1 85
17 Cannibal Team 75 2:52:50
2 182
17 Team Herning CK Junior 55 ,, 0:00
3 34
16 AG2R Citroën U19 Team 40 0:02 0:02
4 21
Sprint 16 ACROG-Tormans 32 0:12 0:12
5 81
Sprint 18 Cannibal Team 28 ,, 0:12
6 86
Sprint 18 Cannibal Team 24 ,, 0:12
7 31
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team 20 ,, 0:12
8 121
Sprint 16 Fensham Howes-MAS Design 18 ,, 0:12
9 235
Climber 16 Onder Ons Parike 16 ,, 0:12
10 183
Climber 17 Team Herning CK Junior 14 ,, 0:12
11 153
Climber 17 JEGG-DJR Academy 12 ,, 0:12
12 244
Climber 17 Willebrord Wil Vooruit 10 ,, 0:12
13 56
Climber 18 Backstedt Bike Performance 8 ,, 0:12
14 45
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team 7 ,, 0:12
15 246
GC 17 Willebrord Wil Vooruit 6 ,, 0:12
16 103
GC 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 5 ,, 0:12
17 42
GC 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 4 ,, 0:12
18 43
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team 3 ,, 0:12
19 111
GC 17 EFC-L&R-AGS Juniors 2 ,, 0:12
20 63
Sprint 18 Bert Containers-Doltcini 1 ,, 0:12
21 234
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:12
22 1
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:12
23 151
Climber 18 JEGG-DJR Academy ,, 0:12
24 102
Climber BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:12
25 33
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:12
26 4
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:12
27 84
Sprint 18 Cannibal Team ,, 0:12
28 172
Sprint 17 Slovenia ,, 0:12
29 231
Sprint 17 Onder Ons Parike ,, 0:12
30 3
Sprint 16 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:12
31 193
Sprint 17 UC Dippach ,, 0:12
32 6
Classic 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:12
33 191
Classic 17 UC Dippach ,, 0:12
34 152
Classic 17 JEGG-DJR Academy ,, 0:12
35 211
Classic 17 Van Mossel Heist Cycling Team ,, 0:12
36 13
Classic 17 Streetjump-ABLOC U19 0:17 0:17
37 114
Classic 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:17
38 32
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:17
39 91
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:17
40 51
Sprint 18 Backstedt Bike Performance 0:28 0:28
41 5
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 2:25 2:25
42 173
Classic 16 Slovenia 3:20 3:20
43 14
Classic 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 3:20
44 163
Classic 18 Maes CT Glabbeek 3:21 3:21
45 46
Classic 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 3:21
46 112
Classic 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 3:21
47 131
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 3:21
48 232
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 3:21
49 125
Climber 16 Fensham Howes-MAS Design ,, 3:21
50 144
Climber 17 Isorex Cycling Team ,, 3:21
51 171
TT 18 Slovenia ,, 3:21
52 24
TT 17 ACROG-Tormans ,, 3:21
53 221
TT 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors ,, 3:21
54 174
TT 17 Slovenia ,, 3:21
55 202
TT 16 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 3:21
56 213
TT 16 Van Mossel Heist Cycling Team ,, 3:21
57 11
TT 18 Streetjump-ABLOC U19 ,, 3:21
58 53
TT 17 Backstedt Bike Performance 3:23 3:23
59 25
TT 16 ACROG-Tormans ,, 3:23
60 201
TT 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 3:23
61 223
TT 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors 3:26 3:26
62 101
TT 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 3:26
63 23
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 3:26
64 233
Sprint 17 Onder Ons Parike ,, 3:26
65 161
Sprint 17 Maes CT Glabbeek ,, 3:26
66 26
Sprint 17 ACROG-Tormans 3:31 3:31
67 226
Sprint 16 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors 3:35 3:35
68 176
Sprint 16 Slovenia 3:43 3:43
69 241
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit 4:41 4:41
70 2
Sprint 16 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 4:41
71 115
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 4:41
72 54
Climber 18 Backstedt Bike Performance ,, 4:41
73 205
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 4:41
74 206
Climber 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 4:41
75 95
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 4:41
76 96
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 4:41
77 195
Climber 16 UC Dippach ,, 4:41
78 135
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 4:41
79 185
Climber 17 Team Herning CK Junior ,, 4:41
80 204
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 4:41
81 132
Climber 16 Flanderscolor - Galloo Team ,, 4:41
82 72
Climber 17 Brain² Olympia Tienen ,, 4:41
83 156
Climber 17 JEGG-DJR Academy ,, 4:41
84 65
Climber 17 Bert Containers-Doltcini ,, 4:41
85 66
Climber 17 Bert Containers-Doltcini ,, 4:41
86 116
Climber 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 4:41
87 11
Climber 17 Brain² Olympia Tienen ,, 4:41
88 236
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 4:41
89 62
Climber 16 Bert Containers-Doltcini ,, 4:41
90 61
Climber 17 Bert Containers-Doltcini ,, 4:41
91 186
Climber 16 Team Herning CK Junior 4:48 4:48
92 106
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 4:48
93 83
Classic 18 Cannibal Team ,, 4:48
94 92
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 4:48
95 243
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit 8:26 8:26
96 113
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors 11:06 11:06
97 123
Sprint 16 Fensham Howes-MAS Design 12:21 12:21
98 82
Classic 17 Cannibal Team ,, 12:21
99 175
Classic 16 Slovenia ,, 12:21
100 76
Classic 16 Brain² Olympia Tienen ,, 12:21
101 44
Classic 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 12:21
102 75
Classic 17 Brain² Olympia Tienen ,, 12:21
103 162
Classic 18 Maes CT Glabbeek ,, 12:21
104 224
Classic 18 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors ,, 12:21
105 41
Classic 16 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 12:21
DNF 154
Classic 17 JEGG-DJR Academy -
DNF 155
Classic 17 JEGG-DJR Academy -
DNF 225
Classic 18 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors -
DNF 222
Classic 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors -
DNF 71
Classic 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 74
Classic 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 242
Classic 18 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 245
Classic 18 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 143
Classic 17 Isorex Cycling Team -
DNF 146
Classic 18 Isorex Cycling Team -
DNF 145
Classic 18 Isorex Cycling Team -
DNF 142
Classic 16 Isorex Cycling Team -
DNF 192
Classic 17 UC Dippach -
DNF 196
Classic 17 UC Dippach -
DNF 194
Classic 17 UC Dippach -
DNF 93
Classic 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 94
Classic 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 22
Classic 17 ACROG-Tormans -
DNF 164
Classic 17 Maes CT Glabbeek -
DNF 166
Classic 16 Maes CT Glabbeek -
DNF 165
Classic 17 Maes CT Glabbeek -
DNF 126
Classic 17 Fensham Howes-MAS Design -
DNF 122
Classic 16 Fensham Howes-MAS Design -
DNF 124
Classic 17 Fensham Howes-MAS Design -
DNF 104
Classic 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 105
GC 16 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 203
GC 17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 64
GC 17 Bert Containers-Doltcini -
DNF 35
GC 16 AG2R Citroën U19 Team -
DNF 36
GC 17 AG2R Citroën U19 Team -
DNF 15
GC 17 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 16
GC 16 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 12
GC 18 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 134
GC 17 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 133
GC 17 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 136
GC 17 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 181
GC 17 Team Herning CK Junior -
DNF 184
GC 17 Team Herning CK Junior -
DNF 52
GC 16 Backstedt Bike Performance -
DNF 214
GC 17 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 216
GC 16 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 212
GC 17 Van Mossel Heist Cycling Team -