1 -
Classic 26 Topsport Vlaanderen - Baloise 40 15 4:22:48
2 -
Sprint 23 30 10 ,, 0:00
3 -
Classic 26 Topsport Vlaanderen - Baloise 25 7 ,, 0:00
4 -
TT 35 Team Joker - Byggtorget 20 4 ,, 0:00
5 -
Sprint 29 Roubaix Lille Métropole 15 2 ,, 0:00
6 -
GC 20 Team Wiggins 10 1 0:06 0:06
7 -
Sprint 24 Team Coop - ØsterHus 5 0:38 0:38
8 -
Sprint 20 3 ,, 0:38
9 -
Classic 22 Lotto - Soudal U23 3 ,, 0:38
10 -
Sprint 25 3 ,, 0:38
11 -
Sprint 19 ,, 0:38
12 -
Sprint 23 Team Joker - Byggtorget ,, 0:38
13 -
Sprint 25 Topsport Vlaanderen - Baloise ,, 0:38
14 -
Sprint 24 Leopard Pro Cycling ,, 0:38
15 -
GC 20 Team Sparebanken Sør ,, 0:38
16 -
Sprint 20 Team Joker - Byggtorget ,, 0:38
17 -
Climber 23 Euskadi Basque Country - Murias ,, 0:38
18 -
GC 25 Team Wiggins ,, 0:38
19 -
Classic 21 Topsport Vlaanderen - Baloise ,, 0:38
20 -
Classic 22 Team Joker - Byggtorget ,, 0:38
21 -
Sprint 19 Team Joker - Byggtorget 1:13 1:13
22 -
Sprint 23 Roubaix Lille Métropole ,, 1:13
23 -
Sprint 23 ,, 1:13
24 -
Sprint 29 Veranclassic - AGO ,, 1:13
25 -
GC 20 ,, 1:13
26 -
Climber 20 Team Joker - Byggtorget ,, 1:13
27 -
GC 22 ,, 1:13
28 -
Sprint 18 Color Code - Arden 'Beef' ,, 1:13
29 -
Sprint 23 ,, 1:13
30 -
Sprint 19 Team Kuota-Lotto ,, 1:13
31 -
Sprint 30 ,, 1:13
32 -
Sprint 24 ,, 1:13
33 -
Climber 18 Lotto - Soudal U23 ,, 1:13
34 -
Sprint 21 Team Sparebanken Sør ,, 1:13
35 -
Sprint 22 Team Coop - ØsterHus ,, 1:13
36 -
Sprint 25 Veranclassic - AGO ,, 1:13
37 -
Sprint 21 Team Coop - ØsterHus ,, 1:13
38 -
GC 18 Lotto - Soudal U23 ,, 1:13
39 -
Sprint 21 Team Sparebanken Sør ,, 1:13
40 -
Sprint 20 Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling ,, 1:13
41 -
Classic 18 Lotto - Soudal U23 ,, 1:13
42 -
Climber 20 Team Sparebanken Sør ,, 1:13
43 -
GC 19 Rad-Net Rose Team ,, 1:13
44 -
Sprint 21 Roubaix Lille Métropole ,, 1:13
45 -
Sprint 25 Veranclassic - AGO 1:19 1:19
46 -
Sprint 25 1:24 1:24
47 -
GC 26 Euskadi Basque Country - Murias 1:26 1:26
48 -
Climber 20 Euskadi Basque Country - Murias ,, 1:26
49 -
Sprint 19 Color Code - Arden 'Beef' ,, 1:26
50 -
Sprint 22 1:31 1:31
51 -
Sprint 28 Team Wiggins ,, 1:31
52 -
TT 22 Team Kuota-Lotto ,, 1:31
53 -
GC 21 Leopard Pro Cycling ,, 1:31
54 -
GC 22 Team Wiggins ,, 1:31
55 -
Sprint 21 Leopard Pro Cycling ,, 1:31
56 -
Sprint 22 Veranclassic - AGO ,, 1:31
57 -
Sprint 21 Team Wiggins ,, 1:31
58 -
Sprint 24 Team Coop - ØsterHus ,, 1:31
59 -
Sprint 34 ,, 1:31
60 -
Sprint 22 Euskadi Basque Country - Murias ,, 1:31
61 -
Sprint 35 Team Kuota-Lotto ,, 1:31
62 -
Sprint 23 Euskadi Basque Country - Murias ,, 1:31
63 -
Sprint 26 Leopard Pro Cycling ,, 1:31
64 -
Sprint 21 Veranclassic - AGO ,, 1:31
65 -
GC 25 Topsport Vlaanderen - Baloise ,, 1:31
66 -
Sprint 25 Leopard Pro Cycling ,, 1:31
67 -
Classic 23 Roubaix Lille Métropole ,, 1:31
68 -
TT 24 Team Joker - Byggtorget ,, 1:31
69 -
Classic 19 Color Code - Arden 'Beef' ,, 1:31
70 -
Classic 18 Lotto - Soudal U23 ,, 1:31
71 -
Sprint 21 Team Coop - ØsterHus 1:36 1:36
72 -
Classic 21 Topsport Vlaanderen - Baloise 1:39 1:39
73 -
Climber 18 Lotto - Soudal U23 ,, 1:39
74 -
Sprint 24 Team Kuota-Lotto ,, 1:39
75 -
