1 1 +0:00 272
Classic 18 Centre Mondial du Cyclisme 20 2:05:25
2 2 +0:00 1
Climber 18 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC 12 ,, 0:00
3 3 +0:43 273
TT 18 Centre Mondial du Cyclisme 7 0:43 0:43
4 4 +0:43 183
Sprint 18 Lombardia 5 ,, 0:43
5 5 +0:43 75
Climber 18 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 4 ,, 0:43
6 6 +0:43 233
TT 17 Team Mascot Workwear 3 ,, 0:43
7 7 +0:43 231
GC 18 Team Mascot Workwear 2 ,, 0:43
8 8 +0:43 45
Sprint 17 Meubelen Gaverzicht Glascentra 1 ,, 0:43
9 9 +0:43 114
GC 18 CT SOENENS-BOOOM ,, 0:43
10 10 +1:58 243
Classic 18 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior 1:58 1:58
11 11 +1:58 194
TT 18 CREF PAYS DE LA LOIRE ,, 1:58
12 12 +1:58 73
GC 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 1:58
13 13 +1:58 74
GC 18 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 1:58
14 14 +1:58 172
TT 18 Poland ,, 1:58
15 15 +1:58 54
Sprint 18 Forte U19 Cycling Team ,, 1:58
16 16 +1:58 164
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 1:58
17 17 +1:58 301
Sprint 17 WV De Jonge Renner ,, 1:58
18 18 +1:58 322
Sprint 18 Nordrhein-Westfalen ,, 1:58
19 19 +1:58 62
Sprint 18 Provincie Oost-Vlaanderen ,, 1:58
20 20 +1:58 102
Classic 17 Isorex Cycling Team ,, 1:58
21 21 +1:58 72
GC 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 1:58
22 22 +1:58 313
Sprint 18 WPG Amsterdam Junioren ,, 1:58
23 23 +1:58 282
TT 18 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 1:58
24 24 +1:58 264
GC 18 ZAPPI REGIONAL RT ,, 1:58
25 25 +1:58 235
Classic 17 Team Mascot Workwear ,, 1:58
26 26 +1:58 152
Classic 16 Wim Ruelens Olympia Tienen ,, 1:58
27 27 +1:58 12
Classic 18 Lotto-VC Ardennes ,, 1:58
28 28 +1:58 163
Classic 16 Onder Ons Parike ,, 1:58
29 29 +1:58 312
Climber 17 WPG Amsterdam Junioren ,, 1:58
30 30 +1:58 202
Classic 18 BTwin-AG2r La Mondiale U19 ,, 1:58
31 31 +1:58 195
Sprint 17 CREF PAYS DE LA LOIRE ,, 1:58
32 32 +1:58 293
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:58
33 33 +1:58 274
Sprint 17 Centre Mondial du Cyclisme ,, 1:58
34 34 +1:58 205
GC 16 BTwin-AG2r La Mondiale U19 ,, 1:58
35 35 +1:58 181
Climber 17 Lombardia ,, 1:58
36 36 +1:58 191
Climber 16 CREF PAYS DE LA LOIRE ,, 1:58
37 37 +1:58 184
Climber 18 Lombardia ,, 1:58
38 38 +1:58 314
Climber 18 WPG Amsterdam Junioren ,, 1:58
39 39 +1:58 5
Sprint 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 1:58
40 40 +1:58 311
TT 18 WPG Amsterdam Junioren ,, 1:58
41 41 +1:58 244
TT 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 1:58
42 42 +1:58 232
Sprint 17 Team Mascot Workwear ,, 1:58
43 43 +1:58 145
Sprint 16 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM ,, 1:58
44 44 +1:58 241
Sprint 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 1:58
45 45 +1:58 262
Classic 17 ZAPPI REGIONAL RT ,, 1:58
46 46 +1:58 111
Classic 18 CT SOENENS-BOOOM ,, 1:58
47 47 +1:58 242
GC 18 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 1:58
48 48 +1:58 141
GC 18 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM ,, 1:58
49 49 +1:58 134
GC 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 1:58
50 50 +1:58 204
Climber 18 BTwin-AG2r La Mondiale U19 ,, 1:58
51 51 +1:58 115
Classic 18 CT SOENENS-BOOOM ,, 1:58
52 52 +1:58 34
Sprint 18 Davo CT - Tongeren Junior ,, 1:58
53 53 +1:58 331
TT 17 LUX/SIDESHOW ,, 1:58
54 54 +1:58 113
TT 17 CT SOENENS-BOOOM ,, 1:58
55 55 +1:58 71
GC 18 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 1:58
