1 12 +0:51 53
GC 21 Circus - ReUz - Technord 7 5 3:31:04
2 31 +1:04 192
Sprint 21 Uno-X Dare Development Team 3 2 ,, 0:00
3 46 +14:49 84
Sprint 18 Equipe continentale Groupama-FDJ 1 1 ,, 0:00
4 50 +18:02 176
Sprint 28 Team Lotto - Kern Haus ,, 0:00
5 19 +0:58 195
Classic 19 Uno-X Dare Development Team ,, 0:00
6 64 +27:39 145
Sprint 21 Lotto Dstny Development Team ,, 0:00
7 6 +0:47 124
Sprint 19 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:00
8 74 +35:10 115
Sprint 22 Israel Premier Tech Academy ,, 0:00
9 70 +31:05 21
Sprint 21 Alpecin-Deceuninck Development Team ,, 0:00
10 3 +0:35 181
Sprint 20 Trinity Racing ,, 0:00
11 77 +36:50 63
TT 20 Development Team DSM ,, 0:00
12 42 +3:53 184
Sprint 19 Trinity Racing ,, 0:00
13 54 +19:07 121
Climber 22 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:00
14 18 +0:58 243
Classic 24 VC Pays de Loudéac ,, 0:00
15 15 +0:54 3
Climber 21 Italy ,, 0:00
16 43 +4:29 142
Sprint 19 Lotto Dstny Development Team ,, 0:00
17 1 +0:00 16
GC 30 Tudor Pro Cycling Team ,, 0:00
18 22 +0:58 86
Climber 19 Equipe continentale Groupama-FDJ ,, 0:00
19 10 +0:51 2
Climber 22 Italy ,, 0:00
20 52 +18:41 221
Sprint 23 Morbihan Fybolia GOA ,, 0:00
21 62 +25:26 76
Climber 23 EF Education-NIPPO Development Team ,, 0:00
22 7 +0:48 66
Sprint 18 Development Team DSM ,, 0:00
23 13 +0:51 54
Classic 21 Circus - ReUz - Technord ,, 0:00
24 25 +0:58 94
Climber 28 GW Shimano-Sidermec ,, 0:00
25 32 +1:05 162
Classic 24 St Michel - Mavic - Auber93 ,, 0:00
26 23 +0:58 246
Climber 20 VC Pays de Loudéac ,, 0:00
27 9 +0:50 125
GC 19 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:00
28 21 +0:58 111
Climber 21 Israel Premier Tech Academy ,, 0:00
29 4 +0:44 55
Sprint 21 Circus - ReUz - Technord ,, 0:00
30 51 +18:03 146
Sprint 21 Lotto Dstny Development Team ,, 0:00
31 14 +0:52 52
Sprint 21 Circus - ReUz - Technord ,, 0:00
32 35 +1:06 136
Climber 21 Leopard TOGT Pro Cycling ,, 0:00
33 47 +15:08 105
Climber 18 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
34 24 +0:58 205
Sprint 19 Cre'Actuel-Marie Morin-U 22 ,, 0:00
35 2 +0:26 43
Sprint 20 CIC U Nantes Atlantique ,, 0:00
36 41 +3:08 122
TT 21 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:00
37 26 +0:58 154
Climber 20 Soudal - Quick-Step Devo Team ,, 0:00
38 83 +38:49 114
Sprint 22 Israel Premier Tech Academy ,, 0:00
39 20 +0:58 13
Climber 22 Tudor Pro Cycling Team ,, 0:00
40 17 +0:58 156
Classic 21 Soudal - Quick-Step Devo Team ,, 0:00
41 5 +0:46 22
Climber 21 Alpecin-Deceuninck Development Team ,, 0:00
42 87 +40:18 172
TT 24 Team Lotto - Kern Haus ,, 0:00
43 37 +1:44 85
Sprint 18 Equipe continentale Groupama-FDJ ,, 0:00
44 80 +37:39 25
TT 25 Alpecin-Deceuninck Development Team ,, 0:00
45 11 +0:51 141
Climber 20 Lotto Dstny Development Team ,, 0:00
46 45 +9:47 245
Sprint 22 VC Pays de Loudéac ,, 0:00
47 59 +21:03 81
TT 20 Equipe continentale Groupama-FDJ ,, 0:00
48 33 +1:06 135
TT 25 Leopard TOGT Pro Cycling ,, 0:00
49 63 +26:21 106
Climber 19 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
50 36 +1:42 14
Classic 23 Tudor Pro Cycling Team ,, 0:00
51 66 +29:27 173
GC 23 Team Lotto - Kern Haus ,, 0:00
52 58 +20:45 194
TT 20 Uno-X Dare Development Team ,, 0:00
53 65 +29:07 1
Climber 21 Italy ,, 0:00
54 60 +21:54 35
Classic 20 ARA | Skip Capital ,, 0:00
55 76 +35:28 202
Classic 23 Cre'Actuel-Marie Morin-U 22 ,, 0:00
56 27 +0:58 164
Classic 22 St Michel - Mavic - Auber93 ,, 0:00
57 71 +31:14 233
TT 26 Sojasun Espoir - ACNC ,, 0:00
58 82 +38:07 42
Sprint 20 CIC U Nantes Atlantique ,, 0:00
59 30 +1:01 196
Climber 20 Uno-X Dare Development Team ,, 0:00
60 29 +0:58 163
Climber 26 St Michel - Mavic - Auber93 ,, 0:00
61 56 +19:59 23
Sprint 21 Alpecin-Deceuninck Development Team 1:22 1:22
62 69 +30:28 165
Sprint 24 St Michel - Mavic - Auber93 1:59 1:59
63 73 +33:35 232
Sprint 21 Sojasun Espoir - ACNC ,, 1:59
64 57 +20:02 95
Sprint 27 GW Shimano-Sidermec ,, 1:59
65 39 +2:57 11
Classic 22 Tudor Pro Cycling Team ,, 1:59
66 89 +42:27 62
Classic 19 Development Team DSM 1:38 1:38
67 75 +35:20 26
Sprint 21 Alpecin-Deceuninck Development Team 1:59 1:59
68 85 +39:01 204
Sprint 21 Cre'Actuel-Marie Morin-U 22 ,, 1:59
69 86 +39:04 235
Sprint 19 Sojasun Espoir - ACNC ,, 1:59
70 40 +3:05 91
Climber 20 GW Shimano-Sidermec ,, 1:59
71 79 +37:18 215
Climber 22 Dinan Sport Cycling ,, 1:59
72 16 +0:57 214
Sprint 25 Dinan Sport Cycling ,, 1:59
73 48 +15:08 216
Climber 21 Dinan Sport Cycling ,, 1:59
74 55 +19:41 75
Sprint 21 EF Education-NIPPO Development Team 1:38 1:38
75 34 +1:06 223
TT 18 Morbihan Fybolia GOA ,, 1:38
76 38 +2:19 133
Sprint 25 Leopard TOGT Pro Cycling 1:22 1:22
77 8 +0:48 226
TT 19 Morbihan Fybolia GOA ,, 1:22
78 28 +0:58 224
Sprint 20 Morbihan Fybolia GOA ,, 1:22
79 53 +18:48 83
Climber 19 Equipe continentale Groupama-FDJ 3:40 3:40
80 61 +24:08 5
Climber 20 Italy ,, 3:40
81 49 +16:56 64
GC 19 Development Team DSM ,, 3:40
82 44 +7:41 186
Sprint 21 Trinity Racing ,, 3:40
83 84 +38:56 201
Climber 25 Cre'Actuel-Marie Morin-U 22 ,, 3:40
84 68 +30:04 116
Sprint 22 Israel Premier Tech Academy ,, 3:40
85 67 +29:34 244
TT 23 VC Pays de Loudéac ,, 3:40
86 81 +37:42 152
Classic 21 Soudal - Quick-Step Devo Team ,, 3:40
87 72 +33:06 236
Classic 22 Sojasun Espoir - ACNC ,, 3:40
88 92 +49:48 104
Climber 21 Hagens Berman Axeon 8:33 8:33
89 95 +59:02 96
TT 19 GW Shimano-Sidermec ,, 8:33
90 78 +37:06 32
GC 18 ARA | Skip Capital ,, 8:33
91 88 +42:27 74
Climber 20 EF Education-NIPPO Development Team ,, 8:33
92 96 +59:31 225
TT 20 Morbihan Fybolia GOA ,, 8:33
93 90 +43:17 12
Sprint 22 Tudor Pro Cycling Team ,, 8:33
94 99 +1:06:17 36
Sprint 23 ARA | Skip Capital 13:35 13:35
95 93 +50:57 31
Classic 26 ARA | Skip Capital ,, 13:35
96 98 +1:00:53 112
Sprint 22 Israel Premier Tech Academy ,, 13:35
97 100 +1:10:14 24
Sprint 29 Alpecin-Deceuninck Development Team 14:29 14:29
98 91 +48:51 44
Sprint 20 CIC U Nantes Atlantique 19:24 19:24
99 94 +55:19 102
Climber 20 Hagens Berman Axeon ,, 19:24
100 101 +1:11:40 222
TT 18 Morbihan Fybolia GOA ,, 19:24
101 97 +59:58 241
TT 25 VC Pays de Loudéac ,, 19:24
DNF 45
Sprint 25 CIC U Nantes Atlantique -
DNF 61
Climber 18 Development Team DSM -
DNF 65
Classic 21 Development Team DSM -
DNF 183
TT 21 Trinity Racing -
DNF 191
Sprint 22 Uno-X Dare Development Team -
DNF 211
Sprint 30 Dinan Sport Cycling -
DNS 15
TT 22 Tudor Pro Cycling Team -
DNS 41
Sprint 18 CIC U Nantes Atlantique -
DNS 46
Climber 23 CIC U Nantes Atlantique -
DNS 56
Classic 20 Circus - ReUz - Technord -
DNS 132
Sprint 26 Leopard TOGT Pro Cycling -
DNS 151
Sprint 20 Soudal - Quick-Step Devo Team -
DNS 166
Sprint 27 St Michel - Mavic - Auber93 -
DNS 182
TT 21 Trinity Racing -
DNS 193
Sprint 19 Uno-X Dare Development Team -
DNS 231
Sprint 20 Sojasun Espoir - ACNC -