1 1 +0:00 104
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 20 2:31:02
2 2 +0:15 2
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 12 0:15 0:15
3 3 +0:15 70
Sprint 17 NCF Region Vest 7 ,, 0:15
4 4 +0:15 93
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors 5 ,, 0:15
5 5 +0:15 10
Climber 16 Onder Ons Parike 4 ,, 0:15
6 6 +0:15 48
Sprint 18 ACROG-Tormans 3 ,, 0:15
7 7 +0:15 119
Climber 18 GEPLA - Watersley U19 Team 2 ,, 0:15
8 8 +0:15 72
Sprint 18 NCF Region Vest 1 ,, 0:15
9 9 +0:15 103
Sprint 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:15
10 10 +0:15 68
Sprint 17 NCF Region Vest ,, 0:15
11 11 +0:15 79
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:15
12 12 +0:15 26
Sprint 18 Backstedt Bike Performance ,, 0:15
13 13 +0:15 131
Sprint 18 Regioteam Zuid-Nederland ,, 0:15
14 14 +0:15 6
Sprint 16 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:15
15 15 +0:15 73
Sprint 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 ,, 0:15
16 16 +0:15 43
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:15
17 17 +0:15 126
Sprint 18 Isorex Cycling Team ,, 0:15
18 18 +0:15 53
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:15
19 19 +0:15 14
Sprint 18 Maes CT Glabbeek ,, 0:15
20 20 +0:15 92
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:15
21 21 +0:15 27
Sprint 16 Backstedt Bike Performance ,, 0:15
22 22 +0:15 89
Sprint 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:15
23 23 +0:15 95
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:15
24 24 +0:15 96
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:15
25 25 +0:15 134
Sprint 18 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:15
26 26 +0:15 29
Sprint 17 Backstedt Bike Performance ,, 0:15
27 27 +0:15 61
Sprint 18 The Cycling Academy Race Team ,, 0:15
28 28 +0:15 57
Sprint 17 Team Herning CK Junior ,, 0:15
29 29 +0:15 46
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 0:15
30 30 +0:15 91
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:15
31 31 +0:15 42
Climber 18 Wallonie ,, 0:15
32 32 +0:15 66
Climber 18 The Cycling Academy Race Team ,, 0:15
33 33 +0:15 117
Climber 18 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 0:15
34 34 +0:15 32
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:15
35 35 +0:15 1
Climber 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:15
36 36 +0:15 118
Climber 18 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 0:15
37 37 +0:15 60
Climber 18 Team Herning CK Junior ,, 0:15
38 38 +0:15 40
Climber 18 Wallonie ,, 0:15
39 39 +0:15 148
Climber 16 Westland Wil Vooruit ,, 0:15
40 40 +0:15 87
Climber BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:15
41 41 +0:15 110
Climber 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:15
42 42 +0:15 23
TT 17 Germany ,, 0:15
43 43 +0:15 116
TT 16 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 0:15
44 44 +0:15 21
TT 17 Germany ,, 0:15
45 45 +0:15 39
TT 18 Wallonie ,, 0:15
46 46 +0:15 19
TT 17 Germany ,, 0:15
47 47 +0:15 90
TT 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:15
48 48 +0:15 9
TT 17 Onder Ons Parike ,, 0:15
49 49 +0:15 106
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:15
50 50 +0:22 4
Climber 16 AVIA - Rudyco Cycling Team 0:22 0:22
51 51 +0:22 145
Climber 17 Westland Wil Vooruit ,, 0:22
52 52 +0:22 54
Climber 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:22
53 53 +0:22 85
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:22
54 54 +0:22 17
Climber 18 Maes CT Glabbeek ,, 0:22
55 55 +0:22 111
Climber 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:22
56 56 +0:22 25
Sprint 18 Backstedt Bike Performance ,, 0:22
57 57 +0:22 13
Sprint 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:22
58 58 +0:22 37
Sprint 17 Wallonie ,, 0:22
59 59 +0:22 50
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:22
60 60 +0:31 22
Sprint 17 Germany 0:31 0:31
61 61 +0:36 51
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit 0:36 0:36
62 62 +0:36 8
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:36
63 63 +1:21 74
Sprint 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 1:21 1:21
64 64 +1:21 49
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:21
65 65 +1:21 16
Sprint 18 Maes CT Glabbeek ,, 1:21
66 66 +1:21 108
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:21
67 67 +1:21 45
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 1:21
68 68 +1:21 47
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 1:21
69 69 +1:28 97
Sprint 16 West-Vlaanderen 1:28 1:28
70 70 +1:42 38
Climber 18 Wallonie 1:42 1:42
71 71 +2:06 11
Climber 17 Onder Ons Parike 2:06 2:06
72 72 +2:12 36
