1 1 +0:00 181
TT 18 LUX/CTS p/b Specialized 20 1:59:45
2 2 +0:04 153
Sprint 18 Cannibal Team 12 ,, 0:00
3 3 +0:07 1
Climber 18 Austria 7 ,, 0:00
4 5 +0:14 115
Climber 18 GEPLA - Watersley U19 Team 5 ,, 0:00
5 4 +0:11 152
Sprint 17 Cannibal Team 4 0:02 0:02
6 6 +0:22 182
Climber 18 LUX/CTS p/b Specialized 3 0:03 0:03
7 7 +0:43 156
Sprint 18 Cannibal Team 2 0:35 0:35
8 10 +1:53 113
Sprint 18 GEPLA - Watersley U19 Team 1 1:32 1:32
9 8 +1:44 16
Climber 17 Germany ,, 1:32
10 11 +1:55 33
Climber 16 Slovakia ,, 1:32
11 9 +1:51 184
Climber 16 LUX/CTS p/b Specialized ,, 1:32
12 63 +2:22 114
Climber 18 GEPLA - Watersley U19 Team 1:59 1:59
13 13 +2:06 151
Sprint 18 Cannibal Team ,, 1:59
14 12 +2:04 211
TT 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 1:59
15 35 +2:16 192
Sprint 17 Team Tiepolo Udine ,, 1:59
16 16 +2:07 161
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 1:59
17 33 +2:16 204
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:59
18 22 +2:13 92
Sprint 18 District Oost-Nederland ,, 1:59
19 20 +2:12 154
Sprint 17 Cannibal Team ,, 1:59
20 31 +2:15 22
Sprint 17 Luxembourg ,, 1:59
21 19 +2:12 215
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 1:59
22 25 +2:14 96
GC 17 District Oost-Nederland ,, 1:59
23 64 +2:22 175
GC 17 Campana Imballaggi ,, 1:59
24 52 +2:20 205
GC 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:59
25 28 +2:15 111
GC 17 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 1:59
26 78 +2:25 165
GC 18 ACROG-Tormans ,, 1:59
27 87 +2:27 54
GC 16 Hungary ,, 1:59
28 39 +2:17 191
GC 17 Team Tiepolo Udine ,, 1:59
29 81 +2:26 174
GC 17 Campana Imballaggi ,, 1:59
30 75 +2:25 82
GC 18 Svealand Cycling Team ,, 1:59
31 56 +2:20 2
GC 18 Austria ,, 1:59
32 26 +2:15 52
GC 16 Hungary ,, 1:59
33 72 +2:24 91
GC 17 District Oost-Nederland ,, 1:59
34 49 +2:19 193
GC 16 Team Tiepolo Udine ,, 1:59
35 97 +2:41 53
GC 17 Hungary ,, 1:59
36 38 +2:16 31
GC 18 Slovakia ,, 1:59
37 47 +2:18 195
GC 18 Team Tiepolo Udine ,, 1:59
38 14 +2:07 13
GC 18 Germany ,, 1:59
39 96 +2:34 25
GC 18 Luxembourg ,, 1:59
40 41 +2:17 164
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 1:59
41 59 +2:21 172
Sprint 18 Campana Imballaggi ,, 1:59
42 50 +2:19 12
Sprint 18 Germany ,, 1:59
43 32 +2:15 3
Sprint 17 Austria ,, 1:59
44 18 +2:10 103
Sprint 17 NCF Region Vest ,, 1:59
45 54 +2:20 202
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:59
46 36 +2:16 105
Sprint 17 NCF Region Vest ,, 1:59
47 57 +2:20 72
Sprint 17 Team Innobike Bayern ,, 1:59
48 51 +2:19 95
Sprint 18 District Oost-Nederland ,, 1:59
49 37 +2:16 34
Sprint 17 Slovakia ,, 1:59
50 15 +2:07 14
Sprint 17 Germany ,, 1:59
51 85 +2:27 142
Sprint 16 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 1:59
52 99 +2:58 122
Sprint 16 Team Marco Brenner LV Bayern ,, 1:59
53 61 +2:21 56
Sprint 18 Hungary ,, 1:59
54 83 +2:27 63
Sprint 18 Oberösterreich ,, 1:59
55 71 +2:24 173
Sprint 16 Campana Imballaggi ,, 1:59
56 77 +2:25 146
Sprint 17 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 1:59
57 91 +2:29 36
Sprint 18 Slovakia ,, 1:59
58 21 +2:12 104
Sprint 18 NCF Region Vest ,, 1:59
59 45 +2:18 213
Sprint 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 1:59
60 76 +2:25 51
Climber 18 Hungary ,, 1:59
61 55 +2:20 71
Climber 17 Team Innobike Bayern ,, 1:59
62 42 +2:17 185
Climber 17 LUX/CTS p/b Specialized ,, 1:59
63 93 +2:31 35
Climber 17 Slovakia ,, 1:59
64 24 +2:14 206
