1 101
Sprint 24 Israel 40 15 3:43:33
2 4
TT 24 HRE Mazowsze Serce Polski 30 10 ,, 0:00
3 21
Sprint 22 Elkov - Kasper 25 7 ,, 0:00
4 34
Sprint 22 P&S Benotti 20 4 ,, 0:00
5 43
Sprint 23 Santic - Wibatech 15 2 ,, 0:00
6 122
Sprint 26 Team CO:PLAY-Giant Store 10 1 ,, 0:00
7 15
Sprint 27 Voster ATS Team 5 ,, 0:00
8 233
Sprint 22 Epronex - Hungary Cycling Team 3 ,, 0:00
9 83
GC 23 TUFO - Pardus Prostějov 3 ,, 0:00
10 32
Sprint 20 P&S Benotti 3 ,, 0:00
11 41
Sprint 22 Santic - Wibatech ,, 0:00
12 86
Sprint 19 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
13 42
Sprint 23 Santic - Wibatech ,, 0:00
14 72
TT 23 Kaunas Cycling Team ,, 0:00
15 171
GC 24 GKS Cartusia Kartuzy ,, 0:00
16 85
Sprint 26 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
17 200
Sprint 22 Cyklo Tým Havířov ,, 0:00
18 103
Sprint 21 Israel ,, 0:00
19 172
Sprint 21 GKS Cartusia Kartuzy ,, 0:00
20 231
Sprint 26 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 0:00
21 1
Sprint 24 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
22 56
Sprint 23 ATT Investments ,, 0:00
23 71
Sprint 25 Kaunas Cycling Team ,, 0:00
24 126
Sprint 19 Team CO:PLAY-Giant Store ,, 0:00
25 74
TT 25 Kaunas Cycling Team ,, 0:00
26 124
GC 23 Team CO:PLAY-Giant Store ,, 0:00
27 123
Climber 20 Team CO:PLAY-Giant Store ,, 0:00
28 161
Sprint 23 KLTC Konin ,, 0:00
29 64
Climber 19 MENtoRISE Elite Team CFX ,, 0:00
30 173
Climber 20 GKS Cartusia Kartuzy ,, 0:00
31 298
Sprint 20 Elkov - Kasper ,, 0:00
32 221
Sprint 19 Region Warmii i Mazur ,, 0:00
33 84
Sprint 24 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
34 165
Sprint 18 KLTC Konin ,, 0:00
35 196
Sprint ŻUBER Adam Cryospace Świętokrzyskie Cycling Academy 42 Cryospace Świętokrzyskie Cycling Academy ,, 0:00
36 183
Sprint 22 LUKS Trójka Piaseczno ,, 0:00
37 166
Sprint 22 KLTC Konin ,, 0:00
38 24
Classic 29 Elkov - Kasper ,, 0:00
39 232
Sprint 32 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 0:00
40 62
TT 21 MENtoRISE Elite Team CFX ,, 0:00
41 105
Sprint 21 Israel ,, 0:00
42 13
Sprint 35 Voster ATS Team ,, 0:00
43 82
Sprint 18 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:00
44 31
Climber 22 P&S Benotti ,, 0:00
45 33
Sprint 23 P&S Benotti ,, 0:00
46 35
TT 21 P&S Benotti ,, 0:00
47 113
Sprint 26 Team Dukla Praha ,, 0:00
48 201
Sprint 27 Cyklo Tým Havířov ,, 0:00
49 156
Sprint 19 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 0:00
50 16
Climber 25 Voster ATS Team ,, 0:00
51 144
Climber 21 Team Hanau-Storck ,, 0:00
52 11
Sprint 22 Voster ATS Team ,, 0:00
53 195
Sprint 23 Cryospace Świętokrzyskie Cycling Academy ,, 0:00
54 223
Sprint 22 Region Warmii i Mazur ,, 0:00
55 5
GC 28 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
56 163
GC 19 KLTC Konin ,, 0:00
57 6
Sprint 26 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
58 151
TT 23 TC Chrobry SCOTT Głogów 0:16 0:16
59 53
Sprint 22 ATT Investments ,, 0:16
60 104
TT 22 Israel 0:19 0:19
61 51
Sprint 25 ATT Investments ,, 0:19
62 125
