1 -
Sprint 26 Team Columbia 75 4:04:00
2 -
Sprint 32 Mitsubishi-Jartazi 55 ,, 0:00
3 -
Sprint 21 Continental Team Milram 40 ,, 0:00
4 -
Sprint 25 Skil - Shimano 32 ,, 0:00
5 -
Sprint 37 Chocolade Jacques / Topsport Vlaanderen 28 ,, 0:00
6 -
Sprint 27 Willems Veranda Cycling Team 24 ,, 0:00
7 -
Sprint 24 Team P3 Transfer - Batavus 20 ,, 0:00
8 -
TT 27 Quickstep - Innergetic 18 ,, 0:00
9 -
Sprint 27 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team 16 ,, 0:00
10 -
Sprint 21 Team 3C-Gruppe 14 ,, 0:00
11 -
Sprint 30 Mitsubishi-Jartazi 12 ,, 0:00
12 -
Sprint 26 Team P3 Transfer - Batavus 10 ,, 0:00
13 -
Sprint 33 Acqua & Sapone 8 ,, 0:00
14 -
TT 22 Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning 7 ,, 0:00
15 -
Sprint 27 Cyclingteam Jo Piels 6 ,, 0:00
16 -
Sprint 20 Davitamon Lotto Jong Vlaanderen 5 ,, 0:00
17 -
Sprint 30 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team 4 ,, 0:00
18 -
Sprint 21 3 ,, 0:00
19 -
Sprint 21 Chocolade Jacques / Topsport Vlaanderen 2 ,, 0:00
20 -
Sprint 26 Silence - Lotto 1 ,, 0:00
21 -
Sprint 23 BMC Racing Team ,, 0:00
22 -
Classic 20 Davitamon Lotto Jong Vlaanderen ,, 0:00
23 -
Sprint 23 Team Designa Køkken ,, 0:00
24 -
Sprint 24 Team 3C-Gruppe ,, 0:00
25 -
Sprint 25 Davitamon Lotto Jong Vlaanderen ,, 0:00
26 -
Sprint 25 Landbouwkrediet - Tönissteiner ,, 0:00
27 -
Sprint 22 Team P3 Transfer - Batavus ,, 0:00
28 -
Sprint 25 Cycle Collstrop ,, 0:00
29 -
Sprint 20 Krolstone Continental Team ,, 0:00
30 -
TT 31 Silence - Lotto ,, 0:00
31 -
Sprint LLOYD Daniel An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team 28 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team ,, 0:00
32 -
Sprint 22 Skil - Shimano ,, 0:00
33 -
Sprint 21 Cycle Collstrop ,, 0:00
34 -
Sprint 26 Josan Mercedes Benz Aalst CT ,, 0:00
35 -
Sprint 23 Profel Prorace Continental Team ,, 0:00
36 -
GC 35 BMC Racing Team ,, 0:00
37 -
Classic 25 Skil - Shimano ,, 0:00
38 -
Sprint 27 Chocolade Jacques / Topsport Vlaanderen ,, 0:00
39 -
Sprint 29 Landbouwkrediet - Tönissteiner ,, 0:00
40 -
GC 36 Silence - Lotto ,, 0:00
41 -
Sprint 20 Klaipeda - Splendid Cycling Team ,, 0:00
42 -
Classic 24 Landbouwkrediet - Tönissteiner ,, 0:00
43 -
Classic 25 Willems Veranda Cycling Team ,, 0:00
44 -
Sprint 37 Landbouwkrediet - Tönissteiner ,, 0:00
45 -
Sprint 21 Profel Prorace Continental Team ,, 0:00
46 -
Sprint 21 Team 3C-Gruppe ,, 0:00
47 -
Sprint 27 Mitsubishi-Jartazi ,, 0:00
48 -
Sprint 34 Team Columbia ,, 0:00
49 -
Sprint 21 Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof ,, 0:00
50 -
Sprint 22 Josan Mercedes Benz Aalst CT ,, 0:00
51 -
TT 35 Silence - Lotto ,, 0:00
52 -
GC 26 Quickstep - Innergetic ,, 0:00
53 -
Sprint 21 Davitamon Lotto Jong Vlaanderen ,, 0:00
54 -
Sprint 23 Skil - Shimano ,, 0:00
55 -
GC 29 Team Columbia ,, 0:00
56 -