Climber 16 Flanderscolor - Galloo Team 2:12 2:12
73 73 +2:13 121
Climber 17 Isorex Cycling Team 2:13 2:13
74 74 +2:19 33
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team 2:19 2:19
75 75 +4:20 28
Climber 18 Backstedt Bike Performance 4:20 4:20
76 76 +4:20 137
Climber 16 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 4:20
77 77 +4:25 142
Climber 17 JEGG-DJR Academy 4:25 4:25
78 78 +4:25 136
Climber 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 4:25
79 79 +4:25 102
Climber 18 West-Vlaanderen ,, 4:25
80 80 +4:25 149
Climber 18 Westland Wil Vooruit ,, 4:25
81 81 +4:25 135
Climber 18 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 4:25
82 97 +6:25 144
Climber 18 JEGG-DJR Academy ,, 4:25
83 82 +4:25 34
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 4:25
84 83 +4:25 81
Climber 18 Streetjump-ABLOC U19 ,, 4:25
85 84 +4:25 69
Climber 18 NCF Region Vest ,, 4:25
86 85 +4:32 88
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 4:32 4:32
87 98 +6:32 141
Climber 17 JEGG-DJR Academy ,, 4:32
88 86 +4:34 71
Climber 17 NCF Region Vest 4:34 4:34
89 87 +4:39 125
Climber 17 Isorex Cycling Team 4:39 4:39
90 88 +4:41 64
Climber 17 The Cycling Academy Race Team 4:41 4:41
91 89 +4:41 120
Climber 17 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 4:41
92 90 +4:41 84
Climber 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 4:41
93 91 +4:41 67
Climber 16 NCF Region Vest ,, 4:41
94 92 +4:41 115
Climber 16 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 4:41
95 93 +4:52 123
Climber 17 Isorex Cycling Team 4:52 4:52
96 94 +5:04 147
Climber 17 Westland Wil Vooruit 5:04 5:04
97 95 +5:41 86
Climber 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 5:41 5:41
98 96 +6:02 138
Climber 17 Team Bach Advokater-CEC Junior 6:02 6:02
99 99 +7:30 41
Climber 18 Wallonie 7:30 7:30
100 100 +7:30 100
Climber 17 West-Vlaanderen ,, 7:30
101 101 +8:04 105
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 8:04 8:04
102 102 +10:15 133
Climber 16 Team Bach Advokater-CEC Junior 10:15 10:15
103 103 +10:22 129
Climber 16 Regioteam Zuid-Nederland 10:22 10:22
104 104 +10:24 78
Climber 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 10:24 10:24
105 105 +10:33 63
Climber 18 The Cycling Academy Race Team 10:33 10:33
106 106 +10:33 77
Climber 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 ,, 10:33
107 107 +10:42 75
Climber 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 10:42 10:42
108 108 +10:45 94
Climber 17 EFC-L&R-AGS Juniors 10:45 10:45
109 109 +10:45 109
Climber 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 10:45
110 110 +10:48 31
Climber 17 Flanderscolor - Galloo Team 10:48 10:48
111 111 +10:48 5
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 10:48
112 112 +10:48 146
GC 17 Westland Wil Vooruit ,, 10:48
113 113 +10:48 80
GC 16 Streetjump-ABLOC U19 ,, 10:48
114 114 +10:48 127
GC 16 Regioteam Zuid-Nederland ,, 10:48
115 115 +10:48 76
GC 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 ,, 10:48
116 116 +10:48 113
GC 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 10:48
117 117 +11:00 124
GC 17 Isorex Cycling Team 11:00 11:00
118 118 +11:00 143
GC 16 JEGG-DJR Academy ,, 11:00
119 119 +11:08 65
GC 18 The Cycling Academy Race Team 11:08 11:08
120 120 +11:13 15
GC 17 Maes CT Glabbeek 11:13 11:13
121 121 +12:53 150
GC 18 Westland Wil Vooruit 12:53 12:53
122 123 +14:55 140
GC 18 JEGG-DJR Academy 12:55 12:55
123 122 +12:55 52
GC 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 12:55
124 124 +14:55 12
GC 18 Onder Ons Parike 14:55 14:55
125 125 +14:55 122
GC 18 Isorex Cycling Team ,, 14:55
DNF 20
GC 17 Germany -
DNF 139
GC 18 JEGG-DJR Academy -
DNF 7
GC 17 Onder Ons Parike -
DNF 3
GC 17 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 44
Sprint 17 ACROG-Tormans -
DNF 18
Sprint 17 Maes CT Glabbeek -
DNF 112
Sprint 17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 114
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 82
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 35
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 59
Sprint 18 Team Herning CK Junior -
DNF 56
Sprint 18 Team Herning CK Junior -
DNF 55
Sprint 17 Team Herning CK Junior -
DNF 101
Sprint 17 West-Vlaanderen -
DNF 99
Sprint 17 West-Vlaanderen -
DNF 98
Sprint 18 West-Vlaanderen -
DNF 30
Climber 18 Backstedt Bike Performance -
DNF 128
Climber 18 Regioteam Zuid-Nederland -
DNF 130
Climber 17 Regioteam Zuid-Nederland -
DSQ 107
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DSQ 83
Climber 18 Streetjump-ABLOC U19 -
DSQ 58
Climber 16 Team Herning CK Junior -
DSQ 62
Climber 17 The Cycling Academy Race Team -