1 4 +1:26 17
TT 28 USCI Chirio 20 3:31:35
2 22 +8:58 13
TT 31 Mix Power Plate 12 0:12 0:12
3 3 +0:52 16
TT 32 Saturn Cycling Team 7 ,, 0:12
4 6 +2:10 16
Sprint 31 USCI Chirio 5 1:31 1:31
5 8 +3:30 11
Sprint 33 Mix Power Plate 4 ,, 1:31
6 23 +9:43 17
Sprint 29 Edilsavino 3 ,, 1:31
7 10 +3:40 16
Sprint 31 Acca Due O Pasta Zara Lorena Camicie 2 ,, 1:31
8 7 +3:08 13
TT 29 Deia - Pragma - Colnago 1 ,, 1:31
9 11 +3:40 12
TT 26 Figurella Dream Team ,, 1:31
10 9 +3:39 15
Classic 26 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 1:31
11 12 +3:58 14
Sprint 31 Acca Due O Pasta Zara Lorena Camicie ,, 1:31
12 15 +5:06 15
Sprint 23 Acca Due O Pasta Zara Lorena Camicie ,, 1:31
13 5 +1:46 16
Sprint 30 Itera Team ,, 1:31
14 1 +0:00 14
TT 26 Saturn Cycling Team ,, 1:31
15 26 +12:11 11
Classic 29 France ,, 1:31
16 14 +4:55 11
TT 27 Team T-Mobile USA ,, 1:31
17 16 +7:02 15
TT 25 Deia - Pragma - Colnago 1:37 1:37
18 19 +8:09 14
Sprint 33 Itera Team 1:47 1:47
19 2 +0:46 14
Sprint 32 Team Farm Frites - Hartol ,, 1:47
20 24 +9:44 16
Sprint 28 S.C. Michela Fanini - Record - Rox 1:49 1:49
21 50 +18:55 16
TT 33 Deia - Pragma - Colnago ,, 1:49
22 13 +4:34 16
Classic 28 Edilsavino 1:51 1:51
23 21 +8:42 15
Sprint 24 France ,, 1:51
24 31 +14:47 16
Sprint 34 Team Aliverti Kookai Imm. Luca Atet ,, 1:51
25 52 +19:07 17
TT 23 S.C. Michela Fanini - Record - Rox 2:00 2:00
26 18 +7:49 15
Sprint 30 Team Farm Frites - Hartol 2:22 2:22
27 20 +8:39 14
Sprint 20 Equipe Nürnberger Versicherung 3:52 3:52
28 27 +13:02 11
Classic 26 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 3:52
29 35 +15:45 11
Classic 25 Acca Due O Pasta Zara Lorena Camicie 4:04 4:04
30 47 +18:38 11
Sprint 24 Team Aliverti Kookai Imm. Luca Atet 4:33 4:33
31 30 +14:39 17
Sprint 31 Mix Power Plate ,, 4:33
32 41 +16:41 15
Sprint 29 Edilsavino ,, 4:33
33 32 +15:18 11
Sprint 30 Edilsavino ,, 4:33
34 57 +20:00 14
TT 28 Team T-Mobile USA 4:50 4:50
35 33 +15:22 14
TT 32 C.A. Mantes La Ville 78 ,, 4:50
36 28 +13:28 13
Sprint 30 France ,, 4:50
37 40 +16:28 12
Climber 28 Equipe Nürnberger Versicherung 5:01 5:01
38 62 +21:03 13
Climber 37 Figurella Dream Team 5:45 5:45
39 34 +15:25 16
TT 31 Mix Power Plate ,, 5:45
40 17 +7:08 17
Sprint 26 Itera Team ,, 5:45
41 36 +15:47 12
Sprint 27 C.A. Mantes La Ville 78 5:58 5:58
42 38 +16:18 15
TT 27 Team Aliverti Kookai Imm. Luca Atet 6:08 6:08
43 76 +27:34 11
Sprint 21 Deia - Pragma - Colnago ,, 6:08
44 46 +18:34 14
Classic 24 Figurella Dream Team 6:46 6:46
45 25 +11:39 12
Sprint 24 Team Farm Frites - Hartol ,, 6:46
46 63 +21:25 13
TT 22 Mix Sabeco Bizkaia ,, 6:46
47 51 +19:03 15
TT 25 Equipe Nürnberger Versicherung ,, 6:46
48 55 +19:47 17
Sprint 29 Deia - Pragma - Colnago 7:35 7:35
49 58 +20:07 16
Sprint 33 C.A. Mantes La Ville 78 ,, 7:35
50 84 +33:49 15
TT 24 USCI Chirio ,, 7:35
51 42 +17:13 15
TT 31 Team T-Mobile USA ,, 7:35
52 61 +20:52 12
TT 29 Team T-Mobile USA ,, 7:35
53 37 +16:08 15
Classic 28 C.A. Mantes La Ville 78 ,, 7:35
54 79 +30:12 15
Classic 45 Figurella Dream Team ,, 7:35