Sprint 20 Continental Team Milram ,, 0:00
57 -
Sprint 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
58 -
Sprint 30 Landbouwkrediet - Tönissteiner ,, 0:00
59 -
GC 28 BMC Racing Team ,, 0:00
60 -
Sprint 21 ,, 0:00
61 -
Sprint 27 Profel Prorace Continental Team ,, 0:00
62 -
Sprint 23 ,, 0:00
63 -
Sprint 30 Skil - Shimano 0:11 0:11
64 -
Sprint 24 Skil - Shimano ,, 0:11
65 -
Sprint 29 Landbouwkrediet - Tönissteiner ,, 0:11
66 -
Sprint 34 Mitsubishi-Jartazi ,, 0:11
67 -
Sprint 28 Cyclingnews - Jako ,, 0:11
68 -
GC 20 Beveren 2000-Quick Step ,, 0:11
69 -
Classic 32 Team Columbia ,, 0:11
70 -
Sprint 24 Cycle Collstrop 0:19 0:19
71 -
Sprint 26 Mitsubishi-Jartazi ,, 0:19
72 -
Classic 28 Skil - Shimano ,, 0:19
73 -
Sprint 25 Team P3 Transfer - Batavus ,, 0:19
74 -
Sprint 26 Chocolade Jacques / Topsport Vlaanderen ,, 0:19
75 -
Sprint 30 Quickstep - Innergetic ,, 0:19
76 -
Sprint 26 Profel Prorace Continental Team 0:33 0:33
77 -
Sprint 25 Krolstone Continental Team ,, 0:33
78 -
Sprint 23 Krolstone Continental Team ,, 0:33
79 -
TT 37 Team Columbia ,, 0:33
80 -
Sprint 31 Team 3C-Gruppe ,, 0:33
81 -
Sprint 25 Krolstone Continental Team ,, 0:33
82 -
Sprint 28 Team Designa Køkken ,, 0:33
83 -
Classic 26 Chocolade Jacques / Topsport Vlaanderen ,, 0:33
84 -
Classic 28 Acqua & Sapone ,, 0:33
85 -
TT 26 Krolstone Continental Team ,, 0:33
86 -
Sprint 19 ,, 0:33
87 -
Sprint 21 Continental Team Milram ,, 0:33
88 -
Sprint 20 Continental Team Milram ,, 0:33
89 -
Sprint 23 Cyclingnews - Jako ,, 0:33
90 -
TT 21 Team 3C-Gruppe ,, 0:33
91 -
Sprint 37 Davitamon Lotto Jong Vlaanderen ,, 0:33
92 -
TT 35 Acqua & Sapone ,, 0:33
93 -
Sprint 23 Krolstone Continental Team ,, 0:33
94 -
Sprint 29 Acqua & Sapone ,, 0:33
95 -
Sprint 25 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:33
96 -
Sprint 29 Chocolade Jacques / Topsport Vlaanderen ,, 0:33
97 -
Sprint 31 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:33
98 -
Sprint 29 Profel Prorace Continental Team ,, 0:33
99 -
Sprint 30 Mitsubishi-Jartazi ,, 0:33
100 -
Sprint 21 Team Designa Køkken ,, 0:33
101 -
GC 31 Quickstep - Innergetic 0:41 0:41
102 -
Classic 31 Acqua & Sapone ,, 0:41
103 -
Sprint 23 0:57 0:57
104 -
Sprint 25 Skil - Shimano 1:01 1:01
105 -
Sprint 29 Team P3 Transfer - Batavus ,, 1:01
106 -
Classic 31 Silence - Lotto 1:17 1:17
107 -
Sprint 31 Quickstep - Innergetic ,, 1:17
108 -
Sprint 27 Team Columbia ,, 1:17
109 -
GC 22 Quickstep - Innergetic 1:21 1:21
110 -
Sprint 21 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team ,, 1:21
111 -
Sprint 27 Landbouwkrediet - Tönissteiner ,, 1:21
112 -
TT 23 3:25 3:25
113 -
Sprint 27 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team ,, 3:25
114 -
GC 25 Skil - Shimano ,, 3:25
115 -
Sprint 20 Davitamon Lotto Jong Vlaanderen ,, 3:25
116 -
Sprint 21 Profel Prorace Continental Team 3:54 3:54
