1 55 +1:17 97
18 West-Vlaanderen 20 2:23:40
2 34 +1:07 136
Sprint 17 Lotus Cycling Team 12 ,, 0:00
3 4 +0:11 93
Sprint 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors 7 ,, 0:00
4 58 +1:18 72
GC 17 Streetjump-Forte Development Team 5 ,, 0:00
5 29 +1:04 127
GC 18 Team Culture Velo U19 4 ,, 0:00
6 16 +0:57 68
Classic 18 Streetjump-Forte Development Team 3 ,, 0:00
7 88 +2:19 81
Classic 18 AG2R Citroën U19 Team 2 ,, 0:00
8 1 +0:00 103
Sprint 18 AVIA - Rudyco - Janatrans CT 1 ,, 0:00
9 30 +1:05 83
Sprint 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
10 90 +3:14 139
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
11 59 +1:18 76
Sprint 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
12 17 +0:57 61
Climber 18 Luxembourg ,, 0:00
13 45 +1:13 58
Climber 16 Team Herning CK Junior ,, 0:00
14 39 +1:10 106
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
15 44 +1:13 10
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:00
16 18 +0:57 9
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:00
17 87 +2:14 11
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:00
18 74 +1:25 138
Sprint 17 Lotus Cycling Team ,, 0:00
19 24 +1:01 80
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
20 50 +1:16 114
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
21 76 +1:27 108
Sprint 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
22 32 +1:06 54
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
23 25 +1:02 32
GC 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
24 54 +1:17 53
GC 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
25 37 +1:08 70
Climber 18 Streetjump-Forte Development Team ,, 0:00
26 70 +1:25 3
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:00
27 14 +0:54 44
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
28 38 +1:09 6
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:00
29 62 +1:19 1
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:00
30 31 +1:05 105
Sprint 18 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
31 77 +1:28 64
Sprint 17 Luxembourg ,, 0:00
32 52 +1:16 40
Sprint 17 Team Wallonie Juniors ,, 0:00
33 61 +1:19 95
Sprint 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
34 89 +2:50 96
Sprint 16 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
35 67 +1:23 129
Sprint 17 Team Culture Velo U19 ,, 0:00
36 40 +1:10 71
Sprint 16 Streetjump-Forte Development Team ,, 0:00
37 57 +1:17 142
Sprint 16 WV De Jonge Renner ,, 0:00
38 48 +1:15 91
Sprint 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
39 15 +0:55 82
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
40 80 +1:38 66
Sprint 18 Luxembourg ,, 0:00
41 2 +0:02 5
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 0:00
42 23 +1:01 144
Climber 17 WV De Jonge Renner ,, 0:00
43 64 +1:22 49
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
44 19 +0:57 43
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 0:00
45 28 +1:04 113
Sprint 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
46 56 +1:17 140
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
47 13 +0:54 38
Sprint 18 Team Wallonie Juniors ,, 0:00
48 75 +1:26 123
Sprint 18 Isorex Cycling Team ,, 0:00
49 3 +0:07 78
Sprint 18 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
50 42 +1:12 55
Sprint 18 Team Herning CK Junior ,, 0:00
51 27 +1:03 104
Sprint 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
52 51 +1:16 88
Sprint 16 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
53 5 +0:41 120
TT 17 Cannibal Team ,, 0:00
54 11 +0:53 23
Climber 17 Canada ,, 0:00
55 85 +1:53 42
Climber 17 Team Wallonie Juniors ,, 0:00
56 22 +1:00 126
Sprint 18 Isorex Cycling Team ,, 0:00
57 35 +1:07 143
Sprint 17 WV De Jonge Renner ,, 0:00
58 10 +0:51 107