55 44 +17:31 14
TT 24 S.C. Michela Fanini - Record - Rox 7:44 7:44
56 29 +14:15 12
Sprint 30 Edilsavino ,, 7:44
57 48 +18:48 13
TT 22 Itera Team ,, 7:44
58 68 +24:17 14
Climber 21 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 7:44
59 71 +25:15 12
Climber 25 Mix Sabeco Bizkaia ,, 7:44
60 59 +20:23 17
Sprint 24 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 7:44
61 43 +17:24 13
Classic 29 S.C. Michela Fanini - Record - Rox ,, 7:44
62 49 +18:54 12
Classic 29 USCI Chirio ,, 7:44
63 45 +18:21 12
Classic 26 Itera Team ,, 7:44
64 60 +20:32 11
TT 26 Team Farm Frites - Hartol ,, 7:44
65 73 +26:21 16
TT 26 Mix Sabeco Bizkaia ,, 7:44
66 64 +22:10 13
Sprint 26 C.A. Mantes La Ville 78 ,, 7:44
67 54 +19:45 13
TT 26 Equipe Nürnberger Versicherung 8:07 8:07
68 66 +22:44 13
Classic 24 Edilsavino 9:01 9:01
69 39 +16:26 12
Sprint 29 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 9:01
70 91 +41:50 13
Sprint 26 Team Aliverti Kookai Imm. Luca Atet 11:52 11:52
71 72 +26:15 14
Sprint 32 Team Aliverti Kookai Imm. Luca Atet ,, 11:52
72 77 +29:40 11
TT 26 S.C. Michela Fanini - Record - Rox ,, 11:52
73 67 +22:44 11
Sprint 28 Figurella Dream Team ,, 11:52
74 69 +24:19 15
Classic 27 Mix Power Plate ,, 11:52
75 70 +24:34 17
Sprint 26 Team Farm Frites - Hartol ,, 11:52
76 53 +19:29 13
Sprint 32 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 11:52
77 56 +19:55 17
Sprint 28 Acca Due O Pasta Zara Lorena Camicie ,, 11:52
78 65 +22:32 13
Classic 29 Team Farm Frites - Hartol ,, 11:52
79 78 +29:58 15
Sprint 29 Itera Team 14:01 14:01
80 92 +42:42 12
TT 34 Mix Power Plate 15:21 15:21
81 89 +40:22 17
TT 33 Team T-Mobile USA ,, 15:21
82 80 +30:28 13
TT 34 Team T-Mobile USA ,, 15:21
83 82 +31:50 13
Sprint 27 Saturn Cycling Team ,, 15:21
84 75 +27:28 13
Sprint 24 Acca Due O Pasta Zara Lorena Camicie ,, 15:21
85 81 +31:08 11
Sprint 22 Equipe Nürnberger Versicherung ,, 15:21
86 74 +26:53 11
Classic 30 Saturn Cycling Team 15:25 15:25
87 83 +31:57 17
Sprint 35 Saturn Cycling Team 19:34 19:34
88 101 +1:00:19 16
Classic 23 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team 21:04 21:04
89 86 +39:32 15
Classic Saturn Cycling Team ,, 21:04
90 85 +37:35 12
Sprint 31 Saturn Cycling Team ,, 21:04
91 98 +46:49 14
Classic 21 Edilsavino 21:40 21:40
92 96 +45:13 16
Classic 22 Figurella Dream Team ,, 21:40
93 90 +41:00 11
Classic 30 USCI Chirio ,, 21:40
94 103 +1:22:15 17
Classic Mix Sabeco Bizkaia ,, 21:40
95 97 +45:47 12
TT 21 Team Aliverti Kookai Imm. Luca Atet ,, 21:40
96 94 +44:36 14
Classic 22 Mix Sabeco Bizkaia ,, 21:40
97 100 +56:29 11
Sprint 24 Itera Team ,, 21:40
98 93 +43:45 15
Classic 26 S.C. Michela Fanini - Record - Rox ,, 21:40
99 87 +39:57 14
TT 29 France ,, 21:40
100 102 +1:03:43 11
Classic 24 Mix Sabeco Bizkaia 25:32 25:32
101 95 +45:10 12
Sprint 29 France 26:14 26:14
102 88 +40:15 14
Classic 30 Mix Power Plate 26:19 26:19
103 99 +54:29 13
Sprint 26 USCI Chirio 38:52 38:52
104 104 +1:31:50 11
Sprint 31 C.A. Mantes La Ville 78 48:06 48:06