117 -
Sprint 21 Continental Team Milram ,, 3:54
DNF -
Sprint 18 -
DNF -
Sprint 19 -
DNF -
GC 22 -
DNF -
Sprint 27 -
DNF -
Sprint 24 -
DNF -
Sprint 28 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team -
DNF -
Sprint 24 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team -
DNF -
Sprint 28 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team -
DNF -
Sprint CASSIDY Mark An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team 23 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team -
DNF -
Sprint 25 An Post-M.Donnelly-Grant Thornton-Sean Kelly Team -
DNF -
TT 26 BMC Racing Team -
DNF -
Sprint 23 BMC Racing Team -
DNF -
Sprint 36 BMC Racing Team -
DNF -
GC 23 BMC Racing Team -
DNF -
Sprint 28 BMC Racing Team -
DNF -
Sprint 26 Cycle Collstrop -
DNF -
Classic 22 Cycle Collstrop -
DNF -
Sprint 25 Cycle Collstrop -
DNF -
Sprint 34 Cycle Collstrop -
DNF -
Sprint 24 Cycle Collstrop -
DNF -
Sprint 32 Cyclingnews - Jako -
DNF -
Sprint 21 Cyclingnews - Jako -
DNF -
Sprint 30 Cyclingnews - Jako -
DNF -
Sprint 19 Cyclingnews - Jako -
DNF -
Sprint 21 Cyclingteam Jo Piels -
DNF -
TT 19 Cyclingteam Jo Piels -
DNF -
TT 22 Cyclingteam Jo Piels -
DNF -
Sprint 20 Cyclingteam Jo Piels -
DNF -
Sprint 21 Team P3 Transfer - Batavus -
DNF -
Sprint 21 Team P3 Transfer - Batavus -
DNF -
TT 24 Team Columbia -
DNF -
Sprint 22 Davitamon Lotto Jong Vlaanderen -
DNF -
Sprint 23 Krolstone Continental Team -
DNF -
Sprint 22 Krolstone Continental Team -
DNF -
Classic 21 Landbouwkrediet - Tönissteiner -
DNF -
Sprint 29 Continental Team Milram -
DNF -
Sprint 24 Mitsubishi-Jartazi -
DNF -
Sprint 27 Mitsubishi-Jartazi -
DNF -
Sprint 28 Profel Prorace Continental Team -
DNF -
Sprint 21 Profel Prorace Continental Team -
DNF -
Sprint 23 Team 3C-Gruppe -
DNF -
Sprint 29 Team 3C-Gruppe -
DNF -
Classic 21 Team 3C-Gruppe -
DNF -
Sprint 33 Team 3C-Gruppe -
DNF -
Sprint 27 Team Designa Køkken -
DNF -
Sprint 31 Team Designa Køkken -
DNF -
Sprint 23 Team Designa Køkken -
DNF -
Sprint 23 Chocolade Jacques / Topsport Vlaanderen -
DNF -
Sprint 21 Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof -
DNF -
Sprint 24 Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof -
DNF -
Sprint 31 Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof -
DNF -
Sprint 19 Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof -
DNF -
Sprint 27 Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof -
DNF -
Sprint 19 Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof -
DNF -
Classic 25 Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof -
DNF -
TT 24 Acqua & Sapone -
DNF -
Sprint 33 Silence - Lotto -
DNF -
Sprint 36 Silence - Lotto -
DNF -
Sprint 26 Josan Mercedes Benz Aalst CT -
DNF -
Sprint 24 Josan Mercedes Benz Aalst CT -
DNF -
Sprint 22 Josan Mercedes Benz Aalst CT -