56 56 +1:58 295
GC 16 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:58
57 58 +2:06 321
Sprint 18 Nordrhein-Westfalen 2:06 2:06
58 59 +2:06 324
Sprint 17 Nordrhein-Westfalen ,, 2:06
59 60 +2:06 302
Classic 18 WV De Jonge Renner ,, 2:06
60 61 +2:06 214
Climber 18 Bourgogne-Franche-Comté ,, 2:06
61 62 +2:06 165
Climber 16 Onder Ons Parike ,, 2:06
62 63 +2:06 91
Climber 17 WAC TEAM ,, 2:06
63 64 +2:06 2
Climber 18 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 2:06
64 65 +2:06 304
Climber 17 WV De Jonge Renner ,, 2:06
65 66 +2:06 135
Climber 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 2:06
66 67 +2:06 61
Climber 17 Provincie Oost-Vlaanderen ,, 2:06
67 68 +2:06 162
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 2:06
68 69 +2:06 271
Climber 16 Centre Mondial du Cyclisme ,, 2:06
69 70 +2:06 171
TT 17 Poland ,, 2:06
70 71 +2:06 81
Sprint 17 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF ,, 2:06
71 72 +2:06 13
Sprint 17 Lotto-VC Ardennes ,, 2:06
72 73 +2:06 104
Sprint 18 Isorex Cycling Team ,, 2:06
73 74 +2:06 33
Sprint 18 Davo CT - Tongeren Junior ,, 2:06
74 75 +2:06 335
TT 18 LUX/SIDESHOW ,, 2:06
75 76 +2:06 93
TT 17 WAC TEAM ,, 2:06
76 77 +2:06 201
Sprint 17 BTwin-AG2r La Mondiale U19 ,, 2:06
77 78 +2:06 281
Sprint 18 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 2:06
78 79 +2:06 101
TT 18 Isorex Cycling Team ,, 2:06
79 80 +2:37 52
TT 17 Forte U19 Cycling Team 2:37 2:37
80 81 +3:11 14
TT 18 Lotto-VC Ardennes 3:11 3:11
81 57 +1:58 291
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit 1:58 1:58
82 82 +4:50 83
Sprint 17 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF 4:50 4:50
83 83 +4:50 285
Sprint 17 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 4:50
84 84 +4:52 284
Sprint 18 Selectie Zuid Oost Nederland 4:52 4:52
85 85 +4:52 255
GC 17 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 4:52
86 86 +4:52 265
GC 16 ZAPPI REGIONAL RT ,, 4:52
87 87 +4:52 41
Classic 17 Meubelen Gaverzicht Glascentra ,, 4:52
88 88 +4:52 133
Classic 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 4:52
89 89 +4:52 263
Climber 18 ZAPPI REGIONAL RT ,, 4:52
90 90 +4:52 132
TT 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 4:52
91 91 +4:52 35
TT 18 Davo CT - Tongeren Junior ,, 4:52
92 92 +5:52 85
Classic 17 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF 5:52 5:52
93 93 +5:52 303
Sprint 16 WV De Jonge Renner ,, 5:52
94 94 +5:57 155
Sprint 17 Wim Ruelens Olympia Tienen 5:57 5:57
95 95 +5:57 -
GC 17 ,, 5:57
96 96 +5:57 11
GC 17 Lotto-VC Ardennes ,, 5:57
97 97 +5:57 31
GC 16 Davo CT - Tongeren Junior ,, 5:57
98 98 +5:57 64
GC 17 Provincie Oost-Vlaanderen ,, 5:57
99 99 +6:00 43
GC 17 Meubelen Gaverzicht Glascentra 6:00 6:00
100 100 +6:08 55
GC 18 Forte U19 Cycling Team 6:08 6:08
101 101 +6:12 122
GC 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 6:12 6:12
102 102 +6:12 124
GC 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 6:12
103 103 +6:12 65
GC 18 Provincie Oost-Vlaanderen ,, 6:12
104 104 +6:23 254
GC 17 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior 6:23 6:23
105 105 +6:23 153
Sprint 16 Wim Ruelens Olympia Tienen ,, 6:23
106 106 +6:26 332
Climber 17 LUX/SIDESHOW 6:26 6:26
107 107 +6:26 112
Sprint 17 CT SOENENS-BOOOM ,, 6:26
108 108 +6:26 192
Sprint 16 CREF PAYS DE LA LOIRE ,, 6:26
109 109 +6:26 283
Sprint 18 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 6:26
110 110 +6:26 4
