1 71
Sprint 19 Team Coop 40 15 4:23:01
2 24
Climber 26 Bardiani-CSF-Faizanè 30 10 ,, 0:00
3 137
Classic 21 SEG Racing Academy 25 7 ,, 0:00
4 77
Sprint 25 Team Coop 20 4 ,, 0:00
5 94
Sprint 20 Maloja Pushbikers 15 2 ,, 0:00
6 115
GC 28 Team Felbermayr - Simplon Wels 10 1 ,, 0:00
7 86
GC 27 HRE Mazowsze Serce Polski 5 ,, 0:00
8 133
Classic 20 SEG Racing Academy 3 ,, 0:00
9 241
Climber 28 Team Pro Immo Nicolas Roux 3 ,, 0:00
10 242
Climber 27 Team Pro Immo Nicolas Roux 3 ,, 0:00
11 45
Classic 20 Team Lotto - Kern Haus ,, 0:00
12 105
Sprint 24 Team SKS Sauerland NRW ,, 0:00
13 26
Classic 23 Bardiani-CSF-Faizanè ,, 0:00
14 76
Climber 25 Team Coop ,, 0:00
15 73
Sprint 21 Team Coop 0:06 0:06
16 134
Climber 21 SEG Racing Academy 0:11 0:11
17 74
Classic 24 Team Coop ,, 0:11
18 117
GC 32 Team Felbermayr - Simplon Wels 0:14 0:14
19 83
Sprint 30 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:14
20 135
TT 22 SEG Racing Academy ,, 0:14
21 221
TT 24 Cyprus ,, 0:14
22 75
Classic 21 Team Coop 0:19 0:19
23 23
Climber 25 Bardiani-CSF-Faizanè ,, 0:19
24 27
Climber 22 Bardiani-CSF-Faizanè 0:29 0:29
25 46
Classic 21 Team Lotto - Kern Haus 2:24 2:24
26 246
Sprint 24 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 2:24
27 202
TT 24 Romania ,, 2:24
28 151
Sprint 24 Topforex - ATT Investments ,, 2:24
29 96
Sprint 21 Maloja Pushbikers ,, 2:24
30 106
Sprint 21 Team SKS Sauerland NRW 2:27 2:27
31 81
Sprint 23 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 2:27
32 156
Sprint 21 Topforex - ATT Investments ,, 2:27
33 136
Sprint 21 SEG Racing Academy ,, 2:27
34 36
TT 27 Team Novo Nordisk ,, 2:27
35 222
TT 22 Cyprus ,, 2:27
36 107
Sprint 24 Team SKS Sauerland NRW ,, 2:27
37 211
Sprint 24 Dauner D&DQ-Akkon ,, 2:27
38 116
TT 23 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:27
39 197
Sprint 22 Aevolo ,, 2:27
40 33
TT 27 Team Novo Nordisk ,, 2:27
41 5
GC 21 Greece ,, 2:27
42 121
TT 20 TUFO - Pardus Prostějov ,, 2:27
43 155
Sprint 22 Topforex - ATT Investments ,, 2:27
44 231
GC 22 Team KIBAG-OBOR-CKT ,, 2:27
45 4
TT 20 Greece ,, 2:27
46 213
Climber 21 Dauner D&DQ-Akkon ,, 2:27
47 201
TT 30 Romania ,, 2:27
48 54
Sprint 20 Dukla Banska Bystrica ,, 2:27
49 164
TT 23 Aeolos of Athens Cycling Team ,, 2:27
50 245
Sprint 27 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 2:27
51 193
Sprint 22 Aevolo ,, 2:27
52 141
TT 21 Bulgaria ,, 2:27
53 82
Sprint 23 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 2:27
54 224
TT 19 Cyprus ,, 2:27
55 37
GC 30 Team Novo Nordisk ,, 2:27
56 42
Sprint 26 Team Lotto - Kern Haus ,, 2:27
57 132
TT 18 SEG Racing Academy ,, 2:27
58 55
Sprint 21 Dukla Banska Bystrica ,, 2:27
59 85
Climber 22 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 2:27
60 6
TT 25 Greece ,, 2:27
61 124
TT 36 TUFO - Pardus Prostějov ,, 2:27
62 56
Sprint 25 Dukla Banska Bystrica ,, 2:27
63 21
Climber 31 Bardiani-CSF-Faizanè ,, 2:27
64 112
Sprint 26 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:27
65 25
Climber 28 Bardiani-CSF-Faizanè ,, 2:27
66 145
Sprint 26 Bulgaria ,, 2:27
67 162
Sprint 27 Aeolos of Athens Cycling Team ,, 2:27
68 216
Sprint 20 Dauner D&DQ-Akkon ,, 2:27
69 122
Sprint 20 TUFO - Pardus Prostějov ,, 2:27
70 243
Sprint 29 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 2:27
71 154
Sprint 21 Topforex - ATT Investments ,, 2:27
72 131
Climber 21 SEG Racing Academy ,, 2:27
73 104
GC 22 Team SKS Sauerland NRW ,, 2:27
74 47
TT 22 Team Lotto - Kern Haus ,, 2:27
75 51
Sprint 33 Dukla Banska Bystrica ,, 2:27
76 43
Classic 20 Team Lotto - Kern Haus ,, 2:27
77 41
Sprint 24 Team Lotto - Kern Haus ,, 2:27
78 22
Climber 24 Bardiani-CSF-Faizanè ,, 2:27
79 87