Sprint 21 Team Sparebanken Sør ,, 1:39
76 -
TT 20 Team Kuota-Lotto ,, 1:39
77 -
Sprint 23 Team Sparebanken Sør 2:04 2:04
78 -
Sprint 23 Roubaix Lille Métropole 2:09 2:09
79 -
GC 21 Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 2:11 2:11
80 -
Sprint 21 Team Kuota-Lotto ,, 2:11
81 -
Sprint 18 Rad-Net Rose Team ,, 2:11
82 -
Sprint 19 Color Code - Arden 'Beef' 2:15 2:15
83 -
Sprint 21 Team Wiggins 2:39 2:39
84 -
Classic 19 Lotto - Soudal U23 3:18 3:18
85 -
Sprint 32 3:24 3:24
86 -
Classic 22 Topsport Vlaanderen - Baloise ,, 3:24
87 -
Classic 21 3:34 3:34
88 -
Sprint 25 3:47 3:47
89 -
Sprint 25 Veranclassic - AGO ,, 3:47
90 -
TT 21 4:04 4:04
91 -
Sprint 24 Team Ringeriks - Kraft 4:56 4:56
92 -
Classic 24 Veranclassic - AGO 5:21 5:21
93 -
Classic 24 5:34 5:34
94 -
Sprint 27 Team Coop - ØsterHus 5:40 5:40
95 -
GC 20 Team Ringeriks - Kraft ,, 5:40
96 -
Classic 21 Color Code - Arden 'Beef' 5:46 5:46
97 -
Sprint 24 Rad-Net Rose Team 11:47 11:47
98 -
GC 24 Team Sparebanken Sør ,, 11:47
99 -
GC 21 ,, 11:47
100 -
GC 21 ,, 11:47
101 -
Classic 19 T.Palm - Pôle Continental Wallon ,, 11:47
102 -
Classic 33 18:24 18:24
DNF -
Classic 20 -
DNF -
Classic 22 -
DNF -
Classic 20 -
DNF -
Classic 19 -
DNF -
Classic 20 -
DNF -
Classic 24 -
DNF -
Classic 21 -
DNF -
Sprint 31 -
DNF -
TT 20 -
DNF -
Classic 21 T.Palm - Pôle Continental Wallon -
DNF -
Classic 20 T.Palm - Pôle Continental Wallon -
DNF -
Classic 26 T.Palm - Pôle Continental Wallon -
DNF -
Classic 23 T.Palm - Pôle Continental Wallon -
DNF -
Sprint 19 T.Palm - Pôle Continental Wallon -
DNF -
Classic 23 T.Palm - Pôle Continental Wallon -
DNF -
Classic 22 T.Palm - Pôle Continental Wallon -
DNF -
GC 23 Team Sparebanken Sør -
DNF -
Sprint 25 Roubaix Lille Métropole -
DNF -
Sprint 22 Roubaix Lille Métropole -
DNF -
GC 22 Roubaix Lille Métropole -
DNF -
Sprint 27 Team Coop - ØsterHus -
DNF -
Sprint 26 Team Joker - Byggtorget -
DNF -
Sprint 26 Team Ringeriks - Kraft -
DNF -
Classic 19 Team Ringeriks - Kraft -
DNF -
Sprint 20 Team Ringeriks - Kraft -
DNF -
Sprint 19 Team Ringeriks - Kraft -
DNF -
TT 24 Team Ringeriks - Kraft -
DNF -
Sprint 24 Topsport Vlaanderen - Baloise -
DNF -
TT 20 Leopard Pro Cycling -
DNF -
TT 26 Leopard Pro Cycling -
DNF -
Sprint 21 Leopard Pro Cycling -
DNF -
Classic 18 Color Code - Arden 'Beef' -
DNF -
GC 19 Color Code - Arden 'Beef' -
DNF -
Sprint 23 Veranclassic - AGO -
DNF -
TT 21 Rad-Net Rose Team -
DNF -
Sprint 22 Rad-Net Rose Team -
DNF -
TT 24 Rad-Net Rose Team -
DNF -
Sprint 21 Team Kuota-Lotto -
DNF -
Sprint 26 Team Kuota-Lotto -
DNF -
Sprint 22 Euskadi Basque Country - Murias -
DNF -
Sprint 23 Euskadi Basque Country - Murias -
DNF -
Sprint 21 Euskadi Basque Country - Murias -
DNF -
Classic 29 Team Wiggins -
DNF -
GC 23 Team Wiggins -
DNF -
Sprint 21 Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling -
DNF -
TT 26 Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling -
DNF -
TT 21 Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling -
DNF -
TT 23 Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling -
DNF -
GC 19 Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling -