1 2 +0:00 1
Sprint 30 Spor Toto Cycling Team 7 5 4:07:32
2 1 +0:00 33
Sprint 20 Greece 3 2 ,, 0:00
3 3 +0:00 11
Sprint 27 Konya Buyuksehir Belediye Spor 1 1 ,, 0:00
4 4 +0:00 31
Sprint 34 Greece ,, 0:00
5 5 +0:00 34
Sprint 32 Greece ,, 0:00
6 6 +0:00 82
TT 25 Velo Bursa Bisiklet Takimi ,, 0:00
7 17 +12:16 25
TT 26 Bulgaria ,, 0:00
8 9 +3:44 7
Sprint 21 Spor Toto Cycling Team ,, 0:00
9 10 +3:44 132
TT 30 Mes Sungun - Azad ,, 0:00
10 7 +0:00 12
Climber 20 Konya Buyuksehir Belediye Spor ,, 0:00
11 14 +4:09 66
Sprint 19 Ankuva Cycling Team ,, 0:00
12 11 +3:44 21
TT 21 Bulgaria ,, 0:00
13 12 +3:44 52
Classic 28 Iraq Cycling Project ,, 0:00
14 8 +0:09 32
Sprint 36 Greece 0:09 0:09
15 18 +12:25 26
TT 25 Bulgaria ,, 0:09
16 13 +3:53 65
Sprint 19 Ankuva Cycling Team ,, 0:09
17 19 +12:34 3
Sprint 21 Spor Toto Cycling Team ,, 0:09
18 20 +12:46 5
Sprint 20 Spor Toto Cycling Team 0:30 0:30
19 16 +10:01 72
Climber 18 Şanlıurfa Gençlik Spor 1:14 1:14
20 15 +4:58 6
Sprint 21 Spor Toto Cycling Team ,, 1:14
21 21 +14:31 134
Sprint 30 Mes Sungun - Azad 2:15 2:15
22 22 +21:55 2
TT 29 Spor Toto Cycling Team 9:30 9:30
23 24 +32:31 74
TT 30 Şanlıurfa Gençlik Spor 20:15 20:15
24 26 +32:34 16
Sprint 20 Konya Buyuksehir Belediye Spor 20:18 20:18
25 28 +32:34 22
TT 24 Bulgaria ,, 20:18
26 29 +32:34 23
GC 23 Bulgaria ,, 20:18
27 25 +32:34 15
Sprint 20 Konya Buyuksehir Belediye Spor ,, 20:18
28 30 +32:34 41
Sprint 20 DFT CCN Meshkin Shahr ,, 20:18
29 31 +32:34 133
Climber 35 Mes Sungun - Azad ,, 20:18
30 23 +24:02 131
GC 35 Mes Sungun - Azad ,, 20:18
31 27 +32:34 4
Sprint 20 Spor Toto Cycling Team ,, 20:18
32 102
Sprint 19 Karya Cycling Team 26:11 26:11
DNF 17
Sprint 22 Konya Buyuksehir Belediye Spor -
DNF 24
Sprint 18 Bulgaria -
DNF 51
TT 33 Iraq Cycling Project -
DNF 54
TT 21 Iraq Cycling Project -
DNF 62
TT 21 Ankuva Cycling Team -
DNF 75
TT 19 Şanlıurfa Gençlik Spor -
DNF 81
TT 28 Velo Bursa Bisiklet Takimi -
DNF 84
TT 38 Velo Bursa Bisiklet Takimi -
DNF 94
TT 26 Team ISS Academy SK -
DNF 97
TT 41 Team ISS Academy SK -
DNF 103
TT 22 Karya Cycling Team -
DNF 111
TT IPEK Mesut Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 20 Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği -
DNF 114
TT 19 Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği -
DNF 124
TT 19 PSKK Vassil-Levski -
DNF 71
TT 19 Şanlıurfa Gençlik Spor -
DNF 83
TT 20 Velo Bursa Bisiklet Takimi -
DNF 105
TT 18 Karya Cycling Team -
DNF 125
TT 19 PSKK Vassil-Levski -
DNF 13
Sprint 27 Konya Buyuksehir Belediye Spor -
DNF 14
Sprint 20 Konya Buyuksehir Belediye Spor -
DNF 93
Sprint 24 Team ISS Academy SK -
DNS 61
Sprint 18 Ankuva Cycling Team -
DNS 85
Sprint 45 Velo Bursa Bisiklet Takimi -
DNS 101
Sprint 20 Karya Cycling Team -