GC 31 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 2:27
80 92
Sprint 28 Maloja Pushbikers ,, 2:27
81 2
Sprint 30 Greece ,, 2:27
82 91
Sprint 32 Maloja Pushbikers ,, 2:27
83 123
Sprint 24 TUFO - Pardus Prostějov ,, 2:27
84 114
Sprint 22 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:27
85 111
Climber 27 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:27
86 1
Sprint 32 Greece 2:58 2:58
87 84
TT 23 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 2:58
88 233
TT 35 Team KIBAG-OBOR-CKT 10:30 10:30
89 196
TT 20 Aevolo ,, 10:30
90 7
Sprint 23 Greece ,, 10:30
91 223
TT 21 Cyprus 10:53 10:53
92 93
TT 19 Maloja Pushbikers ,, 10:53
93 215
Sprint 19 Dauner D&DQ-Akkon ,, 10:53
94 11
TT 29 Rodilios Cycling Team 11:14 11:14
95 103
Sprint 21 Team SKS Sauerland NRW ,, 11:14
96 52
Sprint 32 Dukla Banska Bystrica 13:07 13:07
97 101
GC 19 Team SKS Sauerland NRW 16:11 16:11
98 57
TT 34 Dukla Banska Bystrica ,, 16:11
99 63
Sprint 41 EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling Team ,, 16:11
100 192
TT 23 Aevolo ,, 16:11
101 194
TT 19 Aevolo ,, 16:11
102 113
TT 23 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 16:11
103 204
TT 18 Romania ,, 16:11
104 261
TT 36 Attica Regional Team 21:20 21:20
105 191
TT 19 Aevolo ,, 21:20
106 142
TT 24 Bulgaria 23:17 23:17
107 152
Sprint 21 Topforex - ATT Investments ,, 23:17
108 153
Sprint 19 Topforex - ATT Investments ,, 23:17
109 61
Sprint 24 EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling Team ,, 23:17
110 95
Sprint 21 Maloja Pushbikers 24:12 24:12
111 44
GC 19 Team Lotto - Kern Haus ,, 24:12
112 146
TT 18 Bulgaria ,, 24:12
OTL 127
Sprint 29 TUFO - Pardus Prostějov 26:35 26:35
OTL 72
TT 20 Team Coop 26:48 26:48
OTL 34
Sprint 27 Team Novo Nordisk ,, 26:48
OTL 31
Sprint 26 Team Novo Nordisk ,, 26:48
OTL 32
TT 22 Team Novo Nordisk ,, 26:48
OTL 125
Sprint 21 TUFO - Pardus Prostějov ,, 26:48
OTL 205
TT 19 Romania ,, 26:48
OTL 203
TT 27 Romania ,, 26:48
OTL 206
Sprint 20 Romania ,, 26:48
OTL 207
TT 20 Romania ,, 26:48
OTL 3
TT 33 Greece ,, 26:48
OTL 62
Sprint 35 EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling Team ,, 26:48
OTL 157
Sprint 19 Topforex - ATT Investments ,, 26:48
OTL 163
TT 34 Aeolos of Athens Cycling Team ,, 26:48
OTL 14
TT 18 Rodilios Cycling Team ,, 26:48
OTL 12
TT 19 Rodilios Cycling Team ,, 26:48
OTL 234
TT 28 Team KIBAG-OBOR-CKT ,, 26:48
OTL 236
Sprint 22 Team KIBAG-OBOR-CKT ,, 26:48
OTL 263
Sprint 19 Attica Regional Team 26:56 26:56
OTL 264
Sprint 21 Attica Regional Team ,, 26:56
OTL 262
TT 22 Attica Regional Team ,, 26:56
OTL 65
Sprint 40 EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling Team 27:00 27:00
OTL 161
TT 50 Aeolos of Athens Cycling Team 27:06 27:06
OTL 53
Sprint 19 Dukla Banska Bystrica 33:59 33:59
OTL 35
GC 23 Team Novo Nordisk ,, 33:59
OTL 144
TT 24 Bulgaria ,, 33:59
OTL 143
TT 24 Bulgaria ,, 33:59
OTL 212
Climber 23 Dauner D&DQ-Akkon ,, 33:59
OTL 214
Sprint 19 Dauner D&DQ-Akkon ,, 33:59
OTL 165
Sprint 29 Aeolos of Athens Cycling Team ,, 33:59
OTL 166
Sprint 37 Aeolos of Athens Cycling Team ,, 33:59
OTL 265
Sprint 18 Attica Regional Team ,, 33:59
OTL 15
Sprint 39 Rodilios Cycling Team 42:31 42:31
OTL 237
Sprint 26 Team KIBAG-OBOR-CKT 47:55 47:55
OTL 226
TT 34 Cyprus 50:08 50:08
OTL 13
TT 18 Rodilios Cycling Team ,, 50:08
OTL 227
TT 18 Cyprus 51:34 51:34
OTL 225
Classic 18 Cyprus ,, 51:34
OTL 126
Sprint 21 TUFO - Pardus Prostějov 55:33 55:33
OTL 232
TT 29 Team KIBAG-OBOR-CKT 56:35 56:35
DNF 102
TT 18 Team SKS Sauerland NRW -
DNF 195
GC 21 Aevolo -
DNF 64
Sprint 23 EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling Team -
DNF 16
Sprint 48 Rodilios Cycling Team -
DNF 235
Sprint 28 Team KIBAG-OBOR-CKT -