1 1 +0:00 173
Climber 21 AG2R Citroën U23 Team 7 5 4:02:27
2 3 +0:04 3
Classic 27 B&B Hotels p/b KTM 3 2 ,, 0:00
3 2 +0:03 122
Sprint 29 Riwal Cycling Team 1 1 ,, 0:00
4 4 +0:08 105
Climber 25 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
5 6 +0:10 135
Climber 25 Swiss Racing Academy ,, 0:00
6 5 +0:09 11
Classic 32 Team Arkéa Samsic ,, 0:00
7 7 +0:10 232
Climber 23 WB - Fybolia Locminé ,, 0:00
8 8 +0:10 194
TT 30 Dinan Sport Cycling ,, 0:00
9 9 +0:10 192
Sprint 24 Dinan Sport Cycling ,, 0:00
10 10 +0:29 162
Climber 20 Cross Team Legendre 0:19 0:19
11 11 +0:29 142
Classic 21 Team BridgeLane ,, 0:19
12 12 +1:21 171
Classic 19 AG2R Citroën U23 Team 1:11 1:11
13 13 +1:21 15
Classic 20 Team Arkéa Samsic ,, 1:11
14 14 +1:25 161
Sprint 38 Cross Team Legendre 1:15 1:15
15 15 +1:25 1
Classic 26 B&B Hotels p/b KTM ,, 1:15
16 16 +1:32 183
Classic 18 Côtes d'Armor-Marie Morin-U 1:22 1:22
17 18 +2:11 205
GC 21 Lotto - Soudal U23 2:01 2:01
18 19 +2:11 123
Sprint 25 Riwal Cycling Team ,, 2:01
19 23 +2:15 172
Classic 21 AG2R Citroën U23 Team 2:05 2:05
20 24 +2:15 61
GC 20 Development Team DSM ,, 2:05
21 25 +2:15 64
Classic 22 Development Team DSM ,, 2:05
22 26 +2:15 24
Climber 22 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 2:05
23 27 +2:15 34
Classic 22 Equipo Kern Pharma ,, 2:05
24 28 +2:15 4
Sprint 22 B&B Hotels p/b KTM ,, 2:05
25 29 +2:15 51
TT 30 Black Spoke Pro Cycling Academy ,, 2:05
26 30 +2:15 12
GC 25 Team Arkéa Samsic ,, 2:05
27 31 +2:15 203
Sprint 20 Lotto - Soudal U23 ,, 2:05
28 22 +2:14 126
Classic 29 Riwal Cycling Team ,, 2:05
29 32 +2:15 191
TT 32 Dinan Sport Cycling ,, 2:05
30 33 +2:15 124
Sprint 29 Riwal Cycling Team ,, 2:05
31 34 +2:15 143
TT 24 Team BridgeLane ,, 2:05
32 35 +2:15 132
Classic 22 Swiss Racing Academy ,, 2:05
33 36 +2:15 63
Climber 19 Development Team DSM ,, 2:05
34 37 +2:15 106
Classic 23 Leopard Pro Cycling ,, 2:05
35 38 +2:15 31
GC 25 Equipo Kern Pharma ,, 2:05
36 39 +2:15 62
Sprint 20 Development Team DSM ,, 2:05
37 40 +2:15 202
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 2:05
38 41 +2:15 103
TT 19 Leopard Pro Cycling ,, 2:05
39 42 +2:15 2
Climber 22 B&B Hotels p/b KTM ,, 2:05
40 43 +2:15 36
Climber 22 Equipo Kern Pharma ,, 2:05
41 44 +2:15 75
Climber 27 Electro Hiper Europa ,, 2:05
42 45 +2:15 163
Sprint 29 Cross Team Legendre ,, 2:05
43 46 +2:15 71
Sprint 27 Electro Hiper Europa ,, 2:05
44 47 +2:15 214
Sprint 21 Sojasun Espoir - ACNC ,, 2:05
45 48 +2:15 185
Sprint 26 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 2:05
46 49 +2:15 223
Classic 23 Team U Nantes Atlantique ,, 2:05
47 50 +2:15 14
Sprint 20 Team Arkéa Samsic ,, 2:05
48 51 +2:15 95
TT 21 Israel Cycling Academy ,, 2:05
49 52 +2:15 125
Sprint 25 Riwal Cycling Team ,, 2:05
50 53 +2:15 224
Sprint 27 Team U Nantes Atlantique ,, 2:05
51 54 +2:15 112
Climber 21 ProTouch ,, 2:05
52 20 +2:13 231
Climber 24 WB - Fybolia Locminé ,, 2:05
53 55 +2:15 174
Sprint 19 AG2R Citroën U23 Team ,, 2:05
54 21 +2:13 101
Sprint 20 Leopard Pro Cycling ,, 2:05
55 56 +2:15 186
Sprint 22 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 2:05
56 57 +2:15 153
Climber 21 Team Qhubeka ,, 2:05
57 58 +2:15 182
GC 22 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 2:05
58 59 +2:15 72
Sprint 25 Electro Hiper Europa ,, 2:05
59 60 +2:15 5
TT 24 B&B Hotels p/b KTM ,, 2:05
60 61 +2:15 43
TT 28 BIKE AID ,, 2:05
61 62 +2:15 235
Sprint 31 WB - Fybolia Locminé ,, 2:05
62 63 +2:15 42
Sprint 27 BIKE AID ,, 2:05
63 64 +2:15 41
TT 25 BIKE AID ,, 2:05
64 65 +2:15 21
Sprint 23 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 2:05
65 66 +2:15 121
GC 30 Riwal Cycling Team ,, 2:05
66 17 +2:09 65
Climber 18 Development Team DSM ,, 2:05
67 67 +2:15 184