Sprint 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
59 33 +1:07 141
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
60 73 +1:25 86
Sprint BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
61 79 +1:34 15
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:00
62 12 +0:54 22
TT 17 Canada ,, 0:00
63 7 +0:45 77
TT 18 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
64 21 +0:59 45
TT 18 ACROG-Tormans ,, 0:00
65 83 +1:41 131
TT 16 Team Culture Velo U19 ,, 0:00
66 84 +1:42 47
TT 16 ACROG-Tormans ,, 0:00
67 47 +1:13 56
TT 18 Team Herning CK Junior ,, 0:00
68 41 +1:12 51
TT 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
69 68 +1:23 112
TT 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
70 65 +1:22 90
TT 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
71 20 +0:57 52
TT 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
72 60 +1:19 13
TT 18 Brain² Olympia Tienen ,, 0:00
73 69 +1:23 48
TT 16 ACROG-Tormans ,, 0:00
74 82 +1:40 118
Classic 17 Cannibal Team ,, 0:00
75 8 +0:47 41
Climber 17 Team Wallonie Juniors ,, 0:00
76 43 +1:12 92
Climber 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
77 9 +0:48 37
TT 18 Team Wallonie Juniors ,, 0:00
78 36 +1:08 109
TT 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
79 6 +0:43 115
Sprint 17 Cannibal Team ,, 0:00
80 86 +1:57 73
Sprint 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
81 26 +1:03 135
Classic 18 Lotus Cycling Team ,, 0:00
82 66 +1:22 121
Classic 16 Isorex Cycling Team ,, 0:00
83 63 +1:19 94
Classic 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
84 71 +1:25 69
Sprint 18 Streetjump-Forte Development Team ,, 0:00
85 72 +1:25 98
Sprint 18 West-Vlaanderen ,, 0:00
86 78 +1:32 110
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
87 53 +1:17 46
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
88 49 +1:15 110
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
89 46 +1:13 4
Sprint 17 Onder Ons Parike ,, 0:00
90 81 +1:39 19
Sprint 18 Canada 0:14 0:14
91 91 +3:23 39
Sprint 18 Team Wallonie Juniors 0:22 0:22
92 100 +9:16 134
Sprint 18 Lotus Cycling Team 5:30 5:30
93 94 +7:40 146
Sprint 18 Israel 6:19 6:19
94 92 +7:09 59
Sprint 17 Team Herning CK Junior ,, 6:19
95 102 +9:40 16
Sprint 18 Brain² Olympia Tienen ,, 6:19
96 98 +8:19 14
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen ,, 6:19
97 104 +11:12 7
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 6:19
98 96 +8:00 99
Sprint 18 West-Vlaanderen ,, 6:19
99 99 +9:09 150
Sprint 17 Israel ,, 6:19
100 93 +7:34 116
Sprint 17 Cannibal Team ,, 6:19
101 101 +9:21 8
Sprint 17 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 6:19
102 103 +9:48 100
Sprint 17 West-Vlaanderen 6:25 6:25
103 95 +7:59 36
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team 6:28 6:28
104 97 +8:09 122
Sprint 18 Isorex Cycling Team 6:37 6:37
DNF 21
Classic 17 Canada -
DNF 2
Classic 18 Onder Ons Parike -
DNF 17
Classic 16 Brain² Olympia Tienen -
DNF 50
Classic 18 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 124
Classic 18 Isorex Cycling Team -
DNF 125
TT 17 Isorex Cycling Team -
DNF 147
TT 18 Israel -
DNF 148
TT 18 Israel -
DNF 62
TT 18 Luxembourg -
DNF 75
Sprint 18 Maes CT Glabbeek -
DNF 89
Sprint 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 84
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team -
DNF 79
Sprint 18 AG2R Citroën U19 Team -
DNF 67
Sprint 17 Streetjump-Forte Development Team -
DNF 117
Classic 17 Cannibal Team -
DNF 31
Classic 17 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 34
Classic 17 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 60
Classic 16 Team Herning CK Junior -
DNF 101
Classic 16 West-Vlaanderen -
DNS 20
TT 18 Canada -
DNS 119
TT 17 Cannibal Team -