1 36
Classic 24 France 40 15 3:06:50
2 72
Climber 20 Top Girls Fassa Bortolo 30 10 ,, 0:00
3 77
Climber 22 Top Girls Fassa Bortolo 25 7 0:19 0:19
4 74
Climber 22 Top Girls Fassa Bortolo 20 4 ,, 0:19
5 172
Climber 22 Isolmant - Premac - Vittoria 15 2 1:09 1:09
6 33
Climber 25 France 10 1 1:10 1:10
7 173
Climber 21 Isolmant - Premac - Vittoria 5 ,, 1:10
8 184
Climber RÜEGG Noemi Stade Rochelais Charente-Maritime Women Cycling 19 Stade Rochelais Charente-Maritime Women Cycling 3 ,, 1:10
9 44
Climber 34 Sopela Women's Team 3 ,, 1:10
10 175
Climber 19 Isolmant - Premac - Vittoria 3 1:14 1:14
11 53
Climber 30 Macogep Tornatech Girondins de Bordeaux ,, 1:14
12 113
Sprint 21 Born To Win G20 Ambedo ,, 1:14
13 37
Climber 21 France 1:19 1:19
14 183
TT 32 Stade Rochelais Charente-Maritime Women Cycling 1:27 1:27
15 206
Climber 22 Watersley Race & Development CT 1:29 1:29
16 126
Climber 19 Bepink 1:31 1:31
17 181
Climber 27 Stade Rochelais Charente-Maritime Women Cycling 2:50 2:50
18 32
Climber 19 France 2:52 2:52
19 135
TT 24 InstaFund La Prima 2:59 2:59
20 136
Classic 27 InstaFund La Prima ,, 2:59
21 217
Climber 23 Bepink 3:02 3:02
22 31
Climber 25 France 3:10 3:10
23 125
Climber 24 Bepink 3:13 3:13
24 76
Climber 20 Top Girls Fassa Bortolo 3:16 3:16
25 13
Sprint 20 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes ,, 3:16
26 83
Climber 20 VC Morteau-Montbenoît ,, 3:16
27 212
GC 27 Equipe Mixte Mirabelle's Girls 3:20 3:20
28 182
Climber 31 Stade Rochelais Charente-Maritime Women Cycling 4:01 4:01
29 1
TT 28 Stade Rochelais Charente-Maritime Women Cycling 4:08 4:08
30 81
Climber 20 VC Morteau-Montbenoît 6:15 6:15
31 132
Classic 27 InstaFund La Prima 7:33 7:33
32 191
Climber 17 Team Elles - Groupama - Pays de Loire 8:00 8:00
33 115
Climber 19 Born To Win G20 Ambedo 9:36 9:36
34 116
TT 21 Born To Win G20 Ambedo ,, 9:36
35 75
Classic 19 Top Girls Fassa Bortolo ,, 9:36
36 114
Sprint 21 Born To Win G20 Ambedo ,, 9:36
37 186
Climber 19 Stade Rochelais Charente-Maritime Women Cycling 12:45 12:45
38 84
Climber 17 VC Morteau-Montbenoît 12:55 12:55
39 167
Classic 21 UVCA Troyes 13:00 13:00
40 102
Classic 17 Team Centre Val de Loire Féminin 13:03 13:03
41 82
Classic 22 VC Morteau-Montbenoît 13:06 13:06
42 104
TT 21 Team Centre Val de Loire Féminin ,, 13:06
43 17
TT 18 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes 13:14 13:14
44 122
TT 38 Bepink 13:17 13:17
45 54
TT 25 Macogep Tornatech Girondins de Bordeaux 13:21 13:21
46 45
Climber 18 Sopela Women's Team ,, 13:21
47 73
GC 23 Top Girls Fassa Bortolo ,, 13:21
48 43
Sprint 21 Sopela Women's Team ,, 13:21
49 71
Sprint 26 Top Girls Fassa Bortolo ,, 13:21
50 171
TT 23 Isolmant - Premac - Vittoria ,, 13:21
51 86
TT 36 VC Morteau-Montbenoît ,, 13:21
52 117
Climber 19 Born To Win G20 Ambedo ,, 13:21
53 51
