1 1 +0:00 40
Classic 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 20 2:30:02
2 4 +0:38 101
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 12 0:24 0:24
3 20 +1:41 6
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team 7 ,, 0:24
4 2 +0:04 20
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team 5 ,, 0:24
5 7 +0:54 81
Climber 16 Westland Wil Vooruit 4 0:28 0:28
6 11 +1:07 107
Climber 18 District Oost-Nederland 3 ,, 0:28
7 9 +1:01 3
GC 16 Hot Tubes Development Cycling Team 2 ,, 0:28
8 3 +0:31 1
Sprint 18 Hot Tubes Development Cycling Team 1 ,, 0:28
9 6 +0:48 17
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:28
10 12 +1:09 102
Sprint 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:28
11 13 +1:09 56
Sprint 18 Radsportverband Nordrhein-Westfalen 0:32 0:32
12 16 +1:21 77
Sprint 17 ACROG-Tormans 0:34 0:34
13 14 +1:13 41
Sprint 18 JEGG-DJR Academy 0:39 0:39
14 10 +1:02 16
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:39
15 39 +6:02 54
Sprint 18 Onder Ons Parike 0:41 0:41
16 19 +1:28 167
Sprint 17 Bert Containers-Doltcini ,, 0:41
17 5 +0:48 93
Sprint 16 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:41
18 42 +6:31 169
Sprint 17 Bert Containers-Doltcini ,, 0:41
19 18 +1:27 59
Sprint 17 Radsportverband Nordrhein-Westfalen ,, 0:41
20 32 +3:17 50
Sprint 16 Germany ,, 0:41
21 21 +1:55 105
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:41
22 17 +1:26 43
Sprint 17 JEGG-DJR Academy ,, 0:41
23 8 +0:54 14
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:41
24 24 +2:12 44
Sprint 17 JEGG-DJR Academy ,, 0:41
25 36 +4:26 80
Sprint 16 ACROG-Tormans 0:47 0:47
26 30 +2:29 35
Sprint 18 Holdsworth Zappi Team 0:52 0:52
27 28 +2:23 113
Sprint 16 WPG Amsterdam Junioren 0:55 0:55
28 31 +2:48 79
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:55
29 26 +2:17 76
Sprint 18 ACROG-Tormans 0:58 0:58
30 55 +10:02 2
TT 17 Hot Tubes Development Cycling Team 1:00 1:00
31 15 +1:17 98
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 1:00
32 23 +2:03 72
Sprint 17 Wielerzone Nederland ,, 1:00
33 22 +2:01 71
Sprint 18 Wielerzone Nederland ,, 1:00
34 41 +6:30 8
Sprint 17 Flanderscolor - Galloo Team 1:21 1:21
35 33 +3:40 160
Sprint 16 Team 31 Jolly Cycles 0:32 0:32
36 25 +2:13 99
Sprint 16 Team Bach Advokater-CEC Junior 1:27 1:27
37 44 +6:42 156
Sprint 17 Team 31 Jolly Cycles ,, 1:27
38 29 +2:28 168
Sprint 17 Bert Containers-Doltcini 0:32 0:32
39 27 +2:22 12
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors 1:27 1:27
40 43 +6:32 162
Sprint 16 Radsportverband Niedersachsen 1:36 1:36
41 47 +7:15 18
Sprint 18 AG2R Citroën U19 Team 1:54 1:54
42 34 +3:54 61
Sprint 17 Van Moer Logistics Cycling Team 0:32 0:32
43 38 +4:56 58
Sprint 18 Radsportverband Nordrhein-Westfalen ,, 0:32
44 53 +9:00 55
Sprint 17 Onder Ons Parike 3:23 3:23
45 48 +7:27 158
Sprint 16 Team 31 Jolly Cycles 3:27 3:27
46 40 +6:29 51
Sprint 17 Onder Ons Parike 3:32 3:32
47 57 +10:30 91
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 3:32
48 52 +8:45 118
Sprint 18 Switzerland ,, 3:32
49 35 +4:06 139
Sprint 17 District Zuid-West 3:38 3:38
50 54 +9:20 63
Sprint 16 Van Moer Logistics Cycling Team 3:41 3:41
51 58 +11:40 109
Sprint 16 District Oost-Nederland 3:44 3:44
52 45 +6:54 104
Sprint 16 AVIA - Rudyco Cycling Team 3:48 3:48
53 37 +4:51 22
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 4:06 4:06
54 46 +6:56 32
Climber 18 Holdsworth Zappi Team 4:13 4:13
55 59 +15:52 70
Sprint 18 Cannibal Team 6:45 6:45
56 50 +8:19 127
Sprint 17 Watersley Race & Development CT 6:58 6:58
57 49 +8:10 146
Sprint 16 District Midden 7:10 7:10
58 56 +10:14 84
Sprint 17 Westland Wil Vooruit 7:34 7:34
59 60 +25:59 52
Sprint 17 Onder Ons Parike 7:39 7:39
60 51 +8:40 165
TT 17 Radsportverband Niedersachsen 8:07 8:07
DNF 48