Sprint 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 6:26
111 111 +6:26 161
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 6:26
112 112 +6:26 24
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 6:26
113 113 +6:26 185
Sprint 16 Lombardia ,, 6:26
114 114 +6:33 51
Sprint 17 Forte U19 Cycling Team 6:33 6:33
115 115 +6:36 53
GC 17 Forte U19 Cycling Team 6:36 6:36
116 116 +7:27 175
GC 18 Poland 7:27 7:27
117 117 +7:27 182
GC 17 Lombardia ,, 7:27
118 118 +7:27 131
GC 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 7:27
119 119 +9:45 174
TT 18 Poland 9:45 9:45
120 120 +9:59 154
Climber 17 Wim Ruelens Olympia Tienen 9:59 9:59
121 121 +10:26 92
Climber 16 WAC TEAM 10:26 10:26
122 122 +11:00 32
Climber 17 Davo CT - Tongeren Junior 11:00 11:00
123 123 +11:00 103
Climber 18 Isorex Cycling Team ,, 11:00
124 124 +11:03 94
Climber 18 WAC TEAM 11:03 11:03
125 125 +11:03 203
Climber 17 BTwin-AG2r La Mondiale U19 ,, 11:03
126 126 +11:37 251
Climber 16 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior 11:37 11:37
127 127 +11:37 234
Climber 17 Team Mascot Workwear ,, 11:37
128 128 +11:41 42
GC 17 Meubelen Gaverzicht Glascentra 11:41 11:41
129 129 +11:41 334
GC 18 LUX/SIDESHOW ,, 11:41
130 130 +11:41 261
GC 18 ZAPPI REGIONAL RT ,, 11:41
131 131 +12:19 315
GC 18 WPG Amsterdam Junioren 12:19 12:19
132 132 +12:19 144
GC 17 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM ,, 12:19
133 133 +12:19 15
GC 17 Lotto-VC Ardennes ,, 12:19
134 134 +12:19 305
GC 16 WV De Jonge Renner ,, 12:19
135 135 +12:27 22
GC 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 12:27 12:27
136 136 +14:23 275
TT 17 Centre Mondial du Cyclisme 14:23 14:23
137 137 +14:23 84
Sprint 17 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF ,, 14:23
138 138 +14:28 82
Sprint 18 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF 14:28 14:28
139 139 +14:40 63
Sprint 18 Provincie Oost-Vlaanderen 14:40 14:40
140 140 +14:49 222
Sprint 17 CC Villeneuve Saint Germain 14:49 14:49
DNF 151
Sprint 17 Wim Ruelens Olympia Tienen -
DNF 292
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 221
Sprint 17 CC Villeneuve Saint Germain -
DNF 223
Sprint 17 CC Villeneuve Saint Germain -
DNF 224
Climber 18 CC Villeneuve Saint Germain -
DNF 173
Sprint 18 Poland -
DNF 323
Sprint 17 Nordrhein-Westfalen -
DNF 325
Sprint 16 Nordrhein-Westfalen -
DNF 44
Sprint 16 Meubelen Gaverzicht Glascentra -
DNF 213
Sprint 17 Bourgogne-Franche-Comté -
DNF 211
Sprint 18 Bourgogne-Franche-Comté -
DNF 212
Sprint 17 Bourgogne-Franche-Comté -
DNF 21
Climber 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 23
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 25
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 142
Climber 18 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM -
DNF 143
Climber 18 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM -
DNF 245
Climber 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 3
Climber 16 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC -
DNF 252
Climber 17 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior -
DNF 253
Climber 16 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior -
DNF 95
Climber 17 WAC TEAM -
DNF 333
Climber 17 LUX/SIDESHOW -
DNF 193
Climber 17 CREF PAYS DE LA LOIRE -
DNF 125
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 121
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 123
Climber 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -