1 52 +1:21 133
Sprint 30 Riwal Cycling Team 7 5 4:30:57
2 22 +0:45 84
Classic 20 Equipe continentale Groupama-FDJ 3 2 ,, 0:00
3 82 +16:36 101
Classic 20 Israel Cycling Academy 1 1 ,, 0:00
4 31 +1:00 91
Classic 19 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
5 30 +0:59 15
Climber 21 B&B Hotels - KTM ,, 0:00
6 71 +10:56 122
Sprint 24 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
7 34 +1:00 173
Sprint 21 Team ColoQuick ,, 0:00
8 50 +1:09 86
Sprint 21 Equipe continentale Groupama-FDJ ,, 0:00
9 73 +11:12 196
Sprint 22 Trinity Racing ,, 0:00
10 7 +0:32 23
Climber 30 Euskaltel - Euskadi ,, 0:00
11 20 +0:39 221
Classic 21 Dinan Sport Cycling ,, 0:00
12 14 +0:36 143
Climber 22 Tudor Pro Cycling Team ,, 0:00
13 58 +3:53 186
Sprint 22 Team Qhubeka ,, 0:00
14 57 +3:50 85
Climber 20 Equipe continentale Groupama-FDJ ,, 0:00
15 55 +2:33 205
Sprint 18 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
16 33 +1:00 71
Sprint 27 Team Lotto - Kern Haus ,, 0:00
17 60 +4:58 54
Sprint 20 Development Team DSM ,, 0:00
18 6 +0:30 31
Classic 21 Team Arkéa Samsic ,, 0:00
19 32 +1:00 115
Sprint 18 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:00
20 8 +0:34 134
Sprint 26 Riwal Cycling Team ,, 0:00
21 16 +0:38 116
TT 20 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:00
22 5 +0:26 214
Classic 21 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 0:00
23 15 +0:36 156
Sprint 20 Team Ampler - Tartu2024 ,, 0:00
24 35 +1:00 194
Sprint 19 Trinity Racing ,, 0:00
25 37 +1:00 2
Climber 22 WB - Fybolia Morbihan ,, 0:00
26 43 +1:00 166
Climber 26 Team BridgeLane ,, 0:00
27 18 +0:38 233
Classic 21 Sojasun Espoir - ACNC ,, 0:00
28 78 +13:33 184
Sprint 26 Team Qhubeka ,, 0:00
29 17 +0:38 33
Classic 33 Team Arkéa Samsic ,, 0:00
30 40 +1:00 81
Sprint ÄRM Rait Equipe continentale Groupama-FDJ 22 Equipe continentale Groupama-FDJ ,, 0:00
31 86 +17:53 232
Sprint 22 Sojasun Espoir - ACNC ,, 0:00
32 1 +0:00 141
Climber 20 Tudor Pro Cycling Team ,, 0:00
33 12 +0:35 12
Classic 27 B&B Hotels - KTM ,, 0:00
34 24 +0:48 211
Classic 19 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 0:00
35 72 +10:56 66
TT 26 EF Education-NIPPO Development Team ,, 0:00
36 77 +13:30 146
TT 20 Tudor Pro Cycling Team ,, 0:00
37 21 +0:39 5
Sprint 28 WB - Fybolia Morbihan ,, 0:00
38 56 +3:09 103
Sprint 23 Israel Cycling Academy ,, 0:00
39 3 +0:07 106
Classic 23 Israel Cycling Academy ,, 0:00
40 41 +1:00 35
GC 26 Team Arkéa Samsic ,, 0:00
41 39 +1:00 212
GC 20 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 0:00
42 29 +0:59 25
Climber 20 Euskaltel - Euskadi ,, 0:00
43 9 +0:34 75
GC 22 Team Lotto - Kern Haus ,, 0:00
44 67 +7:57 191
GC 21 Trinity Racing ,, 0:00
45 2 +0:04 224
TT 31 Dinan Sport Cycling ,, 0:00
46 46 +1:00 45
GC 23 BIKE AID ,, 0:00
47 28 +0:58 125
Classic 23 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
48 11 +0:35 201
Sprint 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
49 36 +1:00 114
Climber 21 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:00
50 80 +14:25 135
Sprint 21 Riwal Cycling Team ,, 0:00
51 10 +0:34 171
Sprint 24 Team ColoQuick ,, 0:00
52 27 +0:57 72
TT 23 Team Lotto - Kern Haus ,, 0:00
53 25 +0:49 24
Climber 20 Euskaltel - Euskadi ,, 0:00
54 47 +1:00 235
Climber 21 Sojasun Espoir - ACNC ,, 0:00
55 13 +0:35 1
Climber 24 WB - Fybolia Morbihan ,, 0:00
56 19 +0:38 105
Climber 22 Israel Cycling Academy ,, 0:00
57 42 +1:00 181
GC 22 Team Qhubeka ,, 0:00
58 26 +0:56 13
TT 24 B&B Hotels - KTM ,, 0:00
59 45 +1:00 153
TT 19 Team Ampler - Tartu2024 ,, 0:00
60 51 +1:09 123
Sprint 21 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
61 49 +1:00 231
Sprint 19 Sojasun Espoir - ACNC ,, 0:00
62 38 +1:00 83
TT 19 Equipe continentale Groupama-FDJ ,, 0:00
