1 1 +0:00 143
Classic 17 Team Auto Eder 20 1:38:07
2 2 +0:09 72
Classic 17 Team Herning CK Junior 12 ,, 0:00
3 4 +0:11 6
Classic 18 LV Brandenburg 1 7 ,, 0:00
4 8 +0:15 151
Classic 16 Team Bach Advokater-CEC Junior 5 ,, 0:00
5 3 +0:10 94
Sprint 18 Team Rose NRW 4 ,, 0:00
6 9 +0:15 91
Sprint 16 Team Rose NRW 3 ,, 0:00
7 10 +0:15 101
Sprint 17 Schwalbe Team Sachsen 2 ,, 0:00
8 11 +0:15 92
Sprint 18 Team Rose NRW 1 ,, 0:00
9 12 +0:15 15
Sprint 18 Czech Republic ,, 0:00
10 13 +0:15 71
Sprint 16 Team Herning CK Junior ,, 0:00
11 14 +0:15 42
Sprint 18 Poland ,, 0:00
12 15 +0:15 85
Sprint 17 Merida Adelaar Development Team ,, 0:00
13 5 +0:12 103
Climber 17 Schwalbe Team Sachsen ,, 0:00
14 16 +0:15 154
Climber 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
15 17 +0:15 132
Climber 18 Svealand Cycling Team ,, 0:00
16 18 +0:15 32
Climber 16 Latvia ,, 0:00
17 19 +0:15 162
Climber 18 Team Innobike Bayern ,, 0:00
18 20 +0:15 44
Climber 17 Poland ,, 0:00
19 21 +0:15 164
Climber 16 Team Innobike Bayern ,, 0:00
20 22 +0:15 12
Climber 18 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:00
21 23 +0:15 123
Climber 16 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:00
22 24 +0:15 156
Climber 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
23 25 +0:15 113
Climber 17 Regionalteam Thüringen ,, 0:00
24 26 +0:15 134
Climber 17 Svealand Cycling Team ,, 0:00
25 27 +0:15 45
Climber 17 Poland ,, 0:00
26 28 +0:15 74
Climber 17 Team Herning CK Junior ,, 0:00
27 29 +0:15 64
Climber 18 Badischer Radsportverband ,, 0:00
28 30 +0:15 82
Climber 16 Merida Adelaar Development Team ,, 0:00
29 31 +0:15 161
Climber 17 Team Innobike Bayern ,, 0:00
30 32 +0:15 141
Climber 16 Team Auto Eder ,, 0:00
31 33 +0:15 13
Climber 17 Czech Republic ,, 0:00
32 34 +0:15 13
Climber 16 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:00
33 35 +0:15 14
Climber 16 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:00
34 6 +0:12 84
Climber 17 Merida Adelaar Development Team ,, 0:00
35 36 +0:15 55
Climber 16 ALKS STAL Grudziądz ,, 0:00
36 37 +0:15 115
Climber 17 Regionalteam Thüringen ,, 0:00
37 38 +0:15 34
Climber 17 Latvia ,, 0:00
38 39 +0:15 185
Sprint 18 Wheel Devils Berlin ,, 0:00
39 40 +0:15 125
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:00
40 41 +0:15 73
Sprint 17 Team Herning CK Junior ,, 0:00
41 42 +0:15 155
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
42 43 +0:15 14
Sprint 16 Czech Republic ,, 0:00
43 7 +0:13 146
Sprint 16 Team Auto Eder ,, 0:00
44 44 +0:15 126
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:00
45 45 +0:15 11
Climber 17 Czech Republic ,, 0:00
46 46 +0:15 93
Climber 16 Team Rose NRW ,, 0:00
47 47 +0:15 153
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
48 48 +0:15 81
Sprint 16 Merida Adelaar Development Team ,, 0:00
49 49 +0:15 16
Sprint 17 Czech Republic ,, 0:00
50 50 +0:15 86
Sprint 18 Merida Adelaar Development Team ,, 0:00
51 51 +0:15 102
Sprint 17 Schwalbe Team Sachsen ,, 0:00
52 52 +0:15 116
Sprint 16 Regionalteam Thüringen ,, 0:00
53 53 +0:15 142
Sprint 18 Team Auto Eder ,, 0:00
54 54 +0:15 23
Sprint 17 Start Junior Team by Java ,, 0:00
55 55 +0:15 21
Classic 17 Start Junior Team by Java ,, 0:00
56 56 +0:15 121
Classic 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:00