Climber 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:59
65 66 +2:23 73
Climber 17 Team Innobike Bayern ,, 1:59
66 74 +2:24 216
Climber 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 1:59
67 53 +2:20 196
Climber 18 Team Tiepolo Udine ,, 1:59
68 17 +2:10 186
GC 16 LUX/CTS p/b Specialized ,, 1:59
69 44 +2:17 126
GC 18 Team Marco Brenner LV Bayern ,, 1:59
70 68 +2:23 4
GC 17 Austria ,, 1:59
71 29 +2:15 212
GC 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 1:59
72 30 +2:15 11
GC 17 Germany ,, 1:59
73 62 +2:22 214
GC 16 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 1:59
74 69 +2:23 61
GC 16 Oberösterreich ,, 1:59
75 92 +2:30 101
GC 17 NCF Region Vest ,, 1:59
76 86 +2:27 124
GC 17 Team Marco Brenner LV Bayern ,, 1:59
77 46 +2:18 112
GC 16 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 1:59
78 60 +2:21 171
GC 18 Campana Imballaggi ,, 1:59
79 80 +2:26 203
GC 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:59
80 34 +2:16 141
GC TAPIZ Hugo U19 Academy La Pomme Marseille Provence 16 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 1:59
81 89 +2:29 32
GC 18 Slovakia ,, 1:59
82 23 +2:14 143
GC 17 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 1:59
83 27 +2:15 116
GC 17 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 1:59
84 67 +2:23 93
GC 18 District Oost-Nederland ,, 1:59
85 58 +2:21 121
Climber 17 Team Marco Brenner LV Bayern ,, 1:59
86 90 +2:29 26
Climber 17 Luxembourg ,, 1:59
87 48 +2:19 166
Climber 17 ACROG-Tormans ,, 1:59
88 79 +2:26 65
Climber 16 Oberösterreich ,, 1:59
89 65 +2:22 125
Climber 17 Team Marco Brenner LV Bayern ,, 1:59
90 43 +2:17 6
Climber 17 Austria ,, 1:59
91 82 +2:26 145
Climber 17 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 1:59
92 84 +2:27 194
Climber 17 Team Tiepolo Udine ,, 1:59
93 70 +2:24 102
Climber 16 NCF Region Vest ,, 1:59
94 88 +2:29 106
Climber 18 NCF Region Vest ,, 1:59
95 95 +2:32 84
Climber 17 Svealand Cycling Team ,, 1:59
96 40 +2:17 81
Climber 18 Svealand Cycling Team ,, 1:59
97 94 +2:31 55
Climber 16 Hungary ,, 1:59
98 73 +2:24 66
Climber 17 Oberösterreich ,, 1:59
99 98 +2:44 176
Climber 17 Campana Imballaggi 2:21 2:21
100 100 +3:06 162
Climber 18 ACROG-Tormans 2:38 2:38
101 101 +3:08 23
Climber 17 Luxembourg 2:41 2:41
102 102 +4:26 155
Climber 17 Cannibal Team 4:02 4:02
103 105 +6:06 163
Climber 17 ACROG-Tormans 5:38 5:38
104 104 +6:00 94
Climber 16 District Oost-Nederland ,, 5:38
105 107 +6:14 74
Climber 16 Team Innobike Bayern ,, 5:38
106 103 +5:55 62
Sprint 18 Oberösterreich 5:41 5:41
107 108 +6:16 133
Sprint 18 Tarrants Skoda Cycling Munster ,, 5:41
108 106 +6:13 5
Sprint 17 Austria 5:43 5:43
109 110 +7:34 134
Sprint 18 Tarrants Skoda Cycling Munster 7:01 7:01
110 109 +7:26 201
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 7:01
111 111 +10:16 86
Sprint 16 Svealand Cycling Team 9:44 9:44
112 112 +12:12 144
Sprint 18 U19 Academy La Pomme Marseille Provence 11:43 11:43
113 113 +12:48 183
Sprint 18 LUX/CTS p/b Specialized 12:30 12:30
114 114 +13:03 85
Sprint 18 Svealand Cycling Team ,, 12:30
OTL 21
Sprint 17 Luxembourg 16:06 16:06
DNF 64
Sprint 17 Oberösterreich -
DNF 123
Sprint 16 Team Marco Brenner LV Bayern -
DNF 83
Sprint 16 Svealand Cycling Team -
DNF 135
Sprint 17 Tarrants Skoda Cycling Munster -
DNF 136
Sprint 16 Tarrants Skoda Cycling Munster -
DNF 131
Sprint 17 Tarrants Skoda Cycling Munster -
DNS 132
Sprint 16 Tarrants Skoda Cycling Munster -