63 65 +7:33 154
Sprint 20 Team Ampler - Tartu2024 ,, 0:00
64 44 +1:00 94
Climber 20 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
65 75 +13:13 164
Sprint 23 Team BridgeLane ,, 0:00
66 4 +0:14 113
Sprint 20 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:00
67 61 +5:56 124
Climber 22 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
68 76 +13:13 204
Climber 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
69 23 +0:47 121
TT 22 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
70 104 +30:08 174
TT 28 Team ColoQuick ,, 0:00
71 63 +6:49 65
Sprint 23 EF Education-NIPPO Development Team ,, 0:00
72 62 +6:16 102
TT 22 Israel Cycling Academy ,, 0:00
73 90 +20:30 53
TT 20 Development Team DSM ,, 0:00
74 74 +11:24 93
TT 21 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
75 95 +22:51 6
Classic 21 WB - Fybolia Morbihan ,, 0:00
76 54 +2:31 14
TT 25 B&B Hotels - KTM ,, 0:00
77 48 +1:00 183
Climber 21 Team Qhubeka ,, 0:00
78 105 +30:16 44
TT 22 BIKE AID ,, 0:00
79 70 +10:50 26
Sprint 27 Euskaltel - Euskadi ,, 0:00
80 68 +8:16 213
Climber 34 Côtes d'Armor-Marie Morin-U 0:19 0:19
81 53 +1:50 223
Climber 24 Dinan Sport Cycling 0:30 0:30
82 88 +18:35 73
Sprint 25 Team Lotto - Kern Haus 0:42 0:42
83 64 +7:23 51
Sprint 19 Development Team DSM 0:43 0:43
84 69 +8:34 206
Climber 19 Lotto - Soudal U23 1:01 1:01
85 66 +7:35 222
Sprint 29 Dinan Sport Cycling 1:19 1:19
86 94 +22:37 3
Climber 30 WB - Fybolia Morbihan ,, 1:19
87 59 +4:46 82
TT 19 Equipe continentale Groupama-FDJ 1:27 1:27
88 85 +17:06 234
TT 21 Sojasun Espoir - ACNC 2:54 2:54
89 91 +20:49 104
Climber 20 Israel Cycling Academy 2:56 2:56
90 81 +14:46 95
GC 20 Hagens Berman Axeon 3:35 3:35
91 106 +32:25 126
TT 29 Leopard Pro Cycling 5:07 5:07
92 92 +21:20 56
GC 20 Development Team DSM ,, 5:07
93 112 +35:13 132
GC 22 Riwal Cycling Team 6:27 6:27
94 79 +14:19 203
Climber 19 Lotto - Soudal U23 ,, 6:27
95 93 +21:51 61
Climber 18 EF Education-NIPPO Development Team 10:55 10:55
96 96 +25:46 63
Classic 24 EF Education-NIPPO Development Team 12:09 12:09
97 97 +25:48 21
Sprint 33 Euskaltel - Euskadi ,, 12:09
98 102 +28:41 202
Sprint 20 Lotto - Soudal U23 15:28 15:28
99 115 +43:16 176
Sprint 21 Team ColoQuick 15:38 15:38
100 83 +16:38 144
TT 21 Tudor Pro Cycling Team ,, 15:38
101 119 +48:34 136
Sprint 23 Riwal Cycling Team ,, 15:38
102 98 +26:34 226
Sprint 29 Dinan Sport Cycling ,, 15:38
103 84 +16:38 175
GC 22 Team ColoQuick ,, 15:38
104 103 +28:51 145
Climber 19 Tudor Pro Cycling Team ,, 15:38
105 107 +32:41 182
Classic 20 Team Qhubeka ,, 15:38
106 114 +39:55 185
Sprint 22 Team Qhubeka ,, 15:38
107 117 +46:01 41
Sprint 23 BIKE AID ,, 15:38
108 111 +34:59 64
GC 24 EF Education-NIPPO Development Team ,, 15:38
109 100 +27:02 46
Sprint 27 BIKE AID ,, 15:38
110 89 +19:07 112
Sprint 18 Jumbo-Visma Development Team ,, 15:38
111 120 +51:32 92
Climber 19 Hagens Berman Axeon ,, 15:38
112 113 +36:58 192
Sprint 20 Trinity Racing ,, 15:38
113 109 +33:19 52
Climber 19 Development Team DSM ,, 15:38
114 110 +33:31 216
Sprint 19 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 15:38
115 101 +28:23 142
Climber 21 Tudor Pro Cycling Team ,, 15:38
116 99 +26:47 76
Climber 18 Team Lotto - Kern Haus ,, 15:38
117 118 +46:52 74
Climber 24 Team Lotto - Kern Haus ,, 15:38
118 108 +33:15 163
Climber 20 Team BridgeLane ,, 15:38
119 87 +18:01 236
Sprint 24 Sojasun Espoir - ACNC ,, 15:38
120 121 +53:47 22
Sprint 28 Euskaltel - Euskadi ,, 15:38
121 116 +43:57 152
TT 20 Team Ampler - Tartu2024 16:43 16:43
DNF 96
Climber 22 Hagens Berman Axeon -
DNF 42
TT 26 BIKE AID -
DNS 111
Classic 18 Jumbo-Visma Development Team -
DNS 155
TT 19 Team Ampler - Tartu2024 -
DNS 193
GC 19 Trinity Racing -
DNS 4
Sprint 21 WB - Fybolia Morbihan -