1 3 +0:08 26
Sprint 18 Backstedt Bike Performance 20 2:15:40
2 10 +0:18 23
TT 17 Germany 12 ,, 0:00
3 2 +0:05 2
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 7 ,, 0:00
4 22 +0:24 93
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors 5 ,, 0:00
5 33 +0:33 79
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 4 ,, 0:00
6 49 +0:57 70
Sprint 17 NCF Region Vest 3 ,, 0:00
7 36 +0:37 92
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors 2 ,, 0:00
8 46 +0:47 68
Sprint 17 NCF Region Vest 1 ,, 0:00
9 30 +0:32 148
Sprint 16 Westland Wil Vooruit ,, 0:00
10 52 +1:05 51
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
11 9 +0:18 32
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
12 63 +4:44 120
Climber 17 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 0:00
13 81 +10:36 133
Climber 16 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
14 87 +11:19 63
Climber 18 The Cycling Academy Race Team ,, 0:00
15 85 +11:12 94
Climber 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
16 37 +0:37 90
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
17 42 +0:43 42
Climber 18 Wallonie ,, 0:00
18 50 +0:59 25
Sprint 18 Backstedt Bike Performance ,, 0:00
19 44 +0:44 54
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
20 47 +0:49 72
Sprint 18 NCF Region Vest ,, 0:00
21 40 +0:40 29
Sprint 17 Backstedt Bike Performance ,, 0:00
22 38 +0:38 95
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
23 67 +5:01 102
Sprint 18 West-Vlaanderen ,, 0:00
24 64 +4:51 136
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
25 13 +0:20 10
Sprint 16 Onder Ons Parike ,, 0:00
26 11 +0:19 1
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
27 68 +5:05 34
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
28 34 +0:36 89
Sprint 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
29 58 +2:12 97
Sprint 16 West-Vlaanderen ,, 0:00
30 57 +1:59 108
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:00
31 1 +0:00 104
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:00
32 32 +0:32 111
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
33 66 +4:56 142
Sprint 17 JEGG-DJR Academy ,, 0:00
34 84 +11:08 109
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
35 35 +0:36 87
Sprint BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
36 48 +0:52 8
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:00
37 25 +0:29 48
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 0:00
38 8 +0:16 57
Sprint 17 Team Herning CK Junior ,, 0:00
39 31 +0:32 39
Sprint 18 Wallonie ,, 0:00
40 89 +12:27 146
Sprint 17 Westland Wil Vooruit ,, 0:00
41 18 +0:22 27
Sprint 16 Backstedt Bike Performance ,, 0:00
42 29 +0:32 9
Sprint 17 Onder Ons Parike ,, 0:00
43 71 +5:18 71
Sprint 17 NCF Region Vest ,, 0:00
44 55 +1:34 47
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 0:00
45 70 +5:13 125
Sprint 17 Isorex Cycling Team ,, 0:00
46 7 +0:15 106
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:00
47 51 +0:59 126
Climber 18 Isorex Cycling Team ,, 0:00
48 12 +0:19 96
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
49 45 +0:47 85
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
50 83 +11:06 5
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
51 14 +0:20 43
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
52 69 +5:06 135
Sprint 18 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
53 4 +0:09 6
Sprint 16 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
54 72 +5:23 64
Sprint 17 The Cycling Academy Race Team ,, 0:00
55 26 +0:29 61
Sprint 18 The Cycling Academy Race Team ,, 0:00
56 28 +0:31 50
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
57 6 +0:15 134
Sprint 18 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
58 17 +0:22 118
Sprint 18 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 0:00
59 16 +0:21 73
Sprint 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 ,, 0:00
60 59 +2:18 36
Sprint 16 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
61 15 +0:21 145
Sprint 17 Westland Wil Vooruit ,, 0:00
62 27 +0:29 40
Sprint 18 Wallonie ,, 0:00
63 24 +0:29 103
Sprint 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:00
64 65 +4:56 115
Sprint 16 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 0:00
65 56 +1:46 45
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
66 53 +1:19 49
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
67 78 +7:52 41
Sprint 18 Wallonie ,, 0:00
68 88 +12:07 15
Sprint 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
69 41 +0:42 4
Sprint 16 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
70 73 +6:52 138
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
71 74 +6:54 144
Sprint 18 JEGG-DJR Academy ,, 0:00
72 86 +11:17 113
Sprint 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
73 23 +0:28 46
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 0:00
74 75 +7:02 141
Sprint 17 JEGG-DJR Academy ,, 0:00
75 20 +0:24 110
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
76 5 +0:13 66
Climber 18 The Cycling Academy Race Team ,, 0:00
77 19 +0:23 116
Climber 16 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 0:00
78 39 +0:39 13
Climber 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
79 21 +0:24 91
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
80 43 +0:43 117
Climber 18 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 0:00
81 61 +2:41 11
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:00
82 54 +1:28 22
Sprint 17 Germany 0:12 0:12
83 76 +7:08 88
Sprint 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 1:56 1:56
84 60 +2:18 19
Sprint 17 Germany 1:57 1:57
85 91 +13:24 65
Sprint 18 The Cycling Academy Race Team 2:01 2:01
86 90 +12:42 129
Sprint 16 Regioteam Zuid-Nederland ,, 2:01
87 79 +8:11 147
Sprint 17 Westland Wil Vooruit ,, 2:01
88 62 +4:42 74
Sprint 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 ,, 2:01
89 80 +8:56 67
Sprint 17 NCF Region Vest 3:21 3:21
90 92 +15:39 143
Sprint 16 JEGG-DJR Academy 4:01 4:01
91 93 +17:49 52
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit 4:29 4:29
92 82 +11:06 84
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 5:19 5:19
93 77 +7:19 38
Climber 18 Wallonie 5:20 5:20
DNF 12
Climber 18 Onder Ons Parike -
DNF 14
Climber 18 Maes CT Glabbeek -
DNF 16
Climber 18 Maes CT Glabbeek -
DNF 17
Climber 18 Maes CT Glabbeek -
DNF 21
Climber 17 Germany -
DNF 33
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 37
Climber 17 Wallonie -
DNF 53
Climber 18 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 60
Climber 18 Team Herning CK Junior -
DNF 75
Climber 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 -
DNF 76
Climber 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 -
DNF 77
Climber 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 -
DNF 78
Climber 18 Debondt Verandas Cycling Team U19 -
DNF 80
Climber 16 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 81
Climber 18 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 86
Climber 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 100
Climber 17 West-Vlaanderen -
DNF 105
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 121
Climber 17 Isorex Cycling Team -
DNF 122
Climber 18 Isorex Cycling Team -
DNF 123
Climber 17 Isorex Cycling Team -
DNF 124
Climber 17 Isorex Cycling Team -
DNF 127
Climber 16 Regioteam Zuid-Nederland -
DNF 131
Climber 18 Regioteam Zuid-Nederland -
DNF 137
Climber 16 Team Bach Advokater-CEC Junior -
DNF 140
Climber 18 JEGG-DJR Academy -
DNF 149
Climber 18 Westland Wil Vooruit -
DNF 150
Climber 18 Westland Wil Vooruit -
DSQ 69
Climber 18 NCF Region Vest -
DSQ 119
Climber 18 GEPLA - Watersley U19 Team -