1 5 +0:24 146
17 Team Auto Eder 20 1:23:42
2 34 +1:11 73
17 Team Herning CK Junior 12 ,, 0:00
3 8 +0:30 16
TT 17 Team Stadler Niedersachsen 7 0:10 0:10
4 16 +0:47 141
TT 16 Team Auto Eder 5 ,, 0:10
5 32 +1:07 11
Climber 17 Czech Republic 4 ,, 0:10
6 11 +0:34 94
Sprint 18 Team Rose NRW 3 ,, 0:10
7 7 +0:30 142
Sprint 18 Team Auto Eder 2 ,, 0:10
8 38 +1:17 91
Sprint 16 Team Rose NRW 1 ,, 0:10
9 51 +1:30 113
Sprint 17 Regionalteam Thüringen ,, 0:10
10 67 +1:54 124
Sprint 18 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:10
11 88 +8:40 66
Sprint 16 Badischer Radsportverband ,, 0:10
12 44 +1:23 71
Sprint 16 Team Herning CK Junior ,, 0:10
13 25 +0:57 84
Sprint 17 Merida Adelaar Development Team ,, 0:10
14 50 +1:29 82
Sprint 16 Merida Adelaar Development Team ,, 0:10
15 45 +1:24 54
Sprint 17 ALKS STAL Grudziądz ,, 0:10
16 37 +1:15 85
Sprint 17 Merida Adelaar Development Team ,, 0:10
17 59 +1:40 22
Sprint 17 Start Junior Team by Java ,, 0:10
18 56 +1:35 101
Sprint 17 Schwalbe Team Sachsen ,, 0:10
19 49 +1:29 132
Sprint 18 Svealand Cycling Team ,, 0:10
20 31 +1:07 6
Sprint 18 LV Brandenburg 1 ,, 0:10
21 52 +1:32 156
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:10
22 1 +0:00 143
Classic 17 Team Auto Eder ,, 0:10
23 55 +1:34 13
Classic 17 Czech Republic ,, 0:10
24 73 +2:05 151
Classic 16 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:10
25 26 +0:58 153
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:10
26 53 +1:32 161
Sprint 17 Team Innobike Bayern ,, 0:10
27 48 +1:28 14
Sprint 16 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:10
28 19 +0:48 42
Sprint 18 Poland ,, 0:10
29 69 +1:56 116
Sprint 16 Regionalteam Thüringen ,, 0:10
30 9 +0:30 76
Sprint 17 Team Herning CK Junior ,, 0:10
31 72 +2:00 14
Sprint 16 Czech Republic ,, 0:10
32 10 +0:34 144
Sprint 17 Team Auto Eder ,, 0:10
33 57 +1:37 15
Sprint 18 Czech Republic ,, 0:10
34 42 +1:21 121
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:10
35 12 +0:34 92
Sprint 18 Team Rose NRW ,, 0:10
36 46 +1:26 123
Sprint 16 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:10
37 58 +1:39 125
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:10
38 41 +1:17 155
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:10
39 14 +0:39 196
Sprint 17 WRSV-Radsporteam ,, 0:10
40 74 +2:08 46
Sprint 17 Poland ,, 0:10
41 68 +1:55 45
Sprint 17 Poland ,, 0:10
42 23 +0:56 4
Sprint 17 LV Brandenburg 1 ,, 0:10
43 24 +0:56 72
Sprint 17 Team Herning CK Junior ,, 0:10
44 61 +1:43 23
Sprint 17 Start Junior Team by Java ,, 0:10
45 71 +1:58 74
Sprint 17 Team Herning CK Junior ,, 0:10
46 47 +1:27 183
Sprint 17 Wheel Devils Berlin ,, 0:10
47 64 +1:49 32
Sprint 16 Latvia ,, 0:10
48 76 +2:29 126
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:10
49 40 +1:17 64
Sprint 18 Badischer Radsportverband ,, 0:10
50 21 +0:54 185