57 57 +0:15 52
Classic 16 ALKS STAL Grudziądz ,, 0:00
58 58 +0:15 25
Classic 18 Start Junior Team by Java ,, 0:00
59 59 +0:15 199
Classic 16 LV Brandenburg 2 ,, 0:00
60 60 +0:15 54
Classic 17 ALKS STAL Grudziądz ,, 0:00
61 61 +0:15 26
Classic 16 Start Junior Team by Java ,, 0:00
62 62 +0:15 43
Classic 17 Poland ,, 0:00
63 63 +0:15 183
Classic 17 Wheel Devils Berlin ,, 0:00
64 64 +0:15 11
Classic 17 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:00
65 65 +0:15 144
Classic 17 Team Auto Eder ,, 0:00
66 66 +0:15 12
GC 18 Czech Republic ,, 0:00
67 67 +0:15 191
Sprint 17 WRSV-Radsporteam ,, 0:00
68 68 +0:15 131
Sprint 18 Svealand Cycling Team ,, 0:00
69 69 +0:15 196
Sprint 17 WRSV-Radsporteam ,, 0:00
70 70 +0:15 112
Sprint 18 Regionalteam Thüringen ,, 0:00
71 71 +0:15 152
Sprint 16 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
72 72 +0:15 33
Sprint 16 Latvia ,, 0:00
73 73 +0:15 61
Sprint 17 Badischer Radsportverband ,, 0:00
74 74 +0:15 16
TT 17 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:00
75 75 +0:15 83
TT OTTE Gus Merida Adelaar Development Team 18 Merida Adelaar Development Team ,, 0:00
76 76 +0:15 76
TT 17 Team Herning CK Junior ,, 0:00
77 77 +0:15 24
TT 17 Start Junior Team by Java ,, 0:00
78 78 +0:15 63
TT 17 Badischer Radsportverband ,, 0:00
79 79 +0:15 95
Climber 17 Team Rose NRW ,, 0:00
80 80 +0:15 133
TT 17 Svealand Cycling Team ,, 0:00
81 81 +0:15 195
TT 18 WRSV-Radsporteam ,, 0:00
82 82 +0:15 104
TT 18 Schwalbe Team Sachsen ,, 0:00
83 83 +0:15 1
TT 17 LV Brandenburg 1 ,, 0:00
84 84 +0:15 75
TT 16 Team Herning CK Junior ,, 0:00
85 85 +0:15 15
TT 17 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:00
86 86 +0:15 114
TT 17 Regionalteam Thüringen ,, 0:00
87 87 +0:15 188
TT 16 LV Brandenburg 2 ,, 0:00
88 88 +0:15 198
TT 17 LV Brandenburg 2 ,, 0:00
89 89 +0:15 4
TT 17 LV Brandenburg 1 ,, 0:00
90 96 +1:36 53
TT 17 ALKS STAL Grudziądz 1:21 1:21
91 97 +2:15 5
TT 17 LV Brandenburg 1 2:00 2:00
92 90 +0:15 22
TT 17 Start Junior Team by Java 0:00 0:00
93 91 +0:15 3
Sprint 16 LV Brandenburg 1 ,, 0:00
94 92 +0:15 122
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:00
95 93 +0:15 46
Sprint 17 Poland ,, 0:00
96 98 +6:28 36
Sprint 17 Latvia 6:13 6:13
97 99 +6:28 165
Sprint 17 Team Innobike Bayern ,, 6:13
98 100 +6:28 31
Sprint 17 Latvia ,, 6:13
99 101 +6:35 182
Sprint 17 Wheel Devils Berlin 6:20 6:20
100 102 +6:35 66
Sprint 16 Badischer Radsportverband ,, 6:20
101 94 +0:15 41
Sprint 18 Poland 0:00 0:00
102 95 +0:15 124
Sprint 18 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:00
103 103 +12:06 136
Sprint 17 Svealand Cycling Team 11:51 11:51
104 104 +12:06 135
Sprint 16 Svealand Cycling Team ,, 11:51
DNF 35
Sprint 17 Latvia -
DNF 51
Sprint 16 ALKS STAL Grudziądz -
DNF 111
Sprint 16 Regionalteam Thüringen -
DNF 65
Sprint 18 Badischer Radsportverband -
DNF 62
Sprint 17 Badischer Radsportverband -
DNF 105
Sprint 16 Schwalbe Team Sachsen -
DNF 106
Sprint 17 Schwalbe Team Sachsen -
DNF 163
Sprint 17 Team Innobike Bayern -
DNF 181
Sprint 17 Wheel Devils Berlin -
DNF 184
Sprint 17 Wheel Devils Berlin -
DNF 186
Sprint 16 Wheel Devils Berlin -
DNF 197
Sprint 16 LV Brandenburg 2 -
DNF 193
Sprint 17 WRSV-Radsporteam -
DNF 194
Sprint 18 WRSV-Radsporteam -