1 9 +5:43 112
Sprint 18 Lokosphinx 7 5 3:04:53
2 1 +0:00 79
Sprint 31 CSP OVS Moskovskaya Obl. 3 2 ,, 0:00
3 10 +6:29 129
Sprint 26 SSHOR 7 Samara 1 1 0:24 0:24
4 11 +6:30 38
TT 34 Russia 0:34 0:34
5 14 +6:50 105
Sprint 23 MGFSO 0:43 0:43
6 2 +1:15 139
Sprint 30 Volga Union Team ,, 0:43
7 5 +4:50 144
Sprint 19 Volga Union Team ,, 0:43
8 4 +4:36 132
Sprint 27 SSHOR 7 Samara ,, 0:43
9 44 +20:23 86
Sprint 21 Inex ,, 0:43
10 13 +6:46 29
Sprint 19 Team Novo Nordisk Development ,, 0:43
11 12 +6:44 14
Sprint 21 BelAZ ,, 0:43
12 16 +7:00 25
Sprint 19 Team Novo Nordisk Development ,, 0:43
13 31 +14:20 88
Sprint 22 Inex ,, 0:43
14 25 +12:23 121
Sprint 20 Sestroretsk ,, 0:43
15 40 +18:23 97
GC 18 Lokomotiv ,, 0:43
16 7 +5:18 42
Sprint 24 Russia ,, 0:43
17 17 +7:05 31
GC 24 Vino - Astana Motors ,, 0:43
18 6 +5:01 2
Sprint 25 Minsk Cycling Club ,, 0:43
19 8 +5:25 3
Sprint 25 Minsk Cycling Club ,, 0:43
20 15 +6:52 107
Sprint 30 MGFSO ,, 0:43
21 23 +12:06 137
Sprint 31 Ural ,, 0:43
22 27 +13:20 115
Sprint 29 Moscow UOR-2 ,, 0:43
23 29 +13:47 74
Sprint 21 Tyumen Region ,, 0:43
24 45 +20:36 101
Sprint 23 Lokomotiv 0:53 0:53
25 21 +9:04 61
Sprint 27 Crimea 1:07 1:07
26 20 +8:50 17
TT 26 BelAZ ,, 1:07
27 26 +12:51 1
Sprint 40 Minsk Cycling Club 1:21 1:21
28 18 +8:03 73
GC 21 Tyumen Region 1:29 1:29
29 28 +13:23 44
Sprint 26 Azerbaijan 1:43 1:43
30 3 +2:31 130
Sprint 38 SSHOR 7 Samara ,, 1:43
31 19 +8:10 18
TT 20 BelAZ ,, 1:43
32 30 +14:08 41
Sprint 24 Russia 2:39 2:39
33 33 +16:20 13
Sprint 26 BelAZ ,, 2:39
34 34 +16:37 4
Sprint 28 Minsk Cycling Club 2:49 2:49
35 43 +20:10 76
Sprint 18 Tyumen Region 3:09 3:09
36 36 +17:00 136
Sprint 20 Ural 3:13 3:13
37 37 +17:02 37
GC 38 Russia ,, 3:13
38 50 +23:09 32
Sprint 22 Vino - Astana Motors ,, 3:13
39 35 +16:51 133
Sprint 19 Ural ,, 3:13
40 22 +9:28 8
Sprint 26 Almaty Cycling Team ,, 3:13
41 32 +14:52 39
Sprint 26 Russia ,, 3:13
42 39 +17:56 142
Sprint 22 Volga Union Team 4:14 4:14
43 53 +24:07 21
Sprint 22 Ferei - CCN 4:15 4:15
44 42 +19:51 52
TT 26 Belarus ,, 4:15
45 51 +24:02 27
TT 20 Team Novo Nordisk Development ,, 4:15
46 38 +17:50 87
TT 21 Inex ,, 4:15
47 52 +24:04 62
TT 37 Crimea ,, 4:15
48 56 +25:24 43