Sprint 18 Wheel Devils Berlin ,, 0:10
51 28 +1:03 13
Sprint 16 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:10
52 63 +1:48 131
Sprint 18 Svealand Cycling Team ,, 0:10
53 75 +2:13 162
Sprint 18 Team Innobike Bayern ,, 0:10
54 33 +1:10 102
Sprint 17 Schwalbe Team Sachsen ,, 0:10
55 54 +1:34 21
Classic 17 Start Junior Team by Java ,, 0:10
56 3 +0:16 44
Classic 17 Poland ,, 0:10
57 17 +0:47 191
Sprint 17 WRSV-Radsporteam ,, 0:10
58 30 +1:05 86
Sprint 18 Merida Adelaar Development Team ,, 0:10
59 66 +1:53 199
Sprint 16 LV Brandenburg 2 ,, 0:10
60 65 +1:51 122
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:10
61 4 +0:20 16
Sprint 17 Czech Republic ,, 0:10
62 20 +0:50 152
Sprint 16 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:10
63 79 +2:52 5
Sprint 17 LV Brandenburg 1 ,, 0:10
64 27 +1:01 55
Sprint 16 ALKS STAL Grudziądz ,, 0:10
65 22 +0:55 103
Climber 17 Schwalbe Team Sachsen ,, 0:10
66 2 +0:12 154
Climber 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:10
67 62 +1:48 1
Climber 17 LV Brandenburg 1 ,, 0:10
68 29 +1:04 61
Climber 17 Badischer Radsportverband ,, 0:10
69 35 +1:13 93
Climber 16 Team Rose NRW ,, 0:10
70 15 +0:42 115
Climber 17 Regionalteam Thüringen ,, 0:10
71 96 +14:19 136
Climber 17 Svealand Cycling Team ,, 0:10
72 80 +2:56 24
Climber 17 Start Junior Team by Java ,, 0:10
73 87 +7:53 36
Climber 17 Latvia ,, 0:10
74 70 +1:57 15
Climber 17 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:10
75 18 +0:48 83
Climber OTTE Gus Merida Adelaar Development Team 18 Merida Adelaar Development Team ,, 0:10
76 13 +0:36 95
Climber 17 Team Rose NRW ,, 0:10
77 82 +3:54 63
Climber 17 Badischer Radsportverband ,, 0:10
78 43 +1:23 12
GC 18 Czech Republic ,, 0:10
79 6 +0:29 11
GC 17 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:10
80 60 +1:42 188
GC 16 LV Brandenburg 2 ,, 0:10
81 78 +2:36 34
GC 17 Latvia ,, 0:10
82 39 +1:17 12
GC 18 Team Stadler Niedersachsen ,, 0:10
83 36 +1:15 75
GC 16 Team Herning CK Junior ,, 0:10
84 77 +2:30 26
GC 16 Start Junior Team by Java 0:27 0:27
85 81 +3:21 43
GC 17 Poland 2:00 2:00
86 83 +4:26 195
GC 18 WRSV-Radsporteam 4:02 4:02
87 84 +6:04 25
GC 18 Start Junior Team by Java 4:32 4:32
88 85 +6:04 134
GC 17 Svealand Cycling Team 4:41 4:41
89 86 +7:38 133
TT 17 Svealand Cycling Team 6:41 6:41
90 95 +13:44 165
TT 17 Team Innobike Bayern ,, 6:41
91 92 +9:45 33
TT 16 Latvia 7:45 7:45
92 89 +9:12 52
TT 16 ALKS STAL Grudziądz ,, 7:45
93 93 +10:01 81
TT 16 Merida Adelaar Development Team ,, 7:45
94 90 +9:21 104
TT 18 Schwalbe Team Sachsen ,, 7:45
95 91 +9:40 112
TT 18 Regionalteam Thüringen ,, 7:45
96 94 +10:07 198
TT 17 LV Brandenburg 2 ,, 7:45
97 98 +25:00 31
TT 17 Latvia 15:33 15:33
98 97 +22:52 53
TT 17 ALKS STAL Grudziądz 19:36 19:36
99 99 +34:32 135
TT 16 Svealand Cycling Team ,, 19:36
DNS 182
TT 17 Wheel Devils Berlin -