 164
Sprint 17 Radsportverband Niedersachsen ,, 2:36
109 132 +14:01 117
Sprint 16 Switzerland ,, 2:36
110 103 +8:30 94
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 2:36
111 120 +11:25 112
Sprint 18 WPG Amsterdam Junioren ,, 2:36
112 112 +9:26 42
Sprint 17 JEGG-DJR Academy ,, 2:36
113 118 +11:00 23
Sprint 18 Streetjump-ABLOC U19 ,, 2:36
114 114 +10:41 13
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 2:36
115 123 +11:51 114
Sprint 16 WPG Amsterdam Junioren ,, 2:36
116 129 +12:57 116
Sprint 17 Switzerland ,, 2:36
117 138 +18:37 52
Sprint 17 Onder Ons Parike 2:39 2:39
118 133 +14:06 163
Sprint 17 Radsportverband Niedersachsen ,, 2:39
119 121 +11:34 173
Sprint 16 WV Schijndel ,, 2:39
120 126 +12:31 153
Sprint 18 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors ,, 2:39
121 102 +8:28 111
Sprint 18 WPG Amsterdam Junioren ,, 2:39
122 128 +12:46 115
Sprint 17 WPG Amsterdam Junioren ,, 2:39
123 63 +4:03 19
Sprint 16 AG2R Citroën U19 Team ,, 2:39
124 109 +9:15 73
Sprint 18 Wielerzone Nederland ,, 2:39
125 124 +12:01 161
Sprint 17 Radsportverband Niedersachsen ,, 2:39
126 131 +13:26 85
Sprint 17 Westland Wil Vooruit ,, 2:39
127 90 +6:50 103
Sprint 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 2:39
128 115 +10:50 119
Sprint 17 Switzerland 2:42 2:42
129 86 +6:07 169
Sprint 17 Bert Containers-Doltcini ,, 2:42
130 134 +14:08 140
Sprint 18 District Zuid-West ,, 2:42
131 130 +13:26 120
Sprint 16 Switzerland ,, 2:42
132 122 +11:39 135
Sprint 17 Spokes Racing Team ,, 2:42
133 100 +7:53 38
Sprint 16 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 2:42
134 106 +8:54 100
Sprint 16 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 2:42
135 70 +4:44 125
Sprint 16 District Zuid-Oost Nederland 3:20 3:20
136 93 +7:06 31
Sprint 17 Holdsworth Zappi Team 3:23 3:23
137 91 +6:51 69
Sprint 17 Cannibal Team 4:53 4:53
138 108 +9:13 137
Sprint 18 District Zuid-West 7:46 7:46
DNF 53
Sprint 17 Onder Ons Parike -
DNF 152
Sprint 18 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors -
DNF 95
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 82
Sprint 18 Westland Wil Vooruit -
DNF 134
Sprint 17 Spokes Racing Team -
DNF 106
Sprint 17 District Oost-Nederland -
DNF 126
Sprint 16 Watersley Race & Development CT -
DNF 15
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors -
DNF 25
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 67
Sprint 18 Cannibal Team -
DNF 123
Sprint 17 District Zuid-Oost Nederland -
DNF 122
Sprint 17 District Zuid-Oost Nederland -
DNF 144
Sprint 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 26
Sprint 17 NCF Region Sør -
DNF 27
Sprint 18 NCF Region Sør -
DNF 147
Sprint 16 District Midden -
DNF 149
Sprint 16 District Midden -
DNF 97
Sprint 18 Team Bach Advokater-CEC Junior -
DNF 34
Sprint 17 Holdsworth Zappi Team -