TT 22 Azerbaijan 4:22 4:22
49 58 +26:58 104
Sprint 22 MGFSO 5:14 5:14
50 59 +27:35 20
Sprint 31 Ferei - CCN ,, 5:14
51 24 +12:19 34
Sprint 25 Vino - Astana Motors 6:02 6:02
52 46 +22:32 15
TT 23 BelAZ 8:56 8:56
53 47 +22:33 5
Sprint 27 Minsk Cycling Club 8:58 8:58
54 48 +22:33 103
TT 22 MGFSO 9:07 9:07
55 54 +24:48 99
Sprint 23 Lokomotiv ,, 9:07
56 49 +22:46 7
Sprint 21 Almaty Cycling Team ,, 9:07
57 77 +33:15 10
TT 26 Almaty Cycling Team 9:34 9:34
58 60 +29:28 30
TT 24 Team Novo Nordisk Development ,, 9:34
59 63 +30:41 57
TT 20 Uzbekistan 9:36 9:36
60 62 +30:12 19
Sprint 31 Ferei - CCN 10:44 10:44
61 67 +31:59 149
Sprint 18 Novosibirsk Region 11:11 11:11
62 64 +30:41 122
GC 21 Sestroretsk ,, 11:11
63 65 +31:35 69
TT 25 Krasnodar Region 11:39 11:39
64 55 +25:17 81
GC 21 CSP OVS Moskovskaya Obl. 11:41 11:41
65 69 +32:10 60
TT 24 Uzbekistan 12:09 12:09
66 78 +33:30 124
TT 19 Sestroretsk 12:21 12:21
67 68 +32:03 95
Sprint 18 Guor Shelkovo ,, 12:21
68 75 +32:55 128
Sprint 24 SSHOR 7 Samara ,, 12:21
69 70 +32:14 51
Sprint 18 Belarus ,, 12:21
70 57 +25:50 92
TT 32 Guor Shelkovo ,, 12:21
71 79 +35:59 67
TT 26 Krasnodar Region ,, 12:21
72 73 +32:22 53
TT 19 Belarus ,, 12:21
73 66 +31:56 109
TT 19 Lokosphinx 12:25 12:25
74 76 +33:04 131
Sprint 28 SSHOR 7 Samara ,, 12:25
75 41 +18:41 80
Classic 23 CSP OVS Moskovskaya Obl. 12:28 12:28
76 71 +32:15 83
GC 22 CSP OVS Moskovskaya Obl. 12:30 12:30
77 61 +29:34 75
GC 18 Tyumen Region 15:57 15:57
78 74 +32:28 93
GC 19 Guor Shelkovo 16:21 16:21
79 80 +40:52 6
Climber 25 Minsk Cycling Club 18:16 18:16
80 72 +32:18 55
Classic 19 Uzbekistan ,, 18:16
OTL 63
Classic 38 Crimea 22:08 22:08
OTL 50
Classic 18 Belarus 22:49 22:49
OTL 59
TT 19 Uzbekistan ,, 22:49
OTL 123
TT 19 Sestroretsk ,, 22:49
OTL 16
TT 25 BelAZ ,, 22:49
OTL 11
TT 30 Almaty Cycling Team 25:27 25:27
OTL 12
TT 19 Almaty Cycling Team ,, 25:27
DNF 49
TT 18 Belarus -
DNF 46
Sprint 34 Azerbaijan -
DNF 58
TT 20 Uzbekistan -
DNF 71
Sprint 23 Krasnodar Region -
DNF 125
Sprint 19 Sestroretsk -
DNF 23
Sprint 28 Ferei - CCN -
DNF 127
TT 24 SSHOR 7 Samara -
DNF 84
TT 18 CSP OVS Moskovskaya Obl. -
DNF 98
Classic 22 Lokomotiv -
DNF 120
Classic 19 Moscow UOR-2 -