Sprint 25 Team CO:PLAY-Giant Store ,, 0:19
63 44
Sprint 24 Santic - Wibatech ,, 0:19
64 174
TT 20 GKS Cartusia Kartuzy ,, 0:19
65 296
TT 27 Voltas Cycling Team ,, 0:19
66 155
TT 18 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 0:19
67 22
Sprint 19 Elkov - Kasper 0:23 0:23
68 23
TT 21 Elkov - Kasper ,, 0:23
69 224
TT 18 Region Warmii i Mazur ,, 0:23
70 63
TT 20 MENtoRISE Elite Team CFX ,, 0:23
71 175
TT 20 GKS Cartusia Kartuzy ,, 0:23
72 2
Sprint 28 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:23
73 235
Sprint 24 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 0:23
74 295
TT 33 Voltas Cycling Team ,, 0:23
75 81
Sprint 31 TUFO - Pardus Prostějov ,, 0:23
76 52
Sprint 22 ATT Investments ,, 0:23
77 141
Sprint 21 Team Hanau-Storck ,, 0:23
78 203
TT 19 Cyklo Tým Havířov ,, 0:23
79 55
Sprint 23 ATT Investments ,, 0:23
80 54
GC 25 ATT Investments ,, 0:23
81 26
GC 24 Elkov - Kasper ,, 0:23
82 236
TT 31 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 0:23
83 162
TT 20 KLTC Konin ,, 0:23
84 75
TT 20 Kaunas Cycling Team 0:29 0:29
85 3
Sprint 24 HRE Mazowsze Serce Polski 0:34 0:34
86 292
Sprint 31 Voltas Cycling Team 0:38 0:38
87 14
Sprint 35 Voster ATS Team 0:40 0:40
88 73
Classic 22 Kaunas Cycling Team 1:00 1:00
89 46
Climber 23 Santic - Wibatech 1:03 1:03
90 191
Sprint 31 Cryospace Świętokrzyskie Cycling Academy 1:10 1:10
91 36
Climber 21 P&S Benotti 1:15 1:15
92 12
Sprint 23 Voster ATS Team ,, 1:15
93 294
Sprint 31 Voltas Cycling Team 3:25 3:25
94 114
Sprint 21 Team Dukla Praha 5:07 5:07
95 211
Sprint 20 Bialini Elitewheels Revolttech 5:43 5:43
96 116
Sprint 23 Team Dukla Praha ,, 5:43
97 115
Sprint 19 Team Dukla Praha ,, 5:43
98 213
Sprint 23 Bialini Elitewheels Revolttech ,, 5:43
99 102
TT 27 Israel ,, 5:43
100 66
TT 26 MENtoRISE Elite Team CFX ,, 5:43
101 182
TT 23 LUKS Trójka Piaseczno ,, 5:43
102 145
TT 18 Team Hanau-Storck ,, 5:43
103 234
TT 18 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 5:43
104 214
TT 31 Bialini Elitewheels Revolttech ,, 5:43
105 220
TT 20 Region Warmii i Mazur ,, 5:43
106 76
TT 20 Kaunas Cycling Team ,, 5:43
107 202
TT 19 Cyklo Tým Havířov ,, 5:43
108 154
TT 18 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 5:43
109 293
TT 32 Voltas Cycling Team ,, 5:43
110 192
TT 25 Cryospace Świętokrzyskie Cycling Academy ,, 5:43
111 106
Climber 19 Israel ,, 5:43
112 146
Climber 28 Team Hanau-Storck ,, 5:43
113 152
Climber 21 TC Chrobry SCOTT Głogów 5:59 5:59
114 153
Climber 20 TC Chrobry SCOTT Głogów ,, 5:59
115 225
Climber 19 Region Warmii i Mazur 6:27 6:27
DNF 164
Climber 19 KLTC Konin -
DNF 181
Climber 18 LUKS Trójka Piaseczno -
DNF 185
Climber 19 LUKS Trójka Piaseczno -
DNF 121
Climber 19 Team CO:PLAY-Giant Store -
DNF 222
Sprint 23 Region Warmii i Mazur -
DNF 205
Sprint 18 Cyklo Tým Havířov -
DNF 206
Sprint 22 Cyklo Tým Havířov -
DNF 142
Sprint 34 Team Hanau-Storck -
DNF 291
TT 42 Voltas Cycling Team -
DNF 210
TT 24 Bialini Elitewheels Revolttech -
DNF 212
TT 24 Bialini Elitewheels Revolttech -