TT 24 Macogep Tornatech Girondins de Bordeaux 13:27 13:27
54 166
Climber 22 UVCA Troyes 13:33 13:33
55 123
GC 23 Bepink 13:35 13:35
56 142
GC 19 Team Féminin Le Boulou 13:38 13:38
57 121
TT 21 Bepink ,, 13:38
58 87
TT 22 VC Morteau-Montbenoît 13:46 13:46
59 16
Climber 20 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes ,, 13:46
60 42
GC 22 Sopela Women's Team 13:54 13:54
61 96
Sprint 23 St Michel - Auber93 14:14 14:14
62 163
Sprint 19 UVCA Troyes 14:44 14:44
DNF 41
Sprint 19 Sopela Women's Team -
DNF 46
GC 18 Sopela Women's Team -
DNF 165
GC 18 UVCA Troyes -
DNF 161
GC 18 UVCA Troyes -
DNF 162
Sprint 30 UVCA Troyes -
DNF 164
Sprint 33 UVCA Troyes -
DNF 34
Climber 19 France -
DNF 35
Climber 24 France -
DNF 85
Sprint 22 VC Morteau-Montbenoît -
DNF 55
Classic 23 Macogep Tornatech Girondins de Bordeaux -
DNF 174
GC 18 Isolmant - Premac - Vittoria -
DNF 106
GC 18 Team Centre Val de Loire Féminin -
DNF 107
GC 21 Team Centre Val de Loire Féminin -
DNF 101
GC 18 Team Centre Val de Loire Féminin -
DNF 103
GC 18 Team Centre Val de Loire Féminin -
DNF 201
Sprint 20 Watersley Race & Development CT -
DNF 202
GC 25 Watersley Race & Development CT -
DNF 203
TT 20 Watersley Race & Development CT -
DNF 205
Sprint 19 Watersley Race & Development CT -
DNF 111
Classic 24 Born To Win G20 Ambedo -
DNF 112
TT 22 Born To Win G20 Ambedo -
DNF 131
TT 28 InstaFund La Prima -
DNF 133
Sprint 27 InstaFund La Prima -
DNF 134
Sprint 20 InstaFund La Prima -
DNF 14
Sprint 24 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes -
DNF 15
Sprint 30 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes -
DNF 11
Climber 23 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes -
DNF 12
Sprint 21 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes -
DNF 91
Climber 32 St Michel - Auber93 -
DNF 95
Sprint 26 St Michel - Auber93 -
DNF 92
Climber 25 St Michel - Auber93 -
DNF 97
TT 25 St Michel - Auber93 -
DNF 93
Climber 30 St Michel - Auber93 -
DNF 94
Climber 26 St Michel - Auber93 -
DNF 143
Climber 20 Team Féminin Le Boulou -
DNF 147
Climber 24 Team Féminin Le Boulou -
DNF 144
Sprint 27 Team Féminin Le Boulou -
DNF 145
Sprint 25 Team Féminin Le Boulou -
DNF 141
Sprint 19 Team Féminin Le Boulou -
DNF 146
Sprint 32 Team Féminin Le Boulou -
DNF 194
Sprint 21 Team Elles - Groupama - Pays de Loire -
DNF 195
Climber 19 Team Elles - Groupama - Pays de Loire -
DNF 192
Classic 19 Team Elles - Groupama - Pays de Loire -
DNF 196
Climber 17 Team Elles - Groupama - Pays de Loire -
DNF 193
Sprint 21 Team Elles - Groupama - Pays de Loire -
DNF 197
Sprint 20 Team Elles - Groupama - Pays de Loire -
DNF 213
Climber 22 Equipe Mixte Mirabelle's Girls -
DNF 214
Climber 19 Equipe Mixte Mirabelle's Girls -
DNF 215
Climber 17 Equipe Mixte Mirabelle's Girls -
DNS 204
TT 18 Watersley Race & Development CT -