Climber 27 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 2:05
68 68 +2:30 35
Climber 22 Equipo Kern Pharma 2:20 2:20
69 69 +2:31 215
Climber 20 Sojasun Espoir - ACNC 2:21 2:21
70 70 +2:31 151
Sprint 26 Team Qhubeka ,, 2:21
71 71 +2:34 166
Sprint 18 Cross Team Legendre 2:24 2:24
72 72 +2:36 196
Sprint 28 Dinan Sport Cycling 2:26 2:26
73 73 +2:37 13
Classic 24 Team Arkéa Samsic 2:27 2:27
74 74 +2:46 16
GC 23 Team Arkéa Samsic 2:36 2:36
75 75 +2:47 152
Sprint 21 Team Qhubeka 2:37 2:37
76 76 +2:52 225
Climber 23 Team U Nantes Atlantique 2:42 2:42
77 77 +3:16 111
Climber 25 ProTouch 3:06 3:06
78 78 +3:16 25
Sprint 26 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 3:06
79 79 +3:16 193
Classic 21 Dinan Sport Cycling ,, 3:06
80 80 +3:32 74
Climber 20 Electro Hiper Europa 3:22 3:22
81 81 +3:43 134
Climber 26 Swiss Racing Academy 3:33 3:33
82 82 +4:05 234
Climber 21 WB - Fybolia Locminé 3:55 3:55
83 83 +4:27 131
Climber 24 Swiss Racing Academy 4:17 4:17
84 84 +4:50 53
Classic 23 Black Spoke Pro Cycling Academy 4:40 4:40
85 85 +5:37 175
Climber 19 AG2R Citroën U23 Team 5:27 5:27
86 86 +7:06 23
Sprint 26 Androni Giocattoli - Sidermec 6:56 6:56
87 87 +7:06 26
Sprint 23 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 6:56
88 88 +7:08 114
TT 24 ProTouch 6:58 6:58
89 89 +8:02 94
Climber 21 Israel Cycling Academy 7:52 7:52
90 90 +8:21 204
GC 21 Lotto - Soudal U23 8:11 8:11
91 91 +13:46 133
TT 22 Swiss Racing Academy 13:36 13:36
92 92 +13:46 102
Sprint 24 Leopard Pro Cycling ,, 13:36
93 93 +13:46 206
Sprint 20 Lotto - Soudal U23 ,, 13:36
94 94 +13:46 181
Sprint 32 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 13:36
95 96 +14:49 222
Sprint 20 Team U Nantes Atlantique 14:39 14:39
96 97 +14:49 216
Sprint 20 Sojasun Espoir - ACNC ,, 14:39
97 98 +14:49 211
Sprint 20 Sojasun Espoir - ACNC ,, 14:39
98 99 +14:49 212
Sprint 23 Sojasun Espoir - ACNC ,, 14:39
99 100 +14:49 195
Sprint 23 Dinan Sport Cycling ,, 14:39
100 101 +14:49 44
GC 28 BIKE AID ,, 14:39
101 102 +14:49 213
GC 20 Sojasun Espoir - ACNC ,, 14:39
102 103 +14:49 221
Classic 27 Team U Nantes Atlantique ,, 14:39
103 104 +14:49 32
Sprint 32 Equipo Kern Pharma ,, 14:39
104 95 +14:48 54
TT 23 Black Spoke Pro Cycling Academy ,, 14:39
105 105 +14:49 92
Classic 20 Israel Cycling Academy ,, 14:39
106 106 +14:49 236
Classic 19 WB - Fybolia Locminé ,, 14:39
107 107 +14:49 136
Sprint 30 Swiss Racing Academy ,, 14:39
108 108 +14:49 233
Classic 22 WB - Fybolia Locminé ,, 14:39
109 109 +14:49 176
Sprint 20 AG2R Citroën U23 Team ,, 14:39
110 110 +14:49 93
Sprint 21 Israel Cycling Academy ,, 14:39
111 111 +14:49 91
Classic 20 Israel Cycling Academy ,, 14:39
112 112 +16:26 164
Classic 24 Cross Team Legendre 16:16 16:16
113 113 +16:26 45
Sprint 35 BIKE AID ,, 16:16
114 114 +16:26 46
Sprint 23 BIKE AID ,, 16:16
115 115 +16:26 226
Sprint 21 Team U Nantes Atlantique ,, 16:16
116 116 +16:26 52
TT 23 Black Spoke Pro Cycling Academy ,, 16:16
117 117 +16:26 96
Sprint 20 Israel Cycling Academy ,, 16:16
118 118 +16:26 141
TT 23 Team BridgeLane ,, 16:16
119 119 +16:26 76
Sprint 24 Electro Hiper Europa ,, 16:16
120 120 +16:26 146
Sprint 20 Team BridgeLane ,, 16:16
121 121 +16:26 144
TT 23 Team BridgeLane ,, 16:16
122 122 +16:26 165
TT 21 Cross Team Legendre ,, 16:16
123 123 +16:26 73
Sprint 30 Electro Hiper Europa ,, 16:16
124 124 +16:55 113
Sprint 27 ProTouch 16:45 16:45
125 125 +16:55 115
TT 22 ProTouch ,, 16:45
126 126 +16:55 116
Classic 20 ProTouch ,, 16:45
127 127 +17:13 55
GC 20 Black Spoke Pro Cycling Academy 17:03 17:03
128 128 +21:59 145
TT 28 Team BridgeLane 21:49 21:49
129 129 +23:40 104
Sprint 23 Leopard Pro Cycling 23:30 23:30
DNF 154
Sprint 20 Team Qhubeka -
DNS 66
Climber 19 Development Team DSM -
DNS 33
GC 23 Equipo Kern Pharma -