TT 17 Germany -
DNF 49
TT 17 Germany -
DNF 47
TT 16 Germany -
DNF 119
TT 17 Switzerland -
DNF 120
TT 16 Switzerland -
DNF 116
TT 17 Switzerland -
DNF 117
TT 16 Switzerland -
DNF 42
TT 17 JEGG-DJR Academy -
DNF 45
TT 17 JEGG-DJR Academy -
DNF 153
TT 18 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors -
DNF 155
TT 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors -
DNF 94
TT 17 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 92
TT 18 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 83
TT 17 Westland Wil Vooruit -
DNF 85
TT 17 Westland Wil Vooruit -
DNF 173
TT 16 WV Schijndel -
DNF 174
TT 16 WV Schijndel -
DNF 171
TT 16 WV Schijndel -
DNF 172
TT 16 WV Schijndel -
DNF 131
TT 17 Spokes Racing Team -
DNF 135
TT 17 Spokes Racing Team -
DNF 108
TT 18 District Oost-Nederland -
DNF 110
TT 17 District Oost-Nederland -
DNF 114
TT 16 WPG Amsterdam Junioren -
DNF 115
TT 17 WPG Amsterdam Junioren -
DNF 111
TT 18 WPG Amsterdam Junioren -
DNF 112
TT 18 WPG Amsterdam Junioren -
DNF 129
Climber 18 Watersley Race & Development CT -
DNF 159
Climber 17 Team 31 Jolly Cycles -
DNF 39
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 36
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 38
Climber 16 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 13
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors -
DNF 62
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 64
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 65
Climber 18 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 166
Climber 16 Bert Containers-Doltcini -
DNF 170
Climber 17 Bert Containers-Doltcini -
DNF 19
Climber 16 AG2R Citroën U19 Team -
DNF 73
Climber 18 Wielerzone Nederland -
DNF 74
Climber 18 Wielerzone Nederland -
DNF 75
Climber 17 Wielerzone Nederland -
DNF 103
Climber 18 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 21
Climber 18 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 23
Climber 18 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 24
Climber 16 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 69
Sprint 17 Cannibal Team -
DNF 68
Classic 18 Cannibal Team -
DNF 9
Classic 18 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 10
Classic 17 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 7
Classic 16 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 138
Classic 18 District Zuid-West -
DNF 140
Classic 18 District Zuid-West -
DNF 136
Classic 18 District Zuid-West -
DNF 137
Classic 18 District Zuid-West -
DNF 125
Classic 16 District Zuid-Oost Nederland -
DNF 143
Classic 18 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 145
Classic 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 141
Classic 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 142
Classic 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 5
Classic 17 Hot Tubes Development Cycling Team -
DNF 161
Classic 17 Radsportverband Niedersachsen -
DNF 163
Classic 17 Radsportverband Niedersachsen -
DNF 164
Classic 17 Radsportverband Niedersachsen -
DNF 30
Sprint 17 NCF Region Sør -
DNF 29
Climber 17 NCF Region Sør -
DNF 96
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior -
DNF 100
Sprint 16 Team Bach Advokater-CEC Junior -
DNF 31
Sprint 17 Holdsworth Zappi Team -
DNF 57
Sprint 17 Radsportverband Nordrhein-Westfalen -
DNF 60
Sprint 18 Radsportverband Nordrhein-Westfalen -
DNF 88
Sprint 16 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp -
DNF 89
Sprint 17 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp -
DNF 86
Sprint 18 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp -
DNF 90
Sprint 16 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp -
DNF 87
TT 17 MIX WV Zeeuws-Vlaanderen/ZRTC Middelkamp -
DNS 78
TT 18 ACROG-Tormans -
DNS 11
TT 17 EFC-L&R-AGS Juniors -